X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia - czaruj, mam nadzieję, cały czas mam nadzieję :)

    Natasza - też się boję testować. A poza tym jakoś apteka nie po drodze... Ale dzisiaj kupię i jutro rano testuję. To już postanowione.

    U mnie sytuacja bez zmian. Cycki boją (nic nowego co miesiąc bolą), brzuch też pobolewa, ale raz mniej raz bardziej. Mdłości też są, szczególnie po obiedzie i przed kolacją. I zmęczona jestem non stop. Ja wiem, że te objawy są ciążowe, ale wolę się nie nakręcać i nie rozczarować.

    Miłego piątku dziewczyny :D

    hewa81, Karoluś81, Greetta, Maggia, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Enigma możliwe że to po lekach. A wydluzyla Ci się faza lutealna czy czas od okresu do owulacji? U mnie znowu jest tak że raz mam 26, raz 27, raz 28 dni. Różnie, ale faza lutealna zawsze tej samej długości. Zobaczymy jak będzie teraz bo to pierwszy cykl z niepokalankiem.

    Właśnie nie wiem, ale skoro miałam w tym cyklu potwierdzoną owu w 13 dc to faza lutealna trwała 15 dni. Być może wcześniej owu miałam około 11 dc. Sama nie wiem, bo jajniki nie pracują równo ;) Prawy w 10 dc ma zawsze pęcherzyk około 19 mm, a lewy się trochę ociąga, pęcherzyk rośnie wolniej.
    Zobaczę jak będzie wyglądał kolejny cykl.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doty22 wrote:

    U mnie sytuacja bez zmian. Cycki boją (nic nowego co miesiąc bolą), brzuch też pobolewa, ale raz mniej raz bardziej. Mdłości też są, szczególnie po obiedzie i przed kolacją. I zmęczona jestem non stop. Ja wiem, że te objawy są ciążowe, ale wolę się nie nakręcać i nie rozczarować.

    Doty22 trzymam kciuki za 2 krechy!!! :)

    doty22, Maggia, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 e tam ciśnienie, ważne, że Kropek rośnie i przybiera na sile :) Dbajcie o siebie i unikajcie stresów to i ciśnienie się unormuje :*

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    DOTY - smarkam na Ciebie, bo coś TU się święci :) Mocno kciukam za 2 krechy :)

    ENIGMA - ja niestety mam psychikę zrytą, ogólnie jestem dość "wrażliwa" i emocjonalna, ale w gabinetach lekarskich to poziom stresu sięga zenitu. Już taki ludź ze mnie ;)
    Więc wczorajsze pomiary ciśnienia w domu są w normie z czego się cieszę :)

    No, a poza tym to życzę Wam szybkiego piątku, bo weekend czas zacząć :)

    doty22, Greetta, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga widziałam Twój wykres, temp ładnie rośnie, czekamy na teścik :)

    AQga lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test kupiony. Testuję rano. Chyba nie dam rady spać dzisiaj...

    AQga, Greetta, kattalinna, Maggia, Szyszka1, hewa81 lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że u mnie weekend mocno napięty, może nie będę miała kiedy myśleć :)

    Doty powodzenia, trzymam kciuki :)

    Maggia obyś miała rację :)

    doty22, Maggia lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś myślę, że do tego detektora trzeba podejść z dystansem bo tak to działa że czym bardziej nakręcamy się na coś i myślimy o tym to później nam ciężej przyjąć rzeczywistość jeśli ona jest inna niż się spodziewaliśmy.
    Trzymam kciuki przy testowaniu ;) zarówno za Ciebie jak i AQge oraz Doty :D bo będziecie testować w najbliższym czasie. Oby przepowiednia Maggi sprawdziła się u każdej z Was :D i u każdej z nas testującym trochę później ;)
    Hewa super wieści :D rośnijcie zdrowo :D

    Miłego weekendu Wam życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 15:07

    AQga, hewa81, Karoluś81, Maggia lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Greetta :-)
    Właśnie od razu mi się wydawało że te prognozy mogą być zwodnicze. Wiedziałam że będę potrzebować głosów rozsądku.
    No nic, na razie czuję się dobrze i czekam. Weekend będzie ciekawy więc szybciej zleci.
    Życzę Wam wszystkim miłego weekendu. Dobranoc :-)

    Greetta lubi tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 19 marca 2016, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedyś juz u Was pisałam, ale daaawno, więc się krótko przypomnę - rocznik się zgadza;) a na stanie syn lat 7. Jak to było daaaawno;) długo nei byłam gotowa na kolejne dziecko, najpierw psychicznie, potem zdrowotnie (tarczyca) ale teraz jest zielone światło i staramy się własnie piąty cykl. Emocjonalnie to jest dla mnie bardzo trudne... ostatnie kilka miesięcy dosłownie pod znakiem starań... I oczywiście przesiaduję tu na forum. Czytam i pisuję w róznych wątkach, ale nieraz widzę jak juz kobietki się znają, interesują sobą wzajemnie etc. - to jest naprawdę fajne i chciałabym gdzies się bardziej "zadomowaić". Tak skakałam po wątkach i nigdy nie mogłam spamiętać co i kto o czym gdzie pisał;P a teraz poczytałam Was i bardzo fajnie mi się czytało;) Mam wrażenie - może ze zwzględu na wiek - że to grono - nikomu innemu nic ni eujmując - inteligentnych, empatycznych i dojarzłych kobiet z poczuciem humoru. Żyć ni eumierać, zostaję:D tylko nie chcę pisać, że na dłużej, chyba że potem już gościnnie, bo przecież wiadomka, że w ciąży jestem, póki co czekam aż za kilka dni się to potwierdzi;PPP
    Co do detektora oznak ciąży, to mnie to bawi okrutnie.
    Mam wrażenie, że to taki gażzet po to, żeby po owulacji na portalu "coś się działo", żeby dziewczyna miała wrażenie, że coś tam dalej sprawdza, notuje bardzo ważne rzeczy etc. i potral cały czas coś tam kmini. A nie jest to po_prostu_czekanie. A w tak wczesnej fazie to własnie jest czekanie, przecież wiemy, nie?;)
    Ja pierwsza ciąże - zwłaszcza te fakty początkowe - pamiętam ledwo, ledwo, a bardzo szkoda (np. uporczywie próbowałam sobie przypomniec w którym dc wyszedł mi pozytywny test, ale pamiętam tylko, że przed terminem @ i wiele innych rzeczy zapomniałam...) ale pamiętam doskonale, jak około chyba 6 tygodnia zaskoczyły mnie mdłości a przed mini nawet komuś mówiłam, że nie mam żadnych objawów.
    Za to objawy miałam przykładowo w pierwszym cyklu starań, kiedy to jeszcze nie było mnie na tym portalu i na chybił trafił niemalże celowałam w dniu płodne werząc niezbicie aż do okresu, że przeciez na bank sie uda;P

    No to co - czekam na pogaduszek ciag dalszy:)

    i pozdrawiam Was serdecznie
    Szyszka

    Greetta, hewa81, Nanatasza, Lianna, kattalinna, Maggia, Eni_gma lubią tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 19 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Szyszka, zadomawiaj się u nas :D

    Dziewczyny, co z tymi testami?? Dotty???? Czekam na wieści!!

    miłego weekendu babeczki!

    Greetta lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 19 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka Twój wykres wygląda tak pięknie, że teraz tylko na potwierdzenie czekać nam pozostaje :D trzymam kciuki ;)
    Jak ja lubię patrzeć na te Wasze wykresy kiedy ta temperatura ładnie rośnie, utrzymuje się i pojawia się zielona kropeczka :D cieszy oko i otuchy to dodaje we własnych działaniach :)
    Doty teścik już zrobiony ? :O i jak? i jak? :D
    Hewa jak się miewacie? jak Twoje emocje, czy troszkę spokojniejsza jesteś po usg kiedy już widziałaś swoje szczęście? :)
    Ja w trakcie starań bo dni płodne i powiem Wam, że nie chce się nam działać ale działamy hi hi :D po świętach się okaże co zdziałaliśmy :O

    Ps. Hewa pamiętaj, że obiecałaś założyć nasz wątek na fiolecie kiedy to następna z naszego grona dołączy do Ciebie więc myśl nad tytułem bo widać szykuje się na tamtą stronę całkiem spora ekipa :D i ja też chcę mieć gdzie dołączyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 11:03

    Szyszka1, Maggia lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 marca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doty22 jak teścior?, cześć szyszka- mamy dzieci w tym samym wieku, tylko, że my z mężem o drugie staramy się duuużo dłużej i jak na razie nici.
    Pozdrawiam z pracy

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 19 marca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszko witaj!
    Ja też goszczę tu do niedawna ale masz rację, trafiłyśmy do grona przesympatycznych dziewczyn :)

    Pogoda dopisuje to i wszystkie mamusie z wózkami postanowiły na spacery wyruszyć, tak siedziałam w parku dzisiaj z tą niewiedzą....

    Ach, czemu to wszystko jest takie skomplikowane....

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 marca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka powodzenia :-) jedziemy na tym samym wózku ;)
    Dzisiaj zajmuję się różnymi rzeczami, wiadomo sobota, ale czuję jakbym siedziała na tykajacej bombie. We wtorek się okaże czy to będzie wybuch radości czy też nie. Faktem jest że z każdym miesiącem jest trudniej o spokój. Za każdym razem jak idę do toalety to mam nerwy. No jak tu osiągnąć harmonię i spokój tak potrzebne podczas starania o dziecko? Dobrze że jutro jadę do brata i będę się bawić z moją niespełna dwuletnią bratanica. Jest taka kochana że zawsze po spotkaniu jestem szczęśliwa i spokojna, że chociaż jednago dzidziusia mamy w najbliższej rodzinie. To daje ogromną nadzieję :-)

    Maggia lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ostatnio mało się tu udzielam, ale jestem na bieżąco :) nie piszę bo nie mam nic optymistycznego do napisania, a smęcić nie chcę.

    Karoluś, ja chyba już osiągnęłam ten etap, że z każdym miesiącem coraz większy spokój właśnie. W sumie zawsze starałam się być spokojna ale była nadzieja i nerwówka wewnętrzne mimo wszystko. Teraz jest spokój i coraz więcej rezygnacji, nadziei coraz mniej. I nerwów też :) odstawiłam termometr pierwszy raz od ponad 1,5 roku i póki co bezsenność nie nadeszła :)

    Trzymam kciuki za testujące niebawem :) miłego dnia!

    Greetta, Karoluś81, AQga lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 marca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszko witaj i od razu czekam na dobre wieści. Kazde 2 kreski u Was to tez szansa dla mnie,wiec dziewczyny nie zawiedzcie mnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2016, 12:16

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro lecę do profesora z opinią cudotworcy w kwestiach niepłodności. No i liczę na cud :) Trzymajcie kciuki! :D

    Greetta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 20 marca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wiosennie kobietki!
    I poranna porcja nadziei i dobrych myśli dla każdej z Was!
    Też mi się to przyda, bo wstałam w kiepskim nastroju. Wczorajszy wzrost temperatury mnie ucieszył i nakręcił, a dzisiaj spaaaadek o 4 kreski. Hmm. No ok i tak nadzieja jest! Mój wykres wygląda zupełnie inaczej niż dwa poprzednie które tu zarejestrowałam, więc tego się chwytam (w każdym cyklu się czegoś chwytam:P)
    Enigmo, ja w cuda wierzę bardzo mocno bo sporo ich widziałam:)

    Nie wiem jak Wy, ale ja na etapie odliczania do testowania robię się chcąc nie chcąc nerwowa i niecierpliwa (ale dziwne...;P) no więc jedynym ratunkiem jest intensywne zajmowanie sie jakimiś konstruktywnymi sprawami.
    Dziś syn miał mieć imprezę urodzinową ale odwłołalismy ze względu na chorobę, więc umówiłam się ze znajomą fotograf i bede robic makijaz do jej projektu fotograficznego. To duzo lepsze niz siedzenie w domu i nakręcanie się cały dzień.

    Dobrego dnia!

    Greetta, Karoluś81, Eni_gma, Tova33 lubią tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ