X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 września 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, kciuki za to przeziębienie :-D

    krrropka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 września 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stressant- super wieści, oby tak dalej

    Kroopka, Bertha kciuki zaciśnięte.

    U mnie małżonek się rozchorował (marudny jak diabli) coś mi się wydaje, że ten cykl w związku z powyższym też idzie na straty.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 września 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Krrropka, kciuki za to przeziębienie :-D
    Dzięki, ale już mi przeszło :D ;) Tylko dwa dni mnie brało, chyba nie ma szans na przeciągniecie do 9 miesięcy.

    Ulas, szczerze mówiąc to nie wiem, nie zagłębiałam się nigdy za bardzo w tę stronę, ale jest tam chyba opcja żeby dodać przyjaciól. Możemy się pododawać i wtedy zobaczymy :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 września 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja weź męża do łóżka i niech się porządnie wypoci ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 września 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jak ma gorączkę na poziomie 36.9- to masakra jakaś, a maruda mu się włącza taka, że ulala. Także dopóki te przeogromna gorączka nie zejdzie do 36.6 to niestety, mąż nie ma siły płodzić.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 września 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, oj współczuję mężowi, ale Tobie bardziej ;) Skądś znam te objawy ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 września 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tak myślę, że 70-80% mężczyzn ma takie objawy:-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 września 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Dzięki, ale już mi przeszło :D ;) Tylko dwa dni mnie brało, chyba nie ma szans na przeciągniecie do 9 miesięcy.

    Ulas, szczerze mówiąc to nie wiem, nie zagłębiałam się nigdy za bardzo w tę stronę, ale jest tam chyba opcja żeby dodać przyjaciól. Możemy się pododawać i wtedy zobaczymy :)
    Kropka, 2 dniowe przeziębienie w okolicach implantacji...? :) brzmi dobrze :):)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 września 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Połóg nie musi się skończyć po 6 tygodniach, natomiast często zdarza się, że już jest spokój i nagle krwawienie przychodzi od nowa. Wiele dziewczyn uznaje to za @, ale rzadko to prawda. Dlatego ja bym raczej połóg obstawiała, ale wiadomo, wszystko możliwe.
    Ja z Emilka w wieku Rity nie byłam w stanie zrobić w domu nic, ledwo śniadanie ;)

    Wróciłam z Polski. Było bardzo intensywnie, ciężko to nazwać urlopem. Wyprawialismy roczek Emilki i w końcu cała rodzina miała okazję ja poznać :)

    Byłam w klinice Invicta na darmowej konsultacji. Pęcherzyk 22mm w 13dc. Potem kontrola i okazało się, że pękł, hormony (4dpo) też świadczą o tym, że była owulacja. Tylko mąż ma słabe parametry nasienia. Np. plemniki o ruchu szybkim 1%. Zleciła Fertilman Plus.
    Podobno słabe szanse na ciążę w tym cyklu skoro nie było serduszkowania w dzień owu, tylko przed, że męża plemniki nie przeżyją tyle czasu.
    Moje FL 9-10 dni są wg niej ok. Luteiny mi nie poleca przy KP, poza tym progesteron mam świetny, więc nie ma takiej potrzeby. Trochę słabszy estradiol, ale żeby stwierdzić to z pewnością musiałabym zrobić badanie jeszcze raz - 7dpo. Jeżeli jednak byłby za niski, to i tak nie mogę brać hormonów przy KP, więc ona zaleca odstawienie Emilki. Oczywiście nie ma takiej opcji. Badań też nie zrobię, bo już jestem w UK.
    Niepokalanek kazała odstawić skoro skrócił mi cykle. Powiedziała, że przeważnie za dużo miesza. Poleciła te żel Conceive Plus, który ma pomóc plemnikom.
    Skoncentrujemy się na mężu, ale trochę mina mi zrzedła. Pewnie będę musiała zrezygnować z pracy, bo ciąży szybko nie będzie i nie dostanę drugiego macierzyńskiego.
    Z drugiej strony to były pierwsze badania męża, nie wiem przy jakich parametrach zrobiliśmy Emilkę, więc może jakaś nadzieja jest.
    Dziś 10dpo, test negatywny, jak można było się spodziewać.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 września 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, bardzo fajnie ze przebadaliscie sie. Suple na pewno pomogą wzmocnić plemniki. Ważne tez zeby nie przegrzewał jajek.
    A test dzisiaj niby negatywny ale jednak @ nie ma a temp super! Czekam na jutrzejszy test!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 września 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, jak samopoczucie?..

    Alicja, udało sie podziałać, czy m jednak umiera na temperaturę 36,9?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 września 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, dobrze że wiecie na czym stoicie. Oby suple jak najszybciej zrobily swoje. I fajne, dlugie wakacje mieliście. A testy w 10 dpo to takie średnio miarodajne są. Trzymam kciuki. I licze na jakieś zdjecia roczniaka.
    Bertha, czuję sie normalnie, pryszcze już zaczynaja wyskakiwac, jak zwykle przed @ więc pewnie zakończy się standardowo. A jak u Ciebie?
    Właśnie Alicja, podziałaliście coś?
    Karoluś, myślę że nie ma co się przejmować, jeżeli możesz poświęcać się macierzynstwu to wykorzystaj tez czas jak najlepiej.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 września 2018, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj trochę pokombinowaliśmy, a zamierzam przynajmniej jeszcze dzisiaj powtórzyć:-)

    bertha, kattalinna, krrropka lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 września 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, u mnie FL około 10 dni, dlatego tak szybko test robię.

    Kilka zdjęć z roczku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2018, 21:19

    Karoluś81, bertha, krrropka, Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 września 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie śliczna mama i córcia :-) słodkości :-)

    Annie nie martw się wynikami męża na zapas. Suplementów jest sporo na męskie sprawy, np żeń-szeń, cynk, żel conceive też ma dobre opinie, choć to bardziej na problemy ze sluzem, ale zawsze może pomóc. Ja mam zapas bo kupiłam w tym cyklu co zaszlam w ciążę ale nie zdążyłam użyć. Na pewno się nam przyda w kolejnych staraniach ;)

    My w weekend mieliśmy wesele. Rita była z nami. Mieliśmy pokój i teściowa była z nią na dole,ja co jakiś czas zaglądałam, nakarmilam i wracałam do zabawy. Fajnie było, potrzebowałam takiej imprezy, spotkania z ludźmi, tańca.

    Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 września 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, super wyglądacie

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 września 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, super dziewczyny :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 26 września 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, widzę ze owu jeszcze nie było. Jak czujesz?

    Kropka jak tam? Teścik?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 września 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie sliczne jestescie dziewczeta, tatus na pewno dumny :) z wynikami mysle ze nie ma co panikowac szczegolnie ze nie znacie parametrow przed "zrobieniem" małej....spokojnie i bez stresu

    Bertha - Kropki sie pytasz o tescik a sama nic nie mowisz :)

    Karolus fajnie tak wyjsc z dzieciaczkiem szczegolnie jak ktos do pomocy jest :) My nie mielismy takiej mozliwosci dzieci wszedzie z niami i zawsze....dom wybudowalismy z dwojka maluchow - maz w pracy ja na budowie, Julia na cycu wisiała jak betoniarki fundamenty lały, kierowcy musieli zaczekac na zaplate az sie dziecko naje :) byłam zmeczona ale dobrze to wspominam :)

    u mnie dzis 10+4 narazie sie trzymam, bylam zbadac krew na Pappa za 2 tygodnie usg genetyczne mam nadzieje ze dotrwam.....zyje z dnia na dzien i ciesze sie kazda chwila ciazy, bo nie wiem jak dlugo potrwa

    Dzis w pracy 3 godziny wachałam syf z farb i tery bo buduja sale gimnastyczna ....niby bylam na podworku ale i tak zawiewało smrodem.....
    oczywiscie czarne mysli od razu w glowie :(

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 26 września 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, pewnie Ty szybciej zatestujesz niz ja ;) Ale że @ spodziewam się jakoś w niedzielę, to kto wie, co mi w weekend do głowy przyjdzie.

    Stresant, trzymam kciuki za wyniki i w ogóle za Was oboje.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 444 445 446 447 448 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ