X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 października 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    bertha, a Ty nie miałaś dziś testować przypadkiem? daj znać co i jak
    A tak tak, testowałam. Negatyw, choć oczywiście mi to jak zawsze wydaje się ze jakiś potencjał cienia tam się tworzy ;) jutro się zobaczy. :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 19 października 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, i jak tam? Trzymać kciuki czy gratulować?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 października 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😀
    Bertha, i co, i co?
    U mnie w sumie nic nowego. Bylam na urlopie i trochę sobie odpoczęłam od starań i forum. A efekty tego odpoczynku, jak zwykle niewielkie. Za to teraz leżę cały weekend, bo się przeziębilam.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 października 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia81 wrote:
    Nie wiem czy to dobry objaw ale mój partner nie znajduje się w rzadnym z tych grup
    A co do poprzedniego pytania czy długo się staraliśmy to w sumie odrzuciłam pigułki w lutym i na początku pilnowałam sobie kiedy się kochać ale w maju sobie odpuściłam i poprostu się udało niestety szczęście trwało 7tc ....teraz się staramy ale jakoś ciężko bez wytrysku mimo że seks jest świetny
    Witaj Lusia. Mi się to kojarzy bardziej z blokada psychiczną. Może wizyta u seksuologa przyniosłaby efekt. Wiem, że facetów ciężko do lekarza wysłać, szczególnie z tak intymnym problemem, ale jak chce mieć dziecko to trzeba zacząć działać. Im zabicie tym lepiej, bo jeżeli jest coś nie tak i trzeba będzie wdrożyć leczenie (bez względu u której ze stron i z jakiego powodu) to też trochę to trwa.
    Powodzenia :)

    Lusia81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 października 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11dpo, dalej biało na testach. Ale cyce bolą jak rzadko wiec dają nadzieje!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, to niech napierdzielają jak głupie, jeśli to miałoby być objaw!

    zem3qps6in5tddof.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 22 października 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, bolące cyce to bardzo dobry objaw! mnie w szczęśliwym cyklu tak napierdzielały że myślałam że zwariuję; i pamiętam że tak mówię do starego swojego"coś z tego bólu będzie, albo jakiś mega okresior, albo ciąża"; no i jest ciąża. trzymam więc kciuki i dawaj znać jak sytuacja; 11 dpo to jeszcze nic pewnego przecież!

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 22 października 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, a co Ty tak zamilkłaś? mam nadzieję, że po prostu oswajasz sytuację, i że wszystko z maluchami w porządku. odezwij się.

    bertha lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 października 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, cyce przestały bolec, testy białe, temperatura dołuje, na szyjce już róż. Zaraz będzie potop.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 25 października 2019, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, przykro mi :(

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 25 października 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berha nie lubie i przykro mi😕
    Jestem,jestem☺ Rzeczywiście bardziej oswajamy sytuację i powiadamiamy większe grono☺
    Nie pisałam,bo czekałam na prenatalne,wczoraj były i nic niepokojącego nie usłyszałam☺Byłam u innego lekarza,dostałam skierowanie,spec ponoć od serc maluszków☺Tym razem byłam w Jeleniej Górze,wyjeżdżą się ze mną maluchy☺
    Ciąża dalej jednokosmówkowa czyli jednojajowa,także ryzyko określał lekarz dla ciąży,a nie płodów,czego nie wiedziałam,bo dzieci mają ten sam kariotyp.Co ciekawe u jednego nosek lepiej widoczny u drugiego krótszy,a mają być takie same niby.Co do wielkości CRL idą łeb w łeb.Pobrali krew na pappe i wolną bete i wyniki przyślą.
    Widziałam nóżki,rączki no wszystko☺

    kattalinna, emdar lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 października 2019, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha 😔

    Grosia, to już koniec I trymestru? Super 😊 różnice w wielkości przy takich maleństwach to raczej błąd pomiaru, lekkie przesunięcie ręki i już milimetry różnicy. Także spokojnie ☺ bardzo się cieszę, że jesteś pod dobrą opieką, mam nadzieję, że wpływa to pozytywnie na Twoje samopoczucie psychiczne oraz fizyczne 🙂 jakieś podejrzenia co do płci już są?

    Karoluś, co u Ciebie? Odezwij się!

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 października 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, super wieści! Oby tak dalej :) No właśnie, jakieś plotki co do płci usłyszałaś od lekarza?

    Grosia lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 26 października 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usłyszałam,a w zasadzie sama zapytałam czy przypadkiem nie dostrzegł☺ Widział jedno i ponoć dziewczynka☺ A że jednokosmówkowa to jak stwierdził muszą być dwie.A drugiego nie sprawdzał.Czyżby to były dwie lalunie😀???
    A najlepsze,że ja się czuje na chłopców bardziej i sok z kapusty kiszonej uwielbiam i wszystko co kwaśne☺
    Nie ważne czy oni czy one,najważniejsze żeby było ok i tylko to się liczy,ale wiadomo ciekawość jest😂

    kattalinna, emdar lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 października 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie dziewuchy, no kochana to Ci będą podbierać ubrania i kosmetyki :) Ale oczywiście masz rację, najważniejsze żeby wszystko było ok.

    Grosia lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 27 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, ale cudnie!!! 😍

    Grosia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 31 października 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, strasznie długo mnie nie było, ale nie mogłam zalogować się do ovu, ani na tel ani na komp. Dzisiaj się udało.
    Cały czas Was podczytuję, gratuluję sukcesów i trzymam kciuki za kolejne.
    U mnie trzeci trymestr w toku. Jest dobrze. Tym razem nie mam cukrzycy ciążowej, dobrze się czuję, ale z szyjką tak jak poprzednio kłopot bo trochę za krótka więc cały czas biorę luteinę. Na szczęście jest zamknięta więc wierzę ,że wytrzyma do końca tak jak za pierwszym razem.
    Moja Ritunia rośnie, jest tak wysoka jak dwuletnie dzieci. Ma dobry apetyt, zdrówko dopisuje, od kilku nocy wreszcie zaczęła spać bez pobudek. Mam nadzieję, że tak zostanie. No i można już z Nią trochę porozmawiać. Bardzo jestem ciekawa, jak zareaguje na braciszka :)

    kattalinna, emdar, Grosia, doty22 lubią tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 31 października 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś u lekarza byliśmy, z Julkiem wszystko ok. Nadal trochę drobny, ale wszystko w normie. Widać taka już jego "uroda"😉. Tylko mam anemię i dostałam żelazo, i już wiem że mój układ pokarmowy zwariuje od tego 😥("lata temu" brałam już żelazo);no, ale trudno, dam radę.To juz tylko(albo aż) 15 tygodni😱. Zaczynam łapać stresa...

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar, polecam zakwas z buraków, świetnie poprawia hemoglobinę a przy okazji ma milion innych dobrych właściwości.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 listopada 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie kisi się wielki gar zakwasu buraczanego, ale raczej nie będę pić. Piłam soki buraczkowe, robiłam sama w wyciskarce do tego marchew i jabłko. Smaczne, ale i tak skończyło się tabletkami. W pierwszej ciąży i teraz biorę szelazo sr. Dobrze się po tym czuję i najważniejsze, że wyniki poprawia.

‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ