X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 8 września 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze drgawki pojawily sie tydzien po szczepieniu..ale to sa takie dziwne drgawki...cialko sie mu wogole nie spina i nie jest naprezony ...wrecz przeciwnie zawsze wtedy pije piers oczka ma zamkniete jest rozluzniony i zasypia i nagle zaczyna drgac mu glowa a pozniej drgania schodza nizej na raczke i nozke trwa to okolo 10, 20 sekund przechodzi jak go zlapie mocno....trzesie sie jakby parkinsona mial.......w ciagu ostatniatniego miesiaca mial je 6 razy, we wtorek usg glowy zobaczymy co tam siedzi

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 9 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant będzie dobrze,wiem jak to jest z takim maluszkiem i jak wszystko niepokoi.Potrzebny dobry,ogarnięty lekarz i będziesz wszystko wiedzieć.
    Mnie-zupełnie niepotrzebnie-nastraszył naprawdę dobry laryngolog,że córka ma prawdopodobnie guza na śliniance i potrzebny rezonans.Co ja wtedy przeżyłam!A okazało się,że zapalny węzeł.Potem nas przepraszał...
    Twój opis pasuje do nop,tak jak sugerowały dziewczyny.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 września 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, Grosia, a jak wysokie macie fsh i Lh?
    Ja mam coś ok 9. Cieszę się bo było już ok 11 - a im więcej tym bliżej do menopauzy.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 10 września 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha moje wyniki z początku lutego w 4 dc,FSH-10,2 LH-8,4.Robiłam sama dla siebie wyniki,lekarz pytał skąd taki pomysł, bo on nie widział powodów.Najbardziej zestresowało mnie to FSH,a według lekarza ok,a o menopauzie to byśmy mówili jakby było z ponad 15(słowa lekarza).
    Dzisiaj z rana zaliczyłam żyganko...😱

    bertha lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 10 września 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję nowych ciąż. Niech się wszystko pięknie rozwija :-)
    Stresant koniecznie poszukaj dobrego lekarza. Współczuję zmartwienia.

    U mnie do przodu. Dopiero co zaczęłam drugą połowę ciąży a już śnie o porodzie. Oj co to będzie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2019, 13:04

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Annie, Grosia, a jak wysokie macie fsh i Lh?
    Ja mam coś ok 9. Cieszę się bo było już ok 11 - a im więcej tym bliżej do menopauzy.
    FSH 8.7, LH 6.9. Czytałam, że najlepiej jak stosunek jest w okolicy 1.

    bertha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 13 września 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również gratuluję nowych ciąż i życzę spokojnego ich przeżywania.
    Stresant - mojemu synowi tez drgala rączka jak miał ok.7 msc. Byliśmy u neurologa,ale nic nie stwierdził, szczepienia przeszedł normalnie. Choć teraz tez mu drgaja, ale tak nieznacznie,ze w ogóle ciężko stwierdzić czy na pewno. I chyba pójdziemy na kontrolę.
    U mnie ciąża spokojnie choć ujawniła mi się celiakia i jestem na bezglutenie. Ostatnie 2 msc do finału, a jeszcze nie mamy imienia dla naszej córuni :)

    Annie1981, stresant lubią tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 19 września 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie i tym razem też wyszłam zszokowana,wystraszona i zapłakana.Widziałam dwie śliczne krewetki i dwa bijące serca.Jeden 15mm,drugi ponad 13mm.Co mnie bardzo zmartwiło,lekarz nie dopatrzył się dwóch worków owodniowych,tej przegrody między dziećmi.W poniedziałek jadę do Wrocławia do Szpitala klinicznego.Jestem przerażona!!!!Ciąża jednoowodniowa!!Bardzo się boję....ale to bardzo.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 września 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie i tym razem też wyszłam zszokowana,wystraszona i zapłakana.Widziałam dwie śliczne krewetki i dwa bijące serca.Jeden 15mm,drugi ponad 13mm.Co mnie bardzo zmartwiło,lekarz nie dopatrzył się dwóch worków owodniowych,tej przegrody między dziećmi.W poniedziałek jadę do Wrocławia do Szpitala klinicznego.Jestem przerażona!!!!Ciąża jednoowodniowa!!Bardzo się boję....ale to bardzo.
    Grosia, ale przeciez na poczatku byly dwa osobne pecherzyki!! nie moze sie nagle z dwoch pecherzykow zrobic nagle jeden pecherzyk jednoowodniowy...nie kumam.....cos pokićkał lekarz, czy ja nie kumam.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 września 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, rozumiem stres, chociaż nie, mogę sobie tylko go wyobrazić. Ale to wcale nie musi być źle, trzeba być dobrej myśli! Jakaś wizyta na potwierdzenie czy coś?

    http://www.elementarzmamy.pl/czytac-bzdur-wierzyc-o-ciazy-blizniaczej-jednoowodniowej/

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 19 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0b1c1750fcba.jpg
    Moje zdjęcie z pierwszego usg.Dwa pęcherzyki żółtkowe,na takim wczesnym etapie nie widać dokładnie czy to jedna owodnia czy dwie,ale lekarz skłaniał się ku dwum.Dzisiaj nie bardzo widać tą przegrode.Muszę jechać do Wrocławia.
    Trochę się już uspokoiłam.

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 19 września 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta dziękuję za stronę,czytałam i troszkę cieplej na sercu☺ Dostałam skierowanie do Szpitala uniwersyteckiego we Wrocławiu i tam mają przyjrzeć się mojej ciąży.Do mojego lekarza idę 3.10.Z dziećmi dobrze i reszta ok,wyniki też mam dobre,ale wygląda na ciąże jednoowodniową,a to bardzo ryzykowna ciąża.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 września 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosika, a na tym zdjęciu nie są dwa osobne pecherzyki? A jak są dwa osobne pecherzyki ciążowe to znaczy ze to ciąża dwujajowa? Tak to na moje oko tu wyglada. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

    Grosia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 września 2019, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, ciąża ryzykowna ale i bardzo wyjątkowa 💚 tak naprawdę to przy żadnej, nawet najbardziej standardowej nigdy nie ma się gwarancji, że jest wszystko ok. Niestety, życie jest ryzykowne od samego początku, trzeba wierzyć w dobry jego przebieg i dokładać starań wedle możliwości aby było dobre. Ściskam mocno całą Waszą trójkę 😘

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 września 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek temp drastyczny, pozamiatane. Czekam na nowy cykl..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 września 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, przykro mi bardzo :( trzymam kciuki za kolejny cykl.
    Grosia, będzie dobrze wszystko, zobaczysz. Jeszcze nie ma żadnego realnego niebezpieczeństwa. Ciąże bliźniacze zawsze są ciążami podwyższenego ryzyka,ale przeważająca ich cześć kończy się dobrze. Na pocieszenie opiszę Wam historię z pierwszej ręki :moja mama (44!lata temu) dowiedziała się że urodzi bliźnięta na....sali porodowej, 2 minuty po urodzeniu pierwszego syna (bliźnięta jednojajowe, nie wiem niestety iluowodniowe, bo nie wiem czy w ogóle tyle lat temu ktoś na głębokiej prowincji to jakoś badał). Na dziś szok i niedowierzanie, ale bliźniaki przecież zdarzały się od zawsze.
    Daj koniecznie znać jak będziesz wiedzieć coś więcej o maluchach.

    kattalinna, Grosia lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 września 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, bliźniaki oczywiście zdrowe jak siemasz, nigdy nie chorowali na nic poważniejszego niż przeziębienie czy grypa. Sami doczekali się łącznie 7 potomstwa! Sama znam kilka par bliźniąt mających więcej niż 30 czy 40lat,czyli urodzonych w czasach gdy medycyna i w ogóle wiedza samych kobiet była na dużo niższym poziomie niż teraz, i wszyscy zdrowi. Trzeba trzymać się że będzie ok wszystko :)

    Grosia lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 25 września 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, co u Was? Jak maluchy? Wiesz coś więcej?
    Trzymaj się ciepło;będzie dobrze zobaczysz.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 26 września 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha przykro mi,że się nie udaje....Ale jak ktoś tak mocno walczy to w końcu MUSI się udać.Cały czas kibicuje staraczkom i czekam na wieści od Was.
    Emdar historia jak z filmu i bardzo za nią dziękuję,masz rację,bliźniaki rodzą się od zawsze😘
    A ja właśnie siedze w pociągu i wracam z Wrocławia.Wstałam dzisiaj o 3.30 żeby na 8 być we Wrocławiu.Wracam spokojniejsza,dzieci mają dwie owodnie!!!Wszystko dobrze było widać,jest jedno łożysko,czyli jednojajowa☺Posłuchaliśmy z lekarzem serduszek.Opieka w szpitalu super,lekarz też wszystko wytłumaczył bardzo fachowo.Tylko spać bardzo mi się chce☺

    emdar, kattalinna lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 września 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Bertha przykro mi,że się nie udaje....Ale jak ktoś tak mocno walczy to w końcu MUSI się udać.Cały czas kibicuje staraczkom i czekam na wieści od Was.
    Emdar historia jak z filmu i bardzo za nią dziękuję,masz rację,bliźniaki rodzą się od zawsze😘
    A ja właśnie siedze w pociągu i wracam z Wrocławia.Wstałam dzisiaj o 3.30 żeby na 8 być we Wrocławiu.Wracam spokojniejsza,dzieci mają dwie owodnie!!!Wszystko dobrze było widać,jest jedno łożysko,czyli jednojajowa☺Posłuchaliśmy z lekarzem serduszek.Opieka w szpitalu super,lekarz też wszystko wytłumaczył bardzo fachowo.Tylko spać bardzo mi się chce☺
    Super wieści :) oby tak dalej! Ja za tydzień mam połówkowe, szok jak ten czas leci... Pozdrawiam mocno.

    Grosia lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
‹‹ 487 488 489 490 491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ