X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 maja 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu z wiadomych względów nie podziękuję :*

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nam się wątek rozkręcił na otwarcie weekendu :-)
    Enii piękna histeria. Będę trzymała kciuki żeby po gorącym lipcu była córeczka :-)
    Annie ale masz fajnie. Zdrówka i spokojnego wypoczynku. Bo po porodzie będzie się działo :-)

    Annie1981, Enii lubią tę wiadomość

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 19 maja 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Enigma widzę że wychodzisz na ostatnią prostą. Na kiedy termin? Jak się czujesz?
    Karolus tak! Jesteśmy już na finiszu. Trochę się boje a trochę nie mogę się doczekać :D czuje się tak jak na końcu ciąży chyba czuje się każda przyszła mama - ciężko juz cokolwiek robić bo po pierwsze duży brzuch nie pozwala a po drugie brakuje już sił ;)
    Grunt, że jeszcze chwilka i będziemy się z moją królewna przytulać

    Karoluś81, Enii, ktosiowa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma a macie jużz imię wybrane dla maleństwa??

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 20 maja 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma to zrozumiale ☺ Teraz odpoczywajcie dziewczynki

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 maja 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imie wybrał synek - Wiktoria
    :)

    Alicja81, bertha lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja dzisiaj 14 dc, co gorsze zaczynam sie martwić bo owu nie ma. I w zeszłym cyklu tez nie było. Mnie na owu bardzo bolą janiki, w tamtym cyklu wcale mnie nie bolały, w tym pobolały 2 dni w zeszłym tyg i koniec. A normalnie to 4, nawet 5 dni bolą. No nic, zobaczymy, może jeszcze przyjdzie, na razie chyba mnie stres zzera. A co do badania to niby w przyszłym tygodniu, ale sie nie napalam, po tych cyberatakach w tutejszej służnie zdrowia jest masakra, masa zabiegów poodwoływana, więc znowu może być różnie.

    Na razie się mocno nastawiam, że w sierpniu uda mi się pojechać do Pl i wtedy bede sie chciała z lekarzem od napro spotkać.

    Enigma ładnie :)

    Annie fajnie, że Ci na rękę chcą iść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 21:11

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii. Z teorii przepowiadani płci ja wierzę tylko w siłę plemników. Podobno przytulanie w dzień owulacji owocuje chłopczykiem a przed owu dziewczynką. U mnie się sprawdziło - serduszkowanie było dzień przed owu i jest dziewczynka :)

    Enii lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 21 maja 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 u mnie z pierwszym to było jak najczesciel byle ciąża była, a z drugim faktycznie owu miałam i drugi syn.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 21 maja 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja starsza córka została poczęta 2 dni przed owulacją. Wszystko wskazuje na to, że w dzień owulacji poczęliśmy drugą ;-)

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 maja 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii witaj też marzy mi się corka :)

    Karolus spokojnego lenistwa na L4

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 maja 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka to ciekawe ☺

    Karolina próbujemy ale jak wyjdzie to sie okaże.
    Ide tropem mojej mamy 2 dni po okresie zaszła i oto jestem ☺

    Dzień dobry

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witaj Enii :)

    Jak tam u Was po weekendzie? Tak sobie poczytałam o płciach i jest jeszcze ta metoda z bety hcg, że jak duży przyrost to dziewczynka, a jak mały to chłopczyk :).

    Kropka nie jest powiedziane, że jak nie boli to nie ma owulacji, bardziej bym patrzyła pod kątem śluzu płodnego.

    Enigma piękne imię, trzymam kciuki, a na kiedy masz termin?

    Karoluś jak samopoczucie u ciebie przed wizyta u napro?

    Alicja, MamaLili, Bertha, co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 08:58

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Enii. Z teorii przepowiadani płci ja wierzę tylko w siłę plemników. Podobno przytulanie w dzień owulacji owocuje chłopczykiem a przed owu dziewczynką. U mnie się sprawdziło - serduszkowanie było dzień przed owu i jest dziewczynka :)


    Ja też wierzyłam w tą teorię, ale jestem ewidentnym jej zaprzeczeniem. IUI Była dokładnie tuż po pęknięciu pęcherzyka więc pierwsze powinny dotrzeć plemniki najszybsze (z materiałem genetycznym XY) a jest dziewczynka zamiast chłopca ;)

    Natomiast co dziwne przy obu dzieciach zgadza mi się płeć w chińskim kalendarzu płci. Ot taka ciekawostka

    Termin wg usg 06.06, wg om 10.06

    Dakota lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota jestem umordowana jak zwykle po weekendzie, wiec cieszę się że poniedziałek i szkoła.

    Najważniejsze by fasolka była zdrowa bo chcieć to mege a natura zrobi i tak swoje

    Dakota, Eni_gma lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma już tylko kilkanaście dni i będziesz tulic małą Wiki do serca :-)
    Annie widzę że sukienka w innym kolorze a brzuszek rośnie ładnie :-)
    Dakota u mnie mega spokój. Czuję że dobrze robię z tą naprotechnologia. Co do tego cyklu to jestem gotowa na wszystko. Będzie ciąża, genialnie, przyjedzie okres, jakoś to przeżyję i do przodu :-)
    Najważniejsze że cały czas gramy z Mężem w tej samej drużynie. Właściwie to mnie najbardziej uszcześliwia, a jeśli będzie coś więcej to cudownie.
    Wczoraj byli u nas pielgrzymi z Gdańska w drodze do Częstochowy. Zabrali ze sobą naszą intencję a gwarantują efekt, bo po drodze mają zaprzyjaźnionego bociana i już dla kilku par przez 30 lat swego pielgrzymowania wymodlili dzieci, w tym czworaczki :-) Dodam że w czasie ich krótkiego odpoczynku w naszym ogrodzie bocian trzy razy przeleciał nad nami także wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią że będzie dobrze :-)
    Ja chciałabym córeczkę i synka. Ale wiadomo, byle było chociaż jedno i żeby było zdrowe :-) czego i Wam życzę :-)

    Dakota, Enii, Alicja81, Eni_gma, bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś fajna ta historia z pielgrzymami :) Ciekawa tez jestem jakie będą Twoje wrażenia po tym spotkaniu w piątek. Koniecznie daj znać.

    Enii ja jestem w pierwszej ciąży w życiu, nigdy mi się wierzyć nie chciało,że tak jest, jak pytałam kobiety w ciąży czy chcą chłopca czy dziewczynkę, a one odpowiadały, że im wszystko jedno byle zdrowe było. A teraz to już rozumiem, choć czasem spada na mnie taka myśl o tej płci, ale to dlatego, że jest dużo imion męskich, które nam się wspólnie podobają z mężem, naprawdę łatwo będzie o kompromis, a dla dziewczynki będzie trudniej hehe.

    Jeszcze się tak ciągle bije z myślami czy pić tą kawę czy nie, nie ukrywam, że np dziś bym się napiła bo mi się normalnie oczy kleją. Co robić ? :)

    Enigma bardzo mi się podoba ta data 06.06 :) A w ogóle to ja nie chciałam znać płci przed urodzeniem dziecka, ale mąż powiedział, że jak tylko będzie można to chce wiedzieć od razu więc uznałam, że się wykończę, że on wie a ja nie :) A jak to sprawdzałaś na tym chińskim? Pierwsze słyszę :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 11:37

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Dakota
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 maja 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym chińskim to jest tak że wybiera sie wiek matki i czas poczęcia i wychodzi chlopiec lub dziewczynka ( raz sie sprawdziło a raz nie...)

    Dakota lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 22 maja 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Enii, znalazłam właśnie :)

    Enii lubi tę wiadomość

    Dakota
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota, Ktosiowa kiedy macię wizytę serduszkową??.
    Julią w ciązy lekarz powtarzał,że będzie chłopak, więc z męzem juz imie wybralismy - dobrze, że ciuszki były fioletowe, zielone itp., dopiero w 36 tc okazało się, że córka będzie. Juz jak urodziłam to mi jakos dziwnie było, że Julia a nie Olek.

    Karoluś to jak tyle bocianów to trojaczki muszą być :-)

    A i jszcze w tym miesiącu udało mi się zakupić olej z wiesiołka (nie tabletki),miałam tyle śluzu, że wkładkę co chwila zmieniałam, a mąż jaki uradowany :-). Tak więc tabletki w porównaniu z olejem to niewiele dają.

    Dakota, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ