X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, cudnie wygląda ten drugi suwaczek 😍

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, jak u ciebie? Coś nie aktualizujesz wykresu.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 39 +1 tydzień ciąży. W ogóle się nie czuję, jakbym miała za chwilę rodzić. Czekam niecierpliwie w domu na termin.
    Pozdrawiam serdecznie 😀

    bertha, kattalinna, Dakota lubią tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, no no, jaki skok temperatury!!
    Annie, kiedy testujesz?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Pozdrawiam ze szpitala na Żelaznej. Mój Floruś przyszedł na świat dzisiaj o 12:50. Waży 4kilo, ma 57 cm. Jest śliczny i dużo spokojniejszy od siostry. Poród długi, męczący skurcze trwały całą noc. Na szczęście tym razem wszystko odbyło się bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się na poród w Warszawie.
    Pozdrawiam przeszczęśliwa 😀

    kattalinna, Grosia, emdar, bertha, stresant, Greetta, Annie1981, Dakota lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, gratulacje! Pokaż młodzieńca 😍

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Waszej czwórki :)

    Bertha, jak u Ciebie? Bo u mnie to co zawsze. Miałam urlop więc odpuściłam mierzenie.

    Annie, masakra jakaś, ręce opadają...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, jak tam nowa praca?

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, jak się czujesz, jak dzieci?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Karoluś wielkie gratulacje☺ Pokaż przystojniaka☺
    Ja rosnę w oczach!Pozwolę sobie zamieścić zjdęcie z moim olbrzymim brzuchem z dziewuszkami☺ Ostatnia wizyta 10.01,dziewczyny miały według pomiaru usg 561g i 563g, szyjka ponad 4cm i to dobrze.We wtorek byłam na krzywej cukrowej,morfologia,przeciwciała-tylko nie dojechałam jeszcze po wynik😧
    Na początku grudnia trochę poleciała mi hemoglobina,brałam tardyferon,po tym żelaza dużo,hemoglobina stała w miejscu.Według zaleceń gina łykam oprócz standardowych witamin,witamine B12.
    Połówkowe dobrze,chociaż zaniepokoiły mnie krótkie kości nosowe dziewczyn,w dolnej granicy normy.Mój gin nie wysłał mnie już na żadne dodatkowe testy,stwierdził że same krótkie kości nosowe świadczą o niczym.Staram się już nie stresować,bo co mi to da,a może w tej ciąży przyzwyczaiłam się już do stresu?
    Zrobiłam dodatkowo sanco Rhd,bo mamy z mężem niezgodność serologiczną i wyszedł wynik pozytywny,jak nic muszę dostać szczepionke😖
    A i przybyło mi już 10kg!!!!
    6afed424d4bc.jpg

    krrropka, kattalinna, bertha, emdar, stresant, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, cudny brzusio, super wyglądasz. I dziewczynki :) :) :) Trzymam kciuki za dobre wyniki i nie martw się za bardzo (wiem, łatwo mi pisać). Macie już imiona?

    Grosia lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 stycznia 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia 😍😍 piękny brzuch! A rozmiar słuszny być musi, wszak to lokum dwuosobowe, jakieś standardy trzeba zapewnić lokatorkom 😉 podpinam się pod pytanie Krrropki o imiona 🙂 kiedyś swoją drogą mnie to intrygowało: skąd wiadomo które dziecko jest które? Bo ja zakładam, że nie każde imię pasuje do każdego dziecka. Z tego względu my potwierdziliśmy Annę jak ją zobaczyliśmy. Ale z jednym to proste. A jak z dwójką? 🤔 Wiem, głupie rozkminy 😅 to jakie imiona? 😄

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna być ciężko obrócić się z boku na bok,jak to mówią rozmiar ma znaczenie😂Dziewczynki leżą główkowo,jedna ponoć niżej,druga wyżej.Którą czuje?Chyba sama nie wiem,w kadym razie raz z lewej strony,raz z prawej albo na raz kopią☺Co do imion,chodzą nam po głowie Zosia i Helenka.Katta otóż to,trzeba maluszki zobaczyć,wtedy wiadomo na pewno.Na razie zostaje prz tych imionach,ale które dla której😱?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne imiona. Pamiętaj, żeby po narodzinach zaspokoić moją ciekawość w tej kwestii 😉
    A właśnie, planowana cc? Jakiś termin masz czy jak?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cesarka to na pewno,poród naturalny za bardzo niebezpieczny dla dzieci,szczególnie dla drugiego.Nastawiam się od początku na cc,bo najważniejsze ich bezpieczeństwo,ja to jakoś się "wyliże"po cc.Jak ciąża przebiega ok to rozwiązują 36-37 tydzień,jakby coś się działo- wcześniej.Mój gin to nie za bardzo lubi wybiegać w przyszłość,nawet jestem mu wdzięczna,bo widze,że chce mi oszczędzić stresu.Mówi,że na wszystko będzie czas i pora.
    Będziecie na bieżąco☺ Ale choćby się waliło i paliło to MUSZE doturlać się do 35 tygodnia,choćbym miała tylko leżeć i zaciskać nogi😂

    kattalinna lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Ile wiadomości!!

    Karolus, gratulacje!!!!

    Grosia, piękny brzuszek!

    Kattalinna, jeszcze nowej pracy brak. W środę mam jakaś kolejna rozmowę, zobaczymy. Tymczasem zdałam egzamin z akupunktury na 5! A na początku marca kolejne egzaminy..

    Kropka, ach te głupie wykresy.. u mnie smutna wiadomość, mój kotek zmarł.. strasznie to przeżywamy.. ja teraz jestem na wykładach wiec nie mamy jak obstawić owu, która może dziś a może wczoraj a może jutro. Liczę ze jednak poczeka jajo do powrotu do domu i uda się mimo smutnego wydarzenia w tym tygodniu obstawić owu.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, współczuję bardzo 😕😕😕 chorował czy ze starości?

    Trzymam kciuki za jajo i gratuluję 5!

    Grosia, zaciskaj, zaciskaj. 😄

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, przykro mi z powodu kotka, trzymaj się :(
    I trzymam kciuki za owu. Oraz gratuluję egzaminu.
    U mnie wg wykresu owulka była w czwartek, a wg mnie raczej w piątek. W każdym razie coś tam podziałaliśmy w czwartek wieczorem. Tylko co z tego, jak u mnie śluz do bani, wcale nie ma płodnego tylko taki lepki w okolicach owulacji. Zawsze coś :/

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my nic nie obstawialiśmy tylko się pokłóciliśmy.. żyć się nie chce... :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka nie martw się tak sluzem. U mnie przy drugim poczęciu nie obserwowałam plodnego śluzu a widocznie był w środku bo się udało. Myśl pozytywnie.
    Bertha współczuję. Będzie kolejny cykl, mniej stresujący.
    Gosia trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

    Mój synek zupełnie inny niż córeczka. Śpi w łóżeczku, ładnie je, grzeczny po mamusi. Ritka pierwszy miesiąc non stop wisiała na cycu. Inaczej był płacz. Oby tak dalej a stwierdze że z dwójką dzieci łatwiej. Mam czas żeby coś w domu zrobić, ba nawet na południową drzemkę. Przy pierworodnej to do toalety było ciężko wyskoczyć 😁

    bertha, Dakota lubią tę wiadomość

‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ