X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy drugą jedynkę!

    doty22, Karoluś81, Papierówka, kattalinna, bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hohoho, ale nam tu zdjęciami obrodziło :) I załąpałam się na Ktosika. Duży już chłopczyk z niego, nie znam się za bardzo, ale wygląda mi na starszego niż pięć miesięcy.
    Wikisen, ja bez ciąży mam większy brzuch niż Ty ;) Musisz się bardziej wypinać, a nie wciągać :):D

    Alicja81, ktosiowa, Wikisen lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikisen- to fakt maleńki ten twoj brzusio, ale spoko pewnie jak wyskoczy to za całym impetem :-)

    Ktosiowa- jejciu jaki on jest przystojniak, te oczy, uśmiech. A i fryz jaki fajny.

    ktosiowa, Wikisen lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik mimo, że wesoły to już poważny facet. Z zębami :-) Śliczny bobas :-)

    U mnie ostatnio włączyły się bezsenne noce. Dokładnie przerwy w spaniu poltoragodzinne. Pamiętam, że Dakota miała podobnie. Trudno, nie będę się denerwować z tego powodu, ale mam nadzieję że nie będzie mi to towarzyszyć przez ostatni miesiąc.

    Wczoraj byliśmy na konsultacjach napro. Po porodzie wracam do obserwacji i chciałam się dowiedzieć jak to robić w takim szczególnym okresie jak karmienie piersią. W każdym bądź razie Annie musisz być cierpliwa bo czasem dopiero po trzech, czterech miesiaczkach po porodzie trafia się pełnowartościowy cykl z owulacja.

    Jej, mam nadzieję że jeszcze zasne. Co tu robić między 3 a 4 w nocy. Widno się robi, mogłabym wstać, ale nie chce niepokoić domowników.

    Wikisen lubi tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Poczytaj książkę :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam :-) w sumie dwie godziny nie spałam. O 5 jakoś zasnęłam, wstałam po 8.

  • Wikisen Przyjaciółka
    Postów: 102 168

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch na pewno ruszy do przodu- i to niedlugo ;)
    Dzis mierzyla lekarka malenstwo i ma ok 310g oraz wszystko jest w porzadku. Plci nadal nie chce poznac :)

    Mam nadzieje, ze staraczki wygrzewaja sie na sloneczku i po urlopach pochwala sie 2 kreseczkami :)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    29.10.2016 dwa aniołki w niebie Adam i
    Dawid (18 tc) ♥️♥️
    11.2018 synek Daniel
    h4zp9jcgfzggimc3.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, moim sposobem na bezsenność była zmiana godzin snu. Przeciągałam kładzenie się, zamiast o 22 szłam spać ok 1 i to dopiero działało ;-)

    Fajny ten mój zięć :-D

    ktosiowa, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Fajny ten mój zięć :-D

    No ba!!! :)))

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, potrzebowalam monitoringu, takze umowilam sie na poniedzialek na wizyte do Banacha (naprotechnooga), ale na razie na zwykla wizyte a nie naprotechnologiczna (ktora kosztuje 2x tyle i trzeba niby byc z M). Bede akurat zaraz po/przed/w trakcie owu.
    Na razie nie wizyta napro, tylko zwykla, bo pani w rejestracji albo jakas jego asystentka mowi, ze lepiej najpierw tak bo po pierwsze 1. dr moze nie chciec mnie diagnozowac/prowadzic bo jestem juz po ivf, a to sie kloci.. 2. jestem pacjentka wlasciciela kliniki w ktorej Banach przyjmuje, wiec moze powiediec, ze to niekomfortowa sytuacja, nie chce podbierac pacjentek., 3. niech zobaczy juz wszystkie moje wyniki i sam zdecyduje czy jeszcze cos tu moze zaproponowac.

    ZObaczymy w poniedzialek co mi powie :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o nim, daj znać po i powodzenia :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, powiem tak Bertha. Nie podoba mi się już na wstępie to co uslyszalas. Że nie wiadomo czy Cię przyjmie bo jesteś po in vitro itp. Poza tym skoro ten lekarz pracuje w klinice niepłodności to rozumiem że sam zajmuje się in vitro? A to znaczy że nie jest do końca przekonany do napro.
    Ja na pewno mogę polecić mojego napro, dr Maksyma. Gdzieś widziałam że we Wrocławiu przyjmuje raz w miesiącu. Na pewno na codzień jest w Warszawie, raz lub dwa razy w miesiącu w Łodzi. I wiem że On nie odrzuca pacjentów po próbach in vitro.
    Moja siostra mieszka we Wrocławiu i zaczęła chodzić do jakiejś lekarki napro. Była na pierwszej wizycie. Ona jeszcze nie stara się o dziecko tak bardzo, bardziej poszła pod kątem swoich licznych problemów min. podejrzewa że ma endometrioze. Spytam się o namiary.
    No i w ogóle polecam zacząć od nauki obserwacji modelu Craighton. Naprawdę te karty dużo wnoszą.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Karoluś, przyszło mi do głowy, że koniecznie musisz nauczyć się fotki wstawiać na forum, bo jak będziemy Ritę podziwiać?

    A to jest naprawdę proste

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/529ad37f15ff.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dce0a89826f3.jpg

    1. Wchodzisz na stronę
    2. Ładujesz zdjęcie
    3. Zaznaczasz wielkość miniatury albo nic nie ruszasz i klikasz "zapodaj"
    4. Kopiujesz link wygenerowany i wklejasz go nam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2018, 07:37

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Karola nie oszukuj- dawaj brzusio, uciesz oko!!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 lipca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno tu nie pisałam bo wszystkie zafasolkowane i jakoś dziwnie było ale wczoraj i ja zobaczyłam 2 kreseczki.

    doty22, kattalinna, Karoluś81, Greetta, ktosiowa, bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 1 lipca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wrobel- super, wielkie gratulacje.
    A co do zafasolkowanych- to jeszcze nas kilka staraczek zostało :-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 lipca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel, gratulacje ogromne, spokojnej ciąży życzę. A co do tych wszystkich zafasolkowanyh, to chciałabym, chciała...
    No właśnie mamy lipiec, a to oznacza że trzy lata temu rozpoczęliśmy starania. Zaczynam czwarty rok, a na liczniku nadal zero. Smutno mi.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 1 lipca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel, gratulacje! A a propos zafasolkowanych, to są tu też i takie które się starają ;-) czuj się zawsze mile widziana, szczególnie teraz :-) abyśmy mogły cieszyć się z Tobą ciążą :-)

    Kropka, rozumiem Twój ból i bardzo Ci współczuję. Wiesz, kochana pomyśl sobie, że może to jest w pewnym sensie dar? Może jakbyś miała zajść i stracić dzieciątko może byłoby gorzej? Mimo wszystko mi też przykro, że są pary którym długo nie udaje się zajść w ogóle w ciążę.

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel gratuluję :-)

    Bertha napisz jak po monitoringu. Ta lekarka do której zaczęła chodzić moja siostra to Urszula Sieradzka. Jak wpiszesz w necie nazwisko to znajdziesz namiary, jeśli oczywiście będziesz zainteresowana. Powodzenia :-)

    Dzisiaj zaczęłam 9 miesiąc. I faktycznie już trochę się nie mogę doczekać porodu. Za chwilę mam ktg. Zobaczymy co u maleństwa :-)

    bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się zestresowalam po ktg bo tętno dziecka dzisiaj szalało. Położna mówi że to może być przez bardzo dużą aktywność, bo bardzo dużo się ruszyła. Kiedy była spokojna tętno było ok. No i widać już jakieś skurcze macicy. W każdym bądź razie kazała teraz w czwartek przyjść na ktg. Mamusie możecie coś napisać żeby mnie trochę uspokoić? Pewnie niepotrzebnie ale jednak trochę się stresuje.

‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ