X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha i Kropka na całym ovu jest dużo dziewczyn 35+ które starają się o pierwsze dziecko. I większości się udaje. Co prawda często jest to długa i nierówna walka, ale wszystko jest możliwe :-) Ja też jestem ciekawym i myślę budującym przykładem :-)
    Kattalina jeśli chodzi o płeć dziecka, to w sumie nic pewnego nie wiecie. Najważniejsze że dzieciątko zdrowe. A co lekarz o tym plamieniu mówił? Jak szyjka?

    U mnie dzisiaj trochę lepiej, a na pewno nie gorzej.
    Czekam na kuriera z bucikami :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kattalina. Cieszę się, że maluszek zdrowy :) A płeć jeszcze nie jest pewna, że lekarz tak powiedział?
    Nóżki skrzyżowane w trakcie badania, więc nie udało się na 100% sprawdzić ale powiedział, że nie wygląda mu na chłopaka.

    Plamienie się skończyło, nie pytałam go nawet bo i tak by mnie odesłał do prowadzącego. Szyjka 37,4 mm, w piątek było 37 więc wszystko dobrze. Jestem spokojna już :-)

    Zobaczcie jaką ciekawostkę dziś znalazłam. Nasuwa się pytanie gdzie oni te badania robili ;-)
    https://kobieta.onet.pl/dziecko/przed-ciaza/kiedy-rodza-sie-synowie-a-kiedy-corki/1wlz7hx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 10:27

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam kiedyś ten artykuł. Myślę że badania na grupie 5 tysięcy kobiet to jednak mały zakres. W każdym bądź razie z tego co obserwuje odnośnie rozmnażania, to moim zdaniem nie ma żadnych pewnych reguł. Natura jest nieprzewidywalna. I bardzo dobrze :-)
    A buciki super. Już się nie mogę doczekać lata :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te badania to jakiś absurd. Ja też nie zauważyłam, żeby natura zbytnio zwracała uwagę na zamożność rodziców... I pytanie co z bliźniętami mieszanymi ;-)

    Karoluś, a jakie butki kupiłaś? Moje dojdą w przyszłym tygodniu najwcześniej pewnie. Też nie mogę się doczekać :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espadryle na lato :-) ale takie nieoczywiste.

    Ech, głowa mnie boli, rano mdłości i oglądanie muszli, katar mniejszy ale taka słaba jestem. Oczywiście bardzo się cieszę że jestem w ciąży, ale wolałbym mieć więcej energii. Może drugi trymestr coś odmieni.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania dziwne, niedziwne, przyznawac się teraz która ma syna :D ;)

    Widzę że szalejecie zakupowo dziewczyny, ja też sobie dzisiaj kieckę kupiłam, z 40 funtów przeceniona na 9, takie wyprzedaże to lubię :)

    kattalinna, Annie1981, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha w ilościach synów to chyba Greetta prowadzi :-) coś mi zdaje, że drugi dziś już się narodził :-D ale czekamy na potwierdzenie

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, Podeslij linka do espadryli! Ja tez chciałam sobie kupić a słowem „nieoczywiste” mnie dodatkowi bardzo nimi zainteresowałas :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Na forum jestem całkiem nowa. Przeczytałam kilka postów i trzymam za Was kciuki. Mam 2 synów (16 i 18) ale nagle spontanicznie postanowiliśmy postarać się o nowe maleństwo. Niestety pojawiły się nieprzewidziane problemy, które odsuną bądź całkowicie uniemożliwią ciąże ale jak na razie czekamy i jesteśmy dobrej myśli.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka. Super przecena :) Ja byłam w Mothercare i kupiłam sobie sukienkę do karmienia przecenioną z 45f na 11f, dwupak staników do karmienia z 30f na 9f, zabawkę dla Emilki z 10f na 3f. Także z zakupów jestem bardzo zadowolona. Na pewno warto się wybrać w tym czasie.

    Isaura. Witam i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że jednak pokonacie wszelkie przeszkody.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.rylko.com/pl/produkt/1MKM9_SR2,133051,53.html
    Bertha to link do bucikow. Są bardzo wygodne, będą mi pasowały do wielu sukienek no i sprawdzą się w ciąży, bo skoro nie mogę malować paznokci, to w takim fasonie akurat nie będzie mi to przeszkadzać.

    Isaura witam i życzę powodzenia :-)

    Powoli mi przechodzi. To dobrze, bo jutro jadę na panieński mojej siostry do Wrocławia. Jestem świadkową i ja wszystko organizowalam. Będzie lekcja tańca sexy dance, mini przyjęcie w domu z różnymi grami a później impreza przenosi się do klubu gdzie będą tańce :-) ten ostatni punkt sobie daruję.
    A wesele za trzy tygodnie :-)

    Gretta ostatnio nic nie pisze i tak właśnie myślałam że pewnie się dzieje. Oby synek był zdrowy :-)

    bertha lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm Karoluś, a czemu nie możesz malować paznokci? Że latem już brzuch będzie dostęp blokował? ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 powodzenia i oby problemy jak najszybciej znalazły pozytywne rozwiązanie.

    Annie też super zakupy, ja muszę się jeszcze wybrać do miasta, może poszaleję :D

    Karola fajne te buty, ostatnich parę sezonów podobnych przelatałam.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chodzę między tymi wszystkimi wyprzedażami i jestem taka szczęśliwa - nawet nie wchodzę do sklepów żeby przejrzeć wieszaki. Jaki to luz psychiczny ;-) nie cierpię zakupów, jak coś chcę sobie kupić to najczęściej kończy się frustracją bo problem z rozmiarówką (ciuszki dla gimnazjalistek), albo nic mi się nie podoba, albo ceny z kosmosu. A teraz taki spokój :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta skoro nosisz mini rozmiary, to wyprzedaże powinny Cię cieszyć. Mnie często frustrują, bo jestem pośrodku stawki, czyli wszystko schodzi w pierwszych dniach. Potem widzę fajne ubrania, świetne ceny, a na wieszakach rozmiary skrajne: dwa najmniejsze, potem nic i następne 44 i wyżej. Ale za to jak uda mi się coś trafić, to cieszę się jak głupia i chwalę na forum :D

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, wręcz odwrotnie właśnie :-) plus poza rozmiarem normalnym u mnie dochodzi jeszcze dlugość. A coś takiego jak "rozmiar uniwersalny" powoduje u mnie salwy śmiechu ;-) najbliższy napad na wyprzedaże przewiduję najwcześniej za pół roku :-D

    Edit: żeby nie było wątpliwości, wszystko za małe w tych sklepach :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 14:58

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta w takim zapraszam do uk. Mały rozmiar, plus długość petite i pod koniec wyprzedaży można się obłowić :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dla córki będzie. Ja poproszę 14 tall ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta rozumiem, myślałam że to Ty gimnazjalistka ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy chyba nie byłam taka malutka ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ