X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 maja 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, nawet nie wiecie jak się cieszę, że znalazłam ten wątek. Mam jedną koleżankę, która uważa, że jest absolutnie za późno na dziecko. A tu widzę, że nie jestem sama :) Przyznam, że trochę mnie stresuje mój wiek, ale bardzo chcę mieć drugie dziecko :)
    Mnie też stresuje wiek. Mam już odłożone pieniądze na NIFTY, poza tym nic więcej nie mogę zrobić, bo też bardzo chcę mieć drugie i żeby córeczka miała rodzeństwo.
    Zaczęłam się starać dwa lata temu, to też byłabym młodsza, ale jak widać plany to sobie można wsadzić...

    Ania81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    hej ..
    byłam na tym forum starając się o trzecie i tak rozmawiamy ..miało nr 4 już nie być bo w kwietniu miałam zaplanowana operacje brzuszka ale się wszystko przełożyło na niewiadomo kiedy i tak rozmyslamy czy by jednak nie postarać się o 4;)

    a ty też niezdecydowana?

    i właśnie doczytałam . przykro mi z powodu poronienia:(


    Ja chcialam przed poronieniem, ale wtedy nie bylam zdecydowana. Potem ciaza niespodzianka, niestety tak jak pisalam maluszek odszedl od nas. Teraz wiemy oboje ze czwarte musi byc.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Mnie też stresuje wiek. Mam już odłożone pieniądze na NIFTY, poza tym nic więcej nie mogę zrobić, bo też bardzo chcę mieć drugie i żeby córeczka miała rodzeństwo.
    Zaczęłam się starać dwa lata temu, to też byłabym młodsza, ale jak widać plany to sobie można wsadzić...


    Annie dasz bedzie dobrze. Moze czerwiec nam rodosc wszystkim przyniesie

    Annie1981, bertha lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 31 maja 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Ja chcialam przed poronieniem, ale wtedy nie bylam zdecydowana. Potem ciaza niespodzianka, niestety tak jak pisalam maluszek odszedl od nas. Teraz wiemy oboje ze czwarte musi byc.

    Trzymam kciuki by tym razem wszystko dobrze się ułożyło bo nie ma innej opcji.
    zdradzisz w jakim wieku masz dzieci ?
    my jeszcze na etapie czy na pewno.. teraz byłby dobry czas a jeśli by się udało to termin na miesiące które są moim zdaniem najlepsze ..nie chciałabym rodzic w okresie zimowym ci powiem :/ więc jak nie wyjdzie to nic..
    pozatym jeśli się zdecydujemy to chce starać się przed owulacja i zobaczyć co los da
    ..w tym cyklu pierwszy raz po porodzie odnotowalam mega płodny śluz! ciekawe jak będzie w następnym cyklu także czekam na okres

    Ania81 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 31 maja 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    Trzymam kciuki by tym razem wszystko dobrze się ułożyło bo nie ma innej opcji.
    zdradzisz w jakim wieku masz dzieci ?
    my jeszcze na etapie czy na pewno.. teraz byłby dobry czas a jeśli by się udało to termin na miesiące które są moim zdaniem najlepsze ..nie chciałabym rodzic w okresie zimowym ci powiem :/ więc jak nie wyjdzie to nic..
    pozatym jeśli się zdecydujemy to chce starać się przed owulacja i zobaczyć co los da
    ..w tym cyklu pierwszy raz po porodzie odnotowalam mega płodny śluz! ciekawe jak będzie w następnym cyklu także czekam na okres



    Nie pamietam czy pisalam, mam dwoch synow lat 8 i 4, oraz coreczke lat 6,5.
    Chcialabym teraz dziewczynke.
    Ale jesli sie uda nam, to bedzie dla nas najwazniejsze zeby dzidziusia byl zdrowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2020, 17:48

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 31 maja 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Nie pamietam czy pisalam, mam dwoch synow lat 8 i 4, oraz coreczke lat 6,5.
    Chcialabym teraz dziewczynke.
    Ale jesli sie uda nam, to bedzie dla nas najwazniejsze zeby dzidziusia byl zdrowy.

    ja też mam synów lat 13 i 19 miesięcy i córkę lat 10. chciałabym córeczkę ale jeśli byłby chłopiec to oczywiście radość równie wielka byle zdrowe co jest najważniejsze ..mimo wszystko może seks do pozytywnego testu ovu nie zaszkodzi 😄

    pierwszy syn niespodzianka a córka zaplanowana co do miesiąca, choć miała urodzić się w marcu a urodziła się w lutym 🙈.udalo się w pierwszym cyklu ..a trzeci syn w 7cyklu. także teraz nie nastawiam się że będzie łatwo ale a nuż, widelec😄

    Ania81 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    ja też mam synów lat 13 i 19 miesięcy i córkę lat 10. chciałabym córeczkę ale jeśli byłby chłopiec to oczywiście radość równie wielka byle zdrowe co jest najważniejsze ..mimo wszystko może seks do pozytywnego testu ovu nie zaszkodzi 😄

    pierwszy syn niespodzianka a córka zaplanowana co do miesiąca, choć miała urodzić się w marcu a urodziła się w lutym 🙈.udalo się w pierwszym cyklu ..a trzeci syn w 7cyklu. także teraz nie nastawiam się że będzie łatwo ale a nuż, widelec😄



    Moj pierwszy syn dlugo oczekiwany. Corcia to niespodzianka z wakacji. Najmlodszego zaplanowalismy i juz w drugim cyklu staran sie udalo.
    Teraz zobaczymy.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Moj pierwszy syn dlugo oczekiwany. Corcia to niespodzianka z wakacji. Najmlodszego zaplanowalismy i juz w drugim cyklu staran sie udalo.
    Teraz zobaczymy.

    ale cudna niespodzianka ❤️
    chcialabym żeby mi się teraz taka przytrafiła😄
    od lat stosunek przerywany i nigdy nic

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    ale cudna niespodzianka ❤️
    chcialabym żeby mi się teraz taka przytrafiła😄
    od lat stosunek przerywany i nigdy nic


    Uda sie, uda. Kiedy czas wlasciwy.
    Ja pomiedzy bralam tabletki antykoncepcyjne, nie zawsze mi z nimi dobrze bylo
    Teraz probojemy, oby sie udalo

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, fajnie że pojawiają się nowe i wracają hmmm nie wiem, jak napisać, bo przecież nie "stare" :D

    Bertha, trzymam kciuki za te relaksacje, oj wiem, u mnie też z konsekwencją krucho, na razie tylko raz zrobiłam. Ten cykl w ogóle taki na "odwal się" ani relaksacji, ani oleju rycynowego, nawet temperatury nie mierzę, dobrze że chociaż seksy były. Niby mam teraz dużo czasu, a za nic się nie mogę zabrać.

    Lolipop, Ania81, bertha lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Uda sie, uda. Kiedy czas wlasciwy.
    Ja pomiedzy bralam tabletki antykoncepcyjne, nie zawsze mi z nimi dobrze bylo
    Teraz probojemy, oby sie udalo

    trzeba być dobrej myśli jak to ja zawsze powtarzam z resztą 😄
    okres jakoś w niedzielę powinnam dostać ..moze się coś wyklaruje później jak mąż się nie rozmyśli 😂

    Ania81 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    trzeba być dobrej myśli jak to ja zawsze powtarzam z resztą 😄
    okres jakoś w niedzielę powinnam dostać ..moze się coś wyklaruje później jak mąż się nie rozmyśli 😂


    Trzymam kciuki

    Lolipop lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Hej dziewczyny, fajnie że pojawiają się nowe i wracają hmmm nie wiem, jak napisać, bo przecież nie "stare" :D

    Bertha, trzymam kciuki za te relaksacje, oj wiem, u mnie też z konsekwencją krucho, na razie tylko raz zrobiłam. Ten cykl w ogóle taki na "odwal się" ani relaksacji, ani oleju rycynowego, nawet temperatury nie mierzę, dobrze że chociaż seksy były. Niby mam teraz dużo czasu, a za nic się nie mogę zabrać.
    Krrropka, w sumie dobrze, że seksy były, większe szanse niż gdyby było odwrotnie 😉

    bertha, krrropka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z relaksacjami staram się być konsekwentna od tego cyklu, odkąd usłyszałam, że to podnosi szansę aż o 40% procent. 10 minut dziennie, raczej nie więcej.
    Do tego to pierwszy cykl z NAC i Inozytolem. Jajniki czuję dużo intensywniej, do tego nie miałam plamień po @, a zawsze mam przez kilka dni od zakończenia, więc jest jakaś zmiana.
    Chciałam jeszcze wrzucić ćwiczenia na lepsze ukrwienie macicy, ale ostatnie dni są bardzo intensywne i nie miałam kiedy. Muszę o tym pamiętać, bo niedługo owu.

    bertha, krrropka, kattalinna lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy testowania?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cicha nadzieje, ze moze na koniec tego miesiaca. Czerwiec to dla mnie specjalny miesiac. Urodziny taty i moje. Wiec moze jakis dobre wibracje do mnie naplyna i sie uda

    kattalinna lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja z relaksacjami staram się być konsekwentna od tego cyklu, odkąd usłyszałam, że to podnosi szansę aż o 40% procent. 10 minut dziennie, raczej nie więcej.
    Do tego to pierwszy cykl z NAC i Inozytolem. Jajniki czuję dużo intensywniej, do tego nie miałam plamień po @, a zawsze mam przez kilka dni od zakończenia, więc jest jakaś zmiana.
    Chciałam jeszcze wrzucić ćwiczenia na lepsze ukrwienie macicy, ale ostatnie dni są bardzo intensywne i nie miałam kiedy. Muszę o tym pamiętać, bo niedługo owu.
    Ja się w nowym cyklu zmotywuje do konsekwentnych relaksacji. Dzisiaj lub jutro @. Testy białe.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981, a ty już wykresów nie prowadzisz?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Annie1981, a ty już wykresów nie prowadzisz?
    Prowadzę w tej apce co kropka, ale nie umiem go udostępnić. Zresztą temperatury nie mierzę, więc zbyt wiele na nim nie ma. Ostatnio zainstalowałam sobie też apke OF, chwilę udostępniłam ten wykres, ale tam połowa rzeczy, które wpisuję, nie jest widoczna przez udostępnianie, więc stwierdziłam, że nie ma sensu.

    U mnie jest bardzo dziwny cykl, bo zaczęłam brać Inozytol i NAC. Strasznie mi to namieszało. Zawsze pozytywny test i ból owulacyjny miałam w 12 dc (czyli powinno być dzisiaj), tymczasem bol owu był 9dc, jedyny płodny śluz 7dc. Od tego czasu piersi bolą, tak jak zawsze bolały po owulce. Pozytywnego testu nie było. Jeśli owu była 9dc to może pozytyw był 8dc, ale nie robiłam, bo nie spodziewałam się tak szybko.
    Myślę, że owu mogła być 9dc, ale dalej robię testy i nie przerywamy starań, także nie jestem pewna kiedy będę testować, zobaczymy jak dalej ten cykl się rozwinie.

    bertha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, może ta wcześniejsza owulacja będzie szczęśliwa! Wierzę, że te nowe leki Ci pomogą i czerwiec będzie pozytywny.

    U mnie czekanie na @ myślałam, że będzie już dzisiaj, ale na razie tylko lekkie skurcze, rano sprawdziłam temp i dosyć wysoka była. Nic pewnie jutro lub w poniedziałek się pojawi.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ