X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 listopada 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia. Masz termin w moje urodziny :)

    Tulipanka. Gratulacje :)

    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, szczególnie te, które wciąż starają się o pierwsze maleństwo.

    Grosia, bertha, Tulipanka lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    up, trochę nam się poleciało ;)
    Co u Was dziewczyny?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stara bida.. poza tym ze rozstaje się z pracodawca to nic nowego u mnie. Od testowania do @, od @ do owu, od owu do testowania.. i tak w kółko :)
    U ciebie wysoka temp. Chyba już 8dpo?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, o zaskoczylaś mnie, z tego co pamietam to niedawno zmieniałaś pracę? Mam nadzieję że zmiana będzie pozytywna.
    A to zamknięte koło skądś znam...
    Temperatura zaskakująco wysoka, ale pamiętaj że ja bardzo nieregularnie mierzę. I mi wychodzi dziś 6-7 dzień, więc teoretycznie lepszy byłby spadek ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jest spadek :)

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz wzrost w kosmos!

    Bertha, masz coś nowego czy czemu żegnasz pracodawcę?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro Mikołaja. Pozwoliłam sobie napisać, bo ja moje pierwsze 2 kreseczki zobaczyłam właśnie 6 grudnia. Tego Wam życzę - tych dwóch kresek, niech będą bladziochy lub ledwo widoczne, ale niech będą. Zapamietacie to do końca życia. Niech ten prezent do każdej z Was trafi, ja wierzę, że trafi. I potem Wam życzę tych - może i nieprzespanych nocy- po ktorych będziecie się budziły nie wiadomo czemu wyspane. I szczęśliwe :)

    bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    I jest spadek :)
    haha, no wlasnie :D mowisz i masz :D
    Jeszcze nie mam nic nowego. na spokojnie szukam. mam okres wypowiedzenia wiec spoko. zegnam sie, bo inaczej ta praca miala wygladac, miala firma urosnac, a okazuje sie ze jednak nie potrzebuja takiej osoby jak ja teraz, tylko osobe bardziej techniczna, skoro skala jest mniejsza, a ja techniczna byc nie chce, wiec uzgodnilismy ze najlepiej sie rozstac.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, trzymam kciuki!
    Katta, a u Was jak? Coś się dzieje w kwestii starań?
    Tulipanka, dzięki, no na razie się z testami wstrzymuję, nie ma co szaleć.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, u nas jedyne co wychodzi to brak starań. Także ciąża nawet z zaskoczenia mi nie grozi. Wczoraj natomiast zostałam matką chrzestną mojej miesięcznej siostrzenicy ♥♥ ależ to maleństwo 😊

    Ciekawe co u Karoluś, jak tam z dwójką maluchów życie wygląda.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, to gratulacje dla mamy chrzestnej. Fajnie chociaż tak ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Katta, to gratulacje dla mamy chrzestnej. Fajnie chociaż tak ;)
    No, nie trzeba w nocy wstawać 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, czy u ciebie ciąża?? Taka długa faza lutealna?..

    Róża wpadła na wątek i od razu ciąża, gratulacje!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no nie wierzę. Wreszcie po wpisywaniu tego samego hasła od kilku miesięcy mogę się zalogować do swojego konta. Cały czas Was czytam, ale nie wiem o co chodzi, że mnie wyrzuca z konta i nie mogę się zalogować? Przecież pamiętam hasło? No nic, dzisiaj się udało więc napiszę szybko co u mnie.
    Dzisiaj zaczęłam 38 tydzień ciąży. Wszystko ok ale w sobotę byłam na wizycie u naprogina i nie podoba mu się że tak bardzo lecą w dół płytki krwi. Więc pewnie będę wcześniej rodziła i tym razem w Warszawie na Żelaznej. Chciał żebym już w weekend jechała do szpitala żeby zrobić badania, dał mi skierowanie, ale ustaliliśmy ostatecznie że jutro zrobię dodatkowe badania i skonsultuje z nim czy jechać do szpitala od razu czy jeszcze nie. Ze względu na krwotok przy pierwszym porodzie, lepiej żebym była teraz w dobrych rękach.
    Ja jestem już nastawiona na święta w szpitalu. Mały ma 3 kilo, wszystko z nim dobrze więc poradzi sobie na tym świecie.
    Jeszcze tylko muszę przeżyć rozłąke z pierworodna i bezpiecznie urodzić synka.
    Pozdrawiam Was serdecznie, piszcie co u Was.
    Wesołych świąt Bożego Narodzenia :-)

    kattalinna, Greetta, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berrha. Ciąży nie ma, bo w ogóle nie było starań. Mąż był w Polsce a ja w UK. Starania zaczynamy znów za kilka dni.
    Z Emilka grudniowy cykl był szczęśliwy, więc trochę robię sobie nadzieję, ale pewnie znów się rozczaruje.

    Karolus. Trzymam kciuki za poród. Daj znać jak maluszek będzie na świecie.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, powodzenia!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dzisiaj znowu udało mi się zalogować. Zmieniłam telefon więc może będzie lepiej.
    Jeszcze jestem w domu. W poniedziałek powtórzę tu na miejscu badania, wyślę wynik lekarzowi . Jak nie będzie tragedii to w czwartek pojadę do Warszawy i wtedy już zostanę w szpitalu. Będą indukowac poród najprawdopodobniej.

    Ktosiowa czy ja dobrze widzę że można Ci gratulowac kolejnej ciąży? Jak to się stało że Zygmunt będzie miał rodzeństwo?

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można, można :D

    Annie1981, kattalinna lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc gratuluję :-) Spokojnej ciąży. Druga mija zdecydowanie szybciej. A starania chyba tym razem krótsze?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa. Gratuluję 🙂

    Ja byłam z mężem w klinice płodności w sierpniu i wtedy porobili nam badania. Kolejna wizyta miała być za 2-3 miesiące, ale cisza, więc zadzwoniłam tam. Okazało się, że jeszcze 4 miesiące muszę czekać 🙈 To jest jakaś paranoja, bo na tej kolejnej wizycie mieli ocenić wyniki badań i stwierdzić czy kierują nas na IVF. Jak mogą podejmować jakiekolwiek decyzje na podstawie badań sprzed ponad pół roku 🙈
    Brytyjska służba zdrowia...

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ