X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 20 marca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :D mam takie zapytanie do tych dziewczyn, które dokonują pomiaru temperatury :) jaką metodę pomiaru stosujecie - oralną czy waginalną? ja oralną :D słyszałam że ta druga może być wyższa, czy zgadzacie się z tym?
    Z góry dzięki za odpowiedź ;)

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 20 marca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, ja też oralną. Nie mam porównania ;)
    Co do wykresów - mój jak na złość piękny. Chyba piękniejszego nie miałam, a to cykl bez starań (z powodu hsg).
    Enigma, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)
    Szyszka, fajne makijażowe zadanie :)

    Łagodnego wejścia w nowy tydzień wszystkim życzę :*

    Greetta lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 20 marca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oralnie, nie próbowałam waginalnie.

    A i jestem, jestem :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 20 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźcie sobie, że fotografka się pomyliła pisząc ogłoszenie, chodziło jej o jutro, o czym dowiedziałam sie juz na miejscu;) Nie wiem, czy jutro mi sie uda wykombinowac opiekę dla synka, ale projekt ciekawy, modelka ma miec we włosach krewetki czy cos w tym stylu;)
    Lianna - no to dałas czadu tym pięknym wykresem bez starań;P

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 marca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oralnie. Dla mnie wygodniej :-)
    Wracam od brata. Dzień minął bez nerwów. Wybawilam się z Malutką. Na dwa miesiące musi wystarczyć bo daleko mieszkają.
    Jeszcze dwa dni i sytuacja się wyjaśni.
    Miłego świątecznego tygodnia Wam życzę :-)

    Greetta, Szyszka1 lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 marca 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam dodać że dzisiaj widziałam pierwsze w tym roku dwa bociany w locie :-) pocieszam się że nawet jeśli nic mi nie przyniosą wiosną to skoro widziałam je w locie, tzn że w tym roku czeka mnie podróż a to miała perspektywa :-) taka wróżba :-)

    Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 20 marca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuchy :)
    Ja temp. mierzyłam i tak i tak, chociaż ostatecznie zostałam przy metodzie dowcipnej. Faktycznie temp. buziowe miałam niższe, ale waginalny sposób jest ponoć bardziej wiarygodny. Nie ukrywam, ze oralnie jest wygodniej.

    SZYSZKA - witaj ponownie na naszym forum. Trzymam kciuki za zieloną fasolinke. Ten dzisiejszy spadek temp. to moze zagniezdzenie .... Tego Ci życzę :)

    ENIGMA - powodzenia jutro :)

    DOTY - testowałaś? Jak tam?

    AQGA - podejrzałam Twego dzisiejszego "-". Przykro mi, ale 10dpo - może za szybko.

    Buziaczki Dziewczyny :* No i kibicuje każdej następnej testujacej, któraś musi do mnie i MAGGI dołączyć.

    Greetta, Eni_gma, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 20 marca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa odnośni tej różnicy temperatur to jaka jest ta wartość w liczbach ? czy to minimalna różnica :O

    Ps. Enigma powodzonka jutro ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2016, 19:26

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 20 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GREETTA, nie jestem Ci w stanie powiedzieć jaka była różnica bo w paszczy mierzylam innym termometrem aniżeli w pochwie. Ale w buzi to potrafiłam mieć w I fazie temp. poniżej 36, a II nie przekraczaly 36,4. Ale wiem też ze ten termometr trochę zniżał temp. Także nie pomogę Ci w tej kwestii. Jak już kupiłam nowy termometr tylko dla siebie to zaczęłam mierzyć dowcipnie.
    Ale wydaje mi sie ze nie są to jakieś wielkie różnice. Ważny jest skok po ovu i utrzymujące się wyższe temp w II fazie. A czy ogólnie będą ciut niższe czy wyższe to chyba nie ma wielkiego znaczenia. Chodzi o to żeby w paszczy pakować termometr w jedno i to samo miejsce np. Pod język z prawej strony - wtedy jest najbardziej wiarygodne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2016, 19:47

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 marca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Greetta, ja też oralną. Nie mam porównania ;)
    Co do wykresów - mój jak na złość piękny. Chyba piękniejszego nie miałam, a to cykl bez starań (z powodu hsg).

    Lianna dlaczego brak starań z powodu HSG? Mi lekarz po hsg od razu kazał się starać w tym samym cyklu, bo jajowody najświeższe po "czyszczeniu". Nawet pytałam czy kontrast mógłby w razie ciąży zaszkodzić. Powiedział, że absolutnie nie.

    Dziękuję za kciuki, wizyta dopiero o 18, więc cały dzień jeszcze w stresie ;)

    Greetta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    A zapomniałam dodać że dzisiaj widziałam pierwsze w tym roku dwa bociany w locie :-) pocieszam się że nawet jeśli nic mi nie przyniosą wiosną to skoro widziałam je w locie, tzn że w tym roku czeka mnie podróż a to miała perspektywa :-) taka wróżba :-)


    Albo 2 ciąże na forum, albo Ci się szykują bliźniaki :D

    kattalinna, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 20 marca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma, miałam hsg w 14dc. Na pewno było już po owu i nie chciałam ryzykować.

    My też widzieliśmy dwa bociany! We wtorek jechaliśmy po auto i po drodze były, leciały nad polem :)
    Teraz tylko czekać na wysyp ;)
    Ten nasz wątek musi wreszcie zaistnieć na fiolecie...

    Greetta, Karoluś81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 marca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigma i jedno i drugie byloby super :-) marzę o bliźniakach, szczerze i szczerze życzę Wam wszystkim deszczu bobasow :-)

    Greetta, Szyszka1, Eni_gma lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awga ja też myślę że za wcześnie na test. Przecież niektórym dziewczynom pozytywny test wychodzi dopiero kilka dni po terminie @. Ja czekam do wtorku. Zrobię test jeśli temperatura się utrzyma.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 marca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, depczę Ci po piętach ;) zaczęłam cykl dzień po Tobie, owulacja mniej więcej tak samo. Wyznaczyłam sobie kreskę na oko na podstawie objawu śluzu. Tylko ja jeśli w ogóle, to testuję w piątek. Koło środy się powinno wyjaśnić u mnie

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 20 marca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - dzięki za miłe powitanie lub powitanie powtórne:) To strasznie fajne uczucie miec to wirtualne grono, w którym nie dziwota, że my ciągle o tym samym;)
    Ja mierzę w gębie temperaturę, tak się przyzwyczaiłam, choć czasem myślę, że ten pomiar moze byc mało dokładny, mimo, ze staram się zawsze pod językiem, w tym samym "rejonie" trzymać termometr. A czasem nawet z nim przysnę (prawie nigdy nie wstaje od razu po zmierzeniu). Ale zauważyłam, że to nie ma wpływu na wynik;)
    Myślę, że może faktycznie w paszczęce tempki wychodzą niższe, bo mi zawsze wychodzą dośc niskie, w pierwszej fazie cyklu zawsze - nawet zaraz po ślubie 8 lat temu - oscylowały w okolicy 35,9 - 36.00.
    Ale nawet jeśli to zaniżone - nie ma specjalnie dla mnie znaczenia, w bo różnice ładnie wychodzą i o to mi chodzi.
    Z niecierpliwością czekam na Wasze testy!

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Sobotni test - negatyw. Jeszcze wczoraj nadzieja. A dziś? A dziś nadzieja na nowy cykl.
    Miłego pierwszego dnia wiosny :)

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna a to fakt, już pewnie po owu

    Tych bocianów się namnożyło :P Ciąże posypią się jak z rękawa :D

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 21 marca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doty22 wrote:
    Hejka dziewczyny.
    Sobotni test - negatyw. Jeszcze wczoraj nadzieja. A dziś? A dziś nadzieja na nowy cykl.
    Miłego pierwszego dnia wiosny :)

    Następnym razem na pewno sie uda :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 21 marca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Eni_gma - następnym razem.

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ