X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma a może nasz wspólny wątek przyniósł Ci szczęście :D i tak jak pisze Alicja jest szansa :)

    Nataszo cóż lekarz zalecił ? :)

    Hewa jak po usg ? :)

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    lekarz powiedział, że będzie euthyrox, bo tsh za wysokie nadal. Ale że mam 23 wizytę, to nie będzie mi przepisywał przez telefon, tylko żeby poczekać.

    Miłego dnia!

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :) Wystarczyło napisać na forum, żeby @ wywołać. Dzisiaj przyszła, moje histero jeszcze nie stracone, więc dobre i to :)

    Chyba mi się cykl wydłużył. Całe życie miałam 26dniowy, a teraz już drugi 28 dni. Czy to możliwe, żeby się długość cyklu zmieniła? Zanim mi się wydłużył dwa cykle przy IUI brałam duphaston. Może to jego sprawka ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma możliwe że to po lekach. A wydluzyla Ci się faza lutealna czy czas od okresu do owulacji? U mnie znowu jest tak że raz mam 26, raz 27, raz 28 dni. Różnie, ale faza lutealna zawsze tej samej długości. Zobaczymy jak będzie teraz bo to pierwszy cykl z niepokalankiem. Możliwe że coś zmieni.
    Dziewczyny ja przeżywam swoją pierwszą fascynację detektorem oznak ciąży. I to urządzenie nakręca mnie niesamowicie. Też tak mialyscie? Dzisiaj np. przepiwiedzial, że jeśli jestem w ciąży to termin porodu przypada na 29 listopada. I zdobyłam kolejne punkty. Staram się obiektywnie oceniać objawy i wpisywać. W sumie nie mam chyba jakiś innych niż zawsze. Proszę napiszcie coś racjonalnego, żebym nie wpadła w jakąś emocjonalną pułapkę :-) coś w stylu, że nie ma się co podniecać :-)

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza bardzo bym chciała, w tym cyklu po raz pierwszy wspomaga mnie Duphaston i wszystko jest inaczej niż zwykle.

    Zauważyłam, że Karoluś i ja będziemy testować w tym samym czasie :) Tylko to czekanie jest takie nieznośne...

    Enigma ja w tym cyklu miałam trochę stresu i owulacja przesunęła się o 4 dni... Wszystko jest możliwe.

    Karoluś detektor to fajne urządzenie, sama go wypróbowałam ale zachowaj dystans, to tylko system :) - przynajmniej takie jest moje odczucie, byłam bardzo rozczarowana, kiedy się nie udało...

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za głos rozsądku Aqga :-) mam zamiar czekać z testem do środy. Wtedy będę wiedziała na pewno czy warto go robić. Obiecałam sobie że nie zrobię nigdy przed terminem okres. I dlatego jeszcze nie zrobiłam żadnego. W ogóle :/
    W każdym razie przyszły tydzień będzie ciekawy. Już mnie trochę mdli z nerwów. Spokój, spokój, spokój. Powtarza sobie cały czas.
    Aqga spokojnego czekania :-)

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś ja tym razem zamierzam spróbować wcześniej, na zalecenie lekarza, twierdzi, że u mnie mogą być wczesne poronienia (przez objawy, które obserwuję), chce wiedzieć czy w okolicy 10 dnia test coś pokaże.
    U mnie faza lutealna ma 12 dni, jak na razie odchyleń nie było. Wypada na to, że testowanie będzie w niedzielę lub w poniedziałek :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Aqga
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje :)

    NATASZKA - przykro mi, że @ jednak nadeszła :( Życzę Ci powodzenia w nowym cyklu. I na wizycie - do 23go już rzut beretem :)

    KAROLUŚ, AQGA - przed Wami najgorszy czas, końcówka cyklu i odliczanie. Siły Wam życzę i zielonego kropa :)

    ENIGMA - powodzenia na histero :) Jeśli chodzi o długość cykli to nawet przeziębienie czy stres może wydłużyć lub skrócić. Ale tak jak pisze KAROLUŚ, II faza jest raczej stała, a ovu się może przesunąć.

    AASIENKA - gdzie się podziałaś??

    Pozostałe Kobietki - każdej kibicuję i podglądam.


    No a ja wczoraj miałam usg, ale dopiero dziś piszę, bo wróciłam dość późno i padłam na twarz.
    Jestem szczęśliwa - maluszek ma 17mm i wg usg jest starszy o 3 dni niż wskazuje na to @, więc pewnie wielkolud rośnie heheh. Mam nadzieję, że się w hipopotama nie zamienię, bo i tak jestem spora :D Serduszko bije 168/min. Poza tym wszystko jest w miarę ok. Dr przyczepił się do mojego ciśnienia, ale byłam w takich nerwach i niepokoju, że tak mi skoczyło do 140/95. A w domu mam zazwyczaj +/- 115/80, więc książkowe. No także mam sobie przez tydzień mierzyć 3xdziennie i z zapiskami w przyszły piątek do dr. Pamiętam jak kiedyś o tym dyskutowałyśmy z TOVĄ, jak to w gabinetach jest - syndrom białego fartucha. A jeszcze do tego stres i nerwy - wszystko swoje zrobi :(

    Trzymajcie się cieplutko i buziaki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 12:06

    Karoluś81, Greetta, Nanatasza, Lianna, kattalinna, Eni_gma, ktosiowa, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 17 marca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem... wreszcie... po tylu dniach nieobecności
    Praca mnie pochłonęła na maksa ;)
    Może to i lepiej, bo szybciej czas minął.

    Enigma- przykro mi, że dostałaś @ ale nowy cykl i nowe szanse :)

    Kilka słów o sytuacji u mnie:
    1. @ brak - 28dc
    2. mdłości nie przeszły, a wręcz się nasiliły
    3. W weekend zaczęły mnie boleć piersi i dół brzucha jak na okres
    4. Wahania nastrojów mnie doprowadzą do choroby psychicznej
    5. Boję się testować...

    Już nie wiem jak to jest... i smutam się coraz bardziej. Podtrzymuje mnie na duchu forum, bo wiem, że nie jestem sama.

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 marca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty a kiedy powinna być @? Ja 28 dc już bym nie wytrzymała bez testu. Dobrze że masz się czym zająć. U mnie ostatnio mniej wrażeń więc niestety mam więcej czasu na rozmyślania. I przesiadywanie na forum :-)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 17 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie termin w sobotę, ale fatalnie się czuję dzisiaj :( I czuję @ nadchodzącą :(

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam napisać, że z testowaniem to u mnie słabo, przez 11 miesięcy testowałam tylko raz ;)

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam doświadczenia z testami. Chciałbym mieć wreszcie szansę.
    To fatalne samopoczucie może świadczyć też o tym, że @ nie przyjedzie. Trzymam kciuki :-)

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcę wierzyć... :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga wrote:
    Karoluś ja tym razem zamierzam spróbować wcześniej, na zalecenie lekarza, twierdzi, że u mnie mogą być wczesne poronienia (przez objawy, które obserwuję), chce wiedzieć czy w okolicy 10 dnia test coś pokaże.
    U mnie faza lutealna ma 12 dni, jak na razie odchyleń nie było. Wypada na to, że testowanie będzie w niedzielę lub w poniedziałek :)

    AQga bardzo ciekawi mnie Twoja wypowiedź - jakie objawy zaobserwowałaś u siebie, że lekarz uważa iż te wczesne poronienia mogą wystąpić?



    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 17 marca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAroluś, Ty się nie nakręcaj detektorem :) tylko w głowie miesza :)
    ja też na początku doszukiwałam się objawów, notowałam każde ukłucie i punkty mi naliczał, a ja się cieszyłam, a potem i tak @.. :P

    Hewa, super, że maluch rośnie :D

    doty, ja tam bym sprawdziła :) choć u mnie też kiepsko z testowaniem, nie lubię testować ..

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 17 marca 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta ciężko to jednoznacznie wyjaśnić, nie pamiętam nawet czy przy pierwszej ciąży tez tak było na początku, ale jednoznacznie rozmiar moich piersi z dnia na dzień tak się powiększył, że było to widoczne gołym okiem - mam raczej mały biust a taaaki rozmiar miałam tylko raz w życiu :)
    Wszystko działo się w tym samym dniu: dreszcze, okropny ból w podbrzuszu, znaczny wzrost temperatury i te wieeeelkie piersi. Dwa dni po tym pojawiła się @.
    Wg teorii jednego lekarza mogły być to zwykłe objawy PMS ale i @ wyglądała inaczej niż zwykle, bardziej obfita z duża ilością skrzepów. Inny lekarz zasugerował, by spróbować zatestowac wcześniej niż zwykle... Ale i ten cykl może być inny, więc czas pokaże jak będzie :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza dzięki. Wiem że to tylko program i wiem że nie mogę ulegać jego sugestiom, aczkolwiek są bardzo przyjemne :-)
    Tak czy siak kupiłam jednak test i schowalam do apteczki. Może zaczaruje co nieco :-)
    Aqgua ja też kiedyś rozważałam czy takie sytuacje Z bardzo wszesnym poronieniem mogą mieć miejsce. Gdyby tak było to jest to straszne. Mam nadzieję, że będzie dobrze u Ciebie i umnie i w ogóle :-)

    Greetta, AQga lubią tę wiadomość

  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 18 marca 2016, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kobiety,
    przeczytalam wszystko od 13 marca, czuje ciaze, tylko jeszcze nie wiem, u ktorej :-)

    Buziaki i duzo szczesliwych chwil dla Was, kochane przyszle ciężaróweczki <3

    Nanatasza, Greetta, hewa81, Karoluś81, Eni_gma, AQga, kattalinna, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia czaruj nas tu takimi słowami :D
    ciąża nie u mnie, ale może w końcu się załapię :P

    Greetta, Maggia lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ