X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3412 6190

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, dzięki za podrzucenie pomysłu! Już dawno myślałam o zakwasie, ale jakoś nigdy nie miałam do końca motywacji. W końcu zrobię:) Póki co biorę Tardyferon-Fol, codziennie jem buraki i pietruszkę oraz pestki dyni.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow! Spadłyśmy na druga stronę!!
    Staraczki, jak starania?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ładnie Twój wykres wyglada!

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, testowałaś już? Odezwij się bo ciężko szukać Twojego wykresu 😉

    Karoluś, czy Ty już się rozpakowałaś?

    Tulipanka, Ty chyba też jakoś czy pomyliłam?

    Tulipanka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 16 listopada 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, 15dpo i wysoka temp!!? Testowalas???

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elo dziewczyny. Sorki że sie nie oddzywam, ale ostatnio mało mam czasu na internet. Nie testowałam, nie ma po co, wprawdzie temp wysoka, ale czasem tak mam, że spada dopiero w drugim dniu @. Wczoraj pojawiło się plamienie i coraz bardziej się rozkręca, myśle że w nocy przyjdzie @
    A co u Was słychać, bertha jak studia?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • emdar Autorytet
    Postów: 3412 6190

    Wysłany: 16 listopada 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka, kicha po całości :(faktycznie dobrze ta tempka wyglądała. Przykro mi.
    No właśnie co u Was?? Rzeczywiście spadłysmy na drugą stronę, trzeba trochę rozruszać wątek :)
    U mnie jakoś leci, Julek ma już 1kg(!),normalnie porządny kawałek chłopaka 👶. Kończę prawie II trymestr i zaczynam pomału ogarniać rzeczy dla małego, mały remont mieszkania, itd... Mam takie poczucie że oby do końca roku, a potem to już totalnie z górki (termin mam na 17.02.;ale mam przeczucie że rozpakuję się wcześniej). Pozdrawiam Was wszystkie mocno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 20:23

    bertha, Grosia lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 listopada 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krropka, kurde, czemu nam się nie udaje!!? Przypomnij mi - ty się starasz o pierwsze?
    U mnie dzisiaj mega spadek temp, jutro pewnie @, wiec już dół spowodowany kolejnym nieudanym cyklem. Chyba przestaje mierzyć temp bo to nie ma już sensu. Wykresy swoje już dobrze znam, wyglądają idealnie, po co mi to - żeby zobaczyć dzień przed @ lub w dzień @ ze to już? Przecież i tak wiem ze zawsze 14-tego dnia po owu przyjdzie małpa.
    Także odkładam termometr na półkę.
    Facelle już więcej nie kupuje, bo pokazuje cienie i robi nadzieje.
    Ileż jeszcze mam czekać na dzidziusia.. :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, przykro mi bardzo 😔

    Bertha, bardzo bym chciała, żeby Wam wyszło! Odstawienie termometru to dobry pomysł. Mnie nieco pomogło to psychicznie, ale tylko trochę bo i tak wiedziałam gdzie jestem z cyklem, tak jak Ty.

    zem3qps6in5tddof.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3412 6190

    Wysłany: 17 listopada 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha,Krrropka ja za 3 miesiące "zwalniam brzuch", a jakoś- chyba- w połowie roku Grosia;z całego serca życzę Wam byście po nas przejęły miejsce dla ciężarówek na wątku. A jak się uda wcześniej, to pomieścimy się wszystkie♥️.

    krrropka lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 18 listopada 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała żeby wszystkie były z brzuszkiem....😖Ehhh.....termometr trochę spina człowieka,ale ja i tak go nie opuszczałam.
    Emdar już 1 kg,ale ten czas leci,to już fajny bobas w brzuszku.Nim się obejrzysz a będziesz go tulić☺
    Jamam termin na 4.05,ale z dwoma to "wszystko może się zdarzyć"i lubią ewakuować się szybciej.
    Na razie rosnę w oczach☺Brzuszek już taki,że nic tu nie da się ukryć😂 i powoli czuje maluchy.
    6.11 byłam na wizycie i mieli po ok 100g.Pappa wyszła dobrze,lekarz zadowolony z moich wyników.Nstępną wizyte mam końcem listopada,każdą stresuje się bardzo😧

    emdar, Tulipanka, kattalinna lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna - tak, ja już rozpakowalam mój drugi CUD! Justysia urodzila sie 11.11 i właśnie skończyła tydzien.
    Mało się udzielam, ale ciągle zaglądam na forum z nadzieją, że którejś znów się udało. Wiem jakie to trudne i wiem jaka to radość. Dlatego szczerze każdej kibicuje :)

    kattalinna, Grosia, emdar, Greetta, Papierówka lubią tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 18 listopada 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, nie wiem, kurde czemu :(
    I też staram się o pierwsze, ale coraz bardziej wątpię czy się doczekam.
    Co do termometru to odstawiaj skoro Cię sretresuje, znasz swój cykl, wiesz kiedy masz owulkę, szkoda nerwów. W tamtym roku i ja odstawiłam, ale potem zaczęłam akupunkturę i babka chciala żebym mierzyła, to mierzę, ale nie codziennie i o różnych godzinach, więc się nie ekscytuję.
    Bertha, trzymam kciuki za nas obie i ściskam Cię. Wiem że nie jest łatwo.
    Dziewczyny Wam też dzięki za ciepłe slowa, zawsze fajnie mi sie tutaj wchodzi, mimo że ostatnio mniej mnie tutaj.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 listopada 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Bertha, nie wiem, kurde czemu :(
    I też staram się o pierwsze, ale coraz bardziej wątpię czy się doczekam.
    Co do termometru to odstawiaj skoro Cię sretresuje, znasz swój cykl, wiesz kiedy masz owulkę, szkoda nerwów. W tamtym roku i ja odstawiłam, ale potem zaczęłam akupunkturę i babka chciala żebym mierzyła, to mierzę, ale nie codziennie i o różnych godzinach, więc się nie ekscytuję.
    Bertha, trzymam kciuki za nas obie i ściskam Cię. Wiem że nie jest łatwo.
    Dziewczyny Wam też dzięki za ciepłe slowa, zawsze fajnie mi sie tutaj wchodzi, mimo że ostatnio mniej mnie tutaj.
    Mnie mierzenie temp jakos nie stresuje, po prostu nie widzę już sensu, bo żadnej wartości nie przynosić. Zawsze chciałam po prostu mieć cykl w którym zajdę taki idealnie śledzony, żeby potem moc sobie wrócić do tego i przeanalizować co gdzie kiedy się działo, jak wykres różnił się od innych cykli, ale mogę czekać w nieskończoność wiec bez sensu.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 19 listopada 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!!!
    Ło matko, ile się dzieje... Nie jestem w stanie nadrobić trzech lat... Wybaczcie...
    U mnie trzecia ciąża zaraz się zakończy. Wg kalendarza za niecałe 2 tygodnie. Będę miała córkę.
    Trzymam kciuki za staraczki i za porody 😊

    emdar, krrropka, Greetta, bertha, Róża 1, Papierówka, kattalinna, Tulipanka, Grosia lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 19 listopada 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie jestem tutaj pierwszy raz mój rocznik także 81! Staramy się o czwarte dzieciątko! Pierwszy cud synek adoptowany 13 lat ma teraz później córka ma 3 latka cud drugi bo niewiem kiedy zaszłam w ciąze gdyż przez kilka miesięcy nie miałam okresu był szok a następnie Zuzia trzeci Cuda pomógł inofolic duphaston i clostilbegyt skończyła roczek! W marcu 2019 poronienie straciliśmy aniołka w 8 tygodniu ciąży 😢Aktualnie biorę clostilbegyt i dzisiaj ostatnia tabletka i czekam na owulacje ❤️ Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2019, 20:54

    bertha, kattalinna, Tulipanka, emdar lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 listopada 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Róża! Wow, ale masz super gromadke :) Kciuki za ten cykl!

    Róża 1 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 22 listopada 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Mnie mierzenie temp jakos nie stresuje, po prostu nie widzę już sensu, bo żadnej wartości nie przynosić. Zawsze chciałam po prostu mieć cykl w którym zajdę taki idealnie śledzony, żeby potem moc sobie wrócić do tego i przeanalizować co gdzie kiedy się działo, jak wykres różnił się od innych cykli, ale mogę czekać w nieskończoność wiec bez sensu.

    A ja mierzę no zobaczymy co to będzie, dzisiaj jest 12dc zauważyłam śluz płodny ale testy owulacyjne negatywne i temperatura narazie niska! Czuję jak kłuje mnie jajnik! Wtorek monitoring 🥰

  • emdar Autorytet
    Postów: 3412 6190

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża, witaj wśród naszego rocznika! Trzymam kciuki za ten cykl 🤞

    Róża 1 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 24 listopada 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Róża, witaj wśród naszego rocznika! Trzymam kciuki za ten cykl 🤞

    Dziekuje pozdrawiam gorąco 🥰🌹25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2019, 23:40

‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ