X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta,
    jak po wczorajszej imprezce?? Synio zadowolony z prezentów?? Taka okrągła rocznica urodzin, pewnie się działo :) :) :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, dziękuję dobrze wszystko się udało było co sprzątać i zmywać ;)
    Część gości nie dotarła bo choróbska się pojawiły, te złe wirusy. U mnie rodzina duża a mieszkanie małe więc i tak sporo towarzystwa a dzieciaki szalały :)
    Taka super zabawa była, szaleństwo że rozstać się nie mogli a przed wyjściem i tak była awantura ha ha :) siedmioro dzieci w przedziale wiekowym 3-11 lat i każde chce czegoś innego i dowodzić chce :P zawsze jest wesoło.
    Syn jakby spoważniał mi od wczorajszego dnia, zmiana kodu to poważna sprawa na takim etapie ;) Z prezenciorów zadowolony lego i ciuchy dostał a że lubi się stroić to zachwycony - taki mały lovelasik ;)
    Dziś taki ładny słoneczny dzień a mi nic się nie chce, mam lenia po wczorajszym dniu :P a jak u Was? :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę urodzinki niczego sobie :) Cieszę się, że się wszystko udało i młody zadowolony :) Mówisz, że modniś Ci rośnie :D - teraz takie czasy, że chłopcy coraz częściej chcą modnie wyglądać, a że jest w czym wybierać więc tym bardziej :)

    U mnie pogoda w kratkę - teraz jest lekko przychmurzone niebo, ale wcześniej słońce tak po oczach dawało, że musiałam sobie okno zasłonić bo nic w kompie nie widziałam, aż żal było słoneczko chować :(.
    Wczoraj miałam takiego lenia, że jak wróciłam z pracy to normalnie urządziłam sobie drzemkę - ponad godzinę, a potem poszliśmy z M. i futrem na długi spacer, także dotleniłam się i już później było ok.

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek, chciałam dołączyć ze swoimi wiosnami :)
    35 cykl starań.
    ech...

    hewa81 lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj SARAMAGO wśród rówieśniczek :) Miło mi Cię poznać :)
    To o pierwsze dzieciątko tak walczycie??
    Życzę Ci powodzenia :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Witaj SARAMAGO wśród rówieśniczek :) Miło mi Cię poznać :)
    To o pierwsze dzieciątko tak walczycie??
    Życzę Ci powodzenia :)


    Pierwsze.
    Będziemy podchodzić do invitro ICSI.
    Mój ma oligozoospermie
    ja LUF, Hiperprolaktynemie.

    Dzięki i również życzę wszystkim zieloności

    Greetta lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa odpoczynek najważniejszy :) drzemka czy spacer a tyle energii doda.
    Ja dziś z łóżka wstać nie mogłam, ale trzeba było - życie :P
    Mieliśmy wyjechać, teraz w ferie ale raczej nie wypali bo M wolnego nie dostanie, jeśli już to może na weekend. Coś się wymyśli.

    Natasza jak Wasz remont postępuje? futro ma jeszcze cierpliwość do tego wszystkiego? :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago, witamy serdecznie :) bardzo nam miło kiedy "nasze '81" grono się powiększa i życzę abyśmy jak najszybciej założyły wątek ciężarówek '81 :P

    Ogólnie mam pomysła :) co Wy na to aby pierwsza z naszego grona, która złapie zielonego wirusa założyła w/w wątek :) Jakie Wasze zdanie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 12:47

    Saramago, hewa81, Lianna, kattalinna lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Pierwsze.
    Będziemy podchodzić do invitro ICSI.
    Mój ma oligozoospermie
    ja LUF, Hiperprolaktynemie.

    Dzięki i również życzę wszystkim zieloności

    Powodzenia zatem z invitro :) Stać w miejscu nie można ...
    Niby człowiek wie z czym walczy a i tak dupa z tego :(

    Ja też o pierwsze :)

    Pozdrawiam Cię :)

    Saramago lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRETTA,
    Dobry pomysł, mam nadzieję, że szybko ten nowy wątek powstanie i potem każda z nas szybciutko będzie do niego dołączać :)

    Życzę Ci żeby udało Wam się wyjechać tak choć na chwilę, taka odskocznia od codzienności dużo daje :)

    Saramago, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, tak najlepiej w Bieszczady nad Solinę :P taka mała zmiana klimatu a może udało by się już wracać w większym gronie ;) :P

    hewa81, Lianna, kattalinna lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta wrote:
    Oj tak, tak najlepiej w Bieszczady nad Solinę :P taka mała zmiana klimatu a może udało by się już wracać w większym gronie ;) :P

    Uwielbiam Bieszczady, a mój M. to najchętniej by się tam przeprowadził.
    Życzę Wam z całego serducha, żeby właśnie taka zmiana klimatu przysłużyła się do zaskoczenia :) <3

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Ja wracam do żywych :) 2 dni wyjęte z życia :)
    Bieszczady... uwielbiam to miejsce, tylko ja preferuję sam dól tego zakątka, Wetlina, Smerek itp duża pętla Bieszczadzka jest piękna... sama dzicz,tereny bajkowe i można nabrać dystansu do wszystkiego:) Widoki nieziemskie i nie ma tego tłumu ludzi :)

    Saramago witaj :) Powodzenia z Invitro:)

    Co do założenia wątku ciężarówek '81... ja jestem na TAK :) Przejdziemy na fioletową stronę mocy :D

    Greetta zmiana kodu zobowiązuje ;) Toż to młody już mężczyzna :)

    hewa81, Greetta lubią tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta, futro robi sobie nic z remontu, wczoraj wszedł łapkami do kuwety z gruntem i wszędzie białe ślady pozostawiał.. chyba ma fun :)

    Saramago, witaj :) my też o walczymy o pierwsze, właściwie to o pierwsze żywe, urodzone, bo dwójka już w niebie..
    Mamy założenie, że jak do czerwca/lipca się nie uda to też in vitro
    Trzymam za Was kciuki!! kiedy podchodzicie? jaki długi protokół Was czeka?

    Asieenkaa miło, że zdrowiejesz :D

    Dziewczyny, wstyd przyznać, ale w Bieszczadach nie byłam, za to kocham Tatry! zawsze wygrywają, jak planujemy góry :D
    moge tam siedzieć godzinami!
    niestety na łańcuchy i szczyty wysokie się nie wybieram, mam lęk wysokość i lęk przestrzeni.. w zeszłym roku zablokowałam ruch na Giewoncie (myślałam, że już mi przeszło, ale niestety, strach jest paraliżujący)
    Muszę uznać wyższość góry i okazać pokorę.. ale i tak uwielbiam tam byc!

    u nas tez pogoda w kratkę i okrutnie wieje, a że ja dziś w terenie, to o mało głowy mi nie urwało!
    Za to wieczorem wybieram się po 4-miesięcznej przerwie na jogę, może w końcu wrócę do chociaż lekkiej formy :D

    Greetta, hewa81, Aasienkaa lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jestem niejedną miłośniczką Bieszczad tutaj to miło :) wszędzie pięknie ale my bazujemy w Polańczyku na Wyspie Energetyka, mamy tam dobrych znajomych którzy można powiedzieć są gospodarzami na tej wyspie :) pochodzą z moich okolic. Uciekli stąd bo ta centralna część kraju przytłaczała ich. Myślę, że to właśnie ta rodzina dodaje uroku temu miejscu, super ludzie :) i "nienawidzą" turystów ale cóż się dziwić jak mają takie "przyciąganie" że każdy chciał by im do domu wejść a prywatności też potrzebują :P super by było wyjechać tam i zadziałać ;)
    Jeśli chodzi o syncia to fakt młody mężczyzna już z niego, jak ten czas leci ... :)
    Wątek ciężarówek '81 niech zaistnieje jak najprędzej :) chyba że dziewczyny ze staraczek "81 które już są zainfekowane zielonym wirusem go założą :) a my szybciutko dołączymy :P


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 14:22

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:

    Saramago, witaj :) my też o walczymy o pierwsze, właściwie to o pierwsze żywe, urodzone, bo dwójka już w niebie..
    Mamy założenie, że jak do czerwca/lipca się nie uda to też in vitro
    Trzymam za Was kciuki!! kiedy podchodzicie? jaki długi protokół Was czeka?

    No ja na ten przykład nigdy w życiu nie zobaczyłam nawet cienia, cienia kreski... ale mam nadzieję,że ten rok zakonczymy już w trójkę :)

    Co do IVF to niestety nie zdążyliśmy do programu, tzn. wszystko byłoby ok bo już mielismy wizyty w klinice, tylko wtedy nie mieli podpisanych aneksów, a ja miałam AMH 0,65 więc by mnie nie zakwalifikowano. Kazał zrobić ponownie AMH, zrobiłam. wskoczyło na 1,0 ale... już było po podpisaniu aneksów czyli dupa blada, nie kwalifikują już. Poki co jeszcze popytamy po innych klinikach jak się uda to super a jak nie to podchodzimy komercyjnie. Tak więc jeszcze nic nie wiem odnośnie protokolów...

    Trzymam kciuki

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też mieliśmy już papiery wypisane itd, ale zaszłam w ciąże (to był dopiero szok!) niestety po poronieniu okazało się, że jaśnie nam panujący rząd zabrał dofinansowanie.. i tylko komercyjnie nam zostało (tamte papiery się nie licza, bo program kończą tylko ci, którzy rozpoczęli).

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny!
    Mam zamieszanie w pracy, więc jestem tu ostatnio tylko na chwilkę.

    Nanatasza, cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło :)

    Witaj, Saramago! My też nigdy żadnego cienia nie mieliśmy... Oj, trzymam kciuki mocno. Psychicznie nastawiam się na podobny kierunek, bo u nas i problem męski i moja endometrioza.

    A Bieszczady są cudne <3 Tyle miłych wspomnień... Tylko tak potwornie daleko. Ale kiedyś muszę jeszcze pojechać. Najlepiej z dzieciakami :) (optymistka ze mnie ;) )

    Greetta lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Paniom :)

    Cześć Saramago, fajnie, że dołączyłaś, w kupie raźniej :)

    Ja w Bieszczadach też nie byłam :( i Natasza, doskonale rozumiem Twoje lęki, mam to samo... Ostatnio nawet miałam mini cykl snów z jakimś wspinaniem na wysokości i nawet tam miałam ataki paniki :/ ale ze spadochronem kiedyś muszę w końcu skoczyć ;) Jeśli chodzi o kierunki wyjazdowe to my raczej morscy jesteśmy :) tylko z wyjazdami u nas zawsze słabo. To się teraz ma szansę zmienić bo mój małż zaś godzinę ma egzamin na prawko. Dziś teoria, liczę na to, że pójdzie łatwo, a i praktyka będzie formalnością. Oby :) w końcu jest szansa na mobilność i zdobywanie świata ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza, Saramago strasznie mi przykro, że IVF tak okrutnie Was ominęło. Jakie to nie sprawiedliwe :/
    Kattalinna a Ty prawko masz? Kobiety też spokojnie przejadą kawałek świata :)
    Lianna należy się mała przerwa od pracy, wyjdzie to na zdrowie ;)

    Co do Bieszczad zawsze tę zaległość można nadrobić i sprawdzić osobiście jaka jest magia tego miejsca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 19:49

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ