X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Dziewczyny, wychodzi chyba na to ze przechodzę na fioletowa stronę mocy .... Beta 216,5. Ręce mi sie trzęsą jak cholera....
    W piątek zrobię 2 bete - zobaczymy jak przyrasta. No i właśnie dopiero w piątek sie ujawnie na wykresie. Także póki co cicho sza.
    Ale czad ......
    A tsh 2,7 - trochę dużo, ale zwiekszam automatycznie dawkę wg zaleceń endo.
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie <3 <3 <3

    HEWA, Kochana z całego serca Ci gratuluję, cieszę się razem z Tobą i ściskam mocno :P ;) Super, tak się bardzo cieszę Twoim szczęściem :P życzę spokojności bo zdrówka to wiadomo że musi być :)
    Kochana teraz musisz założyć nasz wątek na fiolecie ;)
    Nawet nie wiesz jak się cieszę :P :) GRATULACJE !!! :P

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Nataszka na takie wieści o Hewie to chyba wrócisz ;) ale rozumiem jak trzeba odpocząć to trzeba. Buziaki dla Ciebie i czekamy ;)

    Karoluś81 witaj wśród rówieśniczek :) jak widać wątek zaczyna wkraczać na dobrą drogę ;)

    Hewka tylko o nas nie zapominaj ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 19:28

    hewa81, Nanatasza, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Absolutnie, Dziewczyny, jakbym mogła zapomnieć o Was :)
    Jesteście wspaniałe i dziękuję Wam wszystkim razem i kazdej z osobna za wsparcie <3 :)
    Czekam na kolejną zaciążoną, ale myślę ze teraz pójdzie z górki, nie możecie mnie samej zostawić na fiolecie, bo mi smutno będzie.....

    LIANNA, nie czułam się inaczej, może tylko tyle, ze zazwyczaj więcej mnie cyce bolały i szybciej brzuch jak na @ Ale że 3ci cykl brałam cyclodynon a on przecież też na PMS jest, wiec może to pod jego wpływem zmniejszyły mi sie dolegliwości. A może u mnie na odwrót. ......
    Ale w sumie to przypomniało mi sie ze jakoś zgaga mnie meczyla i wczoraj i dziś miałam większe pragnienie. Ale czy to objawy ciążowe to nie wiem.

    Buziaki :*
    Fajnie ze mogłam Was poznać :)

    Lianna, Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 18 lutego 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Absolutnie, Dziewczyny, jakbym mogła zapomnieć o Was :)
    Jesteście wspaniałe i dziękuję Wam wszystkim razem i kazdej z osobna za wsparcie <3 :)
    Czekam na kolejną zaciążoną, ale myślę ze teraz pójdzie z górki, nie możecie mnie samej zostawić na fiolecie, bo mi smutno będzie.....

    LIANNA, nie czułam się inaczej, może tylko tyle, ze zazwyczaj więcej mnie cyce bolały i szybciej brzuch jak na @ Ale że 3ci cykl brałam cyclodynon a on przecież też na PMS jest, wiec może to pod jego wpływem zmniejszyły mi sie dolegliwości. A może u mnie na odwrót. ......
    Ale w sumie to przypomniało mi sie ze jakoś zgaga mnie meczyla i wczoraj i dziś miałam większe pragnienie. Ale czy to objawy ciążowe to nie wiem.

    Buziaki :*
    Fajnie ze mogłam Was poznać :)


    Ciaza, ciaza, ciaza!!!!! Wow super czadowo!!! :D hurra :D

    A ja jak tak przeczytalam teraz wszystko, co naprodukowalyscie od 13 lutego, to jakos widze roznice u hewy w tym cyklu: czula spokoj i byla pogodzona z jakimkolwiek wynik bety by nie byl. Ja mysle, tez troche na bazie swoich doswiadczen, ze ten wewnetrznie odczuwany dziwny spokoj jest zawsze dobrym zwiastunem :-)

    Ja dzisiaj odbylam pierwsze zajecia szkoly rodzenia i ledwo zyje, bo znowu jestem przeziebiona. Nigdy w zyciu tyle razy nie bylam przeziebiona w tak krotkich odstepach czasu, juz sie pogodzilam z tym, ze dzisiaj raczej bezsenna noc. Tova33, wiem co czujesz ;)

    Wszystkim Wam Dziewczyny Mlode zycze poczucia wkrotce tego dziwnego wewnetrznego spokoju, ktory oznaczac bedzie pewnie jedno... ;) buziaki!

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 18 lutego 2016, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heva, dawno nie pisałam tutaj, ale musze serdecznie Ci pogratulować, nie dziwię się, że trzęsą Ci sie ręce (nie wiem, czy jeszcze... ;P ) ale mi tez się trzęsły wiele lat temu, po pozytywnym teście;) Czekam znowu na te emocje... u mnie w tym cyklu ovu zaskakująco wcześnie, 3 dni po owu - dzisiaj - mini-plamienie (u mnie to nowość) więc chcąc nie chcąc - nakrętka jest... obym poszła w Twoje ślady;)
    Jeszcze raz wielkie gratulację, warto się nie poddawać!

    hewa81 lubi tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 18 lutego 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaglądam, by sprawdzić, co u Hewy, a tu TAKIE WIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!

    kochana GRATULUJĘ!!! odpoczywajcie sobie i ciesz się maluszkiem!!! wspaniałe wieści!!!
    beta przepiękna!!! trzymamy kciuki za przyrost!

    dziewczyny, pewnie będę zaglądać, chociaż muszę się trochę ogarnąć.. ciężki czas.. wczoraj się znów naryczałam.. tak tęsknię za dziećmi.. no i jeszcze ten @.. do tego durny sen..że szukałam szczątków dzieci po workach ze śmieciami .. coś strasznego :(

    miłego dnia i Hewa daj nam troszkę && niech się ten wirus rozprzestrzeni :D i pociągniesz nas na fioletową stronę mocy! :P

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 18 lutego 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Nataszka trzymaj się ciepło i wracaj do nas jak przyjdzie ochota ;)
    Hewa obyś się wynudziła przez te 9 miesięcy :P

    Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi :)

    Dziewczyny normalnie się popłakałam, czytam Was i jest mi niezmiernie miło, że tyle pięknych słów od Was dostałam. Nie wiem co powiedzieć ....
    Jeszcze raz dziękuję <3
    Będę mocno trzymała kciuki za każdą z Was - wiem, że może się to wydać takie banalne i oklepane, ale równie mocno wierzę, że uda się każdej z Was przytulić do serca maluszka. Będę o Was myśleć i prześlę porcję wirusków :)

    Ja troszkę ochłonęłam :) Wieczór pełen wrażeń, padłam o 11, a o 5 już na nogach. Ale za to teraz to bym poszła spać ...
    Lecę za chwilę zrobić progesteron bo może trzeba mi zwiększyć i FT4, bo to wczorajsze TSH trochę za duże. Wieczorem zadzwonię do endo z wynikami. Jutro powtórna beta i telefon do gina z informacją, że ... już nie muszę robić HSG :P

    No i oczywiście już sny miałam tematyczne, otóż śniło mi się, że zaraz za mną z ciążą ujawniła się LIANNA, także Dziewczyno ..... czekam :) I pozostałe Laseczki zapraszam do grona brzuszków :)

    Buziaczki Dziewczynki :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 08:37

    Szyszka1, Greetta, Zuzia1, Lianna lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Hewa pociągnęła za sobą wszystkie:)
    Ja jednak raczej odpadam moja temp w dół, jeszcze chyba od corki jelitowka sie zarazilam,jest mi niedobrze i do wc rano mnie pogonilo:( no trudno moze nast razem sie uda:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATASZA, <3 <3 <3
    Jest mi przykro, że ja się cieszę ze swojego szczęścia, a do Ciebie wracają przykre wspomnienia :( I jeszcze ten straszny sen, Boże co Ty biedna musiałaś przeżyć jak się obudziałś :( Bardzo mocno Cię ściskam i nie dziwię się, że chcesz trochę odetchnąć, ochłonąć. Odpoczywaj spokojnie, staraj się nie stresować (łatwo mówić ...), poukładaj sobie wszystko i waracaj do nas.

    Dziewczyny mam nadzieje, że się nie obrazicie na mnie i nie pogonicie w cholerę - trzymam kciuki za każdą z Was jednakowo i równie mocno i jest to jak najbardziej szczere, ale Nataszka, za Ciebie szczególnie bo bardzo dużo przeszłaś Dziewczyno, tyle lat starań, piękna podwójna radość i taki przykry finał.
    BUZI :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 08:45

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny u Was? Ja dziś strasznie wypluta i rozmemłana jestem. Zupełnie bez życia. Jak to dobrze, że jeszcze tylko jutro i weekend :)

    Hewa, trzymam kciuki za jutrzejszą betę :D

    Która następna sika? :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 18 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie od dentysty i czuję się jakaś wytarmoszona :O działo się dziś na fotelu he he :D dziś był inny pan doktor nie śpiewał, nie gadał zbytecznie ale wiecie co zrobił :O odwrócił się do szafki po jakieś wypełnienie i przy tym wszystkim nieświadomie podniósł mi fotel a ja wylądowałam w tych wszystkich narzędziach znajdujących się przede mną :D :O Śmieliśmy się wszyscy i doktorka już sobie najbardziej zapamiętam ;) ogólnie to podobało mi się to że wszystko bezboleśnie, rzeczowo i w miłej atmosferze przebiegało :)

    Hewa daj znać kiedy już założysz nasz wątek na fiolecie ;)

    Ps. a sikać to ja mogę ale dopiero za miesiąc bo jeszcze nic nie zadziałane :P

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Zuzia1 Znajoma
    Postów: 23 24

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa serdecznie gratuluję:) Przywróciłaś mi chęci do dalszego działania. Zdrówka i spokoju WAM życzę :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, ho ho, mam nadzieję, że to sen proroczy ;)
    Dziś mi wzrosła tempka, a już się pogodziłam z myślą, że to cykl bezowulacyjny będzie. Jeśli warunkiem powodzenia jest spokój, to mam szansę. Naprawdę na nic już nie liczę. Jutro u gin zamierzam rozmawiać o badaniach, które mam wykonać przed inseminacją.

    Kattalinna, wypluta jestem i ja. Ale wychodzę wreszcie z wieloma kwestiami na prostą, teraz już musi być tylko lepiej.

    Asienka, to mogłoby być zagnieżdżenie. Nic nie mówię, ale jeszcze by pasowało. A moje koleżanki zaczynały swoje ciąże właśnie od takich atrakcji jelitowych lub żołądkowych. Wszystkie szczerze przekonane, że się zaraziły jakimś paskudztwem...
    Czujesz się już jakoś lepiej???

    Greetta, przygoda niezła ;) No i ważne, że już po ;)



    hewa81 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna tak juz mi dobrze:) moja cora tez wychodzi na prostą, wczoraj temp ponad 39 a w nocy szal na dwa konce alez mi jej szkoda bylo. Dzis tylko częstsze wizyty w wc jej zostaly.
    Greetta ja w sobotę ide chyba na krew gin. Kazala isc jak bede konczyla dupka. Jak ma byc ciąża to w sobote krew mysle ze pokaże. Ja dzis tez dentystę odwiedzilam ale takich atrakcji nie mialam:)
    Wiecie co w sobotę robie ..pierogi ruskie..ależ dawno ich nie jadłam. .moje dziecko wyblagalo pierogi ze śmietaną:) cóż robic..zakasam rękawy i robie setke pierozkow:D

    Lianna, hewa81, Maggia lubią tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, dla formalności trzymam kciuki za wynik dzisiejszej bety :) Na pewno będzie wszystko dobrze :*

    hewa81 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Hewa, dla formalności trzymam kciuki za wynik dzisiejszej bety :) Na pewno będzie wszystko dobrze :*


    I ja! I ja!

    Ps. idę dzisiaj do nowego lekarza...

    hewa81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Ja wczoraj byłam u fryzjera tak więc humor dopisuje :) Życie idzie cały czas do przodu i trzeba cieszyć się różnymi drobnymi radościami dnia codziennego.
    Często myślę o tym jakie to musi być wspaniałe uczucie, kiedy dowiadujesz się że jesteś w ciąży? Teraz nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Ale mam nadzieję, że niedługo wszystkie przekonamy się jak to jest :) Wczoraj trafiłam na forum na wątek, w którym są przedstawiane historie długoletnich starań zakończonych sukcesem. Lubię takie historie, są mi potrzebne :)
    Hewa pozdrawiam i trzymam kciuki ♥

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, czekamy na wynik bety :) zajrzę, zobaczę :D

    Dzięki za słowa wsparcia, każda z nas wiele przeszła i czeka z utęsknieniem na swoje szczęście pod sercem :)

    ps. ja wczoraj też dentysta, oczywiście śpiewał - coś tam po hiszpańsku? że tęskni za sierpniem? :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Mam do Was pytanie. Ogólnie wiadomo, że testować należy najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki.
    Ogólnie też wiadomo, jak trudno do tego dnia wytrzymać - zwłaszcza w moim przypadku, jeszcze mi się to nie udało (teraz mój 4 cs, ale w poprzedniej ciapy pozytywny test wyszedł mi jeszcze przed terminem o ile dobrze pamiętam).
    No i teraz pytanie - średnio moje cykle maja 26 dni, ale tym razem owulacje miałam wcześniej - na co wskazuje wykres na of i monitoring. Prawdopodobnie 10 dc.
    Program przesunął mi też w związku z tym termin prognozowanej miesiączki - pytanie więc, czy moge sobie "z czystym sumieniem" ;P zatestować w tenże nowy dzień związany z szybszą owulacją? W sumie byłaby to dobra wiadomość, mniej czekania o jakieś 3 dni;) a dla mnie juz kazdy dzień to wieczność...

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ