X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 26 listopada 2020, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny! Dziekuje ze pytacie jak sie czuje. Fizycznie ok, choc nadal nie przestalam plamic, nadal sie oczyszczam, to juz trwa 30 dni! Jestem juz troche wyczerpana. A psychicznie powiem Wam, ze nie mam ostatnio czasu myslec o tej stracie i ciazy bo pojawily mi sie nagle problemy z przedszkolem syna (bedziemy go musieli przeniesc) oraz moj eks mi znowu zyc nie daje i to mnie przy tym poronieniu juz calkowicie rozwalilo. Wiec staram sie przetrwac ale jednoczesnie jakos dzialac, zeby te problemy szybko rozwiazac. Jedyny plus, ze mam zyczliwych ludzi wokolo, w tym Was, ktorzy mnie wspieraja, bo inaczej byloby potwornie ciezko.

    A tak jeszcze na koniec ja nie wiem czy oczyszczanie sie przez tyle czasu jest dobre czy zle. Ginekolog juz nie widzi niczego niepokojacego, zreszta nie odczuwam zadnych dolegliwosci bolowych, ale kurde tyle dni?! Ja sie tak pocieszam ze to taki doglebny peeling/zluszczanie endometrium i po tym bedzie mieciutkie i fajniutkie jak pupcia niemowlecia... no jakos tak sobie staram sie to tlumaczyc...

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam bo zaraz spadniemy :)
    Jak tam staraczki??

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Podbijam bo zaraz spadniemy :)
    Jak tam staraczki??
    Cześć Bertha:) co u Ciebie?
    Ja czekam na wynik drugiej inseminacji, jutro betuję, ale cudów się nie spodziewam. Nie wiem co dalej. Łazę po kątach i płaczę.
    Co u Was dziewczyny?

  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam, no ja juz pisalam wyzej co u mnie i od tego czasu nic sie nie zmienilo, nadal krwawie, dzis 36ty dzien....

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Czesc Wam, no ja juz pisalam wyzej co u mnie i od tego czasu nic sie nie zmienilo, nadal krwawie, dzis 36ty dzien....
    Maggia, kiedy idziesz do lekarza? Kurczę, nie znam się na tym, ale to chyba dość długo.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Cześć Bertha:) co u Ciebie?
    Ja czekam na wynik drugiej inseminacji, jutro betuję, ale cudów się nie spodziewam. Nie wiem co dalej. Łazę po kątach i płaczę.
    Co u Was dziewczyny?
    Ooo, a skusilas sie na test czy masz na tyle cierpliwosci ze czekasz na bete??
    Ja dzisiaj 8dpo i oczywiscie juz sikam.
    Jakas torbiel/pecherzyk mi urosl po owulacji. Na owu pecheryzk na pewno pekl, a 7dpo nagle pecherzyk/torbiel 23-24mm..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ooo, a skusilas sie na test czy masz na tyle cierpliwosci ze czekasz na bete??
    Ja dzisiaj 8dpo i oczywiscie juz sikam.
    Jakas torbiel/pecherzyk mi urosl po owulacji. Na owu pecheryzk na pewno pekl, a 7dpo nagle pecherzyk/torbiel 23-24mm..
    Idę betowac. Ja w tym cyklu miałam pecherzyk 24 mm, endometrium 9mm. Poszłam na sprawdzenie to się okazało że pekl bo było cialko zolte, ale dodatkowo jeszcze się zrobiła torbiel z resztek. Dostałaś duphaston na ta torbiel?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo ja mam usg w domu wiec sama ja wypatrzylam. Sprawdze czy z @ zejdzie. Zrobie sobie akupunkture tez.
    Kiedy wyniki bety???? A ile dni po owu jestes?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Nie, bo ja mam usg w domu wiec sama ja wypatrzylam. Sprawdze czy z @ zejdzie. Zrobie sobie akupunkture tez.
    Kiedy wyniki bety???? A ile dni po owu jestes?
    Beta negatywna. Ech.

  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, to bardzo, ale to BARDZO długo :/ ja jeden jedyny raz tak miałam, jak miałam resztkę jednak w macicy i musieli odrobinę doczyścić w szpitalu, samo nie zeszło po prostu. To było takie plamienie/krwawienie, ustawało na chwilę i zaraz wracało, non stop z wkładką..

    Pójdziesz jeszcze na jedno usg, masz jakąś wizytę kontrolną niedługo?

    Aga, och, szkoda...! Przytulam... macie szansę na jeszcze jedną lub próbę iv?

    U mnie po owulacji, ale jakieś nastroje mieszane, taka huśtawka.. Napiszę potem wam więcej, ale muszę lecieć pilnować pierniczków w piekarniku, nie chcę nic zjarać :)

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga :( szkoda... :(

    U mnie jutro 10dpo, daj mi Wszechświecie jutro druga kreskę ❤️

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mialam dzis usg, bo tez sie juz zaczelam niepokoic, ale mialam tez swoje przeczucie idac na to usg i doktor to potwierdzil. 9 dni temu juz mi sie konczylo plamienie po poronieniu ale dostalam okres. Wiec to co jest teraz, od 9ciu dni to taki nietypowy dziwny okres, niezbyt intensywny ale rozciagniety w czasie. Doktor nie widzi zadnych resztek w macicy, widzi zluszczajace sie endometrium. Dal mi exacyl na zatrzymanie krwawienia, biore od dzis. Widzi tez pecherzyk 12mm w lewym jajniku i jakies dwa mniejsze w prawym, wg niego za 3-6 dni bede miec owulacje, ale oczywiscie male sa szanse ze endometrium do tego czasu urosnie na tyle, zeby bylo odpowiednie. Wiec nawet gdyby doszlo do zaplodnienia, to komorka sie nie zagniezdzi. Rany..... Jak znalezc sile w tym wszystkim?

    Acha, czyli wg doktora (i mojej intuicji) plamienie po poronieniu nalozylo sie na okres....no jakos tak, nie wiem czy to ma sens.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2020, 19:50

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, mocne kciuki, testuj jutro i pisz nam szybciutko co tam się pojawiło :)

    Maggia, dobrze, że poszłaś na to usg! Ufff.. Ale masz wymęczona macicę, należy się i jej i Tobie trochę regeneracji i odpoczynku, zadbaj o siebie teraz.. ❤️

    Maggia lubi tę wiadomość

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Annamaria! No wlasnie czekam az ten exacyl zacznie dzialac i w koncu ustanie krwawienie.... nadal trwa.... 😔

    Aga, moze nastepnym razem to bedzie ten wlasciwy czas na pozytyw?

    Bertha, trzymam kciuki!

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, i Tobie życzę pozytywu już niebawem:)

    Bertha, sikaj tak, żeby było dobrze ;)

    W tym cyklu odpoczywamy. W kolejnym mam nadzieję na dwa pecherzyk po drobnej stronie i sukces. Kiedyś się w końcu musi udać.

    Czy któraś z Was działa z pomocą lekarza np iui?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2020, 14:35

    Maggia lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Maggia, i To nie życzę pozytywu już niebawem:)

    Bertha, szukaj tak, żeby było dobrze ;)

    W tym cyklu odpoczywamy. W kolejnym mam nadzieję na dwa pecherzyk po drobnej stronie i sukces. Kiedyś się w końcu musi udać.

    Czy któraś z Was działa z pomocą lekarza np iui?
    U mnie niestety nie ma cudu. Ale poki @ nie ma, jeszcze nadzieja sie tli..

    Ja juz dzialam bez wiekszej ingerencji lekarza. Iui mialam juz kiedys 2x, 3x ivf, mase stymulacji przy naturalnych staraniach, teraz od dwoch lat juz wrocilam do naturalnych staran.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, a ile ci zostało dni do terminu @?

    U mnie 20 dc (na cykle 30-32 dniowe) i już bym najchętniej sikała na testy, gdyby nie to, że jednak rozum mówi, że to totalnie bez sensu...

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Maggia, i Tobie życzę pozytywu już niebawem:)

    Bertha, sikaj tak, żeby było dobrze ;)

    W tym cyklu odpoczywamy. W kolejnym mam nadzieję na dwa pecherzyk po drobnej stronie i sukces. Kiedyś się w końcu musi udać.

    Czy któraś z Was działa z pomocą lekarza np iui?

    Aga, dzieki! Bedziesz celowac w blizniaki? Ja tez bym chciala, ale juz tym razem na spokojnie, bez takich przejsc....

    Myslicie, ze mozliwe jest zajscie w ciaze podczas plamienia? Ja juz nie wiem skad ta krew u mnie, ona jest taka bardzo jasno czerwona, jakby rozcienczona woda, wrecz to ma taki kolor koralowy (ladny w sumie). Nic mnie nie boli, objawy jak na dni plodne, skrzepow brak. Zagadka stulecia. Exacyl mi sie zaraz skonczy a wkladka higieniczna caly czas poplamiona.

    Od poniedzialku wracam do pracy po prawie 6 tygodniach zwolnienia, na szczescie prace mam fajna, kolegow, kolezanki, szefowa, wiec tyle dobrze. Ale duzo sie dowiedzialam o sobie przez te strate upragnionej ciazy.... duzo sie wydarzylo, duzo starych traum wyszlo na jaw, duzo wiedzy i obserwacji na swoj temat. Ach, zeby tak ta sila i nadzieja, ktore we mnie wstapily kilka dni temu zostaly ze mna na dluzej, na zawsze, zebym sie juz nigdy nie bala, ze spotka mnie cos zlego....

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria wrote:
    bertha, a ile ci zostało dni do terminu @?

    U mnie 20 dc (na cykle 30-32 dniowe) i już bym najchętniej sikała na testy, gdyby nie to, że jednak rozum mówi, że to totalnie bez sensu...
    Dzisiaj mam 12dpo, miesiączka we wtorek.
    Bialo dalej takze nadzieje coraz mniejsze :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510, przykro mi z powodu nieudanej inseminacji :(

    O bertha, chyba znowu się z cyklem zrównamy, może za miesiąc razem zajdziemy ;)

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ