X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 trzymam kciuki, oby wszystko poszlo jak nalezy.
    Dziewczyny co tu taka cisza jak makiem zasial???

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Jestem już po konsultacji online w Invicta. Lekarka stwierdziła, że dużo czasu nie mamy, ale możemy poczekać na IVF w UK, a jak nie wyjdzie to wtedy się do nich zgłosić. Tylko mówiła, żeby ich cisnąć, żeby w ciągu pół roku zrobili, bo rok czekania to może być za dużo. To może być problem, bo ja na samą konsultacje wyników czekam w tej klinice już rok 🙈
    Oszacowała nasze szanse na 20%, więc więcej niż 5% jak wyczytałam wcześniej, także to dobra wiadomość.
    Poprzednie poronienie obstawia albo mutacje PAI albo słabą jakość komórki/plemnika. Z plusow to, że dwa razy byłam w ciąży, więc nie ma u mnie problemów np. z implantacja.
    Zaleciła suplementację tego co już biorę plus l-karnityne, więc muszę dokupić.

    Tak nieśmiało myślę sobie, żeby poczekać na IVF w UK, w międzyczasie starać się naturalnie. A jak żadna opcja nie wyjdzie to lecieć do PL na IVF z komórką dawczyni, choć nie wiem czy się odważę na taki krok.
    Będę jeszcze myśleć o tym wszystkim, ale wydaje mi się to najbardziej rozsądne.
    Dobry pomysł Annie. Tez bym kontynuowała starano naturalne czekając ba ivf w uk. Kciuki!!

    U mnie wczoraj wypróbowywalam nowe testy, i krechy mi wyszły, ale tylko na nich a na innych markach nic biło. Dzisiaj tak samo biało (tamtych już nie mam). Także chyba w bambuko mnie zrobiły. Testy Evidence-10. Albo jakieś mega czule, albo - co bardziej możliwe - wadliwe..

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Dobry pomysł Annie. Tez bym kontynuowała starano naturalne czekając ba ivf w uk. Kciuki!!

    U mnie wczoraj wypróbowywalam nowe testy, i krechy mi wyszły, ale tylko na nich a na innych markach nic biło. Dzisiaj tak samo biało (tamtych już nie mam). Także chyba w bambuko mnie zrobiły. Testy Evidence-10. Albo jakieś mega czule, albo - co bardziej możliwe - wadliwe..

    Hejka

    ale ze ciążowe???
    u mnie dziś 10dpo i nic:)
    ale ja już wiedziałam od 7dpo że nic z tego ..mam taki PMS w kratkę że szkoda gadać .. plus jajniki dają mi popalic. czuję się jakbym co rusz miała okres dostać. a potem cisza jakby ktoś.zabral cały ból..zero ..
    pomieszanie z poplątaniem mam w tym cyklu z hormonami chyba oO

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ciążowe. Ale tylko tej jednej marki a wszystkie inne białe. Dzisiaj już minęły dwa dni i dalej ta reszta biała (tamtych już nie mam). Także raczej wadliwe były..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka jak u ciebie bo twoje wykres jakiś pusty

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 1 lipca 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Tak, ciążowe. Ale tylko tej jednej marki a wszystkie inne białe. Dzisiaj już minęły dwa dni i dalej ta reszta biała (tamtych już nie mam). Także raczej wadliwe były..
    trzymam kciuki by pokazała się druga kreska m dopóki nie ma @ jest nadzieja! :)

    u mnie 11dpo i mam lekkie beżowe plamienie. także rozkręca się @ . bardzo denerwują mnie te codzienne bole brzucha jak na okres i mam serdecznie dość..co najlepsze jak się.czlek nie starał to jakoś tak tego nie odczuwał....
    ah ta siła sugestii 🙈 to wsluchiwanie się to tylko więcej stresu niż to Warte.. przy trzecim synku zrozumiałam to po 4 cyklu i powiedziałam dość 😄 a wyszedł w 7.chyba prolaktyna tak nie skakała masakra

    pozatym mój 21 miesięczniak tak czasem daje popalić ta swoją energią ( wariat mały) że mam chwilę zwątpienia 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 23:21

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 lipca 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    ah ta siła sugestii 🙈 to wsluchiwanie się to tylko więcej stresu niż to Warte.. przy trzecim synku zrozumiałam to po 4 cyklu i powiedziałam dość 😄 a wyszedł w 7.chyba prolaktyna tak nie skakała masakra
    Też uważam, że to powoduje stres. Ja po poronieniu, kilka miesięcy temu, nabrałam mega nadziei, że znów się uda szybko i zaczęłam bardzo się nastawiać i wsłuchiwać w każde zaklucie jajnika. Teraz już mam dość. Kolejne cykle planuje już tak się nie wsłuchiwać i w ogóle nie nastawiać na ten-konkretny cykl, tylko na to, że maluszek do mnie wróci jak będzie gotowy 🙂 Chcę mieć więcej spokoju w sobie. Zobaczymy jak wyjdzie 😉

    Papierówka, Lolipop lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 2 lipca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Też uważam, że to powoduje stres. Ja po poronieniu, kilka miesięcy temu, nabrałam mega nadziei, że znów się uda szybko i zaczęłam bardzo się nastawiać i wsłuchiwać w każde zaklucie jajnika. Teraz już mam dość. Kolejne cykle planuje już tak się nie wsłuchiwać i w ogóle nie nastawiać na ten-konkretny cykl, tylko na to, że maluszek do mnie wróci jak będzie gotowy 🙂 Chcę mieć więcej spokoju w sobie. Zobaczymy jak wyjdzie 😉

    mi się przypomniało jak się kiedyś wsłuchiwałam i teraz złapałam się na tym znów dlatego też.powiedzialam sobie dość. szkoda tracić.na to energię a dzidzia przyjdzie .Tego Tobie życzę aby cię naprawdę zaskoczyła :)

    ja wstyd się przyznać ale dopiero dziś dzwonilam do gp w sprawie mojej szyjki i tych nierówności. kochana przyjęła mnie zaraz ..przez plamienie nie mogła pobrać wymazu. dala mi zestaw i mam donieść po okresie . a co do zmian to coś jest ale nir jest w stanie nic stwierdzić więc skierowała mnie do kliniki w której usuwali mi wcześniejszą zmianę i tam się okaże. także pozostaje mi czekać na list co do wizyty z ginekologiem.
    mam nadzieję że nie będę długo czekać. ostatnio szybko miałam wizytę. oby.
    i co. dopóki tego nie wyjaśnię to na rozum powinnam dać sobie spokój z dzidzia eh

    a tu córka mi suszy głowę .mamam kiedy kiedy kiedy będzie dzidzia😂
    a jak mówię że może być kolejny chłopczyk ..
    to ona na to ..a to nie szkodzi 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 19:28

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 lipca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Kropka jak u ciebie bo twoje wykres jakiś pusty
    Pusty, bo cykl stracony. Na razie odpuściłam mierzenie temperatury. Czekam na @ powinna zaraz być, bo brzuch pobolewa i mam już lekkie plamienia.

    A jak u Ciebie? Co z tymi testami? Kurcze, takie pojawiające się dwie krechy muszą nieźle namieszać w głowie. Trzymam kciuki żeby to był dobry znak, jak nie w tym cyklu, to następnym.

    Annie, ciesze się, że lekarka Cię trochę uspokoiła. Kciuki.

    Lolipop, testowałaś coś czy na żywioł idziesz?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 lipca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Pusty, bo cykl stracony. Na razie odpuściłam mierzenie temperatury. Czekam na @ powinna zaraz być, bo brzuch pobolewa i mam już lekkie plamienia.

    A jak u Ciebie? Co z tymi testami? Kurcze, takie pojawiające się dwie krechy muszą nieźle namieszać w głowie. Trzymam kciuki żeby to był dobry znak, jak nie w tym cyklu, to następnym.

    Annie, ciesze się, że lekarka Cię trochę uspokoiła. Kciuki.

    Lolipop, testowałaś coś czy na żywioł idziesz?
    Kupiłam ponownie te same testy i dalej są krechy.. także już jutro pójdę na ta betę dla formalności. Wydaje mi się ze te testy są felerne, ale już zrobię ta betę żeby się nie zastanawiać.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 3 lipca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Kupiłam ponownie te same testy i dalej są krechy.. także już jutro pójdę na ta betę dla formalności. Wydaje mi się ze te testy są felerne, ale już zrobię ta betę żeby się nie zastanawiać.


    A moze jednak nie sa ferelne? Beta da ci jasnosc obrazu, bedziesz wiedziec co i jak. Ja trzymam kciuki, zeby to byl kropek taki sliczniutki💖

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 3 lipca 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Pusty, bo cykl stracony. Na razie odpuściłam mierzenie temperatury. Czekam na @ powinna zaraz być, bo brzuch pobolewa i mam już lekkie plamienia.

    A jak u Ciebie? Co z tymi testami? Kurcze, takie pojawiające się dwie krechy muszą nieźle namieszać w głowie. Trzymam kciuki żeby to był dobry znak, jak nie w tym cyklu, to następnym.

    Annie, ciesze się, że lekarka Cię trochę uspokoiła. Kciuki.

    Lolipop, testowałaś coś czy na żywioł idziesz?
    testowałam w 10dpo .nic. a adzis 13dpo.
    cały czas mam takie bóle na okres że szkoda gadać. wczoraj i dziś już wzięłam nospe . plamien dzień 3 a jedynie kropla na cały dzień .. beżowe 🤦‍♀️ ..jestem na milion procent pewna że okres przyjdzie tylko czemu mnie to tak męczy eeeee może prolaktyna? za wysoka?

    a u ciebie dopóki nie ma @ też jest nadzieja!!!

    Bertha trzymam kciuki by te testy pokazywały prawdę!! może są bardziej czule :)

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 lipca 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie idę jednak na betę. Te testy pokazują raz bardziej raz mniej krechę/cień, no wiec wg mnie są po prostu felerne. Także nie będę się klula przez wadliwe testy. Jutro @.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Nie idę jednak na betę. Te testy pokazują raz bardziej raz mniej krechę/cień, no wiec wg mnie są po prostu felerne. Także nie będę się klula przez wadliwe testy. Jutro @.
    robisz z pierwszego moczu rano?
    wstawisz fotkę?

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Nie idę jednak na betę. Te testy pokazują raz bardziej raz mniej krechę/cień, no wiec wg mnie są po prostu felerne. Także nie będę się klula przez wadliwe testy. Jutro @.


    A jak🐒 nie przyjdzie?? Kochana tego ci wlasnie zycze, zeby nie przyszla

    Papierówka lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 lipca 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, skąd masz te trefne wynalazki? Bardzo chciałabym też Ci napisać, że może jednak one mają rację, ale Ty już zbyt doświadczona jesteś, więc jeśli uważasz, że wadliwe, to tak pewnie jest. Szkoda... ☹️ Zdecydowanie już chyba lepsze te, które kłamią w drugą stronę...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 lipca 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    mi
    ja wstyd się przyznać ale dopiero dziś dzwonilam do gp w sprawie mojej szyjki i tych nierówności. kochana przyjęła mnie zaraz ..przez plamienie nie mogła pobrać wymazu. dala mi zestaw i mam donieść po okresie . a co do zmian to coś jest ale nir jest w stanie nic stwierdzić więc skierowała mnie do kliniki w której usuwali mi wcześniejszą zmianę i tam się okaże. także pozostaje mi czekać na list co do wizyty z ginekologiem.
    mam nadzieję że nie będę długo czekać. ostatnio szybko miałam wizytę. oby.
    i co. dopóki tego nie wyjaśnię to na rozum powinnam dać sobie spokój z dzidzia eh
    GP Cię tam badała?

    Bertha. Tak jak pisze Kattalina, na pewno jesteś w stanie ocenić czy to trefne testy, więc nie chcę nakręcać, ale w razie czego kciuki trzymam 😉

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 lipca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, aż mnie ściska w dołku, żeby jednak okazały się dobre. Skoro czekasz, to czekamy z Tobą :)

    U mnie @.

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 4 lipca 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rocznik 81🙋‍♀️😁

    kattalinna, bertha lubią tę wiadomość

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 4 lipca 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała S wrote:
    Witam rocznik 81🙋‍♀️😁


    Witamy cie tutaj. Moze powiesz cos o sobie? Jak dlugo sie starasz? Czy robilas jakies badania?

    f2wl2n0amwelqrbt.png
‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ