X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kajka. Muszę jeszcze porozmawiać z Mężem o tym, czy na 100% wchodzi ze mną w to leczenie. Może dzisiaj podejmę wyzwanie. Przyznam się że ostatnio jakoś nie chce mi się z Nim gadać o tych sprawach. Ciężki klimat nastał, hehe. Ale trzeba to przełamać. Nie chcę wychodzić w Jego oczach na świruskę, która zrobi wszystko żeby tylko mieć dziecko bo to jest najważniejsze w życiu. On od początku mnie wspiera, ale to jednak bardziej moje wielkie pragnienie, Jego mniej.
    Muszę znaleźć jakiś złoty środek :-)
    I po cichu liczę na cud, że jednak nie będzie potrzebne dalsze leczenie, że może teraz się udało :-)

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż... Napiszę tylko, że ja byłam tylko na jednym spotkaniu z instruktorką (tym wprowadzającym właśnie). Tak się to jakoś potoczyło ;-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś trzymam mocno kciuki.

    U mnie temperaturka równo idzie- nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze góry i doliny. Zastanawiam sie kiedy owulacja będzie- przy clo w 13 dc, teraz nie wiem, więc czekam spokojnie.

    MamaLili,który to twój dc??
    Kropka jak u Ciebie?

    Karoluś81, Dakota lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój Mąż znowu okazał się najepszym facetem pod słońcem :-) zadzwoniłam wczoraj do instruktorki napro. Wstępnie umówiłyśmy się na spotkanie wprowadzające na jutro na 17:30. Wieczorem porozmawialam z Mężem, problem w tym że On codziennie popołudniu ma trening w klubie. Ale powiedział że zwolni się u trenera i pojedziemy :-) od razu humor mi się poprawił, optymizm wrócił i wiara, że może kiedyś będę mamą :-)

    Annie1981, Dakota, doty22, Alicja81, Eni_gma, bertha lubią tę wiadomość

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś super, dobrze mieć wsparcie a taki mąż to skarb :-) jemu na pewno zależy też bardzo tylko mniej to uzewnętrznia :-P
    U mnie 8 dc, staram się mierzyć temperaturę choć różnie bywa :-) zobaczymy jak ten cykl będzie wyglądał.

    Karoluś81, Dakota lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 maja 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawka - w piątek 26 maja jedziemy na spotkanie z instruktorka napro. Dzień Matki, dobry znak :-)

    Eni_gma, Dakota, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 maja 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś super, 26 maja to już w przyszlym tygodniu, szybko zleci :-)
    A ja musze się pochwalić dzisiaj do pracy rowerkiem dojechałam, zmotywował mnie mój szef, ktory we wtorek na sprawnościowych przegonił mnie- a jest starszy.
    Tak więc dopóty jest ładnie to będe pedałowala.

    Jakoś tak się spokojnie zrobiło na naszym wątku.

    Eni_gma, Dakota, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 19 maja 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Karolus super wiadomość z tym spotkaniem 26 maja, też uznaje tę datę jako dobry znak :) Myślę, że ta wizyta będzie dla Was owocna. No i oczywiście mąż się spisał na 5 :)

    MamaLili trzymam kciuki za ten cykl:)

    Alicja brawo :) Tak trzymaj, ja mam zamiar chodzić na basen jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań, bo wiem, ze kręgosłup da mi się we znaki. Więc spróbuję temu już teraz zaradzić.

    A propos 26 maja, w tym dniu miałam mieć pierwszą wizytę u ginekologa, ale to już będzie druga :). Bo dwa dni temu rano zobaczyłam na papierze jakiś brązowawy śluz, wystraszyłam się trochę i na szczęście w tym dniu zwolnił się termin u mojej lekarki. Ona nie zobaczyła niczego niepokojącego na usg, powiedziała, ze bardziej wygląda jej to na infekcję, więc przepisała mi leki. Ale na wszelki wypadek przepisała mi też duphaston, tylko kazała mi się obserwować, ze jakby się ten śluz bardziej w kolorze krwi zrobił to wtedy mam wziąć. Kazała mi też poleżeć jeśli mogę. I tak leżałam prawie dwa dni, śluz w malutkiej ilości pojawił się jeszcze tego samego dnia i tyle. Mam nadzieję, że już nie wróci i w ogóle postanowiłam się nie stresować tym, pomyślałam, że co ma być to będzie.

    I jeszcze dowiedziałam się o tej suplementacji, mam brać femibion, magne b6 2 tabletki dziennie i wit d3 2000 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 07:53

    Karoluś81, MamaLili lubią tę wiadomość

    Dakota
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota cieszę się że sytuacja opanowana i oby dalej było spokojnie. Masz już jakieś typowe ciążowe objawy?
    Alicja ja też rowerkiem jeżdżę do pracy od czasu jak się ciepło zrobiło. U mnie to 20 km w tę i z powrotem więc trening jest :-)
    Pozdrawiam serdecznie :-)
    Weekend się zbliża więc tym bardziej cicho będzie u nas na forum :-)

    Dakota lubi tę wiadomość

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś nie mam żadnych typowych , żadnych mdłości, smaków na cokolwiek lub wstrętu do czegokolwiek, nawet kawa mi smakuje - staram się nie pić oczywiście a jeśli już to bardzo słabiutką z mlekiem. Od niczego mnie nie odrzuca póki co:) zaparcia też minęły. Brzuch mam wzdęty w sumie i to chyba tyle. A no i oczywiście piersi większe i tkliwe, ale nie bolesne. Oby tak zostało. Z nietypowych to jestem bardzo napalona na męża hehe.

    Oczywiście co po chwile mnie gdzieś gniecie, kłuje w brzuchu, ale staram się tym nie przejmować, nie chcę być panikarą :) podobno to normalne na początku ciąży.
    I jeszcze jedno zauważyłam, mam jakoś tak podświadomie, że chcę jeść same zdrowe rzeczy.

    Dziewczyny pedałujcie bo jak już będziecie w ciąży, a będziecie na pewno za niedługo, to z dobrą kondycją będzie Wam łatwiej :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 09:36

    Karoluś81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Dakota
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Co prawda ja rocznik 80, chyba to nie przeszkadza :)

    Dakota, Annie1981 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii witaj :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii zapraszamy. U nas jeszcze tylko 5 staraczek zostało jeśli dobrze liczę, u reszty sukcesy :-) może i Tobie ten wątek szczęście przyniesie :-)
    Enigma widzę że wychodzisz na ostatnią prostą. Na kiedy termin? Jak się czujesz?

    Dakota lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Enii i powodzenia :)

    Karoluś fajnie wyszło, że mąż od razu się zgodził, trzymam kciuki za wizyte. Oby pierwsza i ostatnia. Na kiedy masz termin @?

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na następny weekend. Póki co jestem mega spokojna.

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Enii i rozgość się na wątku. Napisz troszeczkę o sobie, jak długo sie staracie itp.

    Karoluś to gdzie to moje 3 km w jedną stronę do Ciebie???, siodełko mam tware- więc niewygodnie się pedałuje z bólem ..., ale fajnie jest. Mam nadzieję, że pogoda nadal taka będzie.

    Kropka jak u Ciebie, który masz dc i kiedy to badanie???

    Dakota odpoczywaj kochana, plamienie może się zdarzyć i boleści podbrzusza też, więc spokojnie.

    Dakota lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja zainwestuj w porządne damskie siodło. Szkoda dupci ;)
    Ja już w domu :-) Weekend i letnia pogoda. Mam zamiar przynajmniej godzinę poleżeć w ogrodzie z książką i nikt mi w tym nie przeszkodzi. Głównie ja sama bo zawsze sobie coś do roboty znajdę. A odpoczywać też trzeba umieć :-)

    Dakota lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli. Witaj i powodzenia :)

    Jestem właśnie po rozmowie z szefowa. Powiedziałam jej, ze chcę iść na macierzyński jeszcze przed urodzeniem a wczesniej na miesiąc na zwolnienie. Ku mojemu zdziwieniu zrozumiała i nawet doradzila, żebym ciągnęła zwolnienie jak najdłużej się da a macierzyński zostawiła na urodzenie dziecka.
    Od poniedziałku idę na zwolnienie i jak lekarz będzie wypisywal bez problemu to już do tej roboty nie wrócę. Jestem taka szczęśliwa :)

    Alicja81, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za miłe przyjęcie :*

    Tak jak w opisie mam dwóch synów nastolatków. Urodzilam ich młodo bo w wieku 21 i 23 lat.
    Pierwsza ciąża planowana przeze mnie i małżonka, zakończona sukcesem po 5 cyklu. Nie prowadziłam kalendarza owulacji, był to zywioł. Nawet był etap:szybko, obojetnie gdzie byle sie udało. Druga ciąża: jedno współżycie bez zabezpieczenia (nie planowana, chociaz przypuszczałam) że tak może się skończyć.
    Jest takie ludowe przyslowie które mówi że dziewczynki rodza się gdy mężczyzna chce współzyc, a chłopcy kiedy kobieta. Chyba cos w tym jest.

    Przez lata nie myslelismy o ponownym rodzicielstwie. Chociaz zawsze skrycie chciałam córcie. Przyszedłetap ze i mój mąż zaczął o tym samym mysleć. Nie wiem czy był to wpływ tego że pierwsze dzieciatko chciałam dziewczynkę.

    Nie wiem czy to wiek? Przyszedł czas że na powaznie zaczeliśmy się zastanawiac nad powiększeniem rodziny.

    Staramy sie od roku. Utrudnione mamy to ze względu na pracę męża poza Polską (wiec najbliższy termin próby to końcówka lipca)

    Ostatni @ dostałam z ponad 7 dniowym opóznieniem. Byłam pewna na 99 % że sie udało. Testy zwyszły niestety negatywnie. Troszke jestem spanikowana ponieważ @ nigdy mi się nie spózniała ( z wyjatkiem ciąż). Jesli miałam stres to dostawałam wczesniej w 22-24 dc.

    To chyba tak w skrócie :)

    Edit: w wieku 21 lat wydawało mi sie że to ten moment na maciezystwo. Kocham synów nad zycie i nie żałuje decyzji lecz teraz widze że nie do końca byłam dojrzała do tego wszystkiego- troszke mnie to póxniej przerosło. Teraz całkiem inaczej to odczuwam, całkiem inne emocje, myslenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 17:59

    Alicja81, Karoluś81, karolinams lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 maja 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii więc życzę powodzenia i oby była córcia!!!

    Karolus przyjemnego wypoczynku.
    Annie szefowa ma racje po co marnować urlop macierzyński, leć na L4 do końca.


    Miłego wekendu dzieczyny :-)

    Karoluś81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ