X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś gratuluję serducha i tych 18 mm szczęscia.

    Kochane życzę Wam szczęśliwych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Na nowy rok spenienia wszystkich marzeń.
    Ciżężarówki za zdrowie Waszych maleństw pod serduchem, a dla nas starających by te starania zakończyły się szczęśliwie i z zielonym plusikiem w styczniu 2018r- a co!

    MamaLili, Greetta, Dakota, ktosiowa, Annie1981, krrropka lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane ja również dołączam się do życzeń świątecznych aby te święta były wyjątkowe, rodzinne i owocne w staraniach ;)
    Zaciążonym ciążowej nudy, staraczkom II tłustych kresek a mamusiom zdrowych dzieciaczków i spokoju <3 <3 <3
    Wszystkiego dobrego w Nowym 2018 Roku z fasolkami pod serduchami <3 <3 <3

    Ps. Kajka polubiłam za Marysię, współczuję śmierci taty <3
    Napisze tylko że byłam na echo serca małego i żadna poprawa nie nastąpiła, na chwilę obecną wady serca nie ma bo dziecko w życiu płodowym świetnie sobie radzi z tą anomalią ale jak się urodzi to może się zrobić z tego wada jeśli ta dysproporcja zostanie. Pozostaje czekać do porodu i oby jak najpóźniej maluch przyszedł na świat bo ma wtedy więcej czasu dojrzeć.
    Do tego wszystkiego leżę z przeziębieniem w łóżku, wszystkie świąteczne plany szlak trafił ale maluch ale najważniejszy i grzejemy się pod kołderką ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 15:15

    ktosiowa, MamaLili, Annie1981, krrropka, Dakota lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt, spełnienia marzeń oraz pogody ducha.
    Jak najszybszego ujrzenia dwóch kreseczek dla staraczek oraz zdrówka dla dzieciaczków w brzuszkach i tych na świecie :)

    51580fdbb6309560med.jpg

    MamaLili, krrropka, Dakota, Greetta lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Wesołych Świąt! Dużo radości i uśmiechu w ten piękny czas, dobra w Was i wokół Was. A także spełnienia marzeń, tych o dwóch kreskach dla staraczek, a dla mam obecnych i przyszłach zdrowych i szczęśliwych dzieciaczków. Najlepszego!

    Annie1981, Dakota, Greetta lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haloooo! Jeszcze świętujecie czy tez lenistwo Was dopadłao i nic się nie chce? Niedługo nam watek na drugą stronę spadnie ;)

    U mnie w święta pojawił się nieproszony, ale jednak spodziewany gość, dobrze że dopiero w pierwszy dzień, a nie w Wigilię, bo wiadomo, jaka Wigilia taki cały rok (w zeszłym się sprawdziło). W tym cyklu liczę że owu będzie z tej właściwej strony i tak sobie wykombinowałam, że jakby co, to fajnie będzie mieć dzień Bożego Narodzenia jako początek szczeęśliwego cyklu, co nie? ;) :D

    A jak u Was dziewczyny, berta kiedy testujesz? Alicja jak tam? Mamusie jak pierwsze swięta z dzieciaczkami? Musiało być bardzo wzruszająco? Dla mamuś oczekujących pewnie też.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się rano zastanawiałam czy już pozostałe dziewczyny zakończyły świętowanie. Szkoda tylko, że bez śniegu grudzień.
    Pęcherz przeziębiłam i ciężko mi w pracy wysiedzieć.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-)
    Ja tam cieszę się z pogody, taka mi pasuje bardziej niż śniegi i mrozy ;-)

    Po świętach i tygodniu na garnuszku u mamy moja waga wyskoczyła w kosmos :-( niby ciąża trochę czyści sumienie, ale rozsądek krzyczy i ma rację. Po wyjedzeniu zapasów świątecznych z lodówki zaczynam "dietę" :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście święta były wzruszające z moim skarbeczkiem. Życzę Wam kochane, abyście również niedługo doznały tego uczucia :)
    Mąż ma teraz 2 tygodnie wolnego, także pewnie będzie mnie mniej. Potem 1,5 tyg znowu będę sama i przyleci do mnie mama na miesiąc :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leniuchuje :) jutro już sikne, ale to dopiero 8dpo. :) także wiążące testy dopiero za jakieś 4 dni.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, to trzymamy kciuki :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mdłości zaatakowały ze zdwojoną mocą. Wczoraj trzy razy wymiotowałam....
    A z jedzenia najbardziej smakują mi kiszone ogórki. Dobrze że w święta miałam apetyt bo szkoda by mi było.
    Do wtorku urlop, później wracam do pracy ale mam nadzieję że najdalej do końca stycznia. W domu lepiej się czuję.
    Wczoraj wybrałam się na zakupy, pierwsze wyprzedaże ruszyły. Po dwóch godzinach byłam padnieta, musiałam to odespac.
    Kupiłam sobie botki a w lidlu przecenione spodnie i sweterek w rozmiarze 50. Nie mogłam się powstrzymać :-)

    Alicja81, MamaLili, Greetta lubią tę wiadomość

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta, święta i po świętach :) dobrze, że znowu wolne. Może trochę odpoczne :)

    Karoluś nie dziwię się że nie mogłaś się powstrzymać ;) ja czekałam dość długo z zakupami. Coś ok 18 tygodnia. Pamiętam, ogladałam bodziaki w tesco i poczułam pierwsze kopnięcie :) mówię do męża, pewnie będzie dziewczyna skoro się uaktywniła na zakupach. I miałam rację :) a bodziaki wylądowały oczywiście w koszyku :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak u Was, u mnie piękne słońce. Podziwiam przez brudne szyby ;-)

    U mnie dziś dzień w łóżku. Wczoraj po 21 zaliczyłam wizytę na izbie przyjęć po zobaczeniu krwi w toalecie. Stres ogromny przeżyłam, na szczęście wszystko w porządku, fałszywy alarm, jakieś tylko naczynko. Z tych nerwów jednak ciągle mam wrażenie, że mam twardy brzuch to wolę leżeć profilaktycznie.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Kattalina. I faktycznie lepiej dzisiaj odpoczywaj.

    Alicja szukałeś konsultanta napro?

    MamaLili teraz to już poczekam do przełomu drugiego i trzeciego trymestru z zakupami, ale już wiem jaka to będzie przyjemność. Nie tylko dla mnie. Mąż co trochę ogląda te mini ubranka :-)

    Zdrówka Wam życzę w Nowym Roku. Ja ten mijający będę dobrze wspominała, a następnego nie mogę się doczekać, zwłaszcza lata :-)

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie dziewczyny,przepraszam, że pojawiam się i znikam... ale prowdzę dość szalony tryb życia próbując pracować przy roczniaku który ostatnio niestety chorował trochę a do tego Święta;) spróbuję trochę ponadrabiać,. Wybaczcie i nie wyrzucajcie! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 15:01

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina współczuję stresu. Wiem jak to jest, ja zaczęłam krwawić w 15 tygodniu. Okazało się że pękł polip na szyjce. Zanim się okazało że to polip to taki stres był... jak nigdy wcześniej. Odpoczywaj.
    Ja dziś mam urodzinowy dzień :-) urodziny mam wprawdzie 2 stycznia ale Lila wygadała jaką niespodziankę ma dla mnie mąż i dostałam już dziś :-)

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie Dziewczyny poświatecznie. Przepraszam, że nie złożyłam życzeń przed Świętami, ale pierwszy raz robiłam Wigilię u siebie i przygotowania trochę mnie pochłonęły. Poza tym padł mi telefon a mnie samą dopadł półpasiec (chyba synek przytargał z przedszkola) tak więc tego :/

    Gretta ja chyba coś wcześniej przegapiłam u Twojego Maluszka. O jaką dysproporcję w serduszku chodzi. Mam nadzieje, że to nic groźnego.

    Karoluś gratuluję pierwszego odsłuchu serduszka. Wiem jakie to wzruszające, sama przy Wiki pobeczałam się jak głupia. Co do kiszonych ogórków to jadłam pasjami w ciąży z Mikołajem i piłam sok z cytryn. M cytryny na kilogramy kupował tak mi smakował. Wróżę Ci zatem syneczka

    Kropka kibicuję :D

    Kattallina mnie też się zdarzyło jednorazowe plamienie, mam nadzieje, że u Ciebie będzie podobnie, ale w razie czego leż i odpoczywaj jak możesz.

    Bertha? Sikałaś?

    Szyszka MamaLili Annie Alicja ściskam :*

    Już na jutro składam Wam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Oby był to dla Was rok spełniających się marzeń :*




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 17:36

    Szyszka1, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattallina leż, odpoczywaj i dbaj o dzidziusia. Cieszę się że to fałszywy alarm.

    MamaLili fajnie takie podwójne urodziny. Pochwal się co dostałaś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 19:05

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma, oczyiwscie sikalam, ale biel. Ale dopiero jest 9dpo. ja jeszcze nie trace wiary :):) jak co miesiąc czuję że to ten cykl :D:D

    Dakota, Alicja81, Greetta, MamaLili lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na ten Nowy Rok- wszystkiego naj naj naj...

    Karoluś nie szukałam instruktora napro- ostatnio mialam bardzo dużo stresów w pracy i wylądwałam u lekarza, który przepisał mi trochę medykamentów na uspokojenie (teraz jest fajnie i spokojnie) mam też zakaz starania się o dziecko do końca kuracji- nie wiem jak to długo potrwa. Mam nadzieję, że do lutego nie dalej.

    styczniowe Ciężarówki jak brzuszki?? Będzie któraśszybciej rodziła?

    Bertha- temperatura ładna,mam nadzieję, że zaraz pokażesz namdwie krechy. Trzymam kciuki.

    MamaLIli- mała gadułka z tej twojej córci:-)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ