X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, może ta wcześniejsza owulacja będzie szczęśliwa! Wierzę, że te nowe leki Ci pomogą i czerwiec będzie pozytywny.

    U mnie czekanie na @ myślałam, że będzie już dzisiaj, ale na razie tylko lekkie skurcze, rano sprawdziłam temp i dosyć wysoka była. Nic pewnie jutro lub w poniedziałek się pojawi.
    Nie zapisujesz na wykresie? Może nie przyjdzie? Sikaj jutro

    U mnie dzisiaj @ się rozhulała. Już wczoraj wieczorem się zaczynała.

    krrropka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, może ta wcześniejsza owulacja będzie szczęśliwa! Wierzę, że te nowe leki Ci pomogą i czerwiec będzie pozytywny.

    U mnie czekanie na @ myślałam, że będzie już dzisiaj, ale na razie tylko lekkie skurcze, rano sprawdziłam temp i dosyć wysoka była. Nic pewnie jutro lub w poniedziałek się pojawi.
    Dziękuję 🙂 Trzymam kciuki, żeby nie przyszła 🙂

    Bertha. Kciuki za kolejny cykl.

    bertha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dwie kreski ❤️

    mój mąż dziś oglądał 7 osobowe auta, ciekawe😄
    i wczoraj dostałam plamienia różowego a dziś czarnego a już miałam nadzieję że ten okres zacznie się normalnie to teraz prawdopodobnie dni parę będę czekać na krwawienie ..dziwnie mi się porobiło po 3 porodzie hmm jak też to że wczoraj dopiero czułam klucie prawego jajnika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2020, 22:17

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, kciuki za nowy cykl, przyłóż się do relaksacji ;) . Może wszystkie powinnyśmy się wzajemnie dopingować. A z sikiem się wstrzymam, szkoda testu ;)

    Lolipop, no żeby niedługo ten zakup był koniecznością :) Ile dpo jesteś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2020, 22:37

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za was. Bertha relaksacja musi byc, Annie1981 ma racje ogromna. Ja postanowilam sie do jej rady podporzadkowac i sie relaksuje codziennie. Niestety wplyw tego dzieciaki zabieraja🤣🤣🤣🤣.
    Ja sie jakos dziwnie czuje, w lewym boku zaczelo mnie pobolewc, plecy bola, piersi wrazliwe. Ja nigdy tak nie mialam, a po stracie wszystko jakos tak inaczej, proboje sie w tym odnalesc.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka sikaj, moze sie udalo. Nie trzymaj nas wszystkie tu w niepewnosci

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Bertha, kciuki za nowy cykl, przyłóż się do relaksacji ;) . Może wszystkie powinnyśmy się wzajemnie dopingować. A z sikiem się wstrzymam, szkoda testu ;)
    To dobry pomysł z tym dopingowaniem 🙂 Udało Ci się już zrobić jakąś relaksację? 🙂

    Ania81 wrote:
    Dziewczyny kciuki za was. Bertha relaksacja musi byc, Annie1981 ma racje ogromna. Ja postanowilam sie do jej rady podporzadkowac i sie relaksuje codziennie. Niestety wplyw tego dzieciaki zabieraja🤣🤣🤣🤣.
    U mnie też nie łatwo być spokojną i efekty relaksacji szybko znikają, ale myślę, że im więcej takich praktyk, tym trudniej będzie nas wyprowadzić z równowagi 😉
    Jakich relaksacji używasz?

    krrropka, Ania81 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Bertha, kciuki za nowy cykl, przyłóż się do relaksacji ;) . Może wszystkie powinnyśmy się wzajemnie dopingować. A z sikiem się wstrzymam, szkoda testu ;)

    Lolipop, no żeby niedługo ten zakup był koniecznością :) Ile dpo jesteś?

    Ja czekam właśnie jak mi sie okres skończy by zadziałać;)

    o jakiej wy relaksacji piszecie??? ciekawe

    i jej ... pamiętam te emocje przy sikaniu na test.. sikajcie będziemy szukać drugiej kreski.. tutaj response jest najbardziej czuły. że niby 6

    Ania81 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że ja się nie staram, to mogę Was odpytywać z relaksacji 😉 tylko, żeby te relaksacje nie stały się źródłem stresu...

    krrropka, Ania81, Annie1981, bertha lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop, kilka stron wcześniej Annie1981 podawała linki do krótkich filmików relaksujących na yt dla starających się.

    Ania81, kciuki za nietypowe objawy!

    Pani prof. Katta, miało być dopingowanie, a nie odpytywanie :P Masz już liste??? :D To odhaczaj :D :D :D Zaczynam z nowym cyklem :D Annie1981, nie atakuj tak znienacka, bo stres ;) :* U mnie jeszcze @ brak, ale czuję że brzuch ciągnie coraz bardziej. Dzisiaj dpiero 26 dc więc spokojnie, jeszcze jest czas na testy.

    Ania81, Lolipop, kattalinna lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie 1981 ja nie ogladam relaksacji na YouTube z powodu dzieciakom, raczej mi nie dadza😔. Za to slucham muzyki relaksacyknej, pelno tego na youtubie 😀. Robie na drutach, pomaga czasami. Pieke ciasta, nie za czesto. A najczesciej koloruje mantry dla doroslych. Mi pomoga swietnie, chwila zapomnienia, przestaje myslec o problemach, skupiam sie na obrazku i na tym jakie kolory dobrac. Czasami to nawet ponad godzine relaksacji mam.
    Dzieki Kropka, ja dopiero 13dc, wiec daleko do testowania.

    Annie1981, kattalinna lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Lolipop, kilka stron wcześniej Annie1981 podawała linki do krótkich filmików relaksujących na yt dla starających się.

    Ania81, kciuki za nietypowe objawy!

    Pani prof. Katta, miało być dopingowanie, a nie odpytywanie :P Masz już liste??? :D To odhaczaj :D :D :D Zaczynam z nowym cyklem :D Annie1981, nie atakuj tak znienacka, bo stres ;) :* U mnie jeszcze @ brak, ale czuję że brzuch ciągnie coraz bardziej. Dzisiaj dpiero 26 dc więc spokojnie, jeszcze jest czas na testy.
    dziękuję za informację.. to ja też mam pewne metody relaksacji.. na przykład dużo rysuję.. ostatnio nawet córka mnie dużo naśladuje w tym temacie.. w czasie ciąży sobie szydełkowalam i po porodzie i właśnie muszę się wziąć za przeszycie ubrań.. córka poprosiła mnie o nową spódniczkę.. przeszyje jej też kombinezon na sukienkę..

    mi dalej się krwawienie nie rozpędza jest lekkie plamienie.. do dupy z takim okresem

    moje najmłodsza właśnie śpi a ja się relaksuję w świecie Simsów 😂

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    Ja czekam właśnie jak mi sie okres skończy by zadziałać;)

    o jakiej wy relaksacji piszecie??? ciekawe

    i jej ... pamiętam te emocje przy sikaniu na test.. sikajcie będziemy szukać drugiej kreski.. tutaj response jest najbardziej czuły. że niby 6
    Są badania, że codzienna praktyka relaksacji, zwiększa szanse na zajście w ciążę aż o 40%. To mogą być relaksację związane ze staraniami albo np. ćwiczenia oddechowe.
    Odnośnie First Response to raz się zastanawiałam czy go nie kupić, ale zaczęłam czytać i się okazało, że potrafi dawać dużo fałszywie pozytywnych wyników. Zresztą wyczytałam, że FS mają czułość 12.5mlU, a Tobie chodzi o to, że mają 6mlU?

    krrropka wrote:
    Annie1981, nie atakuj tak znienacka, bo stres ;) :*
    Hehe, dobra, już nie odpytuje 😁

    Ania81 wrote:
    Annie 1981 ja nie ogladam relaksacji na YouTube z powodu dzieciakom, raczej mi nie dadza😔. Za to slucham muzyki relaksacyknej, pelno tego na youtubie 😀. Robie na drutach, pomaga czasami. Pieke ciasta, nie za czesto. A najczesciej koloruje mantry dla doroslych. Mi pomoga swietnie, chwila zapomnienia, przestaje myslec o problemach, skupiam sie na obrazku i na tym jakie kolory dobrac. Czasami to nawet ponad godzine relaksacji mam.
    Ja też dopeiro jak mała śpi, albo nawet sobie afirmacje włączam jak śpię. Podobno wtedy też działają.
    Na pewno Twoje metody też są cenne, bo łagodzą stres, ale nie wiem czy takie były ujęte w badaniu.

    Ania81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja też dopeiro jak mała śpi, albo nawet sobie afirmacje włączam jak śpię. Podobno wtedy też działają.
    Na pewno Twoje metody też są cenne, bo łagodzą stres, ale nie wiem czy takie były ujęte w badaniu.

    tak. jestem pewna że mają 6mlU ale te Early Results
    . miałam testy z eBay niby o czułości 10 ..jak robiłam test z trzecim to coś mi mignelo..zrobiłam zaraz FR Early i już widać było gołym okiem .. na drugi dzień z clear blue ledwo wyszedł a FR ciemniał .
    w ogóle trochę tych testów zrobilam przez 7miesiecy i jak nie byłam w ciąży tak nawet cienia cieni cienia nie było 😆 ale tak to jest że wadliwe produkty mogą się trafić w każdej firmie.
    teraz postaram się czekać do okresu 😂

    i jeszcze natrafiłam na takie coś wlasnie

    https://zapodaj.net/c03821e0b82e7.png.html



    https://zapodaj.net/33ad08dcb964c.png.html




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 01:46

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj mój mąż idzie na badanie nasienia. Trzymajcie kciuki :)

    Lolipop, Annie1981, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop. Czułość 5-6 mlU rzeczywiście robi wrażenie. Ja jednak przeważnie robię testy 13dpo, więc każdy już jest w stanie pokazać kreseczkę.
    Czy Ty mieszkasz w Lisburn? 🙂

    Aga1510. Trzymam kciuki 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Lolipop. Czułość 5-6 mlU rzeczywiście robi wrażenie. Ja jednak przeważnie robię testy 13dpo, więc każdy już jest w stanie pokazać kreseczkę.
    Czy Ty mieszkasz w Lisburn? 🙂

    Aga1510. Trzymam kciuki 🙂
    ok tak. najlepiej czekać do okresu. ciazer biochemiczne zdarzają sie dosc często co nie oznacza z reguły niczego zlego. a tak stres nie pomaga.

    tak a skad wiesz 😆

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop, Annie1981 czy wy tez w UK zamiszkujecie? W jakiej czesc? Ja North West, wczesniej w Londynie przez 8 lat.

    Ja testuj tylko jak mi malpiszon nie przybedzie. Boje sie tego ze bedzie negatyw, a swoje przeszlam z pierwszym i uraz zostal.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    tak a skad wiesz 😆
    Na tym screenie z Amazona było 😁
    Ja mieszkam w Lurgan, to jesteśmy sąsiadkami 🤗

    Ania81 wrote:
    Lolipop, Annie1981 czy wy tez w UK zamiszkujecie? W jakiej czesc? Ja North West, wczesniej w Londynie przez 8 lat.
    Tak, ja w UK, ale na sąsiedniej wyspie, więc daleko mam do Ciebie.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 czyli polnocna Irlandia? Nie tak daleko, bo my teraz w Manchestererze mieszkamy, i raczej juz tu zostaniemy

    f2wl2n0amwelqrbt.png
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ