X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 25 lipca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta jeszcze nasiedzisz się w kinie☺ szybciej niż Ci się wydaje😘

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 lipca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dodałam, że na coś dla dorosłych 😉

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, faktycznie dlugi masz ten cykl. Pozostaje życzyć Ci żeby jeszcze się wydłużył i potrwał 9 miesięcy ;)

    U mnie już chyba po owulacji, tym razem dała mi popalić. W poniedziałek i wtorek tak mnie jajnik bolał, że ledwie chodziłam. Szkoda tylko że śluzu zero, sucho jak na pustyni.
    Piszecie, że testy owu Wam nie wychodzą, to ja chyba jakaś dziwna jestem, bo w każdym cyklu miałam pozytywa. Ale też nie robiłam tych paskowych, za leniwa na to jestem, tylko elektroniczne.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 26 lipca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobiłam rekord życiowy długości cyklu(nie licząc ciąż).@ planowo za kilka dni,także będzie jeszcze dłuższy.Dzisiaj to czuje się troche na @,rano nawet mialam lekkie zawroty głowy!A na dodatek trzeci dzień skwar i żar z nieba.
    Krrropka ja chyba miałam owu,ale śluz to albo przegapiłam,albo nie było.Nie jesteś dziwna,prawidłowo pozytyw owulacyjny powinien być.Ja czasami pewnie nie o tej porze co należy je robiłam.Jak będę w rossmanie,albo hebe to chyba jeszcze skusze się na te owulaki😁A co tam,może chociaż na nich zobacze pozytyw.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lipca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, Ty to jeszcze się wstrzymaj z tymi owulacyjnymi 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 lipca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, wykres Ci się zawiesił?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 27 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta owulaków nie kupiłam dzisiaj,bo byłam w hebe,a tam tylko z domowego laboratorium.Te już miałam i nie chce,coś słabo wychodzą.Za to kupiłam podpaski duopack😁
    Temperatura jakaś słaba,mi przeważnie spada w dzień @

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 lipca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, jak tam sytuacja?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 lipca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Świetnie, że Rita już chodzi. Kolejny krok milowy osiągnięty :)

    Edmar. Super, że się udało. Mocno trzymam kciuki, żeby już było dobrze, ale wszystko na to wskazuje, więc na pewno tak będzie :)

    Mi zawsze wychodziły pozytywne testy owulacyjne. Robię je już od kilku lat i pozytyw jest w każdym cyklu, potwierdzony płodnym śluzem i skokiem tempki. Podobno nie wychodzą np. przy PCOS albo robione o złej porze, czy przy zbyt mocno rozcieńczonym moczu itd.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 29 lipca 2019, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta temperatura dzisiaj spadła,czekam na @.Niech już zacznie się nowy cykl,muszę zrobić w końcu proga bo z tym nie wiem jak u mnie jest.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 29 lipca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka ale masz fajnie wysoką temp☺

    Annie u mnie obstawiam dużo płynów i rozcieńczony mocz,chyba zaczne rano je robić.
    Dzisiaj zakupiłam facelle,z mega bolącym brzuchem zahaczyłam o rossmana i wogóle załatwiłam milion spraw.

    Dziewczyny faza lutealna może skrócić się?Zawsze @ była 15dpo,dzisiaj wychodzi 13,czyli trwała 12 dni.Może to przez ten zwichrowany cykl?Jedno mnie ucieszyło,dostałam od razu @,bez żadnych plamień.Ostatnio plamiłam 4 dni przed(pierwszy raz mi się zdarzyło) no i jeszcze to długaśne krwawienie...Miejmy nadzieje,że wracam mi wszystko do normy.

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 lipca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, jak się porypie coś w hormonach to lutealna może się skrócić. Zdaje się, że 12 to takie minimum normy

    Grosia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 lipca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że 10 dni to minimum normy, także 12 dni wydawałoby się ładną fazą ;)

    kattalinna, Grosia lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zależy od źródła, mnie się kojarzy właśnie 10-12. Kiedyś miałam cykle 21dniowe i szukałam info ale to było dawno 😂

    zem3qps6in5tddof.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 30 lipca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny☺ Utwierdziłyście mnie w przekonaniu,że to przez ten dziwny cykl.

    A z nowin-stłukłam dzisiaj termometr😰Zmierzyłam temp,wstałam,a że dzisiaj pochmurnie i ciemnawo w sypialni temperature chciałam odczytać na dole.Nie zdążyłam,wypadł mi na korytarzu.Sama do siebie nie mam czasem siły🙄

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 30 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i miałam zwykły nie owulacyjny,także nie duża strata.Mierzyłyście,mierzycie owulacyjnym?Nie dawno dowiedziałam się,że taki wynalazek istnieje☺

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 lipca 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Napisałam posta i nie dodało 😐 mam owulacyjny microlife, polecam. Kiedyś prowadziłam obserwacje, wykresy itp. ale do niczego poza frustracją się nie przydały więc teraz termometr służy wszystkim domownikom 😂

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 lipca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę normalnym termometrem.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 lipca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam owulacyjny.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, Alicja jesteście? Co u Was?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 482 483 484 485 486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ