X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Nie piszę zbyt wiele bo u mnie póki co i na szczęście nudna ciąża. Za dwa tygodnie usg połówkowe. Ritka skończyła roczek, rośnie zdrowo, zaczyna powtarzać po nas słowa, powoli zaczynamy się dogadywać. Jest bardzo grzeczna ale niesamowicie energiczna. Kiedy nie śpi to cały czas jest w ruchu, a że od miesiąca chodzi to jest naprawdę szybka.
    W tej ciąży czuję się dużo lepiej, wolniej przybieram na wadze, ale to pewnie zasługa mojej ruchliwej córeczki.
    Od września moja siostra zaczyna leczenie u mojego naprogina bo coś nie ma szczęścia do lekarzy we Wrocławiu. Wstępnie nie zdiagnozowano u niej jakiegoś problemu, lekko podwyższona prolaktyna, bierze bromka. Gorzej z Jej mężem. Bakteria w nasieniu i przez to słabe wyniki. Prowadzą od kilku miesięcy obserwacje napro, są półtora roku po ślubie. Mam nadzieję że mój lekarz im pomoże.

    Greetta lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, już połówkowe? Ale leci ten czas... Pochwal się zdjęciem 😊 wszystkiego najlepszego dla Rity! Fajnie, że mówi, moja nie ma ochoty na jakiekolwiek powtarzanie. Repertuar słów niemal ten sam od pół albo dłużej bo wcześnie zaczęła 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś wszystkiego najlepszego dla Rity na roczek😙
    Ja również w drugiej ciąży mniej przybrałam na wadze i jestem pewna,że to zasługa pierwszego dziecka przy którym byłam stale zaganiana😁i w zasadzie to była ciąża bezobjawowa.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    U mnie 2 dc, byłam ostatnio u lekarza, w 18 dc moje endo miało prawie 2 cm, jest jeszcze podejrzenie, że nie do końca dobrze się oczyszczam podczas @.
    Generalnie odpuściłam już starania, idę teraz w kierunku edukowania siebie czy do-edukowania (mam już na oku fajne szkolenie i możliwość uzyskania Państwowego certyfikatu).

    Karola najlepszego dla Rity na 1 urodzinki.

    Powodzenia dziewczyny

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Bertha, Alicja jesteście? Co u Was?
    Hejka,
    Ja byłam na wakacjach nad morzem. Jestem kilka dni przed owu. Zobaczymy czy uda się obstawić..

    krrropka, Grosia lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Ritki :) to juz roczek a pamietam jak podworko zamiatalas zeby porod sie zaczal :) ciesze sie ze druga ciaza przebiega bez problemow, macie juz imie wybrane?

    u nas spokojnie maluszek rosnie jak na drozdzach za chwile bedzie 5 miesiecy, ja ciesze sie kazdym dniem :)

    pozdrawiam wszystkie staraczki

    kattalinna, Grosia lubią tę wiadomość

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja przykro mi,że cały czas ciągną się jakieś problemy zdrowotne.Co z tym niezłuszczającym się endo,jakieś leczenie?Bardzo fajnie,że chcesz się dokształcać☺ Ostatnio myślę sama o douczeniu angielskiego.Też czasem mam ochote walnąć te starania...
    Bertha ja czasem mam wrażenie,że odczyniam taniec godowy wokół mojego męża,bo owu za rogiem🙄Mam nadzieję,że elegancko obstawiliście☺
    Stresant,ale to musi być rozkoszne,mieć takiegi 5 miesięcznego bobasa😙
    A u mnie to chyba po owu,jak była oczywiście.Swoją drogą tak mnie naszły takie myśli,że my kobiety mamy naprawdę pod górkę.W kosmos latają,nawet księżyc zdobyliśmy,a my babki dalej nie mamy takiej apki na telefon co nam zapika i aha o mam za chwilę owu.Ciągle te testy,temperatury i wsłuchiwanie się w siebie.To pomarudziłam.Pozdrawiam i staraczki i niestaraczki i mamusie☺

    Greetta, bertha lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Alicja przykro mi,że cały czas ciągną się jakieś problemy zdrowotne.Co z tym niezłuszczającym się endo,jakieś leczenie?Bardzo fajnie,że chcesz się dokształcać☺ Ostatnio myślę sama o douczeniu angielskiego.Też czasem mam ochote walnąć te starania...
    Bertha ja czasem mam wrażenie,że odczyniam taniec godowy wokół mojego męża,bo owu za rogiem🙄Mam nadzieję,że elegancko obstawiliście☺
    Stresant,ale to musi być rozkoszne,mieć takiegi 5 miesięcznego bobasa😙
    A u mnie to chyba po owu,jak była oczywiście.Swoją drogą tak mnie naszły takie myśli,że my kobiety mamy naprawdę pod górkę.W kosmos latają,nawet księżyc zdobyliśmy,a my babki dalej nie mamy takiej apki na telefon co nam zapika i aha o mam za chwilę owu.Ciągle te testy,temperatury i wsłuchiwanie się w siebie.To pomarudziłam.Pozdrawiam i staraczki i niestaraczki i mamusie☺
    Hehe, taniec godowy. Ja już nie uskuteczniam żadnych tańców tylko wstawiam mu do kalendarza wydarzenie typu „Owu” lub „Fiku miku na patyku z żonką” w dzień i wszystko jasne. ;)
    Aczkolwiek musiałam się w tą owu postarać trochę żeby nie było nudno ;)
    Nie obstawiliśmy zbht dobrze owu. Sexy były 4 dni przed oraz w dzień owu popołudniu a owu była jakos rano, wiec nie wiem czy zdążyliśmy..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moge dolaczyc?Mam 37 lat i jestem po trzech poronieniach .Od ostatniego minelo 5 miesiecy .Zrobilam mnostwo badan i zmienulam gina w nadzieji ze moze pomoze wiec zobaczymy.

    Papierówka lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kit, heej, pewnie że możesz. Mam nadzieję, że forum przyniesie Ci szczęście, bo niefajnie u Ciebie.

    Karoluś, najlepsze życzenia dla Ritki. Ale migiem leci Twoja ciąża.

    Bertha, mam nadzieję że się jednak udało :)

    Grosia, zgadzam się, niby taka technika, a jak coś potrzeba, to doopa blada ;)

    Alicja, ściskam, życzę powodzenia na kursie i czekam na niespodziankę u Ciebie. Wierzę że w końcu się uda.

    Stresant całusy dla Ciebie i maluszka :*

    U mnie za to jakiś bezsensowny cykl. Dobra wiadomość jest taka, że pojawił się płodny śluz, pierwszy raz od wieków, ale pojawił się w 8 dniu i znikł w 10... Na tej niby podstawie apka wyznaczyła mi owulację, co się teoretycznie pokrywa z bólem owulacyjnym, który miałam w środę. Z tym że działania były w poniedziałek rano i środę wieczorem, więc bez sensu. Temperatura na razie też bez szału, dodatkowo tak wczesna owulacja rozwaliłaby mi cały cały system brania ziół, moja babka od akupunktury też trochę zwątpiła w to, co się dzieje. Teoretycznie zgodnie z wcześniejszymi cyklami owu powinna mi wypaść jutro, zobaczymy jak będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2019, 23:15

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Kit, heej, pewnie że możesz. Mam nadzieję, że forum przyniesie Ci szczęście, bo niefajnie u Ciebie.

    Karoluś, najlepsze życzenia dla Ritki. Ale migiem leci Twoja ciąża.

    Bertha, mam nadzieję że się jednak udało :)

    Grosia, zgadzam się, niby taka technika, a jak coś potrzeba, to doopa blada ;)

    Alicja, ściskam, życzę powodzenia na kursie i czekam na niespodziankę u Ciebie. Wierzę że w końcu się uda.

    Stresant całusy dla Ciebie i maluszka :*

    U mnie za to jakiś bezsensowny cykl. Dobra wiadomość jest taka, że pojawił się płodny śluz, pierwszy raz od wieków, ale pojawił się w 8 dniu i znikł w 10... Na tej niby podstawie apka wyznaczyła mi owulację, co się teoretycznie pokrywa z bólem owulacyjnym, który miałam w środę. Z tym że działania były w poniedziałek rano i środę wieczorem, więc bez sensu. Temperatura na razie też bez szału, dodatkowo tak wczesna owulacja rozwaliłaby mi cały cały system brania ziół, moja babka od akupunktury też trochę zwątpiła w to, co się dzieje. Teoretycznie zgodnie z wcześniejszymi cyklami owu powinna mi wypaść jutro, zobaczymy jak będzie.
    A dlugo staracie sie ?U mnie dzis test negatywny .

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kit☺ Fajnie jak ktoś nowy dołącza.Współczuje strat...życzę żeby było już dobrze.
    Krrropka słaba ze mnie specjalista w sprawie temperatury,ale chyba jednak po owu u Ciebie.Obstawiliście moim zdaniem super☺ No wstrzelić się idealnie w owu to dla mnie jak wejść na mont everest😂

    Kit lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia wrote:
    Witaj Kit☺ Fajnie jak ktoś nowy dołącza.Współczuje strat...życzę żeby było już dobrze.
    Krrropka słaba ze mnie specjalista w sprawie temperatury,ale chyba jednak po owu u Ciebie.Obstawiliście moim zdaniem super☺ No wstrzelić się idealnie w owu to dla mnie jak wejść na mont everest😂
    Dzieki Kochana.Oby nam wszystkim w koncu sie udalo.

    Grosia lubi tę wiadomość

  • zuzi Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was tak miala:
    Okresy mam regularne co 25-27 dni. Ostatni był 8-10.08, w pierwszym dniu bylo mi bardzo niedobrze i bol jak zwykle, przed okresem zawsze zaczynaja bolec piersi i tym razem tak było, ale jednak nie do konca przestaly, przez pierwsze 2-3 dni po bolaly bardzo , teraz troche.mniej jednak nadal u dołu, czesto przy dotyku, czuje tez mrowienie w podbrzuszu, a śluz jest bardzo skapy(nigdy tak nie mialam). Okres był krotki i mniej obfity niz zwykle.
    O dzidziusia bardzo dlugo się staramy i nic.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kit, witaj i powodzenia!

    Krrropka, teoretycznie warunki dobre. Niezmiennie bardzo Ci kibicuję!

    Bertha, jeden z kciuków dla Ciebie 😘

    Zuzi, robiłaś test?

    Ja jutro do pracy...

    zem3qps6in5tddof.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pisalam parę stron wcześniej, opisywałam naszą historię. Dziękuję za wszystkie gratulacje i słowa wsparcia! Byłam trzy dni temu na usg w 13 tygodniu, i jak na razie wszystko jest bardzo ok i maluch rozwija się "książkowo". Trzymam mocno kciuki za wszystkie które już po "fioletowej stronie mocy" za nudne ciąże, i-jeszcze mocniej - za wszystkie staraczki. Nie poddawajcie się i walczcie o Wasze szczęście!

    bertha, kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Kit, witaj i powodzenia!

    Krrropka, teoretycznie warunki dobre. Niezmiennie bardzo Ci kibicuję!

    Bertha, jeden z kciuków dla Ciebie 😘

    Zuzi, robiłaś test?

    Ja jutro do pracy...
    Dzieki .Ile jeszcze staraczek tu zostalo?
    Kattallina ty tez staraczka bo na razie probuje was ogarnac😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2019, 19:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny jutro jeszcze powtorze bo musze dupka i acard odstawic.Jeszcze dzisiaj naogladalam sie kobiet w ciaxy i pelno wozkow.Jest mi strasznie ciezko.

  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi jak masz wątpliwości i jest inaczej niż zawsze rób test.
    Emdar życzę dalszej tak nudnej ciąży,wspaniale że maluch rośnie☺☺☺
    Kit głowa do góry,pierś do przodu😙Dużo przeszłaś,ale nie poddawaj się.
    Kattalinna Ania do żłobka?

    Kit lubi tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kit!
    wspolczuje strat.. :( koniecznie zbadaj sie i męża! wzdluz i wszerz. co juz badalas? w ktorych tygodniach straty?
    Sprawdzalas czy dzieciaczki mialy wady?
    homocysteina, trombofilia, mthfr, pai, nk, test cba, przeciwciala ana, asa, tarczycowe , u meza fragmentacja dna, bakterie, przeciwciala, morfologia.

    Ja jestem tez w gronie staraczek. Staram sie juz 5 lat, raz udalo mi sie zajsc po roku, ale ciaza zatrzymana w 8tc. od tego czasu - czyli od 4 lat nie udalo mi sie wciaz zajsc w ciaze - mimo licznych stymulacji, iui, 3xivf. Problemow wielkich nie ma u nas a jednak ciazy brak.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 483 484 485 486 487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ