X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 02:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, a endo masz dobrego?

    Karoluś, odpoczywaj ile się da tylko, potem będzie trudniej. Rita zaczyna chodzić czy jeszcze daje mamie trochę spokoju?

    Krrropka, komu zwędziłaś wykres? Zupełnie jak nie Twój

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita chodzi ale trzymając się mamy jedną rączką ewentualnie przy meblach. Czasem zaszaleje i puści się na trzy, cztery kroki i bęc na pupę :-)

    Jutro planujemy iść pierwszy raz do aquaparku, ciekawe jak będzie. Rita oczywiście uwielbia wodę. Ale takiej ilości jeszcze nie widziała.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, niezły co? :D Też mi dziwnie, jak na to coś patrzę. Ale mam nadzieję że ten wczorajszy i dzisiejszy skok świadczy , że owulacja jednak była, bo tym razem nie miałam żadnych objawów. Może to też działanie ziół, sama nie wiem... Ale szczerze, to już od dłuższego czasu się na nic nie nastawiam czy piękny, czy beznadziejny wykres i tak nic z tego nie ma.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, przynajmniej coś się dzieje, a nie podręcznikowa nuda 😉 też obstawiam zioła i mam nadzieję, że to dobrze, że brzydko 😂

    Karoluś, spryciula z Rity 😊

    bertha, krrropka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, chcialam dzisiaj pojsc na bete (11dpo), a jak na zlosc zapomnialam dokumentow ;) ech...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia. U mnie po porodzie zrobiło się tak, że w każdym cyklu mam plamienia aż do owulacji. Tez nie wiem co to jest i czy w jakiś sposób przeszkadza w staraniach. Jeden gin powiedział mi, że to od KP, więc mam nadzieję, że nie jest to groźne.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 1 lipca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Annie za odpowiedź☺
    Dzisiaj u mnie 11 dc i jeszcze jasno brązowe plamienie,9 dni krwawienia za mną.Nie wiem do końca o co chodzi.Tak myślę,że może ciąża biochemiczna za mną,okres spóźnił się dzień także testu nie robiłam.Piersi od wczoraj w końcu nie bolą.Przy moich raczej krótkich okresach,to wszystko jest bardzo zastanawiające.

    Karoluś gratulacje dla Rity☺

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 lipca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita była zachwycona wrocławskim aquaparkiem. Aż piszczała :-) teraz śpi i to już od 3 i pół godziny. Ciekawe czy nie jest głodna?
    Dziewczyny ja też przez kilka lat miałam dziwne plamienia i podobno to nic złego. Skończyły się po krioterapii szyjki macicy. Myślę że zawsze jest jakaś przyczyna, tylko czasem ciężko trafić z diagnoza.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 lipca 2019, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, trzymam kciuki! Daj znać, jak będziesz miała wynik.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 lipca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik... beta 0.2... :( co dziwne nie <0.1, jak zwykle w tym lab.. ciekawe z czego to wynika. Znajoma mowi, ze to margines bledu maszyny.
    dół... :( tak wierzylam w ten cykl....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 13:27

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😔😔😔

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha. Przykro mi. To niesprawiedliwe, że wciąż nie wychodzi.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha 😥😥😥😥 tulę

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lipca 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, u Ciebie jest interesująco 😮

    Grosia, jak u Ciebie? Pierwszy raz takie plamienia?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brązowe plamienia zniknęły,jedynie śluz nie jak zwykle biały tylko beżowy.Temperatura poleciała w dół,nie mierze od początku cyklu,tylko od 7 dnia,cały czas była w okolicy 37,dzisiaj rano 36,5.
    Kattalinna pierwszy raz taki przedłużony okres.Zaliczyłam przed pierwszą ciąża,ciąze biochemiczną potwierdzoną testem.Wtedy krwawienie dostałam z tygodniowym opóźnieniem i pamiętam,że było długie ale dokładnie ile to już za dawno było.Czort wie co mi jest,na pewno w macicy czysto,teraz usg w 7 dniu tego krwawienia i gin powiedział,ze wyklucza wszelkie polipy.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 lipca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta temperatura też dziwnie, mogło być faktycznie coś na rzeczy, szkoda że testu nie robiłaś. Mam nadzieję, że teraz się to nie powtórzy tylko będzie cykl długi i bez stresów, zakończony porodem. 😊

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna a jak Twój cykl,była @,czy będzie?

    Raczej jestem za testowaniem po terminie @,miałam w planie test na drugi dzień i po południu dostałam @.Może lepiej,że nie testowałam i tak dużo nerwów kosztował mnie ten okres.Jakieś skrzepy,tkanki no i to długie krwawienie.Eh😕A teraz kiedy i czy wogóle będzie owu?Dalej mierze temperaturę,żeby mieć jakiś pogląd sytuacji.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz podobnie jak ja z testami. Też muszę być po terminie. Dlatego lubię wiedzieć ile moje cykle trwają. Ten poprzedni 22 dniowy zamącił mi w głowie bo teraz 33dc i zaczęłam sobie nadzieję robić... Jeszcze słaba laktacja dołożyła swoje. Ale właśnie zaczęły się plamienia a z cycków poszła rzeka mleka.

    Twój opis pasuje do biochemicznej...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna zawirowania w długości cyklu spore,ale moim zdaniem przy karmieniu może tak być.Na pewno wszystko ładnie wyreguluje się.Trzymam kciuki☺I wiadomo "poluj" na owu😉

    Czuje,że jednak coś u mnie się zadziało,to krwawienie było inne.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, polowanie na owu źle wpływa na moją psychikę. Zresztą, niepolowanie też 😉

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 479 480 481 482 483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ