X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Matko Nona Ty juz 17 tydzien ;) Ale to leci :)

    18 tydzień się zaczął dziś czyli aaa 5 miesiąc się zaczyna. No jaja ;-)

    renieczka, Helen, paula1 lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    18 tydzień się zaczął dziś czyli aaa 5 miesiąc się zaczyna. No jaja ;-)
    :D A właśnie - czujesz już ruchy? Albo kiedy zaczęłaś czuć? :)

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka daj znać jak wyniki :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:02

    agnes175 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Renieczka daj znać jak wyniki :)

    Wynik AMH 0,78 :D :D :D
    kwalifkujemy się do IVF. Dziękuję za trzymane kciuki, na pewno pomogły.
    Pierwsza dobra informacja od bardzo dawna. Nadzieja wraca!

    Evaa, agnes175, Helen, Nona, paula1 lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka super :) Gratuluje :)

    renieczka lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka bardzo sie cieszę razem z Tobą, wynik nienajgorszy, super ze się łapiecie do programu :) Do przodu :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:02

    renieczka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta kochane jesteście,że mnie wspieracie i wierzycie w ten cud bardziej niż ja ale póki co nie przyjmuje gratulacji,bo to dla mnie nic pewnego i po prostu nie chce niczego zapeszyć,bo poźniej będzie smutek,zal,placz i zgrzytanie zębów ;) a tego bardzo nie chce.Na przekór wszystkiemu wmawiam sobie,ze nie jestem w ciąży,że to tylko fatamorgana i dopiero jak zobacze dwie tłuste krechy przed 5 minutami to może w to uwierze.

    Ewela daj sobie jeszcze chwile czasu,wiem,ze to nie jest łatwe,bo ja od poniedzialku wychodze z siebie i staje obok,zeby czas szybciej lecial a on ni hu hu.Tak jak ja masz 13dpo,wiec to jakby wczesnie,nie wiem jakie z reguly masz cykle i czy OF tak jak mi nie zmienil Tobie przewidywanej daty wystapienia @ z 15dpo na 13dpo.Może dopiero w 15dpo u Ciebie pojawi sie bladzioch a u mnie normalna dwuga kreska.Czas pokaże,pamiętaj tylko spokój może nas uratować :P

    Generalnie staramy sie 18cs z czego praktycznie tak na prawde to zaledwie 9cs z czego z obserwacjami OF (tempka,sluz,szyjka) to 4cs a ze suplementacją Żonka Profertilem to dopiero 2cs.
    Jeżeli się uda to w moim odczuciu głównie za sprawą brania Profertilu i rzuceniu palenia przez męża.

    Renieczka ciesze sie przeogromnie Twoim szczesciem,to maly ale jakze wazny krok w drodze do upragnioneg celu.Wierze,ze teraz wszystko pojdzie Wam duzo latwiej i szybciej,dzięki tej sile napędzajacej plynącej z malych sukcesow.

    Nona w ktorym dniu cyklu mialas takiego bladziocha po czasie,w 14dpo???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 14:32

    Evaa, Nona lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:02

    agnes175 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Hmm....nie wiem co o tym sądzić,test pozytywny ale po czasie 20min,tempka spadla z 37,05 do 36,86 (zagnieżdzenie?) brzuch boli niby małpowo ale też duzo sikam a cyce-donice.Gdybym była w pl to pobiegłabym na betę hcg ale nie jestem wiec pozostaje mi czekać na rozwój sytuacji albo @ ;)
    http://iv.pl/images/72914354192738208577.jpg

    Zatestowałam dzisiaj bo OF wcześniej przesunął mi termin @ z 13.02(27dc) na 11.02.(25dc).Może po prostu jest jeszcze za wcześnie a stężenie hormonu jest małe-nadal sie łudzę ;)
    KCIUKAM za grubą krechę za parę dni no i aby @ się nie pojawiła, spadek moze być tak późno, tez tak miałam i później na teście kreska była mocniejsza.

    agnes175 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Wynik AMH 0,78 :D :D :D
    kwalifkujemy się do IVF. Dziękuję za trzymane kciuki, na pewno pomogły.
    Pierwsza dobra informacja od bardzo dawna. Nadzieja wraca!
    Gratulacje :)

    feegu6l.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:02

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga no ja sama nie wiem - ten cykl taki dziwny... Trochę plamień jest, ale to taki bardziej śluz podbarwiony na czerwono, ale brzuch boli na @, no i te testy... Popatrzyłam na ten z rana i taka sama jak wczoraj sytuacja, tylko tym razem kreska testowa przesunięta :D O co chodzi? Wiem, ze nie powinnam patrzeć na te testy po czasie, ale to takie dziwne wszystko... To nie jest taka ładna jak Twoja kreseczka - może wyszła u Ciebie troszkę po czasie, ale nie po paru godzinach jak u mnie :)
    Ja bym pewnie na Twoim miejscu już jutro powtórzyła - mi z synkiem na następny dzień pojawiła się szybciej i była już ciut, ciut mocniejsza - może się wtedy troszkę bardziej uspokoisz :)
    Bardzo się cieszę, że Ci się udało :* Mam nadzieję, że mi smerfik w następnym cyklu pomoże :D

    Evaa to dobrze, że nie jest tak źle. Ale to smutne strasznie jak chcą pierwszaków zostawić... Ale widocznie nie są może jeszcze gotowi na szkołę?

    Paula co u Ciebie? Czemu się nie odzywasz? :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha - Aga a ten profertil jest bez recepty? Mój mąż je androwit. Myślisz, że dobrze jeszcze z tym Waszym preparatem spróbować?

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profertil jest oczywiście bez recepty,my placilismy za 180 kapsułek 499zł w aptece.No wiesz,to zalezy ile juz je ten androwit i czy robiliscie po nim kontrolne badanie nasienia i czy jest jakakolwiek poprawa.

    Ja nie bede polecac androwitu ani innych suplementów po pierwsze dlatego,ze nie maja potwierdzonej skutecznosci (badania kliniczne) a po drugie dlatego,że nam inne suplementy nie pomogly,bo go moj Żonek po prostu ich nie uzywał.Stwierdziłam,ze ja juz wlaczamy suplementacje to czyms porządnym,co ma wartość i potwierdzoną skutecznosc,dlatego wybraliśmy Profertil,mimo że jest drogi ale jak widać skuteczny w wiekszości przypadków.Na pewno pomogl nam tez fakt,ze maz rzucil palenie.

    Poza tym w naszym przypadku (niedawno zdałam sobie z tego sprawę)upadła powszechnie przyjeta teoria,ze poprawa plemników nastepuje dopiero po okresie spermatogenezy czyli po uplywie 72dni.Żonek łykał Profertil przez 40 dni po czym nastapila moja owulacja i wytężone codzienne starania a wynik tego calego zamieszania mam nadzieje potwierdzi sie mega pozytywnie w dniu murarzy i tynkarzy :D czyli już w sobotę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 08:08

    renieczka lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki :)
    Ja spróbuje wrócić do pomiarów tempki, po półrocznej przerwie :)

    agnes175, renieczka lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia popieram mądrą decyzję :P

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:02

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga mój mąż ma dobre wyniki nasienia, ale ja się zastanwiam, czy jeszcze w jakiś sposób nie pomóc. Tylko nie chce się znowu jakoś strasznie nakręcać, bo tak to ja też powinnam inne cuda zacząć stosować - już wystaczy,że stosuję oeparol, pije wino, jem orzechy, tran, oczywiście kwas foloiowy, wit. E, selen, teraz zacznę jeszcze clo - no już nie wiem co jesszcze dorzucić :D
    Pewnie przed wizytą w klinie będziemy powtarzać badanie nasienia (choć może nie będą już chceli) - wtedy będę myśleć. Ale dzięki za informację :)
    Znalazlam skład i wątek o tym preparacie :) Chyba na razi ezostanę przy androwicie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 09:15

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ