X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 lutego 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo cieszę, że ktoś się zainteresował dzięki mnie :-) ja sobie nie wyobrażam już innego pieluchowania. I w końcu mamy też wielonoce bo chyba ze 3 miesiące były jedno. Jestem tak nakręcona, że nie mam zamiaru wracać do jednorazowych podpasek czy tamponów. Obecnie mam wkładki higieniczne i płatki kosmetyczne i są super :-) jak dojdzie do mnie ten okres Krrropki to chcę kupić kubeczek menstruacyjny.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka jak u Ciebie?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, koncowka cyklu. Ale na nic nie liczę, chyba coraz mniej wierzę, ze kiedykolwiek się uda.
    Ostatnio bardziej zaglądam tu żeby zobaczyć co u Was, niz ekscytować się moimi nieudanymi staraniami.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 lutego 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to szkoda.
    Ne pamiętam czy pisałaś- a byłaś u jakiegoś specjalisty, robiliście badania?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 lutego 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Alicja, koncowka cyklu. Ale na nic nie liczę, chyba coraz mniej wierzę, ze kiedykolwiek się uda.
    Ostatnio bardziej zaglądam tu żeby zobaczyć co u Was, niz ekscytować się moimi nieudanymi staraniami.
    Kropka nie zalamuj sie trzeba wierzyc....na wiosne bedzie rok jak mialas laparo? nie myslalas nigdy o tych ivf i innych takich?

    na forum kwietniowych mamusiek sa dziewczyny z rocznika 77 i 76 maja termin porodu taki jak ja.....ciaze przechodza wzorowa i czuja sie lepiej niz niejedna dwudziestka ......

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Stresant- mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i te przepływy polepszą się.

    Krropka - tak średn mi się podobają te zmiany. Jakieś takie rozlazłe teraz to forum jest (wizualnie oczywiście).
    Jak tam cykl u Ciebie?


    Bertha- jesteś?
    hejka!
    jestem, choc dawno nie wchodzilam. kolejny cykl bez staran, nawet zadnego seksu nie bylo zeby miec choc nikłe nadzieje, wiec czekam na kolejny cykl, moze wtedy start staran.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dawno się nie odzywała:-)
    Mam nadzieję, że teraz ruszycie ze staraniami pełną parą.

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 lutego 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka. Jak w Fertility Friend udostępnić wykres, żeby go wkleić w stopkę? Ostatnio mi się udało znaleźć, a teraz nie mogę powtórzyć, bo to gdzieś głęboko było.

    U mnie 13 cykl starań się zaczął.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 marca 2019, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, wchodzisz na "my chart", pod wykresem masz "share", klikasz w to, i tam masz cztery ramki z linkami do skopiowania, ja mam skopiowany ten trzeci: bbCode Code: (Message Boards),Chart Thumbnail

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 marca 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane, dzięki za słowa pocieszenia, ja się wcale nie załamuję :) Ostatnio nie mogę znaleźć wystarczająco czasu, żeby tu Wam porządnie napisać o co mi chodzi, ale w każdym razie ściskam Was mocno i trzymam za Was kciuki.

    stresant, bertha lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, wchodzisz na "my chart", pod wykresem masz "share", klikasz w to, i tam masz cztery ramki z linkami do skopiowania, ja mam skopiowany ten trzeci: bbCode Code: (Message Boards),Chart Thumbnail
    Dzięki. Niestety dalej nie mogę sobie poradzić. Nie widzę nigdzie opcji My chart, a jak klikam na Share pod wykresem, to mi się pokazuje wiele różnych opcji, ale nigdzie nie ma linków.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, ja to robilam na komputerze nie na telefonie, ale jeszcze popatrzę

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 marca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, ja to robilam na komputerze nie na telefonie, ale jeszcze popatrzę
    To może sprawdzę na kompie, jak będzie mi dane do niego usiąść ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 marca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 22 dc i o dziwo obserwacje wskazują że owulacja była o czym mogą świadczyć dwa dni plodnego śluzu. W tym raz był naprawdę idealny. Nie wiem czy to efekt leków czy tak naturalnie, bo wcześniej nie prowadziłam obserwacji. Starania były, czekam na wynik choć teraz nie nastawiam się na sukces. Powoli :-)

    Niestety Malutka od wczoraj gorączkuje. Osluchowo ok, mocz idealny, od razu zbadalismy po listopadowej chorobie. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni. Może ząbki, może jednodniowa gorączka, a może trzydniówka.

    bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 marca 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Rity z okazji miesięcznicy :-) mogą być ząbki, Ania ostatnio bardzo wysoką miała przez górną dwójkę :-( ale lepiej żeby to od ząbków a nie choroby.

    Kciuki za starania :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina a jak długo ta gorączka się utrzymywała? U nas mija właśnie druga doba, choć w pierwszej dobie była dwa razy temperatura powyżej 39. Dzisiaj dochodzi do 38, ale nie przekracza. Jak widzę że idzie w górę nie czekam tylko daję lek.
    Innych objawów choroby nie ma. Apetyt jest, kupki normalne. Z ząbków mamy tylko dolne dwójki. Biedne to moje dziecko.

    U mnie 5 dpo. Długie mam te cykle po porodzie. Powyżej 30-tu dni.

    A to 7 miesięcy zleciło szybciej niż ciąża :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jakieś 2,5 dnia i też żadnych innych objawów. Dwa razy powyżej 39, a tak to też koło 38 albo podgorączkowy. Gorączka przeszła i zaczął się kaszel ale to od zębów też, z namiaru śliny. Na początku nie miałam pewności to podawałam syropek ale nic się nie zmieniało przez kilka dni w żadną stronę i odstawiłam. Kaszle ciągle, w międzyczasie byłyśmy na szczepieniu i osłuchowo czysto. A dwójka już pięknie widoczna :-)

    Rita zaczęła od dwójek i tylko te dwa ma? Śmiesznie musi wyglądać :-)

    Mój cykl po porodzie trwa dłużej niż ciąża już. Krwawienia z sierpnia nie traktuję jako okres. Za 1,5 tygodnia w końcu idę do gina, chcę żeby mi usg zrobił bo od początku ciąży nie miałam a tam wtedy torbiel była i nie wiem co z nią... Ostatnio mam dziwny ból mniej więcej w okolicy tego jajnika. Były też mięśniaki w macicy i polip... Liczę na to, że wraz z końcem ciąży skończyły się te twory.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina dziękuję za odpowiedź.
    Pomyliłam się, Rita ma dolne jedynki :-) faktycznie z samymi dwójkami byłoby śmieszne.
    Jejku Kattalina ja myślę że wraz z lozyskiem to te polipy i spółka poszły. Ale nie zwlekaj i zrób podgląd dla spokoju.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, też mam taką nadzieję.

    Zupełnie off top: kupiłam sobie suszarkę do prania 😂 właśnie dziś przyszła i już pracuje. Ale się cieszę, normalnie jak dziecko z nowej zabawki 😉

    PS. Wiecie, że emotki już działają? 😎

    stresant, bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś jak dzisiaj Rita??, mam nadzieję, że gorączka przeszła.

    katta gratuluję zakupu suszarki. Ja czekam na wiosnę- uwielbiam jak pranie pachnie "dworem", na razie suszę w domu albo w piwnicy- tam gdzie mam pralkę.

    Ja dzisiaj byłam u mojego starego gina. Dorobiłam się polipa na szyjce, mam też endometrium polipowate i muszę mieć zabieg łyżeczkowania (już się boję). A co do moich jajeczek w 13 dniu cyklu sama drobizna i nic z tego nie będzie. Wrócę do clo jak mnie wyczyszczą i będę mogła wznowić starania.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ