X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 września 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty ja się nie odchudzam bo zawsze byłam szczypiorek, a teraz mam wagę w normie. Lubię ćwiczyć i chcę po prostu być w dobrej formie na stare lata, co jakiś czas próbuję nowej formy aktywności fizycznej żeby walczyć z rutyna, nudą i mieć większą motywację do ćwiczeń :-) a orbitrek super. Wczoraj ćwicząc miałam cały czas uśmiech na twarzy.
    Jutro czekają nas wykopki, tj. zbieranie ziemniaków tak więc to będzie prawdziwa siłka ;)
    W tym cyklu próbuję z syropem guajazyl na rozrzedzenie śluzu i z czerwonym wytrawnym winem (lampka wieczorem do czasu owulacji) na ładne endometrium. Poczytałam, próbuję, może zaskoczy :-) na razie taki efekt że jest mi ciepło wieczorem i mam większą ochotę na seks :-) co na pewno jest korzystne :-)
    Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne testy po weekendzie :-)

    doty22, Maggia lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Doty, dzieki za wywołanie :)
    Veni, nie moge sie doczekac twojego testowania! moze siknij juz co? :):)

    U mnie dzisiaj 3dpo.. niemiłosiernie powoli biegnie czas... Test za tydzien - choc wczesniej sikne zobaczyc jak pregnyl wychodzi na tescie, zeby ewentualnie nie pomylic z pozytywem.
    Cykl malo wzorcowy, bo sluzu malutko, ginowi nie podobalo sie w srodku nic, wiec IUI odwołane. Ale jak zwykle mam wielkie nadzieje, ze moze sie akurat uda.. :)

    Veni, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 23 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty super wieści :DA Ty byłaś już u lekarza na podlądaniu? Na pewno jest tylko jedno serduszko? :D

    Aqga co z Tobą Kochana? :)

    Veni sikaj, bo już kciuki mnie bolą od ściskania :D

    Ja nie czuję nic, choć wydaje mi się, że tak jak Duszka pisze, trochę mi czasem mokro.
    Temperatura zaliczyła dwudniowy spadek,więc raczej na pewno nic z tego ;)

    Pozdrawiam Was ciepło Dziewczyny :*

    Veni lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 września 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, wiem co to wykopki, bo ja też ze wsi ;) i to podwójnie, bo i mąż i ja :) więc w tym roku musiałam się nieźle nagłowić, co mamie T. powiedzieć, że nie jadę na pole ;) Bo to siłka jak mało co ;) a ja ciężarna ;) z moimi rodzicami w zeszłą sobotę poszło gładko. T. sam wykopywał, mama przyszła jak już kończył, ale oni mają działeczkę, a nie pole ;)
    Fajnie, że tak lubisz sport :) Ja już nie mogę się doczekać, jak mi to śpiące cudo pozwoli na trochę ruchu ;) Bo teraz to wyłącznie śpię popołudniami ;) as jak nie śpię, to przysypiam ;)

    Bertha, czas się włóczy do testowania, coś o tym wiem, ale może czytaj sobie książkę? Ja teraz czytam lekturę mojego Antka z piątej klasy - "Tajemniczy ogród". Polecam :) Lekka i przyjemna :) :) :)

    Edit: Karoluś, na endometrium jedz migdały. Ale winko też dobre :) a tym bardziej jak libido wzrasta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 13:09

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 września 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma, tak byłam 7-go września na pierwszym usg i było widać 7 mm maluszka i pięknie bijące serduszko - jedno :)
    Specjalnie się doktorka pytałam, czy nie ma czasem dwóch :) Ale w mojej rodzinie bliskiej się nie zdarzyły bliźniaki, więc prawdopodobnie nie będę pierwsza :)
    I co do czucia, bądź nie czucia :) Ja też nic nie czułam tylko falujący ból miesiączkowy i byłam wiecznie zmęczona :) A u Ciebie skoro jeszcze nie ma @ to jeszcze trzymam kciuki i liczę na pozytyw :)

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że to "wina" hsg. Cykl oszalał, ale może coś mi to badanie pomogło? Może ten lewy jajowód też się przetkał? ( Bo prawy był drożny). Tylko ile można plamić? . Nie pozostaje mi nic innego jak poczekać;)

    Wariatki, jak mam sikać jak ja w pracy;p Hihihi. A poza tym jeszcze za wcześnie, guzik dziś wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 13:29

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni, też się niecierpliwię, ale lepiej poczekaj do jutra rana.

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pewnie będzie 78% pewności, o ile dobrze pamiętam. Dzis tylko 35% szans, wiec nie ma co. Póki co, to ból brzucha ustał.
    Jejku, jak dobrze, że jesteście:) Oszalałabym bez Was!

    Maggia lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 23 września 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doty22 wrote:
    A jaką podjęłaś decyzję odnośnie weekendu w górach?

    Jadę, w czwartek zrobię test i najwyżej będę się starała nie przemęczać :) A jak wynik będzie negatywny to tym bardziej dobrze zrobi mi wypad w góry na odstresowanie się i przełknięcie zawodu :)
    Veni wrote:
    Jutro pewnie będzie 78% pewności, o ile dobrze pamiętam. Dzis tylko 35% szans,
    Veni, skąd masz te dane? Sama jestem ich ciekawa w jakich dniach na ile jest wiarygodny test i na ile będzie wiarygodny 13 dnia po owulacji.
    (Jak znajdę, to umieszczę tu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 14:22

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 23 września 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja naczytalam się o tej mojej klinice i nie chce mi się jechać . Piszą że rejestracja jest w poczekalni i nie ma intymności . Nie chce mi się tam jechać . Boję się ze po tej wizycie się załamie

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Papierówka - wykres sam Ci to mówi:) Wczoraj miałam 18% szans, dziś 35. Jeśli serduszkujesz w dobrym czasie, to 4 czy 5 dpo uaktywnia się detektor ciąży:) I wtedy wszystko zobaczysz;p

    W Vitrolife w Szczecinie ( jedyne miejsce gdzie w moich okolicach możliwe jest In VItro) jest identycznie. Wchodzisz i masz rejestrację na samym środku poczekalni. Jak mój mąz wpadł tam z nasieniem do badania to mało nie zszedł na zawał;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 14:49

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 września 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój, tyle kasy się płaci w takich miejscach i jeszcze zero intymności? Faktycznie to nie zachęca. Z drugiej strony pomyśl Duszka że tam wszyscy klienci mają podobny problem więc może lepiej samemu sprawdzić jak jest i nie przejmować się opiniami z Internetu?
    Skoro migdały takie dobre to upiekę ciasteczka szczęścia według św. Hildegardy :-)
    Zajadam się też orzechami włoskimi, matko czego ja już nie próbuję... :-)

    doty22, Maggia lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 września 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie nam zniknęła Greta? O ile mnie pamięć nie myli to miał być ślub we wrześniu? Greta pochwal się :-)

    Maggia lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 września 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    A ja naczytalam się o tej mojej klinice i nie chce mi się jechać . Piszą że rejestracja jest w poczekalni i nie ma intymności . Nie chce mi się tam jechać . Boję się ze po tej wizycie się załamie

    DUSZKA, faktycznie jest tam ciasno, i wszystko na kupie, mało intymności. Ale z drugiej strony klinika jest taka a nie inna, ze tam wszyscy pacjenci przychodzą w jednym celu. Mój mąż robił tam badanie nasienia i jakoś dał radę. Ale w wakacje robili tam remont, wiec może coś się polepszyło.
    A kiedy masz tą wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 15:30

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 23 września 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa mój też robił tam badanie i niby nie narzekał. Wizytę mam 19 października. Powiem Ci ze nie mam siły już się starać i latać po lekarzach

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 września 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    karola- wykopki, kiedyś też jeździłam, super wspominam ten okres, kurcze zawsze dużo ludzi, wesoło, a po takiej pracy jak obiad smakował!!, tylko plecy bolały.

    Duszka dasz rade, Ci wszyscy inni w tym samym celu przybyli do kliniki,

    Veni- jak sytuacja, trzymam mocno kciuki. Mam nadzieję, że małpiszon nie przyjdzie.

    Kaja,który to twój dc?

    Gretta, Aqga- czemu się nie odzywacie?

    Nie wiem czy wam pisałam, ale w sierpniu jak byłam u gina to przyszła taka babcia- 80+, słuchajcie kobiecina była tak zestresowana, że szok- pierwszy raz u lekarza! Mówi, kochanie pięcioro dzieci w domu urodziłam, wychowałam, ale u takiego lekarza nigdy ie byłam, na tym fotelu co on ma w gabinecie to nigdy nie siedziałam, jak ja tam wejdę? Szacunek dla babinki ogromny. Jak wyszła z gabinetu to tak fajnie się uśmiechnęła, machnęła ręką i nie wiem czy jej kazał na ten fotel bidulce wchodzić.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 23 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doty22 wrote:
    Eni_gma, tak byłam 7-go września na pierwszym usg i było widać 7 mm maluszka i pięknie bijące serduszko - jedno :)
    Specjalnie się doktorka pytałam, czy nie ma czasem dwóch :)

    E szkoda :( Miałabyśmy forumowe bliźniaki :D

    Papierówka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian, plamienie jest, @ brak. Boli mnie strasznie w krzyżu, ale ból miesiączkowy ustał. Zobaczymy co będzie jutro. Zastanawiam się czy testować z rana jak sytuacja będzie taka jak dziś? Sama nie wiem. Chciałabym, ale się boję;)

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 24 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Miłego dnia , zmykam do pracy :)

    p.s. dziś nasza 11 rocznica ślubu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2016, 07:12

    hewa81, Karoluś81, doty22 lubią tę wiadomość

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 września 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni, testuj testuj! Czekam na wynik :)

    Duszka, wszystkiego naaaaj z okazji rocznicy dla was :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ