X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 września 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła dzisiaj. Jedyny test, który mam w domu przeterminował się w czerwcu.
    Kropka teraz Ty najprędzej test?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 września 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Przyszła dzisiaj. Jedyny test, który mam w domu przeterminował się w czerwcu.
    Kropka teraz Ty najprędzej test?
    buuuuuu

    teraz Kropka.

    ja ide jutro na monitoring zeby sprawdzic jak rosnie pecherzyk, a potem w zaleznosci od wielkosci pecherzyka, musze jakos rozplanowac serduszka, bo mozemy sie nie widziec w owu :/

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 września 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłyśmy na szczepieniach. Obie płakałysmy. Coś strasznego. Teraz siedzę i obserwuję Malutka. Oby nic złego się nie działo.

    Alicja szkoda że nie ma plusika tylko wredna @.

    U mnie jednak okres. Pediatra Rity, moja koleżanka, też po córeczce, mimo karmienia piersią, dostała okres po 6 tygodniach od porodu. Tak więc nie ma reguły.
    Wyciągnąłam więc kartę z modelem craightona i zaczęłam przylepiac znaczki i zapisywać obserwacje. Ciekawe jakie te cykle poporodowe będą.
    Zaczynam zabawę od nowa. Ale kiedy starania zaczniemy? Czas pokaże. Pewnie nie tak szybko.

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 września 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie Karoluś- te szczepienia najgorsze :-(
    podejrzewam, że te cykle na początku trochę się rozjadą, a kiedy planujecie powrócić do stara tak na maksa?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 września 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, wcześnie szczepiłaś. My byłyśmy dwa tygodnie temu na pierwszych i chyba obie mamy traumę ciągle :-( na kolejne chciałabym pójść z mężem i inaczej to rozegrać, żeby dziecko nie było przerażone tak bardzo. Na pobraniu krwi w piątek nawet się nie skrzywiła - trzymałam ją na kolanach i śpiewałam do uszka. W czasie szczepienia leżała na przewijaku i we dwie ją trzymalyśmy nieruchomo. To było straszne i nigdy więcej :-(

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 września 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, szkoda :-(

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 września 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki termin wyznaczyli..
    Podobno przeciwciała przekazane od matki chronią dziecko tylko do 6 tygodnia. Dlatego tak wcześnie się szczepi.

    Alicja jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie u ginekologa po porodzie. Zobaczymy co tam się dzieje na dole, odpoczniemy trochę i jak wszystko będzie ok, to może po nowym roku ruszymy z działaniami.

  • Ulas Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 18 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, trzymam kciuki w takim razie nadal. Kropka za Ciebie również. Z Berthą jestem w podobnym momencie cyklu.

    Na szczepienia lepiej wysyłać tatusia. Przetestowane. Zupełnie inaczej maluch się zachowuje. Nasza rola powinna ograniczać się do tulenia, jak już wyjdą z gabinetu.

    Oj dziewczyny doła mam. Czekam na wyniki AMH, dopiero w przyszłym tygodniu odbieram.

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 września 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina- ale jak leżała na przewijaku i we dwie ją trzymałyście??? straszne.
    Jak pamiętam u mnie pielęgniarka kazała małą posadzić, przytrzymać rączkę czy nóżkę i ją np. zagadać. Babka wprawiona więc szybko szło szczepienie, ale darła się strasznie. Do tej pory pamiętam, że tydzień przed szczepieniem już mnie brzuch bolał...
    Pierwsze szczepienie też miałyśmy jak młoda miała 6 tygodni.

    Ulas nie stresuj się na zapas.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 września 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, no straszne :-( od razu byłam niezadowolona bo pielęgniarka przy maluszkach a podejście jak do cegły... Ale dopiero po tym pobraniu krwi, gdy zobaczyłam jak to może wyglądać, zdałam sobie sprawę z okrucieństwa tamtej sytuacji :-( jak będą problemu z pozycją następnym to wyjdę bez szczepienia, niech mnie ścigają ale nie zrobię dziecku powtórki. I tak już się budzi z płaczem i szlocha przez sen :-(

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 września 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby takie maleństwa ale dużo kojarzą. Moja Jula zawsze jak szłysmy na szczepienie to zaczynała płakać jeszcze przed badaniem.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 września 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wczoraj też szlochala przez sen...
    Na szczęście dzisiaj zachowuje się normalnie, nie ma żadnych odczynow na skórze. Masakra z tymi szczepieniami. Ale nie szczepic też strach.

    Czy Wy Mamusie przy dziecku w wieku Rity bylyscie w stanie cokolwiek zrobić w domu? Ja ogarniam pranie, czasem uda mi się posprzątać, ale jeszcze nie dotarłam do kuchni żeby cokolwiek ugotować. Gdybym umiała wiązać chustę to kupiłabym, żeby mieć wolne ręce i więcej działać. Większość dnia zajmuje się Malutka. Ona nie lubi sama leżeć a ceną przespanych nocy są mini drzemki w ciągu dnia, takie maks 30 minut, ale przeważnie 5 minut.czasem śpi w ciągu dnia np 3 godziny, ale nigdy nie wiem kiedy to wypadnie więc i tak nic nie zaplanuje.
    Siedzimy więc razem cały dzień i wgapiam sie w Jej słodkie oczka :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 września 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, w wieku Rity to jeszcze mogłam wszystko :-) teraz już nie jest tak różowo bo właśnie te drzemki mało i krótkie.

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 września 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu będzie dzisiaj, na usg pęcherzy 2,37mm! Działamy dzisiaj:)

    Greetta, Wikisen, Karoluś81, Alicja81, krrropka, Papierówka, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 września 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, czadu! :-D

    bertha lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 września 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha powodzenia :-)

    Katta wychodzi na to że każde dziecko inne. Teraz Ritka śpi w łóżeczku a ja korzystam i piję kawę zbożowa w ogrodzie. Jest tak pięknie :-)

    Jeszcze dwa tygodnie i mam nadzieję że dostaniemy zielone światło na seksik ;)

    Alicja81, bertha, Greetta lubią tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 września 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha powodzenia uzywajcie :)

    Ja po kolejnej kontroli 9+4, widać juz nozki i raczki, serce bije.....jestem dobrej mysli aczkolwiek ciagle mam ogromnego stresa TP 21.4. ...kolejna wizyta za miesiac...

    Karolus masz racje u nas tez piekna pogoda...pamietam 10lat temu lezalam w szpitalu przed porodem corki i tez bylo tak pieknie :)

    Alicja81, kattalinna, bertha, doty22, Papierówka, krrropka, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 września 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant! Super wieści!!!! :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 września 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, cieszę się ze wszystko dobrze :)

    Bertha, Ulas, kciuki zaciśnięte.

    U mnie 17 dc, jakieś przeziębienie mnie bierze, no to już wiadomo, co sobie wkręcam ;)

    Spojrzałąm na wasze wykresy, ale dziwny ten nowy wygląd,trudno się połapać, co i kiedy, chyba wolałąm poprzedni...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ulas Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 22 września 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krropka ja tez używam FF. Jest jakaś szansa, ze mogę na tej aplikacji obserwować Twój wykres, a Ty mój?

‹‹ 443 444 445 446 447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ