X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 lipca 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Klinika płodności w UK jest cały czas zamknięta z uwagi na wirusa, a jak tam dzwoniłam to kazali czekać na swoją kolej, bo niby już umawiają wizyty telefoniczne. Stwierdziłam, że wyślę do nich list, bo lekarka z Invicty kazała ich cisnąć. Wobec tego napisałam, że mam niskie AMH, że zostało mi tylko 10 miesięcy (robią tylko do 40tki), żeby przystąpić do 2 refundowanych procedur, a nie zostałam jeszcze nawet dodana do listy oczekujących na IVF (takie tu są procedury).
    List wysłałam 6 dni temu i dziś zadzwoniła do mnie kobieta z kliniki oferując konsultacje telefoniczną w środę 😲 Chyba rzeczywiście dodali dwa do dwóch i wyszło im, że mamy mało czasu, bo moje wyniki leżały u nich rok czasu i nikt nic nie robił.
    W każdym razie cieszę się, że w końcu coś się zacznie dziać 🙂 Może poznam jakąś datę, jakieś dalsze kroki 🤗

    ale super! trzymma kciuki aby teraz poszło prędko i by się udało 😍

    ja dzis jestem 6dc ...wczoraj w nocy seksik a dziś rano mnóstwo płodnego idealnego śluzu zdomieszką plamienia bo już to końcówka okresu 🙉😂 moje ciało świruje serio.
    zrobiłam rano test ze śliny i piękne paprotki które oznaczają owulke😱 .szyjka wysoko i myślę otwarta ale jeszcze nie tak miękka ..co to.sie dzieje 🙈 zrobię później test paskowy czy to się w ogóle pokrywa bo się zamieszałam

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Grosia Przyjaciółka
    Postów: 108 108

    Wysłany: 12 lipca 2020, 02:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie tu dawno nie było....
    Witam wszystkie nowe jak i stałe bywalczynie i niezmiennie życzę dzidziusia w brzuszku🙂
    Mimo,że bardzo niewyspana ale mega szczęśliwa zostawiam zdjęcie moich trzy miesięcznych bliźniaczek
    70f2b2b8d25d.jpg[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 02:50

    Annie1981, kattalinna, Ania81, bertha, Lolipop, Papierówka, krrropka, Maggia lubią tę wiadomość

    1.04.2020 Dwie córeczki💗💗
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lipca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop. No ciekawe czy zbliża się owulka. Trochę szybko by było.

    Grosia. Cudne dziewczynki 😍 Gratuluję 🙂

    Lolipop lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 lipca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, piękności 😍😍 jak starsze rodzeństwo?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 12 lipca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia przesliczny malenstwa. 💖💖💖 Gratulacje

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • sylwiam-81 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 12 lipca 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, śliczne maluszki :-)

    zaczynam starania o drugie dziecko :-)

    zrz63e5etzel1a61.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 lipca 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Klinika płodności w UK jest cały czas zamknięta z uwagi na wirusa, a jak tam dzwoniłam to kazali czekać na swoją kolej, bo niby już umawiają wizyty telefoniczne. Stwierdziłam, że wyślę do nich list, bo lekarka z Invicty kazała ich cisnąć. Wobec tego napisałam, że mam niskie AMH, że zostało mi tylko 10 miesięcy (robią tylko do 40tki), żeby przystąpić do 2 refundowanych procedur, a nie zostałam jeszcze nawet dodana do listy oczekujących na IVF (takie tu są procedury).
    List wysłałam 6 dni temu i dziś zadzwoniła do mnie kobieta z kliniki oferując konsultacje telefoniczną w środę 😲 Chyba rzeczywiście dodali dwa do dwóch i wyszło im, że mamy mało czasu, bo moje wyniki leżały u nich rok czasu i nikt nic nie robił.
    W każdym razie cieszę się, że w końcu coś się zacznie dziać 🙂 Może poznam jakąś datę, jakieś dalsze kroki 🤗
    Super ze napisałaś list i tak szybko zadziałali!!! Trzymam kciuki!!! 💪🏼

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 lipca 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    ale super! trzymma kciuki aby teraz poszło prędko i by się udało 😍

    ja dzis jestem 6dc ...wczoraj w nocy seksik a dziś rano mnóstwo płodnego idealnego śluzu zdomieszką plamienia bo już to końcówka okresu 🙉😂 moje ciało świruje serio.
    zrobiłam rano test ze śliny i piękne paprotki które oznaczają owulke😱 .szyjka wysoko i myślę otwarta ale jeszcze nie tak miękka ..co to.sie dzieje 🙈 zrobię później test paskowy czy to się w ogóle pokrywa bo się zamieszałam

    Oooo, no niezle. U mnie tez jakieś dziwactwa. Doprawdy ja robię usg i chyba jeszcze nic tam nie urosło wielkiego ale boli mnie jajnik od wczoraj ciagle, endometrium ma już 8mm - stan na wczoraj, czyli tez 6dc.. pęcherzyk jakiś 14mm był, choć któż to wie czy coś już nie pękło..
    no przedziwne. Ale ja w poprzednim cyklu brałam stymulacje, może to z tego takie rozregulowanie.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 13 lipca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Oooo, no niezle. U mnie tez jakieś dziwactwa. Doprawdy ja robię usg i chyba jeszcze nic tam nie urosło wielkiego ale boli mnie jajnik od wczoraj ciagle, endometrium ma już 8mm - stan na wczoraj, czyli tez 6dc.. pęcherzyk jakiś 14mm był, choć któż to wie czy coś już nie pękło..
    no przedziwne. Ale ja w poprzednim cyklu brałam stymulacje, może to z tego takie rozregulowanie.
    no to chyba ładnie jak na ten dzień cyklu. przyjmując że pęcherzyk rośnie ok 2mm na dzień to w 4/5 dni może już pęknąć i endometrium jeszcze podrośnie.

    choć wielu kobietom pękaly jak miał 18mm i ciąża była.

    może i faktycznie u ciebie to po hormonach jeszcze a u mnie to nie wiem.
    lh wyszło w połowie a potem jeszcze jaśniejsze to ja już nie wiem. tester ze śliny pokazuje piękne paprotki także mozLiwe że to przygotowania pełną parą do owulacji bo wyczytałam że piękne i 3 dni może wskazywac🥴 szyjka wysoko pulchna jak usta ..jest mokro i ślisko

    także wszystko szybciej o te dni parę jak zawsze

    temp byłaby tutaj najlepsza odpowiedzią ale się nie chce 😄

    ale tak czy inaczej działac można i codzien😄
    choć czekam na list co do wizyty z ginem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 15:35

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 lipca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesna owulacja może być jak najbardziej, dlatego te dni między okresem a owu nazywają się okresem potencjalnie płodnym 😉 duże szanse na dziewczynkę gdyby coś 😉 powodzenia dziewczyny!

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 15 lipca 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosia, jakie słodkie :) :) :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 lipca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właśnie po rozmowie z kliniką plodności w UK. Lekarz wpisał nas na listę oczekujących na IVF, ale z góry zapowiedział, że wątpi, żeby udało nam się skorzystać z opcji refundowanej, bo przysługuje tylko do 40 lat, a ja tyle kończę za 10 miesięcy. W standardowych warunkach czeka się rok, a covid jeszcze to spowolnił.
    O moim wyniku AMH wypowiadał się bardzo negatywnie, że marne szanse, że stymulacja pewnie się nie powiedzie i takie tam. Żadnych pozytywów, pocieszania, nadziei.
    Brałam pod uwagę to, że coś z wiekiem czy AMH może im się nie spodobać i nas wykluczyć, ale miałam też nadzieję, że to tylko czarne scenariusze, że może jednak wyznaczą już jakiś termin rozpoczęcia procedury. Wszystkie nadzieje jednak legły w gruzach.
    IVF prywatne chyba nie będę brała pod uwagę. Zbyt małe szanse na powodzenie, w naszym przypadku, w stosunku do ceny 🙁 Nie wierzę też w powodzenie jednej procedury, a na kilka nas nie stać. Mam już jedno dziecko i chyba skupię się na naturalnych staraniach, albo odpuszczeniu sobie. Nie wiem jeszcze. Trudna decyzja. Będę na pewno to wszystko trawić w sobie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 15 lipca 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 podejmiesz wlasciwa decyjze zobaczysz. Przytulam cie mocno, bo musi byc ci ciezko.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 15 lipca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Jestem właśnie po rozmowie z kliniką plodności w UK. Lekarz wpisał nas na listę oczekujących na IVF, ale z góry zapowiedział, że wątpi, żeby udało nam się skorzystać z opcji refundowanej, bo przysługuje tylko do 40 lat, a ja tyle kończę za 10 miesięcy. W standardowych warunkach czeka się rok, a covid jeszcze to spowolnił.
    O moim wyniku AMH wypowiadał się bardzo negatywnie, że marne szanse, że stymulacja pewnie się nie powiedzie i takie tam. Żadnych pozytywów, pocieszania, nadziei.
    Brałam pod uwagę to, że coś z wiekiem czy AMH może im się nie spodobać i nas wykluczyć, ale miałam też nadzieję, że to tylko czarne scenariusze, że może jednak wyznaczą już jakiś termin rozpoczęcia procedury. Wszystkie nadzieje jednak legły w gruzach.
    IVF prywatne chyba nie będę brała pod uwagę. Zbyt małe szanse na powodzenie, w naszym przypadku, w stosunku do ceny 🙁 Nie wierzę też w powodzenie jednej procedury, a na kilka nas nie stać. Mam już jedno dziecko i chyba skupię się na naturalnych staraniach, albo odpuszczeniu sobie. Nie wiem jeszcze. Trudna decyzja. Będę na pewno to wszystko trawić w sobie.

    Nie wiem jak cie pocieszyc kochana :( . W takich sytuacjach musimy skupiać się na tym że zdrowi jesteśmy jak i nasi najbliżsi bo to jest najważniejsze a resztę może sama się ułoży w najmniej spodziewanym momencie . Czego ci życzę z całego serca i
    to że zaszłas na ciążę w marcu daje mi nadzieję że może będziecie jedna z tych par którzy zrobią lekarzom na przekór. bo ile to par było już bez żadnych nadzieji niby a jednak dzidziuś był

    przytulam mocno

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 16 lipca 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisza tu jak makiem zasiał

    Bertha jak u Ciebie sytuacja?

    ja pisałam że w 5dc zobaczyłam paprotki ( nie było ich tak dużo jak w 9dc) na szkiełku ze śliny i dużo płodnego rozciągliwego śluzu .
    więc 9dc miałam tak piękne paprotki i na całym szkiełku że piękniejszych się już nie da mieć..wszystko wskazywało na owulację ..ból nieznośny owulacyjny , gazy .śluz idealnie płodny i szyjka wysoko miękka jak usta !

    także dziś mam 11dc i zdecydowanie jestem już po ovu 🙈 śluz typowo po owulacji mam . lol

    tego się nie spodziewałam ale co mnie zdziwilo, to to że piku lh wychwycić nie mogłam ..jedynie kreskę w połowie ciemna wylapalam w 7dc wieczorem i żałuję że nie zrobiłam testu rano . specjalnie kupiłam testy lh żeby zobaczyć jak pokrywa się to ze ślina..

    ale w sumie ze śliny przepowiada chyba szybciej

    no nic .znów świruje 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2020, 21:55

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 16 lipca 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    cisza tu jak makiem zasiał

    Bertha jak u Ciebie sytuacja?

    ja pisałam że w 5dc zobaczyłam paprotki ( nie było ich tak dużo jak w 9dc) na szkiełku ze śliny i dużo płodnego rozciągliwego śluzu .
    więc 9dc miałam tak piękne paprotki i na całym szkiełku że piękniejszych się już nie da mieć..wszystko wskazywało na owulację ..ból nieznośny owulacyjny , gazy .śluz idealnie płodny i szyjka wysoko miękka jak usta !

    także dziś mam 11dc i zdecydowanie jestem już po ovu 🙈 śluz typowo po owulacji mam . lol

    tego się nie spodziewałam ale co mnie zdziwilo, to to że piku lh wychwycić nie mogłam ..jedynie kreskę w połowie ciemna wylapalam w 7dc wieczorem i żałuję że nie zrobiłam testu rano . specjalnie kupiłam testy lh żeby zobaczyć jak pokrywa się to ze ślina..

    ale w sumie ze śliny przepowiada chyba szybciej

    no nic .znów świruje 😂😂😂
    U mnie dzisiaj tez 11dc i tez już po owu :):) miałam ja dzisiaj w nocy :)
    Serduszkowalismy 2 dni przed owu. Zobaczymy czy coś z tego będzie. U was były sexy?
    Teraz odliczamy do testowania! Będzie krótki cykl :)
    Ja zaczynam już za tydzień 8dpo ;) 23.07.2015 zobaczyłam dwie krechy, wiec może po 5 latach tez ten dzień przyniesie mi szczęście. Choć pewnie 8dpo to za wcześnie. :)


    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 16 lipca 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    U mnie dzisiaj tez 11dc i tez już po owu :):) miałam ja dzisiaj w nocy :)
    Serduszkowalismy 2 dni przed owu. Zobaczymy czy coś z tego będzie. U was były sexy?
    Teraz odliczamy do testowania! Będzie krótki cykl :)
    Ja zaczynam już za tydzień 8dpo ;) 23.07.2015 zobaczyłam dwie krechy, wiec może po 5 latach tez ten dzień przyniesie mi szczęście. Choć pewnie 8dpo to za wcześnie. :)

    ale fajnie . tak myślałam . byłaś na monitoringu?
    ah seksy były codziennie 6 dni wstecz, jak zawsze w końcówce @ i trochę po także i w ovu 🙈 ciągle myślałam że jednak będzie później 😂

    ja też najwcześniej zatestuje 24 także idziemy łeb w łeb . i będę oczywiście trzymać kciuki by historia u ciebie się powtórzyła : )choc 8dpo to faktycznie za wcześnie

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lipca 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha ma nieustający monitoring 😉

    Kciuki dziewczyny, niech będą z tego wirtualne bliźniaki 😘

    bertha, Maggia lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 lipca 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    ale fajnie . tak myślałam . byłaś na monitoringu?
    ah seksy były codziennie 6 dni wstecz, jak zawsze w końcówce @ i trochę po także i w ovu 🙈 ciągle myślałam że jednak będzie później 😂

    ja też najwcześniej zatestuje 24 także idziemy łeb w łeb . i będę oczywiście trzymać kciuki by historia u ciebie się powtórzyła : )choc 8dpo to faktycznie za wcześnie
    Ja mam swoje usg. kupilam na olx 1,5 roku temu, wiec jestem niezależna :)

    kattalinna wrote:
    Bertha ma nieustający monitoring 😉

    Kciuki dziewczyny, niech będą z tego wirtualne bliźniaki 😘
    Dokladnie :D monitoring non stop

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 17 lipca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Dokladnie :D monitoring non stop
    wow wpadam na kawę 😂

    bertha lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ