X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w nowym cyklu,
    dzwoniłam dzisiaj do doktora czy dalej clo- tak wypisze mi 2 opakowania i podwiezie receptę do apteki- fajny nie. A i monitoring w połowie cyklu ma być- więc zobaczymy, tylko połowa cyklu w weekend wypada- a on wyjeżdża na weekendy, więc chyba pójdę 12 dc w piątek.

    A tak w ogóle Annie gratuluję ślubu i tak jak Karoluś życze dwóch kresek w ramach prezentu.

    Karluś ja dostałam dzisiaj przesyłke z Klasztoru ( a raczej dwie) i juz się opasałam paskiem.

    Gdyby, któraś z Was dziewczyny wierzyła w moc paska Św. Dominika to mogę jeden odstapić.

    Bertha nie mierzysz tempki?, na teście nawet cienia nie było?- trzymam kciuki

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ja też dzisiaj dostałam Pasek i jestem przeszczesliwa :-) od razu wstąpiła we mnie nowa nadzieja :-)
    Mam nadzieję że dla Ciebie Alicjo ten kolejny cykl będzie owocny. Po ostatnim wykresie widać że lekarstwo dobrze na Ciebie działa :-)

    Alicja81 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja. Dziekuje bardzo :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie - ja tez gratuluje slubu i zycze wymarzonego prezentu ślubnego :) My idziemy w tym miesiącu na wesele, wiec jak widać - zima cieszy sie popularnością :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Ovu pkazuje że jednak miałam owulacje chociaż ja bym ją przesunela o dzień do przodu. A dzisiaj temperatura zaszalała do góry :-)
    Alicjo mam pytanie odnośnie Paska: czy nosić go cały czas, czy w dzień czy tylko podczas modlitwy? Nie za bardzo wiem. Póki co ja zakładam na dzień :-) a mój Mąż jak się tym Paskiem i słowami sióstr przejął i wzruszył. Kochany chłopak :-)
    No nic, czekamy teraz na efekt starań z tego cyklu a jutro wizyta u ginekologa.

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Witam sie w nowym cyklu,
    dzwoniłam dzisiaj do doktora czy dalej clo- tak wypisze mi 2 opakowania i podwiezie receptę do apteki- fajny nie. A i monitoring w połowie cyklu ma być- więc zobaczymy, tylko połowa cyklu w weekend wypada- a on wyjeżdża na weekendy, więc chyba pójdę 12 dc w piątek.

    A tak w ogóle Annie gratuluję ślubu i tak jak Karoluś życze dwóch kresek w ramach prezentu.

    Karluś ja dostałam dzisiaj przesyłke z Klasztoru ( a raczej dwie) i juz się opasałam paskiem.

    Gdyby, któraś z Was dziewczyny wierzyła w moc paska Św. Dominika to mogę jeden odstapić.

    Bertha nie mierzysz tempki?, na teście nawet cienia nie było?- trzymam kciuki

    Kochana ja chętnie przygarnę :) , bo właśnie się przymierzałam do wysłania prośby do Sióstr.

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Witam sie w nowym cyklu,

    Bertha nie mierzysz tempki?, na teście nawet cienia nie było?- trzymam kciuki
    Hej, przykro mi że u Ciebie nowy cykl - u mnie rowniez od dzisiaj.
    temperature mierzylam wczoraj, ale poniewaz mialam kulminacje choroby, to nie przespalam calej nocy, i jak sobie dla checy zmierzylam nad ranem temp, to byla 38,85, wiec bez sensu ja bylo zapisywac.
    W kazdym badz razie nowy cykl... musze sie do gina zapisac i bede rozmawiac o in vitro, bo bez sensu juz naturalsy i IUI w najblizszym czasie, bo moj M tez byl chory, z goraczka ponad 39st, wiec wszystkie plemniory zostały przeciez wybite i teraz przez 3 miesiace beda sie dopiero nowe produkowaly... w jajcorach zostalo tylko cmentarzysko poległych żołnierzy..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha współczuję :(
    Ale dobrze że nie tracisz nadziei.
    Ja sobie policzyłam, że to jest mój 19 cykl z czego jeden odpuszczony ze względu na krio.
    Czuję się jak weteranka, zwłaszcza tu na ovu :-)

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziekuje dziewczyny :) Fajnie, ze ktos jeszcze w lutym wychodzil za maz bo ja mialam watpliwosci co do tego miesiaca ;)

    U mnie w rodzinie ( rodzice, rodzenstwo) wszyscy brali slub w lutym. My tez pierwotnie mielismy zabukowany termin na luty w PL, ale z przyczyn niezaleznych od nas musielismy to przelozyc i bralismy slub w UK w sierpniu. Takze widzisz - luty to piekny miesiac na slub:-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia. To super, ze luty cieszy sie taka popularnoscia ;) Martwie sie tylko o sesje, bo na dworzu bedzie dosc brzydko. Fotograf powiedzial, ze on mimo wszystko da rade zrobic ladne fotki tylko ja nie wiem jak sie mam do tych zdjec rozebrac. Sukienke mam na ramiaczkach, chyba bym sie rozchorowala po takiej sesji ;)
    Bardziej rozwazamy zdjecia w studiu.

    Bertha. Przykro mi. Trzymam kciuki za in vitro. Musi sie udac :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Magdusia. To super, ze luty cieszy sie taka popularnoscia ;) Martwie sie tylko o sesje, bo na dworzu bedzie dosc brzydko. Fotograf powiedzial, ze on mimo wszystko da rade zrobic ladne fotki tylko ja nie wiem jak sie mam do tych zdjec rozebrac. Sukienke mam na ramiaczkach, chyba bym sie rozchorowala po takiej sesji ;)
    Bardziej rozwazamy zdjecia w studiu.

    Kochana pogoda nie rozpieszcza w lutym, ale....nie rezygnuj z sesji w plenerze!Zdjecia wychodza cudne, przepiekna pamiatka, zupelnie inna niz te w studio. Czasem warto zaryzykowac:) Bedziesz potem miala co dzieciom pokazywac:-)

    Annie1981, Tulipanka lubią tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka wysłałam Ci wiadomość, podaj adres to Ci wyśle pasek.

    Karoluś kurcze sama sie zastanawiałam, myślę, że do modlitwy powinno sie go zakładać. Ja tak zamierzam robiś (o ile nie zapomnę rano to i do pracy bedę go zakładała)-na noc myslę, że nie ma sensu. A tak w ogóle o mi zaraz minie rok na ovu.

    Bertha szkoda, mam nadzieję że jednak uda Wam się naturalnie bo in vitro strasznie drogie.

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja u mnie właśnie mija rok w styczniu.

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka o której masz wizytę? Ja o 15:30.
    Ovu przesunęło mi owulke tak jak czułam, czyli na niedzielę.
    Czeka mnie dzisiaj poważna rozmowa z lekarzem- co dalej robimy?

    Eni_gma lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie dziewczyny co u lekarza- jakie plany.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Jajniki czyste. Obecny cykl bez stymulacji, podgladamy tylko jak pecherzyki rosna, w ktorym dc, w ktorym jajniku. Poprosilam o liste badan pod in vitro. Na monitoringu 20.01 pogadamy dokladniej nt in vitro. takze zaczynamy dzialac :)

    ktosiowa, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny....
    Ja dzisiaj byłam u gina... na razie powiedział, że trzeba zrobić mężowi badanie nasienia żeby go wykluczyć. Dopiero później zacznie całą ścieżkę badań. No a mój M jak na złość rozchorował się i od wczoraj bierze antybiotyk. Badanie można zrobić dopiero po 10 dniach od skończenia antybiotyku....czyli jeszcze 17 dni czekania :(

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do weteranek, to mój 29 cykl...
    Stelaż w listopadzie był na antybiotyku... ehhhhhhhhh

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, ale w końcu zgodził sie na badanie nasienia?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Bertha powodzenia.
    Anulka cierpliwości. Badanie zrobicie, gorzej że antybiotyk źle działa na sperme, ale mam nadzieję że jest tak mocna że niewiele jej zaszkodzi.
    Co do mnie - mam dobre i złe wiadomości. Na szczęście dobrych jest więcej :-)
    Po pierwsze szyjka macicy po krio super. Wszystko ładnie wygląda, nie ma zapalenia. Później miałam usg. Tak jak myślałam jestem po owulacji z mojego niezawodnego prawego jajnika. Endometrium super. I to by było na tyle pozytywów. Żeby nie było zbyt kolorowo to w lewym jajniku mam małą torbiel. Dostałam więc orgametril, takie tabletki które bierze się od 14 do 25 dc. To syntetyczny progesteron. W 2010 roku miałam podobną sytuację i wtedy ten lek pomógł. Po okresie nie było sladu po torbieli. Mam nadzieję że tym razem też tak będzie. Czyli po @ kolejna wizyta. Jestem dobrej myśli. Cieszę się z owulacji i ładnej szyjki i wierzę że torbiel zniknie.
    Poza tym położna poradziła mi spróbować akupunktury, bo możliwe że to kwestia odblokowania. Poszukam czy w moim mieście lub w pobliżu ktoś się tym zajmuje. Chętnie bym skorzystała ale jeśli najbliżej będzie w Łodzi to raczej nie podejmę wyzwania. No i zaproponowała położna żeby spróbować ziół. Myślę że wybiorę się do bonifratrow i pójdę tam do lekarza, któremu opiszę swoją sytuację. Oni wypisują receptę na mieszankę ziół specjalną dla każdego pacjenta.
    No i jak już uporam się z torbiela to hsg i inseminacji spróbuję. To moja granica.
    Położna mnie pocieszyła jak zawsze. Ona też nasz rocznik i też jeszcze nie ma dziecka. Mówi że mamy jeszcze jakieś 9 lat :-) to dużo :-)

    bertha, Eni_gma lubią tę wiadomość

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ