X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nazywa grupa? Kropka, wysłałam Ci zawieszenie do przyjaciółek kilka dni temu, ale bez odzewu.

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty22, przepraszam, ale nic nie mam. Ale też Ci wysłałam, to może pójdzie teraz.
    Grupy nie znajdziesz, bo jest zamknięta, musisz zostać zaproszona, dlatego musimy się skontaktować na priv.

    doty22 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamieszałam... Ale teraz już jest. Dzięki :-)

    krrropka lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i wesołych Świąt Bożego narodzenia, spełnienia marzeń :)

    Pozdrawiam

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta- wzajemnie :-)

    Karoluś jak Rita?

    Greetta lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, widze ze chyba wszystkie na facebook przeszly :( za chwile na nastepna strone spadniemy

    jutro ostatni dzien w tym roku, chcialabym Wam zlozyc zyczenia noworoczne oby ten 2019 byl bardzo plodnym rokiem :) i spelnily sie wszytkie Wasze marzenia

    Pozdrawiam serdecznie, napiszcie tez na forum jak sie cos u ktorej zmieni, abym wiedziala :)

    u mnie 25 tydzien, czas ciagnie sie niemilosiernie, juz bym chciala miec Franusia przy piersi :) jeszcze 3 miesiace

    Annie1981, kattalinna, Greetta, bertha lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, naprawdę Ci ciągnie? Mnie te miesiące od 2 trymestru leciały jak szalone. Zaraz będziemy się dopominać zdjęć Frania :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego w 2019 roku! Oby był dla nasz szczęśliwy :)

    Stresant, już niedługo! A na fb też cisza, ten ostatni tydzień roku chyba nie sprzyja przesiadywaniu na necie :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pozdrawiam w Nowym Roku :)
    Ritunia zdrowa, ładnie się rozwija. W przyszłym tygodniu idziemy na szczepienia, które z powodu choroby zostały przesunięte. Za chwilę też moja Córeczka kończy 5 miesiąc i powoli zaczniemy podawać pokarmy stałe.Mleczka mam póki co sporo.
    Mamy ostatnio trochę problemów z zasypianiem, bo ostatni tydzień to jakieś szaleństwo, 2 w nocy to idealny czas na sen dla Małej. Ale mam nadzieję, że teraz się to unormuje, kiedy świąteczny czas się skończył.

    U mnie 30 dzień cyklu, wczoraj robiłam test i negatywny. Pewnie jakieś zawirowania związane z karmieniem, może wcale nie było owulacji, nie wiem. 17 dnia cyklu miałam lekkie plamienie, zaczęłam myśleć, że może to implantacja, ale tak naprawdę to chyba jeszcze za mało czasu od porodu minęło, żeby coś się mogło udać.Do lekarza planuję wybrać się w lutym, podejrzeć czy coś się dzieje pod kątem płodności.

    Pozdrowienia dla Was wszystkich, Staraczek, Oczekujących na narodziny, Mam i Dzieciaczków, spełnienia marzeń w Nowym Roku :) :) :)

    krrropka, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Dziewczyny pozdrawiam w Nowym Roku :)
    Ritunia zdrowa, ładnie się rozwija. W przyszłym tygodniu idziemy na szczepienia, które z powodu choroby zostały przesunięte. Za chwilę też moja Córeczka kończy 5 miesiąc i powoli zaczniemy podawać pokarmy stałe.Mleczka mam póki co sporo.
    Mamy ostatnio trochę problemów z zasypianiem, bo ostatni tydzień to jakieś szaleństwo, 2 w nocy to idealny czas na sen dla Małej. Ale mam nadzieję, że teraz się to unormuje, kiedy świąteczny czas się skończył.

    U mnie 30 dzień cyklu, wczoraj robiłam test i negatywny. Pewnie jakieś zawirowania związane z karmieniem, może wcale nie było owulacji, nie wiem. 17 dnia cyklu miałam lekkie plamienie, zaczęłam myśleć, że może to implantacja, ale tak naprawdę to chyba jeszcze za mało czasu od porodu minęło, żeby coś się mogło udać.Do lekarza planuję wybrać się w lutym, podejrzeć czy coś się dzieje pod kątem płodności.

    Pozdrowienia dla Was wszystkich, Staraczek, Oczekujących na narodziny, Mam i Dzieciaczków, spełnienia marzeń w Nowym Roku :) :) :)


    Karolus pomimo pelnego karmienia piersia masz @ ? ja przez prawie 2 lata nie mialam @ .....ja przyszla @ to doslownie kran z mlekiem sie zakrecil, skonczylo sie z dnia na dzien.....i dobrze bo juz sie zastanawialam jak bede odstawiac corke...a tak sama widziala ze nie leci :)

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Stresant, naprawdę Ci ciągnie? Mnie te miesiące od 2 trymestru leciały jak szalone. Zaraz będziemy się dopominać zdjęć Frania :-)

    Kata narazie tylko takie zdjecie mam, ale widac calkiem dobrze podobienstwo do starszego syna :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/49dbb230fc65.jpg

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeja jaki cudny! <3

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Kata narazie tylko takie zdjecie mam, ale widac calkiem dobrze podobienstwo do starszego syna :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/49dbb230fc65.jpg
    Woooooow, cudna fota!!

    Karolus, moze to plamienie w 17dc to było na owulacje...?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha nawet jeśli na owulacje, to jakby co, to wczorajszy test jest prawidłowy.
    A dziwne, że przez kilka dni po tym brzuch bolał mnie jak na @ pierwszy raz po porodzie. Bo okres to już kilka razy miałam, od razu dostałam, ale nie bolało.

    A od weekendu nic nie boli. Cisza.

    Stresant fajne zdjęcie :) wszystko będzie dobrze.

    Jak bym miała czas to.zrobilabym monitoring cyklu. No ale jeszcze poczekam. Rita nie lubi się ze mną rozstawać.

    bertha lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant. Ja dostałam @ 7 miesięcy po porodzie a dużo u nas KP.

    Karolus. Czytałam, że miesiączki przed 6 miesiącem życia dziecka przeważnie są bezowulacyjne, bo KP działa antykoncepcyjnie. Po tym czasie raczej powinna być już owulacja.
    Oczywiście to nie reguła, bo zależy też od wielu innych czynników.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjecie fajne bo sprzet dobry :) za miesiac znow jade na kontrole do tej kliniki to poprosze o kolejne.......


    Kolezanka z pracy ma 7 letnia coreczke, ciezko bylo zaciazyc ale udalo sie.....zaraz po ciazy podjela dalsze starania od 5 lat chodzi do naprotechnologa i nic nie pomaga......wszystkie wyniki ma super, maz tez i poprostu jakos sie nie da....pare razy lekarz proponowal jej in vitro ale nie chce sie zgodzic, mowi ze jak raz sie udalo to drugi tez musi :)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na majówkach mamy dziewczynę w ciąży, bez okresu po porodzie i kp :-) w naszym pokoleniu jest cała masa ludzi urodzonych "kp działa antykoncepcyjnie" ;-) u nas takie działanie ma nasze dziecko - wie kiedy się budzić o.O

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta a jak ta dziewczyna zorientowała się że jest w ciąży? Ile czasu od porodu minęło kiedy zaszła?

    U mnie 33 dzień, lekkie mdłości, ale to może być na tle emocjonalnym. Może w poniedziałek skoczę na bete, bo i tak muszę tsh zbadać w styczniu.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mdłości miała przez kilka dni. Teraz jest jakoś w połowie, chyba w czerwcu rodzi więc zaszła kolo 3 miesięcy po porodzie. Nie pamiętam dokładnie a nie ma suwaczka ;-) tylko oni nie starali jeszcze. Ja to Cię podziwiam, że już się staracie. Niby nie nastawiam się na szybkie zajście przy kolejnej ewentualnej próbie ale myśl, że mogłabym być teraz w ciąży lekko przeraża. Zwłaszcza gdybym musiała np. leżeć, a nie daj Boże być w szpitalu bo Ania ostatnio tylko przy cycku zasypia. Pewnie gdyby trzeba było to byśmy dały radę ale cieszę się, że nie musimy póki co ;-) trzymam kciuki za Ciebie :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która teraz testuje? WIDZIAŁAM pierwsze podejście Annie- nadal trzymam kciuki. Krropka a jak u Ciebie?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ