X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie dzieje. Od dwóch dni nawet nic nie boli. Tylko nogi puchna.
    Na szczęście rozmawialiśmy z Mężem i humor lepszy.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka, ale laska z Ciebie. Super wyglądasz. I cieszę się że Oluś zdrowy, oby dalej wszystko bez komplikacji przebiegało.
    Alicja, może z tej wczesnej owu coś się w końcu wykluje. U mnie też ze śluzem szału nie ma, ale, jak jestem w toalecie przy nr2 coś tam się pojawia. Od następnego cyklu wiesiołek, woda z octem, mam nadzieję że coś tam się poprawi.
    Karoluś, teraz to czekanie chyba najgorsze, ale pomysl sobie że przecież tyle czasu na ciążę czekałaś, a już za chwileczkę bez brzucha będziesz. Dacie z Ritą radę :)
    Bertha, kciuki z całych sił.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 lipca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, nie wiem jak z ovarinem, ale myśle ze mógł coś pomieszać - na plus!
    Także mam nadzieje ze obstawiliscie to owu? Jak już gesty lepki śluz teraz to na pewno po owu. U mnie tez dziaiaj temp skoczyła kurka a M dopiero dzisiaj wraca :( mam nadzieje ze zdążymy i jajo jeszcze poczeka :(

    Papierówka, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka. Śliczny brzuszek. Pięknie wyglądasz. Cieszę się, że maleństwo zdrowo rośnie :)

    U mnie wczoraj pozytywny test, ból owulacyjny i skok tempki. Podziałalismy teraz pozostaje długie czekanie.

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 28 lipca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, Bertha kciuki zaciśnięte za owulki i działania :-)
    U nas pozytywnie. Wczoraj podziwialiśmy Księżyc, było romantycznie, był seksik, super się wyspalam pomimo czterech spacerów na żeby, a dzisiaj sprzątam żeby ruszać się jak najwięcej, żeby poród rozpoczął się naturalnie, jak najszybciej.
    Coś tam mnie dzisiaj ćmi w dole brzucha, oby się rozwinęło.

    bertha, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki zaciśnięte za piękne osioł i i seksie o czasie.
    Karoluś może akurat coś się rozkręcić:-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobota jest fajna na rodzenie ;-) u mnie na porodówce klima, przyjemnie wiało nad łóżkiem, położna w swetrze chodziła a ja się cieszyłam ;-)

    Dziś zapowiada się drugi dzień w życiu Ani bez spaceru, chyba że wieczorem jakoś. Lubię ciepło, ale te upały już mnie dobijają

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma być z dnia na dzień coraz cieplej....
    Prysznic trzy razy dziennie, zimny arbuz z lodówki, wachlarz i jakoś żyję. Oby była wielka burza. Położna mówiła że w burze więcej porodów.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jak tam? :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też co chwilę zaglądam i sprawdzam czy coś ruszyło u Karoluś.

    U mnie chyba bezozwulacyjny. Plamię kilka ni, a dzisiaj na papierze rano zauważyłam sporo krwi, ale na szczęście nic się nie rozkręciło.

    Kroopka, jak u Ciebie?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja rowniez zagladam czy mala Ritka juz przywitala swiat po tej stronie :D ciekawe czy pelnia zrobila swoje :)

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 lipca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Karola powinna nas tu na bieżąco informować, nawet z porodówki ;)
    Alicja, masakra jakas z tym plamieniem, ciekawa jestem czy ta ginka coś z tym zrobi.
    U mnie jakoś teraz dni plodna są, ale czaję się na przyszły cykl.
    Bertha podziałaliście?
    Annie, kciuki są :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja coś nie halo ten Twój cykl. Kiedy wizyta? Ciekawe co Ci jeszcze zaproponuje ta lekarka. Mam nadzieję że znajdzie na Ciebie sposób. Jeśli wkrótce się nie poprawi, to polecam mojego napro. Prawda jest taka , że do napro jedzie się czasem na wizytę pół Polski. Wiem że tutaj do Łodzi przyjeżdżają nawet z Rzeszowa pary. Ja myślałam o Wasilewskim w Białymstoku ale udało się tutaj.

    U mnie nic. Noc koszmarna. Od 3 już nie spałam. Dwa razy byłam na "dwójce" brzuch bolał, już zaczęłam się modlić o poród dzisiaj, a tu nic. Byłam rano w Kościele, później ugotowałam obiad, i leżę na kanapie. Strasznie gorąco. Może za jakąś chwilę wyjdę na spacer.

    Dodam, że mała jest dzisiaj bardzo aktywna. Ciekawe czy Ona jakoś odczuwa że tak upalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2018, 18:25

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 lipca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jedynie może odczuwać Twoje zmęczenie czy nerwy, u niej temperatura cały taka sama, w dodatku też niczego sobie bo 36.6 ;-)

    Krrropka, się nie śmiej, ja pisałam relacje z porodówki, od innych też oczekuję :-P no chyba, że będzie ekspres :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was było z tym opuszczeniem brzucha? Obserwowalyscie takie coś? I na ile przed porodem? Bo u mnie raczej cały czas wysoko a jutro 40 tydzień zaczynam.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 lipca 2018, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, u mnie był minimalny spadek. Najlepiej widoczny na zdjęciach, na żywo już mniej. Rodziłam 39+4 (czyli w 39 tygodniu :-P )

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 lipca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Haha, Karola powinna nas tu na bieżąco informować, nawet z porodówki ;)
    Alicja, masakra jakas z tym plamieniem, ciekawa jestem czy ta ginka coś z tym zrobi.
    U mnie jakoś teraz dni plodna są, ale czaję się na przyszły cykl.
    Bertha podziałaliście?
    Annie, kciuki są :)
    Tak! podziałane :) dzisiaj temp jeszcze nizej, wiec owu jednak dopiero sie czai. zmylila mnie ta temp w sobote. Mam nadzieje, ze owu bedzie dzisiaj, bo dzisiaj M wyjezdza i wraca dopiero jutro wieczorem.

    kattalinna, Greetta, krrropka, Papierówka, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez brzuch sie zbytnio nie opuscil. Bynajmniej ja tego nie widzialam ani nie odczuwalam.
    Odnosnie pieluch wielorazowych to noe nabylam ale stosuje w upaly zwykle majteczki i tetre. Nie mam zbytnio czasu zeby sie wgryzc w temat :P
    U nas dzis okropnie, upalnie i burzowo.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, dobry początek z wielo :-) a brak czasu oczywiście jest zawsze dobrą wymówką :-P

    Greetta lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 30 lipca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta serio nie mam czasu :D moja "wolna chwile" pochlaniaja przygotowania do chrztu i wesela a do tego dochodzi maly remoncik w domu jak i przeprowadzka tesciowej i nasza :O wiec sie dzieje :D teraz przegladam neta bo robie zakupy badz zagladam tu bo czekam na wiesci od Karolus :) reszte rowniez podgladam i kibicuje :P
    Ciezarne dziewczyny ze swoimi brzuszkami wygladacie slicznie a Papierowka to nas oszukujesz ze jestes rocznik '81 ;)

    Ps. Katta jesli chodzi o wielo to sie zastanawiam czy w tych pieluszkach tzn majteczkach to nie jest goraco dziecku ? wydaje mi sie to byc "plastikowe", choc napewno tak nie jest bo nie mialo by to sensu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 22:46

    Papierówka lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
‹‹ 424 425 426 427 428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ