X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo Karoluś, to faktycznie ciążowo :)

    Gretta trzymam kciuki, aby objawy okazały się słuszne i mocno ciążowe!! :D

    Eni_gma - mnie lekarz kiedyś zapytał i jak pani myśli owu już była, ja mówię, tak jajnik mnie bolał, a on się śmiał i mówi, że na 100% nie - ból nie zawsze oznacza owu oczywiście monit to potwierdził, owu była 2 dni później, więc trzymam mocno kciuki!!

    dziewczyny, nie ma co podziwiać.. nie chciałabym tego przechodzić.. ale chociaż 1 żywe dziecko byśmy chcieli.. muszę mieć pewność, że zrobiłam wszystko

    Dziś nieco lepiej, ale huśtawka nastrojów okrutna.. na 15 dopiero klinika.. więc zaraz ruszamy w teren, potem trasa, jakieś zakupy w wielkim mieście :P

    A jutro znów idziemy na urodzinki do chrześniaczki :D he tak wyszło, że 2 razy będziemy - będą znów tańce zielone włosy, zielone butki :D

    Karoluś81, hewa81, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres mnie znowu dopada. Zapisałam nas na to badanie nasienia na środę. Tylko że to będzie mój 11 dzień cyklu. Od dziś do środy celibat. Nie miałam nigdy owulacji wcześniej niż 11 dnia, ale jeśli w tym cyklu będzie szybko to jest ryzyko że nie będzie współżycia w odpowiednim czasie. Liczę że owulacja poczeka do 12-13 dnia i zdążymy z bzykankiem :-) mogłabym odłożyć to badanie np na 11 maja ale chyba lepiej znać wyniki szybciej i ewentualnie coś poprawiać niż odkładać. No i w przyszłym tygodniu mój M ma luz w pracy więc będzie łatwiej. Wyniki mają być już popołudniu...

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Witam się z Wami w mój 1-szy dzień II trymestru :) Ale czas leci ...
    Wczoraj w końcu się przemogłam i poszłam do fryzjera, bo już na łeb patrzeć nie mogłam - taki odrost się zrobił, że hej ... Niby nie ma badań, że koloryzacja jest niewskazana, ale wolałam poczekać do końca 3m-ca. Malowałam wprawdzie wcześniej farbą bezamioniakową, ale była to jedna wielka porażka ... nic nie złapało :/
    No a poza tym to wszystko ok. Trochę ciśnienie spadło, że coś się może podziać złego z dzidzią, ale oczywiści jak przyjdzie do kolejnego usg to stres dopadnie.
    W poniedziałek robiłam szereg badań ciążowych i zaoszczędziłam 240 zł. Wszystkie miałam w ramach abonamentu medycznego - niezmiernie mnie to ucieszyło. Ubezpieczenie wykupiłam prywatnie za ok 105 zł/mc, a w ramach poza badaniami lab mam wizyty i usg, także wychodzę na tym naprawdę nieźle. Polecam. Wprawdzie to moje ubezpieczenie mogę wykorzystać w placówkach grupy lux med, ale mi to akurat pasuje :)
    Badania wyszły mi ok, najbardziej cieszę się, że TSH jest w normie (1,6). Cukier trochę taki niepewny, ale zobaczymy co mi dr jutro na wizycie powie - robiłam krzywą i po 2 godzinach wyszło mi ponad normę (norma do 140, a u mnie 144).
    No to tyle o mnie póki co - trochę się rozpisałam, ale co tam :)

    Karoluś81, ktosiowa, kattalinna, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLUŚ, nie stresuj się i nie złość, bo złość piękności szkodzi :P Mocno trzymam kciuki, żeby owulacja przyszła po badaniu, tak żebyście mieli szansę.

    NATASZA, bardzo mocno Cię wspieram (wirtualnie i duchowo) - wierzę, że Twe nastroje są różne przez takie ilości leków, ale my kobiety zniesiemy wiele.
    Ściskam Cię mocno - wszystko się ułoży po Twej myśli, tylko jeszcze musisz w to uwierzyć. Będziesz ściskać małego bąbelka już za niespełna 9 m-cy <3 Powodzenia na dzisiejszej wizycie :)

    ENIGMA - mnie zawsze dopadał ból owulacyjny tak ok 2-3 dni przed ovu, a największy, czasem taki nie do zniesienia, to 1 dzień przed. Także działajcie, działajcie. No i trzymam kciuki, żeby jednak laparo nie była potrzebna :)

    GERTA - fajnie, że się odnalazłaś :P Niech te Twoje objawy potwierdzą za parę dni ciążę <3

    KTOSIOWA, halo?? Kiedy test, bo się ciekawie robi :)

    KATTA - wytrzymasz do niedzieli?? Wprawdzie nie wiem jak Twe poprzednie wykresy wyglądały, ale ten obecny jest całkiem niezły. Powodzenia :)

    MAGGIA - super, że wszystko fajnie u Was i że już niebawem będziecie z M tulić Olafka :) Mój się już też doczekać nie może, choć to jeszcze tyle czasu. Również podziwiam za pracę prawie do końca - ja póki co też pracuję, ale tyle chyba nie dam rady. Raczej tak w lipcu pójdę już na L4, bo te upalne miesiące chyba mnie wykończą.

    Buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich forumowych Pań :)

    Karoluś81, Eni_gma, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, gratuluję 2 trymestru :D

    A ja nie testuję, temperatura spada, dziś albo jutro będzie Ridż.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, jak ten czas leci! :) gratuluję i trzymam kciuki za kolejne dwa udane trymestry :D


    czy wytrzymam? ja wytrzymam i do środy :P choć nie powiem, momentami mam ochotę już robić test ale to tylko chwilowe słabości. Poczekam spokojnie sobie bo jeśli tam coś się we mnie zadziało, to bez względu na moje testowanie jest sobie. a jak nie, to sikanie nic nie zmieni ;) ogólnie nie wiem kiedy miałam ovu. podejrzewam, że wcześniej niż mi to program wyznaczył, ale że nie mam pewności to wolę trzymać się tego 17 dc i od niego odliczać. jak dotąd najdłuższą fazę lutealną miałam 15 dni, także dopiero jak pobiję rekord to zatestuję ;)

    wtkresy zawsze mam mniej więcej w tym samym stylu. w obecnym nastąpiły nowości w postaci płodnego śluzu i plamień. czy to coś oznacza? nie wiem, ale jak się dowiem to Wam powiem :)

    miłego dnia dziewczyny!

    Ktosiowa, ja wciąż trzymam kciuki, żeby Twoja tempka Cię zaskoczyła :*

    hewa81, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna dobrze myślisz. Popieram. Ale są w tym cyklu spore szanse na pozytywny wynik :-)
    Ktosiowa ja też trzymam kciuki. Póki Ridza nie ma to potencjalnie jesteś w ciąży :-)
    Heewa faktycznie szybko minęło. Pamiętam jak zaczęłam pisać z Wami na forum to Twoją wczesną ciążą wszystkie żyłysmy. Wzięłam to za dobry znak i tego się trzymam.
    A czas szybko mija. Drugi trymestr też zleci. Dobrze że jesteś spokojniejsza o dzidzie. Zdrówka dla Was :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, zawsze są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda ;)

    Greetta lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Stres mnie znowu dopada. Zapisałam nas na to badanie nasienia na środę. Tylko że to będzie mój 11 dzień cyklu. Od dziś do środy celibat. .

    Karoluś my przy badaniu nasienia mieliśmy wskazania żeby wstrzemięźliwość była 3-5 dni, więc dziś i jutro możecie jeszcze dziłać :D

    hewa81, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:

    Gretta trzymam kciuki, aby objawy okazały się słuszne i mocno ciążowe!! :D

    Eni_gma - mnie lekarz kiedyś zapytał i jak pani myśli owu już była, ja mówię, tak jajnik mnie bolał, a on się śmiał i mówi, że na 100% nie - ból nie zawsze oznacza owu oczywiście monit to potwierdził, owu była 2 dni później, więc trzymam mocno kciuki!!


    Hi hi właśnie wiem, czasem też mnie tak boli jak pęcherzyk ma wzmożony wzrost :) Wszystko okaże się o 18stej

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej,
    Witam się z Wami w mój 1-szy dzień II trymestru :) Ale czas leci ...


    Hewa najgorsze za Tobą, teraz nie pozostaje nic tylko się cieszyć ciążą :D

    hewa81 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz jak już kolejna z Nas zaciąży to koniecznie musicie założyć Nasz wątek na fioletowej stronie :) myślę, że to nasza Hewa ma przywilej aby to uczynić bo to już II trymestr :) gratulacje Kochana i jak to szybko zleciało prawda :)

    Dziewczęta czy zgadzacie się ze mną odnośnie tego wątku ? :P

    Nataszka wiadomo, że człowiek jakby nie musiał to by wielu rzeczy nie robił ale jesteś tak dzielna i zdeterminowana w swoich działaniach a uwierz mi że niejedna z nas poddałaby się po tylu latach starań i tych przeżyciach im towarzyszących - a Ty potrafisz się z tym zmierzyć :) a przy takiej ilości hormonów to huśtawki nastrojów dozwolone :P ( i tak sobie myśl, że Tobie wolno a co jesteś w takiej a nie innej sytuacji i takich lekach ;) ). Daj znać po wizycie :)

    Enigma trzymam kciuki za pęcherzyki :P i tak jak Natasza pisze ból nie musi jeszcze oznaczać owulki :)

    Karoluś dla starających się to straszny długi okres abstynencji :D ja z moim M po badaniu podjęliśmy się "działań" z "przyjemnością" :P

    Katalina ćwiczysz siłę charakteru z tym testowaniem :D twardziel z Ciebie ;)

    Ktosiowa może jednak tempka Cię zaskoczy, tego życzę <3

    Vesper Twój urlop już niebawem :) wypoczniesz, wyleczysz się wszystko pójdzie we właściwym kierunku ;)

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę udanego, słonecznego weekendu :D


    hewa81, Vesper, ktosiowa, kattalinna, Karoluś81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta z tym wątkiem- popieram w całości;

    ktosiowa- nie jet źle, jeszcze może pójść w górę tempka;

    kattalina- ja nie dałabym rady tak długo czekać, może bete zrobisz? już powinna wyjść.

    nattasza- trzymam kciuki

    Na ostatniej wizycie mój gin zaproponował także udanie się do kliniki, ale jakoś tak nie mam odwagi, żyję wielką nadzieją, że jakoś tak sama zaskoczę.

    ktosiowa, Greetta lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na betę pójdę po zobaczeniu pierwszy raz w życiu dwóch kresek :) albo to będzie przyszły tydzień, albo bliżej nieokreślona przyszłość. Naprawdę mi nie spiesznie ;) po prostu tyle razy już przerabiałam czekanie na wyrok, że teraz już mnie to nie rusza. Taki przełom chyba nastąpił we mnie z końcem 12 cs

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do góry, ja z mężem grubo ponad rok próbujemy. Ciągle wierzę i wierzyć będę.

    kattalinna, Vesper lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wierzę :) tylko na spokojnie już ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgodnie z waszymi przewidywaniami mój organizm pokazał moim subiektywnym odczuciom środkowy palec :P Pecherzyk jest, a jakże cały i zdrowy, niepekniety. Ale najlepsze jest to, że mi wczoraj temperatura wzrosła, a w środę test owulacyjny wyszedł z grubą, wyraźną drugą krechą. Ehh no bądź tu mądry

    kattalinna, Greetta, hewa81, Vesper lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    wybaczcie chwilową nieobecność... u mnie problemy osobiste :(
    ojciec na onkologii a córa na endo (wypis w poniedziałek) :( ale nie za bardzo chcę to komentować... wybaczcie :(

    Ciężko ogarnąć to wszystko w jednym czasie, ale się staramy...

    U mnie myślę, że ovu serio 30 dzień cyklu chyba..., byłam na posiewie z szyjki ale nie pytałam gina o jajka bo i tak cieszyłam się, że zdążyłam przed @ a tu od kilku dni kilogramy płodnego śluzu :) serio aż trudno mi w to uwierzyć... tylko mój M ciągle antybiotyk łyka, na szczęście urolog stwierdził, że nie ma konieczności stosowania go dłużej :)

    Pytałam czy te moje tarczycowe tabsy mogły poprzestawiać cały ten cykl a gin tego nie wykluczył... wyników z posiewu jeszcze nie mam :(

    Dziewczynki brak mi czasu na wpisy, ale czytam wszystko w wolnej chwili, kibicuję wszystkim, pozdrawiam Was gorąco :)

    Aqga
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna kiedy testujesz??? Środa tak daleko...

    Enigma powodzenia :)

    Nanatasza trzymam kciuki :)

    Hewa strasznie się cieszę i gratuluję... Pamiętam, jak ja dziękowałam Bogu, za początek II trymestru, w końcu przestałam ży... wymiotować :)

    Ktosiowa wcale ta temp, nie spadła tak bardzo... może jeszcze nic straconego

    Gretta ja jestem za :) Hewa powinna już ten wątek dawno założyć :) Wszystkim nam to na dobre posłuży :)

    Alicja... ja wierzę w Wasze szczęście...

    Greetta, hewa81, Vesper lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga trzymaj się mocno;

    enigma a co na to lekarz?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ