X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny,

    KAROLUS, jak dla mnie to wykres masz wzorcowy, idealny, szczególnie przez ten spadek temp w połowie II fazy. Sztuczny progesteron owszem, może podnosić temp podczas brania, ale po odstawieniu, jeśli nie ma ciąży, temp spada i jest @. Ale .... mnie już nic nie zdziwi ....
    Mimo wszystko, życzę Ci pomyłki w laboratorium :)

    ANNIE, nie miałam okazji Ci pogratulować :) Rosnijcie zdrowo, miej dobre samopoczucie, jak najmniej męczących dolegliwości :*

    TULIPANKA, dzidzia macha rączkami, piękny widok <3
    Ja prawie w ogole nie miałam mdłości i mało innych objawów ciąży, a jak nagle, chyba ok 7tc przestały boleć mnie cyce to poleciałam na bete. Oczywiście zaraz też lekarz, który podtrzymywal mnie na duchu, ale też nie owijal w bawełnę, ze na tym etapie może różnie być, szczególnie ze miałam już za sobą poronienie. Na usg szłam tak zestresowana, ze nie wiedziałam jak sie nazywam. Ale jak zobaczyłam serduszko, to .... same wiecie ... łzy szczęścia. Ale oczywiście strach był nadal - przed prenatalnymi, jak w późniejszym etapie ciąży słabo czułam ruchy, albo w ogole przez dłuższy czas. Takie odczucia są niestety nieodzownym elementem każdej upragnionej, wyczekiwanej ciąży.

    Trzymajcie się dzielnie ciężarówki <3

    A u nas .... no cóż .... Maja jest przekonana .... jak śpi heheh Żart oczywiście, ale niestety jest dość trudnym bobasem. Jest baardzoo aktywna, w dzień ma raptem 3 drzemki po ok 30-40 min, ale w nocy śpi ładnie, tylko mamy problem z usypianiem, śpi od ok 21 do 7, z Max dwoma karmieniami. Niestety jest rączkowa bardzo, a ze robi się coraz cięższa to zaczyna to byc problemem, nie tylko dla moich zbolalych pleców. Kocham ją nad życie. Karmimy się tylko cycem i ładnie przybiera. Czytałam, ze niemowlaki do 6mż podwajaja swoją wagę urodzeniowa, moja podwoiła do 3mż heheh dokładnie w 12tyg wazyla 5580g. Ze zdrowiem ok, nie zaobserwowalismy żadnych alergii, jedynie lekkie problemy brzuszkowe - bączy jak stary chłop :D :D :D Ale to akutat mało ważne.

    Buziaczki Dziewczyny ode mnie i Mai. Spokojnej niedzieli :)

    Karoluś81, ktosiowa, Alicja81, Eni_gma, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa gratuluję kochanej córeczki. Najważniejsze że jest zdrowie, a co do noszenia, to przypuszczam że ktoś Ją tego nauczył hehehe :-) co ma dziecko leżeć, z rąk lepiej widać ciekawy świat :-)
    Alicja nie wiem jaki był ten wynik bety dokładnie bo nie odebrałam. Tylko dzwoniłam i wtedy powiedzieli że "beta ujemna".
    Raczej nie nastawiam się na błąd laboratorium. Chyba że implantacja była później. Rozum mi podpowiada, że to jednak kwestia leku. Czytałam że po 5 dniach nawet po ostatniej tabletce orgametrilu może przyjść @. Mam tylko nadzieję że przyjedzie i nie trzeba będzie brać znowu czegoś na wywołanie okresu. Wieczorem sprawdzę w starym kalendarzu z 2010 roku, kiedy to brałam orgametril, po ilu dniach@ przyszła.

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa. Dziekuje. Wam tez zdrowka zycze :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się poniedziałkowo i urlopowo :)
    u mnie wyznaczyło owulkę, ale myslę, że sie przesunie na dzien później,
    do doktora mam na jutro- mam nadzieję, że coś zobaczy i będę wiedziała czy sie opyla brać clo czy nie.

    Pozdrawiam cieplutko

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam. U mnie bez zmian. Czekam na @. Temperatura wysoka. Dzisiaj 15 dpo.

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanka wrote:
    Magdusia - tak trochę wygląda jak plamienie przed miesiaczka lub miesiaczka. Moze masz niski progesteron i dlatego tak to wygląda..

    Nie mam pojecia co jest przyczyna. Nigdy w zyciu tak nie mialam. Problem w tym, ze taki stan juz trwa 7 dni. Teoretycznie okres powinnam dostac teraz w czwartek wiec zobacze co sie bedzie dzialo. Ale chyba nie pozostaje mi nic innego, jak wybrac sie do lekarza na USG, bo troche mnie juz to martwi. Tylko jak tu isc do lekarza na USG, gdy krwawienie nie ustepuje? Troche dyskomfort...Sama nie wiem. Najgorsze, ze odczuwam bol zupelnie inny, niz podczas miesiaczki.

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli czujesz się tak dziwnie, nietypowo to idź Magdusia do lekarza i niech on się martwi jak zrobić usg. Może potrzebujesz jakiegoś czyszczenia? Lepiej to sprawdzić.
    Ja dzisiaj mam maraton po pracy: lekarz rodzinny, później chirurg, później laryngolog. No i odbiore tę nieszczęsna betę z laboratorium. Naczytalam się że po orgametrilu okres czasem nawet po dwóch tygodniach się pojawia. Jednak jeśli jutro wciąż będzie wysoka temperatura to zrobię test. Oszalec można!

    Magdusia06 lubi tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny poniedziałkowo, u mnie 11 tydzień ;)

    Zaczynam się stresować badaniami prenatalnymi... Tym bardziej , ze teraz tak myślę, że jak kiedyś miałam problemy pod kątem genetyki czy wszystko z maluszkiem będzie ok...

    Ja dzisiaj też mam mały bieg, muszę nadrobić weekendowy dzień babci i dziadka :)

    Karoluś81, Alicja81 lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola rozumiem Twój stres. Staraj się być dobrej myśli. Skoro już tyle Ci się udało to dalej musi być tylko dobrze :-)

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdusia - lekarz ginekolog jest przyzwyczajony do plamien (niektore badania wykonują tylko w czasie regularnej miesiączki), wiec nie martw sie tym. A na pewno lepiej isc i sprawdzić.

    Karola - ja na razie nie myślę o tych badaniach, ale myślę ze, ze ciaza i dziecko to takie ryzyko - na każdym kroku, ze aż cud, ze tu jesteśmy. Nie martw sie na zapas i nie polecam czytania ; )

    Karola555, Magdusia06 lubią tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaliczyłam rano gina- i jest płyn czyli owulacja była!!! Dr mówi, że super zareagowałam na clo i jest git.Teraz czekanie...

    Karola555, Karoluś81, Magdusia06, Annie1981, hewa81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Dziewczyny zaliczyłam rano gina- i jest płyn czyli owulacja była!!! Dr mówi, że super zareagowałam na clo i jest git.Teraz czekanie...

    Ala SUPER!!! Trzymam mocno kciuki! Będzie dobrze!!! :) :) :)

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja trzymam kciuki, skoro owu była to i dwie kreseczki :)

    Karoluś jak się czujesz?

    Tulipanka staram się w sumie nie czytać ;)

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze się czuję. Cieszę się że mimo braku ciąży cykl ładny, owulka jest wszystko wydaje się być w normie. To dobrze rokuje. Tsh mam 1,86 czyli gitara :-) dzisiaj idę pokazać wynik endokrynolog. Za dwa tygodnie czeka mnie rektoskopia, takie badanie jelita w związku z tym krwawieniem. Na szczęście już się nie powtarzalo. Lekarz obejrzał wczoraj i mówi że to mogą być hemoroidy ale lepiej sprawdzić dokładnie czy w środku ok stąd to badanie.
    Teraz cieszę się na weekend w Walencji. Oby było dużo słońca :-)
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Trzymamy się razem :-) :-) :-)

    Anulka0407, Karola555, Alicja81 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja. Wspaniale wiesci. To teraz czekamy i zaciskam kciuki :)

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, niby nic, ale fakt, że pęcherzyki urosły i pękły to cieszy człowieka. Mam nadzeję, że z mężem dobrze się wcelowaliśmy no i, że po trochu to nie wina męża (nie wiem jak tam jego żółnierze).

    Karoluś ty to odważna jesteś- rektoskpia?, powodzenia
    Anulka mam nadzueję, że owu jedak była, daj znak jak wyniki proga;

    Anulka0407, Papierówka, ktosiowa lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki progesteronu - 7,55 ng/ml (20dc)
    Czyli owulacji nie było :(

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa:) rocznik 81, staramy sie juz od ponad 3 lat o dziecko i nic. Czy ktoraś z Was też się tak dlugo stara? Dodam, że jeszcze nigdy nie byłam w ciaży

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    Dakota
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dakota. Rozgość się u nas :-) i napisz coś więcej, czy robiłaś jakieś badania?
    Są tu dziewczyny, które długo się staraja. U mnie 20 cykl. Też nie byłam jeszcze w ciąży. I jeszcze mam nadzieję :-)
    Wróciłam od endokrynologa. Tsh ok. Mam dalej brać tą samą dawke euthyroxu, czyli 50. Jeśli zajdę w ciążę to mam zrobić tsh i ft4 i przyjść na wizytę.
    Alicja nawet się za bardzo nie stresuje tym badaniem. Tzn narazie. Ale jak przyjdzie mi robić lewatywe to pewnie wymięknę :-)
    Anulka przykro mi. Musisz zrobić pożądany monitoring i poustawiac hormony. Tak żeby była owulacjia i odpowiednio długą fazę lutealna. Trzymam kciuki.

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dakota,
    Anulka Karolus ma rację,idz do gina, zrób porządny monitoring, hormony- mam nadzeję, że szbko Ci sie uda, zresztą mam nadzieję, że nam wszystkim szybko sie uda.

    Karoluś81, Magdusia06, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ