X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 lipca 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, trochę odbijając od tematu testów srestów... Jak tam gabinet?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    GP Cię tam badała?

    Bertha. Tak jak pisze Kattalina, na pewno jesteś w stanie ocenić czy to trefne testy, więc nie chcę nakręcać, ale w razie czego kciuki trzymam 😉

    tak. palpacyjnie . i wsadzała ten przyrząd by zobaczyć. tam gdzie miałam zabieg zapewne zrobią mi kolposkopię . i podziwiała za samobadanie😄

    plamienie dziś ciemnobrązowe ciąg dalszy..jest ciut więcej.. dziś powinna być @ +2 dni. za to piersi mnie dziś rozsadzają.


    Witaj Mała S:)

    Kroopka nowy cykl, nowa szansa!

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzisiaj ok godz 16
    316d73910322.jpg

    Tu jakieś inne
    f232a19fea61.jpg

    Z porannego moczu raczej były słabe.



    Wszystkie inne testy - Nordtest, one step, bobotest, pink, jakiś inny no name negatywne.

    Papierówka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Bertha, trochę odbijając od tematu testów srestów... Jak tam gabinet?
    A dziękuje, rozkręca się! :) jestem tam dwa popołudnia w tygodniu na 4 godziny, już 2 tygodnie minęły i miałam chyba 12 pacjentów 💪🏼
    Do tego mam ciagle chętnych na konsultacje online także dzieje się. :) a co najważniejsze, z tego co mam info od pacjentów, to pomagaja im moje ziółka :) jeśli chodzi o wizyty aku to jeszcze za wcześnie żeby mogli dać znać jak po nich, a tym bardziej ze również od razu biorą ziółka. Także to łączony efekt będzie. :)

    Ania81, kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A dziękuje, rozkręca się! :) jestem tam dwa popołudnia w tygodniu na 4 godziny, już 2 tygodnie minęły i miałam chyba 12 pacjentów 💪🏼
    Do tego mam ciagle chętnych na konsultacje online także dzieje się. :) a co najważniejsze, z tego co mam info od pacjentów, to pomagaja im moje ziółka :) jeśli chodzi o wizyty aku to jeszcze za wcześnie żeby mogli dać znać jak po nich, a tym bardziej ze również od razu biorą ziółka. Także to łączony efekt będzie. :)


    Super, ze idzie dobrze. Oby tak dalej. Trzymam kciuki by sie rozkrecal gabinet coraz bardziej.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 4 lipca 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Witamy cie tutaj. Moze powiesz cos o sobie? Jak dlugo sie starasz? Czy robilas jakies badania?
    Witaj Aniu81, również rocznik 81 😁🙈💪 licząc od odstąpienia tabletek to już 6 lat mija pierwsze badania w 2015 r ktore byly bez żadnych zarzutów staralismy sie naturalnie bez spiny jak będzie tak będzie ale nie wszystko wychodzi tak jak by się chciało przeszłam przez 3 lata terapii ( z własnej nieprzymuszonej woli -
    ) między czasie chodzilam do lekarza powielalam badania próbować próbować słyszałam 😁 tak do dzisiaj trafiłam do kliniki jestem po 2 wizycie mam podwyzszona prolaktyne od dzisiaj jestem na Dostinexe przygotowywana do inseminacji ...to tak w bardzo okrojonym skrócie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2020, 22:04

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mała S i dziewczyny :) ja od jutra stymulacja letrozolem i inseminacja. Może w tej klinice przyloza się do zabiegu. Nie powiem, stres jest i zwątpienie, że kiedykolwiek się jeszcze uda.
    Czy Wam lekarze też ciągle gadają, że wiek itd? Irytuje mnie to. Solidnie mnie opieprzcie bo już dzisiaj sobie wmawiam, że jestem za stara, że coś się stanie w ciąży, że to już nie czas.

    Bertha, cieszę się, że spełniasz się w pracy. To super uczucie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2020, 10:16

  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 5 lipca 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    To dzisiaj ok godz 16
    316d73910322.jpg

    Tu jakieś inne
    f232a19fea61.jpg

    Z porannego moczu raczej były słabe.



    Wszystkie inne testy - Nordtest, one step, bobotest, pink, jakiś inny no name negatywne.
    czy to nie czasem biochemiczna ?;(
    bo te kreski to są bardzo widoczne

    Aga1510 trzeba myśleć pozytywnie. trzymam kciuki

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 lipca 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    czy to nie czasem biochemiczna ?;(
    bo te kreski to są bardzo widoczne

    Aga1510 trzeba myśleć pozytywnie. trzymam kciuki
    Bardzo możliwe. Nie zbadałam bety, to pewności mieć nie będę. Ale jeśli tak, to to są jedyne testy które to wychwyciły a robiłam różnych marek.
    To w sumie dobrze ze coś chwyciło po tylu latach. Może się coś odblokuje w końcu.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 lipca 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, cieszę się, że jest ruch w interesie! To na pewno dodaje skrzydeł 🙂 oby tak dalej!

    Z testami dziwna sprawa. Pozostaje czekać.

    Aga, w kwestii wieku i ku pokrzepieniu serc przywołam tu przypadek mojej rodzonej siostry, która pierwsze dziecko urodziła w wieku 42, drugie 46, w międzyczasie miała jedno poronienie ale te dwie ciąże były zdrowe i bez większych problemów. Wiek nie jest wyrokiem. Tu na forum jest mnóstwo dziewczyn bardzo młodych, które też mają trudności w zajściu w ciążę.

    Annie1981, Papierówka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    tak. palpacyjnie . i wsadzała ten przyrząd by zobaczyć. tam gdzie miałam zabieg zapewne zrobią mi kolposkopię . i podziwiała za samobadanie😄
    Szok, nie słyszałam, żeby GP robili takie rzeczy 😲

    Mała S. Witaj i powodzenia przy inseminacji 🙂

    Bertha. Dziwna sprawa z tymi testami. Kreska widać, że ciemnieje, więc nie wygląda na fake, ale z drugiej strony jest już dość mocna, więc na testach innej marki też powinna wyjść. Najlepiej idź na betę to będziesz wiedziała czy coś się zadziało.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 6 lipca 2020, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Bardzo możliwe. Nie zbadałam bety, to pewności mieć nie będę. Ale jeśli tak, to to są jedyne testy które to wychwyciły a robiłam różnych marek.
    To w sumie dobrze ze coś chwyciło po tylu latach. Może się coś odblokuje w końcu.
    Bertha! Bardzo bardzo trzymam kciuki!!!!! Super, że jest nawet cień! To znaczy, że coś się dzieje, że się da! Trzymam kciuki by kreseczka ciemniała! Ależ się cieszę :D

    Jak chcesz sprawdzić wiarygodność testów, daj nowy tej firmy chłopowi żeby nasikał. ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2020, 00:19

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 lipca 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha. Jak u Ciebie? Robisz betę? Daj znać, bo trzymam kciuki 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 lipca 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ dzisiaj. Także się wyjaśniło. Testy evidence-10 są do bani!
    Nie dawałam M do nasikania bo nie chce go nakręcać ze testuje, wiec nie mówię nawet ze jakieś cienie się pojawiają, bo już zbyt wiele razy taka historia u nas była, i zawsze jak zrobiłam betę to była =0. Także tym razem nie poszłam się już kłuć, ponieważ na innych testach nic nie wyszło i „śmierdziało” mi to. :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 lipca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli evidence ewidentnie do d.upy... powinny być kary za takie buble. Podejrzewam, że w USA łatwo możnaby wygrać proces z takim producentem o duże odszkodowanie za robienie złudnych nadziei...

    bertha, Lolipop lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 lipca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, beznadziejne te testy. Szkoda, że tak wyszło 🙁

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    U mnie @ dzisiaj. Także się wyjaśniło. Testy evidence-10 są do bani!
    Nie dawałam M do nasikania bo nie chce go nakręcać ze testuje, wiec nie mówię nawet ze jakieś cienie się pojawiają, bo już zbyt wiele razy taka historia u nas była, i zawsze jak zrobiłam betę to była =0. Także tym razem nie poszłam się już kłuć, ponieważ na innych testach nic nie wyszło i „śmierdziało” mi to. :)
    Kurczę, szkoda :( może to była biochemiczna bo na zdjęciach wydaje mi się że raz była mocniejsza A wcześniej słabsza. Staraj się w najbliższym cyklu bo po biochemicznej są większe szanse. Trzymam kciuki! :**

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka wrote:
    Kurczę, szkoda :( może to była biochemiczna bo na zdjęciach wydaje mi się że raz była mocniejsza A wcześniej słabsza. Staraj się w najbliższym cyklu bo po biochemicznej są większe szanse. Trzymam kciuki! :**
    Może tak być, choć w czasie okresu tez zrobiłam sobie ten test bo miałam ostatni i chciałam już go wywalić to mówię sprawdzę co pokazuje. I tak pokazał cień, także on zawsze daje cień (przynajmniej u mnie...)
    Ale wiadomo, staramy się dalej. Mam nadzieje ze się z serducha wystrzelimy.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 lipca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika płodności w UK jest cały czas zamknięta z uwagi na wirusa, a jak tam dzwoniłam to kazali czekać na swoją kolej, bo niby już umawiają wizyty telefoniczne. Stwierdziłam, że wyślę do nich list, bo lekarka z Invicty kazała ich cisnąć. Wobec tego napisałam, że mam niskie AMH, że zostało mi tylko 10 miesięcy (robią tylko do 40tki), żeby przystąpić do 2 refundowanych procedur, a nie zostałam jeszcze nawet dodana do listy oczekujących na IVF (takie tu są procedury).
    List wysłałam 6 dni temu i dziś zadzwoniła do mnie kobieta z kliniki oferując konsultacje telefoniczną w środę 😲 Chyba rzeczywiście dodali dwa do dwóch i wyszło im, że mamy mało czasu, bo moje wyniki leżały u nich rok czasu i nikt nic nie robił.
    W każdym razie cieszę się, że w końcu coś się zacznie dziać 🙂 Może poznam jakąś datę, jakieś dalsze kroki 🤗

    Ania81, Papierówka, krrropka, bertha lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie super wiesci, oby teraz poszlo szybko i skutecznie z pieknym sukcesem na zakonczenie. Pieknego bobaska zycze kochana.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
‹‹ 512 513 514 515 516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ