X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ja po inofemie miałam śluz jak dawno już nie było. Nie prowadziłam obserwacji przed ciążą ale coś mi się kojarzy, że bywało różnie. Dlatego też zaczęłam szukać u siebie objawów menopauzy 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pierwszy dzień cyklu. Jestem niezadowolona bo miał być za tydzień. Rano kupiłam kubeczek menstruacyjny, 30 sekund później niespodzianka... Cykl 22 dni. Mam nadzieję, że to tak jednorazowo i dlatego, że jeszcze się normuje. W środę mam gina, oby nie było Niagary wtedy...

    Edit: wg objawu śluzu teoretycznie owu miałam 18dc (szczyt śluzu) czy możliwe że była wcześniej jednak? 4 dni czy lutealnej mnie trochę niepokoi. Oczywiście pytanie teoretyczne, wiem że bez badań to nic się nie da 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2019, 20:48

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Dziś pierwszy dzień cyklu. Jestem niezadowolona bo miał być za tydzień. Rano kupiłam kubeczek menstruacyjny, 30 sekund później niespodzianka... Cykl 22 dni. Mam nadzieję, że to tak jednorazowo i dlatego, że jeszcze się normuje. W środę mam gina, oby nie było Niagary wtedy...

    Edit: wg objawu śluzu teoretycznie owu miałam 18dc (szczyt śluzu) czy możliwe że była wcześniej jednak? 4 dni czy lutealnej mnie trochę niepokoi. Oczywiście pytanie teoretyczne, wiem że bez badań to nic się nie da 😉
    Możliwe, bo czasem śluz jest tylko przy szyjce i go nie widać, ale bez innych obserwacji owu to jednak ciężko wyrokować.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna chyba możliwa owu wcześniej.Karmisz małą,cykl niedawno wrócił i chyba takie zawirowania mogą się zdarzyć.Nie wiem,czy Ci to pomoże,ale u mnie po drugim porodzie okres wrócił po ok pół roku i cykle miałam-jak na mnie-długie,bo po 33-35dni.Świrowałam wtedy i biegałam z testami😬Porozmawiasz z lekarzem,wyjaśni i pewnie uspokoi☺

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina spokojnie, wszystko wróci do normy. Zresztą może teraz będzie inaczej, lepiej, ale trzeba czasu bo u Ciebie to faktycznie spora przerwa była okresie.
    W środę idę na wizytę, zobaczymy jak rośnie mój mały planktonik :-)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście, że apke of zrobiło? Właśnie instaluję, ciekawe. .

    Edit: iiii... usuwam. Ciągle płatny wykres. Forum to se na stronie ogarnę, nie potrzebuję aż apki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 22:48

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Appka chyba tylko na androidy, nie? tak szybko przeczytalam maila. Szkoda, chetnie bym appka sie poslugiwala. Pewnie niedlugo dodadza tez na iphona.

    czekam na @... dzisiaj 14dpo, negatyw, powinna dzisiaj przyjsc.. jak nie przyjdzie do nocy to bede miala nadzieje... aczkolwiek owu byla dopiero popoludniu wiec pewnie dlatego i @ bedzie pozniej.

    przy tych moich negatywach, zawsze pod koniec cyklu zastanawiam sie czy moze byc tak ze niektorym dziewczynom hormon betahcg slabiej przechodzi do moczu, a innym lepiej, i dlatego pomimo pozytywnej bety niektorym wychodzi dopiero jak beta >100 lekki cien, a niektorym juz pojawia sie cien jak beta = 10...
    Musi cos w tym byc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 19:22

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj nie przyszla, ale juz dzisiaj rano zaczelo sie plamienie.. :( kolejna @, kolejny dół... konkretnie pięćdziesiąty trzeci dół...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, tak mi przykro, smutam się z Tobą. Sciskam Cię z calych sił...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha... 😫😫😫

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha. Przykro mi 🙁
    U mnie też aktualnie @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2019, 17:56

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie 😥

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi i niezmiennie trzymam kciuki. Pamiętam jak dziś moje doły, najgorsze chwile w życiu.
    Kibicuję każdej Staraczce, zwłaszcza tym, które jeszcze nie zostały matkami. Oby się udało :-)

    bertha lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jak po wizycie w środę? Czy pisałaś i umknęło?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna jak po wizycie u gina?

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam czy pisałam :-)
    Wszystko dobrze :-)

    Greetta, Grosia lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, super! Oby tak do końca :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta spóźnione życzenia urodzinowe dla Anulki :) sto lat!!! :D niestety foto nie zdarzyłam zobaczyć, ale tort tak apetyczne :P
    Karolu super, że wszystko dobrze.
    Bertha, Annie współczuję Wam... również doskonale pamiętam te doły gdy zawitała @

    Dziewczyny, nie weźcie mnie za jakąś fanatyczke religijną ale tak przyszło mi do głowy to wkleić :


    Modlitwa do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły

    Święta Maryjo, Matko Boża i Dziewico pełna łaski, która rozwiązujesz węzły!
    Rękoma pełnymi miłości Bożej rozwiązujesz wszystkie trudności na naszej drodze życia jak węzeł, który pod Twoimi rękoma staje się prostą wstęgą miłości Bożej!
    Rozwiąż więc, święta, cudowna Dziewico i Matko, wszystkie węzły, które zrobiliśmy sobie sami przez naszą samowolę oraz wszystkie te węzły, które przeszkadzają nam w dalszej drodze.
    Oświeć je swoimi oczyma, aby wszystkie węzły stały się przejrzyste, abyśmy z wdzięcznością mogli rozwiązać Twymi rękoma to, co jest nie do rozwiązania! Amen.
    O, Maryjo, rozwiązująca węzły, bądź nam drogą Matką, weź nasze dłonie i uczyń je sprawnymi do rozwiązywania, aby Twoje ręce poprzez nasze ręce przynosiły pokój, rozwiązanie i pomoc! Amen.


    ... i pamiętajcie o tym...


    Jezus mówi do duszy:

    Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.

    Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy.

    Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.

    A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi.

    Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do mnie mówiąc: „Ty się tym zajmij”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie... Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie; Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego.

    Jeżeli naprawdę powiecie Mi: „Bądź wola Twoja”, co jest równoznaczne z powiedzeniem: „Ty się tym zajmij”, Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiąże najtrudniejsze sytuacje. Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencją miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.

    Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo – gorzej – ufacie tylko interwencji człowieka. A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu. Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi.

    Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk.

    Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

    Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość.

    Zapewne każda coś dla siebie znajdzie

    kattalinna, krrropka lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wizyta bez sensu. Raczej wyprawa. Badania nie było, dostałam skierowanie na usg żeby na spokojnie po okresie zrobić. Chciałam się umówić ale terminów nie ma. Znaczy za 1,5 miesiąca a to za duża loteria. Także odpuszczam, kiedyś przy okazji się sprawdzi.

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, przesunął ci wykres owu? Była wtedy co teraz pokazuje czy jednak 2-3 dni wcześniej?
    Ja biorę lamette, zobaczymy ile pęcherzyków urośnie

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 477 478 479 480 481 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ