X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna dopiro znalazłam,chwile czasu.Obiad w piekarniku i siknęłam.Test przeterminował się w maju,ale kurde wyszła druga krecha.Od razu było widać,bledsza jest.Kurde jak tu wstawić zdjęcie?

    bertha, kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    45b4f30b0f4b.jpg[/url]

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam coś za małe to zdjęcie,jeszcze raz spróbuje.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5e4f6d50ef30.jpg

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo, piękna krecha!! Mówiłam ze to musi być to!!!
    Kupuj nowy test i silnik jutro dla potwierdzenia :)

    Grosia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha jutro niedziela,gdzie ja kupię test,a mieszkam na takim końcu świata.....A najbliższą aptekę czynną miałam do 14.Miałam w domu tylko ten jeden.
    Aż trzęsę się z nerwów,ten test ponad rok leżał w szafce.A myślicie,że te z domowego labolatorium nie oszukują?Bo ja nie dowierzam.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, piękna krecha! Jestem pewna, że test nie kłamie. Gratulacje!!!

    Grosia lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krecha, jest krecha!!!! Ależ się cieszę 😁😁 Karoluś też sikała na przeterminowany ostatnio 😁 chyba sobie nabędę teraz jakiś, jak kiedyś wrócę do starań to może będzie akurat 😉

    Grosia, w poniedziałek nowy test i nowy sik i telefon do gina 😉 betę robisz? Jak u Ciebie z progesteronem? Aaa będzie kwietniowo/ majowy bobasek 👶

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny,na razie to i boję i cieszę się😯Aptekę jutro otwartą powinna znaleźć,najwyżej przejade się.A proga miałam zrobić i nie było jak,7 i 8 dpo wypało w weekend.O tym progu to wogóle myślałam od początku cyklu i po prostu nie było jak.W poniedziałek najwcześniej moge pojechać na bete i proga.
    We wcześniejszych ciążach nie brałam nigdy progesteronu.
    Te moje odczucia 8 i 9dpo jakby brało mnie przeziębienie to jednak nie było przeziębienie☺A ja na katar czekałam☺

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, dzisiaj niedziela handlowa!! :)

    kattalinna, Grosia lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, kichaj tym "katarem" na prawo i lewo 😁

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha byłam w galerii i w hebe dorwałam domowe labolatorium.Przed chwilą zrbiłam,nie zjaśniała kreska,chyba podobna.A ja pół dnia czuje się super,potem dopada mnie zmęczenie i jakby uwiera prawy jajnik,potem przechodzi,sikam i pije na potęge.Ten mój mocz to aż jasny-sorki za opis.No ale z takiego zrobiłam,u mnie upał to jak nie pić.
    9a2470ad8f8a.jpg

    kattalinna, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, jakby nie patrzeć, test zdany celująco 😁

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Bertha byłam w galerii i w hebe dorwałam domowe labolatorium.Przed chwilą zrbiłam,nie zjaśniała kreska,chyba podobna.A ja pół dnia czuje się super,potem dopada mnie zmęczenie i jakby uwiera prawy jajnik,potem przechodzi,sikam i pije na potęge.Ten mój mocz to aż jasny-sorki za opis.No ale z takiego zrobiłam,u mnie upał to jak nie pić.
    9a2470ad8f8a.jpg

    ależ piękna ta krecha!
    Ciekawe jak wcześnie by wyszła na teście, którego dpo.. ja dzisiaj jestem 11dpo i biało, wiec nie wiem czy jeszcze jest nadzieja... :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, a jakieś inne objawy jeszcze miałaś? Cyce na przykład bolą?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha jeszcze raz Ci napisze,że w drugiej ciąży pierwszy test zrobiłam 28dc,biel.Owu miałam 14,bo czułam ból.Zresztą lekarz to potwierdził,zgadzało mu się z zarodkiem i powiedział że za szybko zrobiłam test.A krecha wyszła w 30 dc i to blada.11dpo to naprawdę szybko na testowanie. Bardzo bym chciała,żeby w końcu Wam się udało i mocno przytulam☺
    Katta jeszcze troszkę wstrzymuje się z tym kichaniem i prychaniem,bo nie wiem czy jest ok.

    Cycki wogóle nie bolą,tylko podpęczniały.W drugiej ciąży nie bolały mnie ani jeden dzień,u mnie to słaby objaw.Zamiast bólu na @ to miałam czasem takie napięcie w dole brzucha,uderzenia gorąca i w sumie często mi za ciepło i to tak od owu.Troche zaparcia mnie po owu męczą i to u mnie nowość.Coś mnie czasem kłuje z lewej prawej,z prawej to nawet uwiera jak długo pochodzę co trochę mnie martwi.Chyba wszystkie moje przypadłości☺

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Bertha jeszcze raz Ci napisze,że w drugiej ciąży pierwszy test zrobiłam 28dc,biel.Owu miałam 14,bo czułam ból.Zresztą lekarz to potwierdził,zgadzało mu się z zarodkiem i powiedział że za szybko zrobiłam test.A krecha wyszła w 30 dc i to blada.11dpo to naprawdę szybko na testowanie. Bardzo bym chciała,żeby w końcu Wam się udało i mocno przytulam☺
    Katta jeszcze troszkę wstrzymuje się z tym kichaniem i prychaniem,bo nie wiem czy jest ok.

    Cycki wogóle nie bolą,tylko podpęczniały.W drugiej ciąży nie bolały mnie ani jeden dzień,u mnie to słaby objaw.Zamiast bólu na @ to miałam czasem takie napięcie w dole brzucha,uderzenia gorąca i w sumie często mi za ciepło i to tak od owu.Troche zaparcia mnie po owu męczą i to u mnie nowość.Coś mnie czasem kłuje z lewej prawej,z prawej to nawet uwiera jak długo pochodzę co trochę mnie martwi.Chyba wszystkie moje przypadłości☺
    Tak, pamietam ze pisałaś o tym późnym pozytywnym teście.. kurczę, ale zawsze sobie myśle ze może pare lat temu były mniej czule testy albo akurat na taki trafiłaś albo nie dopatrywalas się cienia kreski a ja patrzę prawie pod lupą na każdy test i z latarka żeby wypatrzeć choć cień cienia..
    ale póki nie ma @ będę dalej mieć nadzieje! Dzięki Grosia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 21:38

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 03:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, bardzo bym chciała, żeby Twoje nadzieje w końcu się spełniły ❤

    Grosia, zostaw już ten termometr 😊

    Krrropka, jak sytuacja?

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, jakieś przeczucia co do cyklu??

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj temp w dół, przeczuć brak, tylko humor mi się trochę popsuł, więc to pewnie pms. Ale zadnych innych objawów, pewnie zioła też mają wplyw.
    Bertha, jak u Ciebie?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 485 486 487 488 489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ