X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet najlepsi kierowcy nie zdali za pierwszym razem więc nie ma co się łamać. Uda się ;)

    kattalinna, Lianna, hewa81 lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, rozumiem i nie dopytuję :)

    Kattalinna, pech. Następnym razem będzie lepiej! A za Ciebie trzymam kciuki, bo wkrótce chyba testujesz?

    Hewa, jak samopoczucie? I masz już jakieś wyniki?

    Powoli mówię dobranoc :)

    Greetta, hewa81 lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 lutego 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, trzymam kciuki za następny raz - przyjdzie pora, to zda :) ja za 1 razem też oblałam i też na łuku - samochód mi z przodu za bardzo wystawał..
    A Ty przypadkiem dziś nie testujesz???

    Perfumy Thierry Mugler Womanity, ttaki dziwny, słodko-słony zapach. ale się wkurzyłam, bo miałam próbkę i w Sephorze też wąchałam i jak przyszły okazały się inne.. doczytałam, że wydana została później wersja wody toaletowej, a nie perfumowanej, a te różnią się od siebie i ja miałam tę 2 wersję w próbce, mniej słodką. cóż spróbuję sprzedać i kupię następne :P

    Gretta, racja, nic na siłę. Ja też próbuję odpuścić, ale cholera jakoś nie idzie.. jak ostatnim razem dałam całkiem za wygraną i przełożyłam zajście w ciążę na za kilka miesięcy, to od razu zaszłam, to był szok :) tego i Tobie życzę! :D

    U nas przedwiośnie już po 6 stopni nawet :D M kupił mi wczoraj naręcze narcyzów :) i mimo smutnego dnia jakoś cieplej się na sercu zrobiło :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lutego 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, testowałam :) http://fotozrzut.pl/zdjecia/f66476c95e.jpg

    Teraz wiem juz, że mogę działać ze zmianą pracy i zmianą terminu w klinice. Mieliśmy jechać jutro ale to właśnie termin mojej @. U mnie raczej regularnie jak w zegarku. Także wolę na spokojnie iść po :)

    Miłego dnia :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, ja nie chcę Ciebie i sienie nakręcać.. ale jak dla mnie tam cień cienia.. ?? ja jak robiłam testy i wychodziły negatywne to nawet poświaty widać nie było.

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie, tam naprawdę nic nie ma :) może być ew. załamanie światła na zdjęciu. czysta biel :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka oby Twoje słowa się sprawdziły :) odpuśćmy sobie a efekty nas zaskoczą ;) oby :O :P ( oby jeszcze była siła do tego ;) )

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, eh...

    My spróbujemy jeszcze z kliniką i tyle. Jak się nie uda, widocznie tak ma być.

    PWZJp2.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 25 lutego 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczynki :)

    kat - coś Ci się temp utrzymuje ;)

    Lianna kiedy planujecie wizytę w klinice?

    Myśmy sobie dali czas do czerwca, jak się nie uda, in vitro (już kasę zbieramy)

    miłego dnia! u nas przymrozek.. a już wiosny wypatruję

    Greetta lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :) wczoraj dostałam obiecaną paczkę testów owulacyjnych. Zaopatrzyliśmy się z mężem w dodatkowe specyfiki z zakresu medycyny naturalnej żeby wspomóc swoje możliwości rozrodcze i dzięki temu mam więcej nadziei i sił do starania. Bo @ przyjdzie w sobotę na bank.
    Czytałam wywiad z aktorką Małgorzatą Kożuchowską, która opowiadała o swojej drodze do macierzyństwa i przyznam, że jej historia jest bardzo budująca. Pierwsze dziecko po czterdziestce - hoho! My jesteśmy jeszcze szczeniary ;)
    My też myślimy z mężem o skorzystaniu w pierwszej kolejności z metod naprotechnologii. Może trzeba będzie tylko jakąś małą rzecz podkręcić?
    Od dzisiaj zaczynam pić niepokalanek. Czy macie jakieś doświadczenia z tym ziółkiem?
    Róbcie swoje Dziewczyny i pamiętajcie, że bocianki coraz bliżej :)

    Greetta lubi tę wiadomość

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, z niepokalankiem nie pomogę.

    Natasza, byliśmy już. Plan jest taki, że ja mam mieć 11.03. hsg, pod koniec marca robimy badanie nasienia. Jeśli obydwa wyniki na to pozwolą, to w kolejnym cyklu, czyli w kwietniu, podchodzimy do inseminacji. Jeśli nie - od razu ivf. Obawiam się, że i tak na tym się skończy.
    Trzymam mocno za Was, Natasza, kciuki. Żebyście uzbieraną kasę mogli przeznaczyć na cokolwiek innego ;)

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza, no właśnie się utrzymuje i nie wiem o co jej chodzi ;) ale po wczorajszym teście jestem spokojna, przyjście @ to kwestia czasu. dziś mi się pojawił śluz z brązowymi nitkami już, także spodziewam się jutro spadku tempki i teksańskiej masakry piłą łańcuchową...

    dziś mieliśmy iść do invicty, ale przełożyłam na dzień kobiet. taki prezencik w ostatnim dniu 34 r.ż. ;)


    Karoluś, ja niepokalanka zaczęłam łykać w połowie poprzedniego cyklu, ten obecny jest pierwszym pełnym. nie badałam nigdy prl więc nawet nie wiem czy mam na co go brać, ale podobno nie zaszkodzi to biorę ;) obwiniam go za ból cycków, który chyba zaczął się jeszcze przed owulacją i trwa do dziś. chociaż rzekomo powinno być odwrotnie. ogólnie czekam na rozwój wypadków i skutków działania powyższego :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 26 lutego 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna to już niebawem :) wiem, jak stresujące są dla facetów badania nasienia..
    trzymam kciuki za powodzenie!
    koleżanki mąż badał się 3 miesiace temu - było w 1ml milion plemników, teraz, w tym tyg, w badaniu wyszło 75tys - nie nadaje się do iui.. załamał się.. ale wierzę, że poprawi wynik, że to może w wyniku przebytej grypy..

    kattalinna, to czekamy na rozwój wydarzeń, nie chcę niepotrzebnie nakręcać :P

    miłego dzionka, ja dziś mam dzień latania i pieczenia ciast i robienia smalców z fasoli :P jutro dom pełen gości :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lutego 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam smalec z fasoli :)


    Miłego dnia :)

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 lutego 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna dziękuję za inf o niepokalanku. Ja właśnie jeszcze nie robiłam żadnych badań ale jak można coś naturalnie podkręcić a przy tym nie zaszkodzić sobie to czemu nie? Ja mam ziółka do parzenia, podobno lepiej się wchłaniają, tyle że więcej z tym będzie zabawy. Mężowi zaczęłam dzisiaj aplikować żeń-szeń w kapsułkach. Podobno pomaga na męskie sprawy między innymi stymulując funkcję gruczołów płciowych :)
    Jakiś czas temu zaczęłam oglądać w tv program o invitro. W każdym odcinku są historie nowych bohaterów. Wcześniej miałam nikłe pojecie o tej procedurze. Teraz widzę, że medycyna ma naprawdę ogromne możliwości w tym zakresie. Ale nawet z jej wsparciem nie jest to wszystko łatwe i nikt nie daje 100% gwarancji. Podziwiam jednak determinację ludzi. Nadzieja umiera ostatnia, to fakt :)

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) chodzą mi pewne myśli po głowie odnośnie jakości i ilości plemników u mężczyzny który jest przeziębiony :O mianowicie chodzi mi o mojego M. Przechodził grypę w połowie grudnia a teraz znowu przeziębiony i zastanawiam się czy nie powinniśmy przełożyć starań :/ jeśli M zaziębiony to myślę że może się to przełożyć na jego "armie" :( a co za tym idzie możliwość zapłodnienia tymi osłabionymi żołnierzykami i w konsekwencji kolejnym obumarciem płodu, poronieniem czy chorobom dziecka.
    Powiedzcie mi Kochane czy ja dobrze myślę czy już świruję w tej kwestii :O :( ? Pragnę dziecka ale bardziej boję się jego straty :(

    Ps. ale jest jeszcze myśl, że przecież potocznie mówiąc ta patologia to zapewne dalece odbiega od norm zdrowotnych a zachodzą w ciążę, rodzą bez komplikacji i zdrowe dzieci mają ... więc może nie mam się czym martwić...

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przygarnijcie mnie na wątek :)

    Staramy się z mężem o drugie dziecko i niestety coś nie wychodzi. Mamy już prawie pięcioletniego synka poczętego w pierwszym cyklu starań, a teraz półtora roku i nic :(

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tu spokojnie w piątkowy wieczór.
    Witam i życzę powodzenia w staraniach. Ja mam 6 letnią córę i od ok. 2 lat pomimo chęci i starań nie możemy wykombinować jej rodzeństwa. Lekarz delikatnie daje mi do zrozumienia, że może klinika niepłodności... bo jest takie coś co się nazywa niepłodnością wtórną. Ale nie dajemy za wygraną.
    Powodzenia.

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Enigma :) witam Cię wśród rówieśniczek :) powodzenia życzę! Rok 2016 będzie szczęśliwy dla nas wszystkich :D

    Szyszka1, Nanatasza, Eni_gma lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Enigma wśród staraczek życzę Ci aby ten wątek był dla Ciebie szczęśliwy :) pozdrawiam ;)

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ