X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 września 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, cieszę się z udanej wizyty 😊

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 września 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia. Wspaniałe wieści. Szkoda, że się strachu najadlas, ale najważniejsze, że wszystko w porządku. Rosnjijcie zdrowo :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 października 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, super wieści!! Jaki lekarz cię z Wro badał?
    Ale wciąż nie mogę się nadziwić ze taki cud wspaniały ci się trafił :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 3 października 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha badanie USG robił Sławomir Gosztyła-bardzo dobrze wspominam☺
    My też jeszcze nie wyszliśmy z tego lekkiego szoku☺ Dzisiaj mam wizytę u swojego lekarza.

    bertha lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 3 października 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, i jak u lekarza, wszystko ok?
    My dziś po połówkowych :) wszystko baaardzo ok;Julek w środku norm :)

    bertha, Annie1981, kattalinna, Grosia lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 4 października 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar super że Julek dobrze się rozwija☺
    Mi lekarz powiedział,że jest pięknie☺☺☺ Wyszłam z gabinetu uskrzydlona😁Dzieci rosną,dwuoowodniowa na milion procent😁Mają po ok 3cm i to jest niesamowite zobaczyć jak biją in serca💗Ja za kazdym razem patrzę w to usg jak zaczarowana.
    Dostałam skierowanie na prenatalne.

    bertha, bertha, emdar, kattalinna lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 października 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, ekstra! Tylko marzyć o takim cudzie! 😍
    Ja przeziębiona, pierwszy raz od daaaaaawna, smarkaj, kaszle, owu zniknęła, pęcherzyk żaden nie rośnie, temp jakaś wysoka, wiec nie wiem czy w ogole owu w tym cyklu bedzie..
    No cóż, jadę jutro na moje ukochane studia uczyc sie dalej medycyny chińskiej.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 11 października 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, jak zdrowie, jak pęcherzyki?

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 października 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Bertha, jak zdrowie, jak pęcherzyki?
    Dzięki ze pytasz - przeziębienie odpuściło i pęcherzyk zaczął rosnąć. Nawet jakiś śluz płodny się pojawił. Podzialalismy dopiero jakieś 10-12h po owulacji, bo M nie było, no ale słyszałam ze owu+12h to metoda na dziewczynkę wiec zaliczam ten cykl jako obstawiony ;)
    Trochę byłam zaskoczona owulacja, bo mierzylam pęcherzyk dzień wcześniej i był 20mm x 14mm, czyli średnia 16mm. Ale najwyraźniej coś niedokładnie to zbadałam bo następnego dnia pękł - czyli musiał mieć te 20mm dzień wcześniej a nie 16. A test owu był pozytywny tego ranka kiedy do południa była owu - wiec kilka godzin przed nią. Dzień wcześniej rano był jeszcze negatywny (popołudniu nie robię owulakow wiec nie wiem czy nie byłby może już popołudniu pozytywny...)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 października 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chciałam się pochwalić! Koleżankę z torbielą endometrialna 10cm prowadzę - tzn przepisałam jej ziółka i robię aku. I była na kontroli po miesiącu i torbiel ma już 7-8cm! Yuppi!

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 13 października 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Dzięki ze pytasz - przeziębienie odpuściło i pęcherzyk zaczął rosnąć. Nawet jakiś śluz płodny się pojawił. Podzialalismy dopiero jakieś 10-12h po owulacji, bo M nie było, no ale słyszałam ze owu+12h to metoda na dziewczynkę wiec zaliczam ten cykl jako obstawiony ;)
    Trochę byłam zaskoczona owulacja, bo mierzylam pęcherzyk dzień wcześniej i był 20mm x 14mm, czyli średnia 16mm. Ale najwyraźniej coś niedokładnie to zbadałam bo następnego dnia pękł - czyli musiał mieć te 20mm dzień wcześniej a nie 16. A test owu był pozytywny tego ranka kiedy do południa była owu - wiec kilka godzin przed nią. Dzień wcześniej rano był jeszcze negatywny (popołudniu nie robię owulakow wiec nie wiem czy nie byłby może już popołudniu pozytywny...)
    bertha, trzymam bardzo bardzo mocno kciuki 🤞 🤞🤞. Kiedy planujesz testować?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 14 października 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroopka.... haloo zyjesz?

  • Lusia81 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 14 października 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Jestem tu całkiem nowo i nie wiem od czego zacząć
    Jestem mamą już 20 lat i w wakacje straciliśmy w 7tc maleństwo moje 2 z moim partnerem(jego pierwsze). Nie ukrywam że marzymy i próbujemy ale bardziej pod górkę niż z górki.
    Czy któraś z par próbowała suplementować się na poprawę jakości nasienia i może mi polecić coś konkretnego bo w sieci jest tego mnóstwo i już całkiem nie wiem jak je klasyfikować.
    Pragnę zaznaczyć że partner mimo iż ma erekcję ma problem z orgazmem czyli niby ma szczytowy moment ale brak eksplozji co zaczyna być dla nas psychicznie męczące. Jak jest wzmianka o lekarzu to jest paraliż bo przecież jak to może być że jest problem jak jest 100% facetem i jak raz się udało to nie ma problemu a latka lecą bo ma już 43lata a ja już 38 😔

    bertha lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 października 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    bertha, trzymam bardzo bardzo mocno kciuki 🤞 🤞🤞. Kiedy planujesz testować?
    Standardowo 8dpo zacznę już ;) czyli w piątek.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 października 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia81 wrote:
    Dzień dobry
    Jestem tu całkiem nowo i nie wiem od czego zacząć
    Jestem mamą już 20 lat i w wakacje straciliśmy w 7tc maleństwo moje 2 z moim partnerem(jego pierwsze). Nie ukrywam że marzymy i próbujemy ale bardziej pod górkę niż z górki.
    Czy któraś z par próbowała suplementować się na poprawę jakości nasienia i może mi polecić coś konkretnego bo w sieci jest tego mnóstwo i już całkiem nie wiem jak je klasyfikować.
    Pragnę zaznaczyć że partner mimo iż ma erekcję ma problem z orgazmem czyli niby ma szczytowy moment ale brak eksplozji co zaczyna być dla nas psychicznie męczące. Jak jest wzmianka o lekarzu to jest paraliż bo przecież jak to może być że jest problem jak jest 100% facetem i jak raz się udało to nie ma problemu a latka lecą bo ma już 43lata a ja już 38 😔
    Cześć Lusia, przykro mi z powodu straty :( Długo się staraliście?
    Wg mnie Profertil lub fertil Man.
    Jeśli chodzi o finiszowanie to poczytam co o tym mówi TCM, która studiuje, może będę mogła polecić jakieś zioła.

    Lusia81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 października 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia, czy u twoj partner ma dodatkowe objawy typu (Nie musza być wszystkie, ale która grupa ewentualnie bardziej psuje sprawdź):
    1. Obrzęk, ból jąder, zawroty głowy, niewyraźne widzenie, ból/ucisk w klatce piersiowej, mdłości, palpitacje, nadwaga. Język gruby z tłustym białym nalotem
    2. Obrzęk i dyskomfort jąder i okolicy łonowej po seksie, mocz mało i czerwonawy lub biały i mętny mocz, bolące oddawanie moczu, swędzenie genitaliów, pragnienie duże do picia zimnych napoi, zdenerwowanie, niepokój, bolesność i ciągłość lędźwi, nóg, głowy. Język czerwony z żółtym tłustym nalotem.
    3. Zimny ból lędźwi i kolan, zmęczenie, blada cera, krótki oddech po wysiłku, zimne kończyny, zimne odczucie w okolicach genitaliów, długie oddawanie moczu, oddawanie moczu w nocy. Język blady, spuchnięty, z cienkim białym nalotem.
    4. Słabe kolana i lędźwie, zawroty głowy, szum w uszach, bezsenność/przebudzanie, zapominanie, goraco w dłoni h stopach i klatce, nocne poty, suchość w ustach i gardle, wychudzenie, ból pięt, suche stolce. Język czerwony, z bardzo niewielkim lub bez nalotu.

    Daj znać czy widzisz w tych czterech zestawach objawów swojego partnera, wtedy będę mogła zaproponować zioła.

    Lusia81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lusia81 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 14 października 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Lusia, czy u twoj partner ma dodatkowe objawy typu (Nie musza być wszystkie, ale która grupa ewentualnie bardziej psuje sprawdź):
    1. Obrzęk, ból jąder, zawroty głowy, niewyraźne widzenie, ból/ucisk w klatce piersiowej, mdłości, palpitacje, nadwaga. Język gruby z tłustym białym nalotem
    2. Obrzęk i dyskomfort jąder i okolicy łonowej po seksie, mocz mało i czerwonawy lub biały i mętny mocz, bolące oddawanie moczu, swędzenie genitaliów, pragnienie duże do picia zimnych napoi, zdenerwowanie, niepokój, bolesność i ciągłość lędźwi, nóg, głowy. Język czerwony z żółtym tłustym nalotem.
    3. Zimny ból lędźwi i kolan, zmęczenie, blada cera, krótki oddech po wysiłku, zimne kończyny, zimne odczucie w okolicach genitaliów, długie oddawanie moczu, oddawanie moczu w nocy. Język blady, spuchnięty, z cienkim białym nalotem.
    4. Słabe kolana i lędźwie, zawroty głowy, szum w uszach, bezsenność/przebudzanie, zapominanie, goraco w dłoni h stopach i klatce, nocne poty, suchość w ustach i gardle, wychudzenie, ból pięt, suche stolce. Język czerwony, z bardzo niewielkim lub bez nalotu.

    Daj znać czy widzisz w tych czterech zestawach objawów swojego partnera, wtedy będę mogła zaproponować zioła.

    Nie wiem czy to dobry objaw ale mój partner nie znajduje się w rzadnym z tych grup
    A co do poprzedniego pytania czy długo się staraliśmy to w sumie odrzuciłam pigułki w lutym i na początku pilnowałam sobie kiedy się kochać ale w maju sobie odpuściłam i poprostu się udało niestety szczęście trwało 7tc ....teraz się staramy ale jakoś ciężko bez wytrysku mimo że seks jest świetny

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 października 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroooopka, co u ciebie??

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 18 października 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, a Ty nie miałaś dziś testować przypadkiem? daj znać co i jak

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 18 października 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, a co u Was? Jak Twoje maluchy dwa?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ