X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 maja 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Brzuch tragicznie boli. Zaczyna się rozkrecac@ może dzisiaj szanowna Pani przylezie.
    Kropka kurczę znowu spada ta twoja tempka. Bertha a za Ciebie to już w ogóle piąchy zaciśnięte.
    Miałam wczoraj testy sprawności fizycznej w robocie_ taka połamaną dzisiaj łażę. Że ho. Za stara chyba jestem.

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 26 maja 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, no proszę Cie, teraz Ty jesteś pierwsza do przejęcia brzucha. No chyba że któraś jeszcze z dziewczyn też czeka na testowanie. Trudno spamiętać, kto i kiedy, jakby co, trzeba się zgłaszać ;) A na poważnie, to z całego serca Ci kibicuję, żeby się udało.
    Alicja, widzisz a dopiero co pisałyśmy że plamień nie ma :(
    U mnie poszło w dół, nie chcę jeszcze nic przesądzać, ale te spadki już teraz wskazują jednak na owulację w 9dc, zobaczymy jeszcze kiedy @ się pojawi.

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 maja 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, miałam zzo ale nie wiem kiedy. Bolało już bardzo jak czekałam na anestezjologa. Może to było przy rozerwarciu 4-5. Nie pamiętam. Pod koniec miałam dokładkę bo przestało działać i nie dawałam rady z bólem, tylko już było wtedy słabsze żebym parła dobrze

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 26 maja 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, cuuudowna śliczna ta Twoja kruszynka <3 jesteś bardzo dzielna! Ja tez chce siłami natury, ale nie mam wątpliwości że o znieczulenie od razu będę prosić :D Jeszcze po takim opisie Twoich wspomnień to włos się jeży, biedne my babki, tak musimy się nacierpieć. Brrr ;)

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 maja 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka, nawet po tak ciężkim porodzie jaki miała Katta- spojrzysz na to cudo i zapomnisz o bólu. A zzo można chyba podać tylko do jakiegoś momentu??
    A w ogóle to myślicie już nad imieniem dla malutkiej??

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 maja 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, natura to tak sprytnie zgrała, że się dostaje częściowej amnezji w momencie zobaczenia i przytulenia dziecka :-) mózg zalewają hektolitry hormonów szczęścia i tylko to się liczy :-)

    Ja to bym mogła rodzić jeszcze raz - opłacało się :-)

    Alicja, na pewno przy rozwarciu 8 cm już nie dają zzo bo nie ma sensu już. Podobno ostatnia faza porodu już boli mniej. Ja nie potwierdzę, bo u mnie parte były najgorsze, ale u mnie to nie było normalne.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 maja 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka- jak dzisiaj u Ciebie??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 maja 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, @ na razie brak, a temperatury nie zmierzyłam (wczoraj wieczorem trochę alko, a jakoś godzinę przed mierzeniem wstawałam do łazienki i napić się, więc doszłam do wniosku, że pomiar i tak będzie bez sensu.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 maja 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Kropka na dziś? gdyby ovu była w 9 dniu to @ dawno by juz zawitała...trzymam kciuki i wierze ciągle....

    U nas takie upały ze zdechnąć można.....

    Swędzenie skończyłam na clotrimatolu w globulkach i maści pimafukort :( małż też niestety sie musi smarować bo cały w kropki ....ja nie wiem jak i kiedy wystrugamy to dziecię ...bo w takich warunkach sie nie da :( a @ po poronieniu jak nie ma tak nie ma :( w piatek 6 tygodni bedzie....

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 maja 2018, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było. Dziękuję dziewczyny za pamięć. Ja nie zdążyłam ztestować, bo @ przyszła 10 dpo. Jednak nawet się nie zmartwiłam, bo to więcej mleczka dla Emilki. Boje się, że w ciąży ona się odstawi albo mleko zaniknie. Nawet rozważałam, żeby wstrzymać się ze staraniami, ale nie bardzo mogę sobie na to pozwolić, więc liczę, że wszystko się ułoży.

    Stresant. Ja też bardzo wierzę w moc pozytywnego myślenia :) Przy pierwszych staraniach robiłam wizualizacje tj. wyobrażałam sobie jak jestem w ciąży, przywoływałam pozytywne uczucia z tym związane. Zaszłam w ciążę po 1,5 miesiąca tych praktyk i znam kilka osób, które osiągnęły taki sam efekt.
    Poczytaj sobie tutaj, może się zainspirujesz ;) I polecam film Sekret, można go znaleźć na YouTube.

    http://www.jestemplodna.pl/stres-a-plodnosc-faza-4-poowulacyjna

    http://www.jestemplodna.pl/sila-medytacji/

    http://jestemplodna.blogspot.co.uk/2011/03/medytacja-podnosci.html?m=1

    Papierowka. Gratuluję dziewczynki. Tak się cieszę, że jesteś już w drugim trymestrze. To najpiękniejszy czas :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 maja 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po sobotniej wizycie u naprogina jestem spokojniejsza. Szyjka trzyma, zamknięta, jakby się lekko wydluzyla z 2,4 do 2,8. Ale taka różnica to też kwestia ustawienia głowicy. W każdym bądź razie jest ok. Luteine mam brać do 36 tygodnia. Dostałam żelazo bo trochę poleciały mi wyniki krwi. Tsh ładne, teraz schodzimy na mniejsze dawki euthyroxu.
    Co do cukrów to tragedii nie ma, raczej mnie insulina ominie. Ważne żeby dbać o dietę i badać poziom glukozy, bo gdyby się coś złego zadziało, to można szybko zareagować.
    A teraz czekam na swoją wizytę u diabetologa. Ciekawe czy też będzie taką optymistką.
    Jutro wizyta u starego gina. Będę miała usg, ciekawe czy coś na kształt usg trzeciego trymestru, bo nie zapisywalam się specjalnie.
    Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w starciu z upalem. Ja powoli wymiekam.

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    wpadłam się przywitać. Wiem, że nie było mnie całe wieki ale jakoś tak mnie naszło na odwiedziny. Ciągle zastanawiałam się jak wątek się toczy a tu proszę tyle się dzieje :)

    Gratuluję mamusiom, które czekają już na rozwiązanie a tym starającym się życzę aby jak najkrócej te starania trwały.

    No i oczywiście gratulacje dla mamuś, które się już przytulają ze swoimi maleństwami.

    A u nas ciągle coś..., niestety jesteśmy przed wyznaczoną wizytą zabiegu - Szymek ma wodniaka jąderka, niestety się nie wchłonął. Poza tym jest fajnym i uroczym maluchem. trochę zaborczym i marudnym, ale taki był od początku. no i za moment kończy 14 miesięcy.

    Powodzenia dziewczyny, pozdrawiam :)

    Karoluś81, kattalinna, Alicja81, doty22, Greetta, ktosiowa lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 maja 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga. Już 14 miesięcy?! Ale to leci.
    Trzymam kciuki za zabieg.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 maja 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, cieszę się z pozytywnych wieści. Dobrze że przeprowadzka nie zaszkodziła szyjce.
    Stresant, dzięki kochana :* Niestety, po tym spadku już było wiadomo, że nic z tego, dzisiaj 1 dc.
    Annie, faktycznie ciekawe, jak będzie z karmieniem jeżeli szybko się uda.
    AQga, ale masz już dużego synka. Trzymam kciuki za zabieg.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie serdecznie dzięki za linki... czytam z zapartym tchem :)

    Kroopka tule mocno

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Annie serdecznie dzięki za linki... czytam z zapartym tchem :)

    Kroopka tule mocno
    Cieszę się :) Na tej stronie było więcej artykułów, dla każdej fazy cyklu, ale te linki mam na kompie. Jak nie znajdziesz, to daj znać, to poszukam.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś dzwoniłam po wyniki krwi, ani przeciwciał ani trombofilii ani mutacji :) poprostu chyba pech :(

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, długo musisz czekać. Mówili, że aż tyle? Wyrobią się przed Twoim urlopem?
    Bertha, daj znać jak po podglądzie i kiedy masz transfer. Trzymam kciuki, żeby wszystko ładnie rosło.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba Wam troche nie zrozumiale napisałam :) tzn. żadnej z tych trzech chorób u mnie nie stwierdzono :) wszystkie badanie jaki mi wykonali sa w najlepszym porzadku :)
    poronienia to przypadek i pech :(

    w piatek bedzie juz 6 tygodni a @ ciagle nie przyszła :( wiec staran nie mozemy rozpocząć....chyba zmajstrujemy dopiero na urlopie :) o ile znów jakiejś infekcji nie złapie.....

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 maja 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, aaaa ;) Myślałm, że wyników jeszcze nie ma. Goopia ja. W takim razie super, że jest ok.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ