X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Tak, ja w UK, ale na sąsiedniej wyspie, więc daleko mam do Ciebie.

    no nie żartuj:) ale fajnie .może się znamy😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 13:20

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Lolipop, Annie1981 czy wy tez w UK zamiszkujecie? W jakiej czesc? Ja North West, wczesniej w Londynie przez 8 lat.

    Ja testuj tylko jak mi malpiszon nie przybedzie. Boje sie tego ze bedzie negatyw, a swoje przeszlam z pierwszym i uraz zostal.
    tak . tylko ja NI jak koleżanka

    a co do testowania. kiedy dokładnie??? trzymam kciuki☺️

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81, w North West to ja mieszkam :) Dokładnie między Liverpool a Manchester.

    Ania81, kattalinna lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Na tym screenie z Amazona było 😁

    Lolipop może faktycznie usuń ten link, bo tam post code jest.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Annie1981 czyli polnocna Irlandia? Nie tak daleko, bo my teraz w Manchestererze mieszkamy, i raczej juz tu zostaniemy
    Tak, NI 🙂
    Lolipop wrote:
    no nie żartuj:) ale fajnie .może się znamy😆
    Raczej watpie, żebyśmy się znały, ale zawsze możemy się umówić na kawę 🙂
    Powiedz, ogarniasz tu jakoś ginekologa, badania krwi czy wszystko w Polsce robisz?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ania81, w North West to ja mieszkam :) Dokładnie między Liverpool a Manchester.


    Super, to my sasiadki 😊😀. Czy ty wiesz cokolwiek o St. Marys szpitalu polozniczym w Manchestererze?
    Dlugo juz jestescie dziewczyny tutaj??

    krrropka lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, niestety nie mam pojęcia co to za szpital.

    Annie, Bertha, wygląda na to że od dzisiaj zaczynam relaksacje.

    Annie1981, bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Raczej watpie, żebyśmy się znały, ale zawsze możemy się umówić na kawę 🙂
    Powiedz, ogarniasz tu jakoś ginekologa, badania krwi czy wszystko w Polsce robisz?

    spotkania z ginekologiem to miałam tylko wtedy kiedy miałam kilka razy kolposkopie, kilka razy biopsję i w końcu zabieg loop.

    A tak wiem że na przykład w kings bridge są prywatni ginekolodzy w tym polka zawislak. mają pakiety dla ciężarnych ale to kwota rzędu 4000 £.
    można też oczywiście na jednorazową wizytę ale to wtedy chyba koło 160 £ kosztuje jak pamiętam.. i ogólnie jak popatrzysz sobie na ceny kolposkopii czy choćby wymazu to po prostu ceny z kosmosu. no ale nie ma że nie ma, prywatna opieka też jest.

    zamawiałam tylko badanie GBS online doktor laboratory bo ciągle zapominam położnej powiedzieć i w końcu już było za późno. mają też swoją apkę co do norm

    aaa i trafiłam na promocję co do gender scan i zapłaciłam 35£😄

    w ogóle Belfaście chyba jest jakis Vitalis gdzie też można iść na pobranie krwi ale też można samemu.. na pewno taniej jak z wizytą u ginekologa.

    w ogóle tak naprawdę starając się o trzecią ciążę dopiero poczułam że muszę zrobić zestaw badań na wszystkie hormony chodź czułam że te zawirowania z cyklami są po kilkumiesięcznym braniu tabletek na trądzik i po prostu muszę poczekać na unormowanie. Los chciał że musiałam lecieć do Polski.. był to już mój 7 cykl starań.. badania robiłam akurat 5.6 dpo kiedy moje słoneczko się właśnie wtedy zagnieżdżalo..(miałam potwornya 2 godzinny ból brzucha a poza tym cały cykl czułam się świetnie) a badania wyszły książkowe... wręcz po wynikach czułam że chyba z tym razem się coś zadziałało 😆

    nie wiem czy będę chciała robić badania na hormony. uda się to się uda, nie uda się to się nie uda. jednak myślę by porozmawiać z gp i postarać się o spotkanie z ginekologiem.. szczególnie przez ten mój zabieg..po porodzie wciąż mam jakieś dziwne plamienia w środku cyklu też chciałabym żeby ktoś to zbadał zaglądając do środka..(jak mały miał 8 miesięcy to byłam w Polsce i wszystkie badania też były okej)

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ania, niestety nie mam pojęcia co to za szpital.

    Annie, Bertha, wygląda na to że od dzisiaj zaczynam relaksacje.

    Ok

    Spokojnej relaksacji 💗

    krrropka lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam brata i koleżankę w NI 😉

    Krrropka, udanego luzowania!

    Annie1981, krrropka, Lolipop lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ania, niestety nie mam pojęcia co to za szpital.

    Annie, Bertha, wygląda na to że od dzisiaj zaczynam relaksacje.
    O, daj znać jak Ci się podobało 🙂

    Lolipop. Tak, Zawislak jest jedynym, polskim ginem w NI, z tego co wiem. Może dlatego ceny ma z kosmosu. Za wizytę z USG liczy sobie £250. Taniej było mi pojechać na scan do polskiej kliniki do Dublina, i to wliczając w to paliwo.
    Muszę jednak zerknąć na jej stronę, bo mam przymus zrobienia testów na ureaplasme i mycoplasme. Chciałam to zrobić w PL, ale odwołali loty, a tutaj to aż boje się ile to będzie kosztowało 🙈 Zastanawiam się też czy nie jechać po to do Dublina, ewentualnie zamówić test korespondencyjny.
    Mi tu zrobili w przychodni kilka podstawowych badań hormonów i wszystkie wyszły ok. Potem odesłali do kliniki niepłodności. Tam zrobili kilka badań, mieli dać wizytę na ich omówienie i tak już rok czekamy 🙈 Porażka totalna. A przez to GP już żadnych badań nie zleci, bo przecie jesteśmy pod opieką kliniki 🙈
    Udało mi się wydębić badania na B12, kwas foliowy, homocysteine i TSH. To z uwagi na mutacje genetyczne. Dziś właśnie miałam pobieraną krew i jestem w 7 niebie, że cokolwiek mogę sobie tu zbadać.
    Poza tym korzystam z konsultacji online z polskimi lekarzami, ale niestety badań sobie w ten sposób nie zrobię.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow!! Ale forum ożyło!!! Super!
    Fajne te testy abblo.. tylko kurczę drogo wychodzą. Ja czasem zamawiam na ebay FR early result, z Australii, wychodzą mega tanio - za 14 testów 26 euro. Czyli 1,86 euro za test. A szybko przychodzą (do Polski).
    https://www.ebay.de/itm/First-Response-14-Pregnancy-In-Stream-Test-Early-Result-Sensitive-Tests-Stick/231773305062
    Kurczę, akurat niemieckiego ebaya mam włączonego wiec taki link, sorki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 21:42

    Papierówka, Lolipop lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    O wow!! Ale forum ożyło!!! Super!
    Fajne te testy abblo.. tylko kurczę drogo wychodzą. Ja czasem zamawiam na ebay FR early result, z Australii, wychodzą mega tanio - za 14 testów 26 euro. Czyli 1,86 euro za test. A szybko przychodzą (do Polski).
    https://www.ebay.de/itm/First-Response-14-Pregnancy-In-Stream-Test-Early-Result-Sensitive-Tests-Stick/231773305062
    Kurczę, akurat niemieckiego ebaya mam włączonego wiec taki link, sorki.
    Trzeba było nam nowej krwi 😂
    A odnośnie testów, to dla mnie mimo wszystko drogo 😉 Ja kupuję 30 testów za 5 funtów, z ebaya 😂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    O, daj znać jak Ci się podobało 🙂

    Lolipop. Tak, Zawislak jest jedynym, polskim ginem w NI, z tego co wiem. Może dlatego ceny ma z kosmosu. Za wizytę z USG liczy sobie £250. Taniej było mi pojechać na scan do polskiej kliniki do Dublina, i to wliczając w to paliwo.
    Muszę jednak zerknąć na jej stronę, bo mam przymus zrobienia testów na ureaplasme i mycoplasme. Chciałam to zrobić w PL, ale odwołali loty, a tutaj to aż boje się ile to będzie kosztowało 🙈 Zastanawiam się też czy nie jechać po to do Dublina, ewentualnie zamówić test korespondencyjny.
    Mi tu zrobili w przychodni kilka podstawowych badań hormonów i wszystkie wyszły ok. Potem odesłali do kliniki niepłodności. Tam zrobili kilka badań, mieli dać wizytę na ich omówienie i tak już rok czekamy 🙈 Porażka totalna. A przez to GP już żadnych badań nie zleci, bo przecie jesteśmy pod opieką kliniki 🙈
    Udało mi się wydębić badania na B12, kwas foliowy, homocysteine i TSH. To z uwagi na mutacje genetyczne. Dziś właśnie miałam pobieraną krew i jestem w 7 niebie, że cokolwiek mogę sobie tu zbadać.
    Poza tym korzystam z konsultacji online z polskimi lekarzami, ale niestety badań sobie w ten sposób nie zrobię.

    tak . wlasnie. taniej w Dublinie .szkoda tylko ze tak daleko 😄
    co do Zawislak. napisz do niej .ciekawe co ci napisze. wczoraj patrzyłam i tym testem korespondencyjnym ok 100£ także ciekawa jestem ile to z wizytą wyniesie .
    na twoim miejscu zamowilabym pewnie test online😆 tym bardziej że masz kogoś z kim możesz te wyniki omówić

    co do tej kliniki niepłodności..macie na nią namiar . nie lepiej się upomnieć??

    dobrze że rozmawiasz i dazysz do swojego , właśnie ja muszę też bo ten okres nic nie idzie ..piersi bola strasznie(szok) ..i właśnie miałam sobie piersi zbadać w pl ale lot odwołany w kwietniu choć i tak bym nie poleciała .
    na dodatek mam bóle lekkie brzuszka a za parę h nic jakbym nie miała tych plamien i zaś lekko boli ale ton wciaz nie takie odczucie j zawsze na okres. coś nie tak i inaczej jak zawsze . zobaczymy czy mi owulacyjny wyjdzie w owulace ...jeszcze mam po synku 😄

    kupowałam jak Bertha pl.w paczkach haha

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    O wow!! Ale forum ożyło!!! Super!
    Fajne te testy abblo.. tylko kurczę drogo wychodzą. Ja czasem zamawiam na ebay FR early result, z Australii, wychodzą mega tanio - za 14 testów 26 euro. Czyli 1,86 euro za test. A szybko przychodzą (do Polski).
    https://www.ebay.de/itm/First-Response-14-Pregnancy-In-Stream-Test-Early-Result-Sensitive-Tests-Stick/231773305062
    Kurczę, akurat niemieckiego ebaya mam włączonego wiec taki link, sorki.
    oh tanioszka . NIE wysyłają do mnie :(:( kto mi zamówi? 😂

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Madzia123 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy jesteście bardziej doświadczone, wiec moze mi podpowiecie. Robiłam dzisiaj profilaktyczne badania krwi i przy okazji zrobiłam betę... Jestem w 26dc (moje cykle trwają 30-31 dni) dzisiaj 10 dpo - mój wynik <0,200 mIU/ml. Wiem, że trochę się pośpieszyłam, ale czy to przekreśla moje nadzieje? Jak myślicie czy jest jeszcze szansa? Któraś z Was miała taki wynik, a później okazała się ciąża?

  • Aggnieszka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim, ja tez sie staram, ale jestm na poczatku drogi. Dopiero po pierwszym badaniu.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia123 wrote:
    Dziewczyny wy jesteście bardziej doświadczone, wiec moze mi podpowiecie. Robiłam dzisiaj profilaktyczne badania krwi i przy okazji zrobiłam betę... Jestem w 26dc (moje cykle trwają 30-31 dni) dzisiaj 10 dpo - mój wynik <0,200 mIU/ml. Wiem, że trochę się pośpieszyłam, ale czy to przekreśla moje nadzieje? Jak myślicie czy jest jeszcze szansa? Któraś z Was miała taki wynik, a później okazała się ciąża?

    wiesz. owulacja zawsze się o ten jeden dzień może przesunąć, opóźnić a wtedy teoretycznie jakaś szansa jest ...
    osobiście nigdy nie robiłam bety

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggnieszka wrote:
    Czesc wszystkim, ja tez sie staram, ale jestm na poczatku drogi. Dopiero po pierwszym badaniu.
    witaj . napiszesz coś o sobie?

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    tak . wlasnie. taniej w Dublinie .szkoda tylko ze tak daleko 😄
    co do Zawislak. napisz do niej .ciekawe co ci napisze. wczoraj patrzyłam i tym testem korespondencyjnym ok 100£ także ciekawa jestem ile to z wizytą wyniesie .
    na twoim miejscu zamowilabym pewnie test online😆 tym bardziej że masz kogoś z kim możesz te wyniki omówić

    co do tej kliniki niepłodności..macie na nią namiar . nie lepiej się upomnieć??

    dobrze że rozmawiasz i dazysz do swojego , właśnie ja muszę też bo ten okres nic nie idzie ..piersi bola strasznie(szok) ..i właśnie miałam sobie piersi zbadać w pl ale lot odwołany w kwietniu choć i tak bym nie poleciała .
    na dodatek mam bóle lekkie brzuszka a za parę h nic jakbym nie miała tych plamien i zaś lekko boli ale ton wciaz nie takie odczucie j zawsze na okres. coś nie tak i inaczej jak zawsze . zobaczymy czy mi owulacyjny wyjdzie w owulace ...jeszcze mam po synku 😄

    kupowałam jak Bertha pl.w paczkach haha
    Ten korespondencyjny za £100 to u Zawislak? Ja u niej na stronie nie widzę żadnego cennika.
    Widziałam takie testy za £100-150 online, ale trochę się boje, nie wiem czy to wyjdzie rzetelny wynik w ten sposób.
    Jak na razie Zawislak nie odpisała.
    Odnośnie kliniki płodności to miałam mieć wizytę w kwietniu i odwołali ja z uwagi na Covid, więc to nie minęło tak dużo czasu od tej niedoszłej wizyty. Z uwagi na Covid dalej większość pozamykana, więc myślę, że tam też. Muszę sprawdzić czy mam jakieś namiary na nich, bo do tej pory dzwoniłam tylko na Booking Line. Napisałam też do nich pismo, żeby przesłali mi moje wyniki, które były zrobione już prawie rok temu, a ja ich na oczy nie widziałam, ale oczywiście cisza.
    A testy ja też kupuję w paczkach. Owulacyjne po 50 sztuk, ciążowe po 30 sztuk 😉


    Agnieszka. Witaj i powodzenia życzę 🙂 Starasz się o pierwszego maluszka?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ