X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 21 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszło słońce :D

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta wrote:
    Witam :) zgniła pogoda ale Twój wykres ładnie wygląda ;)
    Zawsze tak wyglądają więc się nie nakręcaj ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 21 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze nie będę.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Hewa, to jak zalozysz watek na fiolecie, podeslij linka. Wprawdzie narazie bedziemy moze 3 (Ty, Tova, ja) ale mysle ze bardzo szybko pozostale Kobiety tu obecne zaczna dolaczac :-)
    Zwlaszcza te, ktore niedawno poronily, ja wierze, ze szybko zajda w kolejna ciaze (tak jak stalo sie u mnie), w kazdym razie zycze im tego z calego serca! A wszystkim Kochane zycze duzo zdrowia i spelnienia tych najwazniejszych macierzynskich marzen!

    Greetta, kattalinna, Lianna, Tova33, Nanatasza, hewa81, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 21 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia właśnie pracuję nad tym ale coś mi się wydaje, że trochę późno M zaatakowałam :P okaże się w marcu jak przyjdzie @ ale generalnie to nie nakręcam się na ciążę :/ Jakoś straciłam entuzjazm :O
    Tobie Maggia zdrówka i nudów do rozwiązania ;)

    Maggia lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 21 lutego 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozno, ale moze nie zbyt późno, Greetta ;)
    Moja kolezanka z pracy jest rekordzistka, jest w naszym wieku, ma juz synka 5-letniego, pozniej 4 razy (tak, dobrze slyszalyscie, CZTERY razy!!) poronila, w tym raz ciaze blizniacza w 12 tygodniu i w koncu, kiedy szosty raz byla w ciazy, to stalo sie zupelnie przypadkowo: maz wrocil do domu na weekend ze szkoly oficerskiej, ona juz dawno po owulacji, tzn dzien po owulacji, seks i oto jest na swiecie od 6 miesiecy drugi synek :) Odwiedzam ja czesto i uwielbiam tego drugiego malucha, on jest taki spokojny, czarujacy wrecz, wodzi za mna wzrokiem i pomiaukuje sobie pod noskiem, podrywacz maly ;) a to wszystko pewnie dlatego, ze "zrobiony" zostal bez pospiechu, bo w koncu juz bylo po owulacji ;) ale to wlasnie ten cykl i ta ciaza okazaly sie szczesliwe. 6 razy byla w ciazy, a ma dwojke dzieci i jest przeszczesliwa, ani na chwile sie nie poddala. Byla dla mnie inspiracja i wsparciem w moich trudnych momentach. Trzymajcie sie dzielnie Kochane i glowa do gory, ten rok to jest nasz rok! Kazdej z nas :) zobaczycie :)

    Greetta, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 22 lutego 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest słoneczko! :D

    Maggia lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 lutego 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia piękna historia :)
    Ja jestem po rozmowie z koleżanką, która jest mniej więcej w połowie ciąży i jej historia też mnie podbudowała. Dziewczyna troszkę młodsza od nas, ale też po 30-tce. Ma sześcioletnią córeczkę, na którą czekali z mężem ponad trzy lata . Jej pierwsza ciąża zakończyła się niestety poronieniem. Później prawie trzy lata starali się o kolejną, konieczne było leczenie, ponieważ był problem z hormonami i owulacją. Teraz udało im się za piątym razem. Koleżanka obiecała mi całą paczkę testów owulacyjnych, których nakupiła na zapas bo myślała, że długo będą musieli się starać a tu tak ładnie poszło. Tak więc uzbrojona w taką pomoc będę próbować w marcu na poważnie :)
    Pozdrawiam Was wszystkie i życzę owocnego tygodnia :)

    Greetta, Lianna, Maggia lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi,

    Na początek obiecane wiruski - kicham i prycham

    04c582519abbfd00.jpg d065dcfe67aa8ee4.jpg b9e20dced666f462.jpg


    I bocian :)

    4618289a70f18bcd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 09:23

    kattalinna, Nanatasza, Greetta, Lianna, Zuzia1 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc Dziewczynki moje :)

    Nie odzywałam się cały weekend, bo .... jakoś tak zeszło. Troszkę zajęć, a jak już znalazłam chwilkę to ... mnie śpiączka łapała i to jest chyba jedyny objaw ciąży :P
    Także przepraszam, że dopiero teraz ślę te wiruski - chyba mi wybaczycie :P

    Czuję się całkiem dobrze (poza tą sennością), no może trochę mnie podbrzusze boli, ale to chyba normalne. Nie mam póki co żadnych mdłości, zachcianek itp.
    W piątek rozmawiałam z moim lekarzem - podniósł mi luteinę, bo chyba słaby mi progesteron wyszedł (naturalny - 17) no i przez zwiększenie dawki chyba mniej mnie brzuch boli, no i póki co mam zrobić sobie morfologię, mocz, glukozę i toxo i gdyby coś było nie tak to w sobotę się z nim spotkam, a jak będzie ok, to w okolicy 7 tyg. wizyta już z usg, bo teraz to jeszcze za szybko - może nic nie być widać i po co mam się stresować. No i tak o to wygląda.

    Pamiętajcie, że teraz mocno trzymam kciuki za każdą z Was :) <3 Spotkamy się lada moment na fioletowej stronie mocy :) TOVA, MAGGIA, teraz ja skutecznie Was pozarażamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 09:55

    ktosiowa, Karoluś81, Greetta, Lianna, kattalinna, Zuzia1, Maggia lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASIEŃKA,
    przykro mi, że beta w sobotę wyszła ujemna - ściskam Cię mocno i równie mocno kibicuję za nowy cykl. A nóż CLO zadziała - życzę Ci żeby tak było.

    KATTALINA, Ty już lada moment będziesz testować, potem KAROLUŚ, SZYSZKA, KTOSIOWA - Dziewczyny powodzenia, mocno kciukam :)
    Nie wiem jak pozostałe dziewczyny bo ich podejrzeć nie mogę, także jeśli któraś też jest na końcówce to tak samo kicham, prycham i zarażam :D

    SPOKOJNEGO DNIA :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 10:01

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa dziewczyny, ale się jaram ;) w moim urzędzie dzielnicy pojawiło się ogłoszenie o pracę (nawet dwa, ale w jednym wymagane doświadczenie na stanowisku a takiego nie mam :/ ) ten urząd jest po drugiej stronie ulicy, 5 minut spacerkiem :)to byłoby spełnienie mojego marzenia - blisko domu pracować ;)
    tylko nie sądzę, żeby coś z tego wyszło bo obawiam się stawki, jaką mogę usłyszeć :( wygórowanych wymagań nie mam, ale za najniższą krajową nie mam szans wyżyć w wawie. ale nic to, złożę kwity, może pójdę na rozmowę to się dowiem czy to warte zachodu jest ;)

    hewa81, Lianna, Zuzia1, Maggia lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa dzięki za wirusy może jakiemuś się uda dotrzeć do nas ;)
    Ja czuję się zrezygnowana :/ chyba mi przeszła faza na zaciążenie już, teraz itd... działania są ale na ciążę nie liczę. Poza tym mamy tylko 3 cykle na działanie i później zaprztyk :O ewentualnie wpadka jakby była to super jeśli nie to przecież dwoje dzieci już mam... choć moje pragnienie jest takie aby posiadać więcej dzieci to może tam na górze inny jest dla mnie plan... niech się dzieje co chce przecież nie mam na to wpływu.

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, dzięki za wiruski!

    Kattalinna, powodzenia z tą pracą! Sama jadę do pracy ok. godzinę, więc rozumiem doskonale, jakim szczęściem byłoby 5 minut...

    Greetta, a dlaczego tylko trzy cykle? Jeśli już pisałaś, przepraszam.

    Was też taki leń dopadł? Jakoś tylko ziewam i ziewam. Dobija mnie ta pogoda.

    PWZJp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie kciuki za mojego małża :) o 20 ma egzamin praktyczny na prawko

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    U mnie tez ziewający dzień. To pogoda taka.. Caly dzień deszcz..

    Kattalina kciuki za męża i za prace - oby zarobki byly w miare godne :)

    Gretta kochana..jak ja Cie rozumiem.. Tak ciężko sobie to wszystko wytłumaczyć..

    Hewa liczymy ze Twoje wirusy do nas dotrą :)

    Mleko wieczorku. M poleciał.na trening, ja z ksiazka i kotem na kolanach. A o 20 joga. I jakos tak czas leci..
    Ale na pocieszenie zamówilam sobie dzis perfumy :)a co!

    Greetta, hewa81, kattalinna lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, trzymam kciuki za prawko M. No i za Twoją pracę, bo ja doskonale wiem, jak fajnie jest mieć ja pod nosem heheh.

    LIANNA, ja też dziś padam na twarz, pewnie trochę przez pogodę, trochę przez ciąże, ale też z braku kofeiny - niestety odpuściłam sobie kawkę, i tu jest mój ból, bo uwielbiam kawusie.

    Ja za chwilę też będę miała swoje futro na kolanach - pora na czesanie bo jutro fryzjer. Tak bestia zarosła, że już pora na strzyżenie, dobrze ze mrozów nie ma.

    Buziaczki Laseczki :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 23 lutego 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, i jak prawko męża?

    Natasza, perfumy są świetne na pocieszenie :) A tu wkrótce wiosna, aż się prosi o jakiś miły flakonik :)

    Udanego dnia!

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna nie pisałam wcześniej z jakiego powodu działamy tylko trzy cykle, bo to trochę złożony temat ale po części wiąże się to ze zmianą pracy.
    Dziecko ważniejsze niż praca czy kwestie bytowe, czy też sprawy formalne bo czeka też nas zalegalizowanie związku ale ustaliliśmy że dajemy sobie ten najbliższy czas na starania a jeśli nic z tego wyjdzie to nic na siłę i za wszelką cenę. Jak pisałam to złożony temat, nie da się w kilku zdaniach opowiedzieć czy wyjaśnić. Nie wiem czy jesteś moją odpowiedzią usatysfakcjonowana ( ;)) ale dużo by trzeba tu pisać :O

    Hewa jeśli chodzi o kawę to istnieje również bezkofeinowa tak na początek aby się trochę oszukać i nie męczyć jej brakiem ;)

    Kattalinna jak egzamin małżonka ? :)

    Natasza perfumy niby drobiazg a tak nas kobiety cieszy :D bardzo dobry pomysł :)

    Miłego popołudnia ;)

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za kciuki, niestety oblał :( i to dosłownie w sumie... opóźnienie było 1,5 godziny i jak już w końcu przyszła jego kolej to się taka ulewa zerwała, że nic nie widział i zawalił łuk. a łuki z zamkniętymi oczami robi normalnie... podłamał się tym, ale musi mu w końcu przejść ;)


    Natasza, jakie perfumy? :)

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ