X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 listopada 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Dzisiaj od rana słońce więc i humor lepszy. W ogóle od niedzieli tak mam że od rana dobry humor a po południu zjazd. Nawet mi się rozmawiać nie chce. Mam nadzieję że to przejściowy spadek nastroju. Chyba kupię dzisiaj większą dawkę witaminy D.
    Jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne co do okresu. W tym cyklu wcale mnie nie boli brzuch w fazie lutealnej. Ciekawe. No i temperatury są wyższe niż zawsze. Wiem że to nic nie musi znaczyć, ale z tyłu głowy jest ta myśl o ciąży. Ech... ta nadzieja :-)
    Jutro idę do fryzjera na pierwsze w życiu farbowanie włosów. Będę miała robiony flambayage żeby zamaskować siwe włosy. Jestem bardzo ciekawa efektu:-)
    W listopadzie czeka mnie kilka miłych spotkań, imprez tak więc staram się myśleć pozytywnie. Nawet mimo krioterapii.
    Słonecznego tygodnia Wam życzę. Mój będzie w kolorze blond od jutra :-)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus81. To zycze Ci, zeby wizyta u fryzjera poprawila humor i trzymam kciuki za testowanie :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę do fryzjera jutro:) Bo już patrzeć na siebie nie mogę. No chyba, że mnie choroba rozbierze, bo dziś jest średnio. Dobrze, że byłam na monitornigu w tym miesiącu, bo przez infekcję i leki to wykres temperatury mam na poziomie constans;)
    Miłego dnia:) Chciałam napisać miłego poniedziałku, ale dziś już sroda. Choć tyle.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 i Veni, życzę Wam pięknych wystrzałowych fryzur :D
    Mam wynik TSH z dziś - 1,59. Chyba dobre bo rok temu było 5 a nie łykam żadnych tabletek na to :)

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Papierowka wynik idealny i że bez leków taka poprawa? Ja miałam 4 i lykam euthyrox. Spadło po 3 miesiącach na 2,7. Teraz biorę większą dawkę, chociaż moja endokrynolog uważa że to nie jest przyczyna niepowodzeń ale jak chcę to możemy poprawić wynik.
    Kajka co u Ciebie? Byłaś u lekarza?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni. Tez sie ciesze, ze juz sroda. Mam nadzieje, ze do weekendu szybko zleci. Tym bardziej, ze owu powinna byc jakos w poniedzialek to w weekend zaczniemy juz staranka ;)

    Papierowka, super wyniki :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka super:) Ja mam 2,13 i moja gin mi powiedziała, że mam tak zostawić. Ciekawe czy dobrze.
    Zamówiłam sobie zioła na zrosty Ojca Klimuszko, zaczynam modlitwę do Św. Rity razem z nimi, może mi coś pomoże i wyprosi jedną dzidzię;)

    Karoluś81, Papierówka lubią tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni ja też się modlę do św Rity :-)
    Dzisiaj jestem na etapie oglądania wykresów ciążowych w galerii i szukania podobieństw z moim :-) śmiać mi się chce z samej siebie :-)
    Ostatnio rozczulają mnie bobaski w reklamach. Zwłaszcza nowa reklama pampersow leje miód na moje wytęsknione serce.
    Dziewczyny będące w ciąży mam pytanie: czy jak już dowiedziałyście się o Waszym szczęściu to poczułyście się jakoś inaczej, wyjątkowo? Zastanawiam się jak to jest i chętnie bym poczytała. Nie chodzi mi tyle o fizyczne odczucia ile o stan ducha :-) jeśli macie ochotę to proszę podzielcie się doświadczeniem :-)

    Veni lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 listopada 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus81. Ja tez juz nie raz podgladalam wykresy ciazowe i szukalam podobienstw ;) Te wykresy tu chyba robia furrore ;)

    Tez chetnie poslucham jak to jest psychicznie czuc sie w ciazy :) W moim przypadku to chyba dlugo bedzie niedowierzanie ;)

    Ja sie nie modle, ale uzywam afirmacji :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    Kajka - bardzo mi przykro.

    Mam pytanie-zrobiłam dzisiaj badania tarczycowe i wygldają one tak:
    TSH- 0,480;
    Ft3- 5,43
    FT4- 1,24
    anty TPO- 10,36
    anty TG- 1088,00
    anty TSH- wynik w poniedziałek

    i jak towyląda?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka tak mi przykro :( Trzymaj się!

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja musiałaby sprawdzić normy. Ale tsh masz strasznie niskie. Pamiętam jak moja kuzynka miała poniżej 1 to lekarz mówił jej że lepiej żeby przy takim wyniku nie zachodzila w ciążę. Ale to nie był endokrynolog tylko ogólny lekarz. Kiedy masz wizytę u endokrynologa?

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja sprawdziłam normy na moich wynikach i tak:
    Ft4 masz za małe
    Ft3 w normie
    Anty tpo lekko powyżej normy
    Anty tg sporo powyżej normy która jest od 0-18 a u Ciebie 1088,00.
    Myślę że powinnaś skonsultować to z endokrynologiem.

    Ciekawe jak normy na Twoim wyniku, czy takie same.

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie mam terminu u endokrynologa, jutro poszukam jakiegoś. Ciekawa jestem jakie są terminy.
    Na moich wynkach to anty TG do 115
    TSH od 0,27 do 4,2
    FT3 od 3,10 do 6,80
    FT4 od 0,93 do 1,70
    anty TPO od 0,00 do 34,00

    niby wszystko w normie tylko to TG i zobaczę w pn anty tsh

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, mnie Karoluś uświadamiała o tym FSH do LH i zapytałam o to moją ginekolog, która powiedziała, że: Stosunek poziomu LH do poziomu FSH powinien wynosić około 1. Mniejszy może świadczyć o niewydolności przysadki, a wyższy o zespole policystycznych jajników. Ale oczywiście wcale nie musi.
    TSH powinien być dla nas między 1-2, ja mam 2,13 i kazała mi tak zostawić, żebym go nie zepsuła bardziej lekami. A co do norm, to ja też miałam takie jak Ty na wyniku i wydawało mi się, że są bardzo dobre, a jednak nie wszystkie.

    W każdym razie, lepiej to skonsultować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 20:42

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, to moje pierwsze badanie tarczycy, więc jestem w tym zielona.
    W poniedziałek odbiorę ostatnie badanie i zaraz po @ skocze z wynikami po skierowanie do endo (ew. poszukam prywatnie) i skocze do gina. zobaczymy.

    Karola jak czujesz?, wykres bardzo obiecujący.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch zaczął trochę boleć. Myślę że nic z tego, czekam na @. Najgorsze że po krioterapii zero seksu przez 4 tygodnie minimum....
    Może i dobrze, z większym zapałem weźmiemy się do roboty po takim poście ;)

    Alicja u nas dostać się do endokrynologa na nfz to cud. Na prywatną wizytę muszę czekać miesiąc bo tylko raz w miesiącu przyjeżdża z Łodzi.
    Oby u Ciebie było łatwiej :-)

  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 4 listopada 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie endokrynolog na nfz to też cud. Prywatnie da się za tydzień, na nfz za dwa lata :D

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dzisiaj nad ranem znowu miałam ciężki klimat. Po prostu wiem że dostanę okres i strasznie mi się smutno zrobiło. Poleciały łzy. Ale postanowiłam trochę sobie pomóc i rozmawiałam z Mężem o tym moim smutku. Pomogło, jest lepiej.
    Wiecie, najbardziej mnie zasmuciło to, że mam coraz mniej nadziei. Już chyba nie za bardzo wierzę że się uda. Bo niby czemu? Skoro wyniki dobre, a efektu nie ma? Za chwilę minie drugi rok starań i strach pomyśleć jak się będę czuła. W tym cyklu chowam termometr. I tak starań nie będzie bo krio, więc przynajmniej odpocznę od pomiarów.
    Dziewczyny piszcie coś pozytywnego bo potrzebuje wsparcia.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus81. Ja tez mialam duzy smutek jak mi w ostatnim cykl tempka spadla. Nawet nie testowalam, bo nie bylo sensu. Potem mi przeszlo i aktualnie czekam na rozpoczecie dni plodnych. Rozumiem, ze jest Ci ciezej, bo tak dlugo sie starasz.

    Na innym forum czytalam o dziewczynie, ktora tez starala sie dwa lata. Porobili wszystkie badania i bylo ok. Pewnie taka bezsilnosc jest najgorsza. W koncu zdecydowali sie na in vitro i za pierwszym razem sie udalo. Teraz jest w 15tc :)
    Zawsze jest jakies rozwiazanie, nie ma co sie poddawac :) Teraz pewnie potrzebujesz sie posmucic, ale otrzasniesz sie i bedzie lepiej. Moze ten miesiac odpoczynku pomoze? Trzymam kciuki :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ