X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lutego 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę będziesz u napro?
    Jak mała Rita?

    Ja ostatnio miałam tsh- 0,28

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja Twoje tsh super. Bierzesz coś na tarczyce? Jak zaszłam w ciążę też takie miałam :-) ja teraz biorę euthyrox 0,50. Widać za mało.

    W sobotę naprogin.

    Rita super. Tylko taka przylepka, mama i mama. Najlepiej na rączkach. Więc dobrze że kupiłam chustę, sprawdza się. Wieczorami Tatuś Ja rozsmiesza, zasypia przy cycusiu, ładnie śpi ale lubi w nocy podjadac. Oczywiście jest śliczna, rozkoszna i jest naszym największym skarbem i szczęściem :-) :-) :-)

    Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 lutego 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie.
    Wracam do obserwacji CrMs.
    Usg ok, wyniki hormonów tarczycy wiadomo, do poprawy więc większa dawka euthyroxu 100.
    W związku z planami staraniowymi mam wrócić do acardu 75, oprócz tego femibion 1 i inofem 2x1. Dodatkowo Liponexin. To chyba coś na cukier.

    Ogólnie jestem bardzo zadowolona i podekscytowana, że tak na poważnie wracamy do starań :-)
    Tsh mam zbadać za trzy tygodnie i wysłać email z wynikiem lekarzowi. W razie czego zmienimy lek.
    Kolejna wizyta za trzy miesiące.

    U nas taka piękna, prawie wiosenna pogoda. Pozdrawiam cieplutko :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2019, 14:13

    stresant lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 16 lutego 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas też pięknie, wiosennie. Ale rano był mrozek. Ja biorę euthyrox połowę 25 więc malutko. Mam nadzieję, że szybko u was ta ciażunia Bedzie.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 lutego 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, super, że tak wszystko ładnie wygląda :-) kciuki za starania w takim razie! Oby pamięć organizmu zadziałała i na Boże Narodzenie było rodzeństwo dla Rity :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 18 lutego 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Już po wizycie.
    Wracam do obserwacji CrMs.
    Usg ok, wyniki hormonów tarczycy wiadomo, do poprawy więc większa dawka euthyroxu 100.
    W związku z planami staraniowymi mam wrócić do acardu 75, oprócz tego femibion 1 i inofem 2x1. Dodatkowo Liponexin. To chyba coś na cukier.

    Ogólnie jestem bardzo zadowolona i podekscytowana, że tak na poważnie wracamy do starań :-)
    Tsh mam zbadać za trzy tygodnie i wysłać email z wynikiem lekarzowi. W razie czego zmienimy lek.
    Kolejna wizyta za trzy miesiące.

    U nas taka piękna, prawie wiosenna pogoda. Pozdrawiam cieplutko :-)
    Karolus dzialajcie dzialajcie przydalaby sie kolejna ciaza na forum, ja sie za chwile rozpakowuje wiec spokojnie ktoras moze brzusio zabrac :)

    pamietam jak bralam od Ciebie :) wiec teraz moge oddac :)

    a co tam u Kropusia ? witaminki i inne cuda łyka?

    Karoluś81, krrropka lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 lutego 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, na kiedy masz termin?
    No ja czekam aż Katta zabierze moją @, Karoluś ma przejąć twój brzuch, będzie się działo na forum :D

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lutego 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ja czekam aż mi oddasz :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Stresant, na kiedy masz termin?
    No ja czekam aż Katta zabierze moją @, Karoluś ma przejąć twój brzuch, będzie się działo na forum :D
    z tymi termianami porodu, to mi zmieniaja co tydzien ....niby 16 kwietnia ale jak bylam w poniedzialek na usg to mowili 21 kwietnia......a tak naprawde to mnie chyba rozpakuja w 37 tygodniu czyli za miesiac.....i tak ide na CC wiec moga ustalic kiedy dziecku bedzie najlepiej

    lewy przeplyw krwi przez tetnice maciczna mam bardzo zly.....do tej pory prawy przeplyw nadazal i pracowal za dwie tetnice, maluszek byl prawidolowo odzywiany dotleniany i ladnie rosnal.....teraz juz ten prawy nie nadaza bo dziecko potrzebuje coraz wiecej.....wiec moje cialo zeby odzywiac malego reaguje wzrostem cisnienia krwi (zeby przepchac przez te zla tetnice krew) a wysokie cisnienie w ciazy jest niewskazane i grozi zatruciem ciazowym.....wiec co 1,5 tyg. chodze na kontrolne usg .......narazie mam byc spokojna ale trzeba sytuacje monitorowac.........oprocz tego jestem cala popuchnieta i ogolnie jest mi ciezko.....co w poprzednich ciazach sie nie zdarzalo (no ale minelo juz 10 lat)

    Dziewczyny przesylam gorace pozdrowienia i dzialajcie kochane dzialajcie :)

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Stresant, niefajnie, że tak się dzieje. Wytrzymaj jeszcze trochę, oby jak najdłużej.

    A tak zmieniając temat, to jakie tutaj nowości na forum. Podoba Wam się nowy dizajn?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 lutego 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant- mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i te przepływy polepszą się.

    Krropka - tak średn mi się podobają te zmiany. Jakieś takie rozlazłe teraz to forum jest (wizualnie oczywiście).
    Jak tam cykl u Ciebie?


    Bertha- jesteś?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, niefajnie to brzmi, ale dobrze, że monitorujecie często. W tej sytuacji to faktycznie zaraz będziesz miała młodego po tej stronie brzucha :-) pokaż zdjęcie w dwupaku!

    Forum jest beznadziejne! Na telefonie tylko korzystam - jest malutkie i nie można dopasować do ekranu :-|

    Edit: dalej ucina jak się emoty wrzuca. Ale po napisaniu posta przynajmniej się powiększyło okno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 12:41

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie podoba mi się forum, jest nieczytelne, ale może to kwestia opatrzenia się.

    Papierówka lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od momentu gdy okno mam normalnej wielkości to już mi odpowiada ta nowa szata ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 lutego 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko mi się podobają zmiany :) ? Szata graficzna może niezbyt piękna, ale bardziej przejrzysta. Ale najbardziej podoba mi się że szerokość jest dopasowana do telefonu, nie trzeba nic powiekszac, ani przesuwać, wchodzę w wątek i widze całą wypowiedz na szerokość, poprzedni układ mnie mocno irytował

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, nie tylko Tobie, ja już też jestem zadowolona :-) dla mnie w końcu normalne pisanie posta - widzę co piszę ;-) ciekawe czy i kiedy belly tak zrobią. Ano właśnie, mało różowo tu teraz ;-) chociaż to dodatkowy plus gdy się odpala forum np. w pracy ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 lutego 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba potrzebuje więcej czasu żeby się przyzwyczaić. Choć faktycznie, wygodniej się pisze.
    U mnie 12 dc i suchutko. No nic, obserwuję się dalej i zażywam specyfiki od naprogina. Za pierwszym razem zadziałało po 3 miesiącach, zobaczymy jak pójdzie teraz :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, a jak tam idzie Wam wielopieluchowanie?

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Krrropka, nie tylko Tobie, ja już też jestem zadowolona :-) dla mnie w końcu normalne pisanie posta - widzę co piszę ;-) ciekawe czy i kiedy belly tak zrobią. Ano właśnie, mało różowo tu teraz ;-) chociaż to dodatkowy plus gdy się odpala forum np. w pracy ;-)
    To już nie czuję się samotna :D

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 lutego 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że dobrze :-) w dzień otulacze i tetra, w nocy pampersy. Cieszę się że dzięki Tobie dowiedziałam się o tym "wynalazku" :-)

    kattalinna lubi tę wiadomość

‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ