X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj kiedy chcesz ale nie wcześniej niż te minimum 10 dni po owulacji :P wcześniej też wychodzą, później potrafią nie wyjść ale wg to juz w miarę dopuszczalny termin ;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Hewa, dla formalności trzymam kciuki za wynik dzisiejszej bety :) Na pewno będzie wszystko dobrze :*

    Ja również się dołączam :D ;)

    Miłego piątunia życzę :P

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, kiedy wyniki?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, kiedy???

    Ktosiowa, jak po wizycie?

    Ja też byłam dziś u nowej pani doktor. Mam nieco mętliku w głowie, ale to wszystko i tak zmierza w kierunku podjęcia konkretnych działań. Więc dobrze. W następnym cyklu hsg.

    Karoluś, też lubię zaglądać na wątek, o którym wspomniałaś. Może kiedyś i ja tam coś napiszę... Dobrze jest pomarzyć.

    hewa81, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa czekamy na wynik :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa!

    hewa81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liana,
    no cóż... jestem rozczarowana... Niby kazał zrobić pełno badań, wszystkie prywatnie i badanie nasienia tez... I to pełne z chromatyną? Ale tak jakoś dziwnie... Ze monitoring w przyszłym cyklu... Ze te badania... Ale w sumie to powiedział jakoś tak: ale my tu pani nie pomożemy, bobyp nie jest klinika leczenia niepłodności... I zbadał mnie tylko ręcznie... liczyłam na usg... Bo przecież mógł spróbować popatrzeć czy była owu.
    Ogólnie :(

    Ps nawet o kwas foliowy nie spytał... Chyba wrócę do mojego na NFZ.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    No więc mam świeżutką bete, dosłownie sprzed 15 min.
    540,3
    Chyba jest dobrze. Podwójna wartość ..... uffff .... ulżyło mi :)

    Dziś nie mam jak, ale jutro już prześle Wam porcję dobrych wirusów ciążowych, a dziś póki co, kicham i prycham na Was :)
    Jutro też więcej napiszę.
    Buzi, buzi :) <3

    kattalinna, ktosiowa, Greetta, Lianna, Tova33, Paula 44, Zuzia1, Maggia, Karoluś81, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to mi się podoba :) buziaki i odpoczywaj :-*


    Ktosiowa, a skąd tego lekarza wzięłaś? Jakiś z polecenia czy przypadek? Z tego co napisałaś to mam wrażenie że to kolejny z takich co to tylko piguły wypisują bez pytania :/

    No i na jakiej podstawie stwierdził, że jesteś niepłodna i tylko do kliniki? Mam wrażenie, że lekarze bardzo łatwo umywają ręce od "problemów" bo łatwiej odesłać niż diagnozować. Na miejsce takiej pacjentki przyjdzie na wizytę inna po receptę i będzie miał i spokój, i kasę :/

    Ja ciekawa jestem co mi mój lekarz powie jak przyjdę niedługo do niego, że te 12 miesięcy minęło...

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, super!

    Kattalinna,
    Przypadek. Wybrałam centrum medyczne, weszłam na ginekologię, wzięłam pierwsze męskie nazwisko, bo wolę facetów, wpisałam nazwisko w Google, wyszły pozytywne opinie, chociaż dotyczyły one bardziej usg płodu i sie zapisałam.
    Koleżanka była wczoraj w tym samym ośrodku, tylko ze u kobiety, tylko ze koleżanka 17 lat starsza i pobolewa ją cycek, wiec chciała skierowanie na usg. I dzisiaj mi piała z zachwytu, ze wypas, ze na dzień dobry spytała ja lekarka jak sie czuje itp, wskazała jej łazienkę z bidetem i środkami myjącymi etc, zbadała, zrobiła usg ginekologiczne, cytologię i wystawiła skierowanie na usg piersi i mammografie. Jeszcze wytłumaczyła, ze na usg piersi to widać jedno, a na mammografii drugie. I kazała przyjść po...

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super beta a powiedz Hewuś jak tatuś przyjął wiadomość :D

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko z tymi lekarzami, ja zaczęłam plamić w 17 dc, w 21 i 22 dc leciało ze mnie jak przy miesiączce, poszłam dzień po spodziewanym terminie @ do lekarza, żeby zobaczył co i jaki - a on nic, wielkie nic, zbadał, wzruszył ramionami i tyle. Miesiączki nadal nie mam,a to 36 dc.
    Człowiek idzie, chciałby dowiedzieć się czegokolwiek, chociaż tego, że tak czasami bywa, że nie należy się przejmować, a on popatrzył na mnie jak na idiotkę i po wizycie....

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, pięknie :) Czekamy na pełen pakiet wirusów ;)

    Nieciekawe te historie o lekarzach. Ja u tej lekarki dziś spędziłam niemal 90 minut! I wielu badań nie zleciła, mówiąc, że teraz to nie ma sensu, zaplanujemy potem (np. właśnie przed hsg), żeby były jak najdłużej ważne.
    Fakt, że wiele wyników miałam już ze sobą, to i miałyśmy o czym porozmawiać.
    Tylko dobiły mnie statystyki... Ile procent szans z każdą inseminacją.

    PWZJp2.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 20 lutego 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu życzę :) u mnie śnieg za oknem, cóż za zaskoczenie :D

    ps. jeśli chodzi o lekarzy to osobiście jestem zdania aby im do końca nie ufać i jak jest taka możliwość to chodzić do dwóch różnych (nfz i prywatnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 08:09

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 lutego 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    U mnie też podobno śnieg ale boję się spojrzeć za okno bo nie lubię tego białego g...a ;) dopóki nie mam dzieci w wieku saneczkowym to nie muszę ;)

    Leżę sobie jeszcze w łóżeczku, na mojej poduszce obok leży kot i czekamy na śniadanko <3

    ktosiowa, hewa81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Hello :)


    Leżę sobie jeszcze w łóżeczku, na mojej poduszce obok leży kot i czekamy na śniadanko <3
    u mnie tak samo!! Czekamy z futrem w łóżku na jedzenie :)
    Hewa jeszcze raz gratuluje cudne wieści, piękna beta!!

    Miłego weekendu. My z M dzis wspólny dzień :) moze humor mi sie poprawi..bo jakiś ciężki czas..a jeszcze wczoraj rocznica śmierci ojca..
    Juz nie przynudzam :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:

    Leżę sobie jeszcze w łóżeczku, na mojej poduszce obok leży kot i czekamy na śniadanko <3
    Podoba mi się to

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) co tu taka cisza?

    Hewa, jak się czujecie?

    Miłej niedzieli mimo zgniłej pogody (przynajmniej u mnie taka)

    Greetta, hewa81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 21 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) zgniła pogoda ale Twój wykres ładnie wygląda ;)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 21 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zgniła pogoda.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ