Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:45

    Evaa lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 29 października 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to super wieści :)
    Nona zaraz będziesz pękać działajcie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 29 października 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka, dajcie sobie jeszcze szanse, leki działają :) a najlepiej jakby juz się udało, czekajmy na efekty :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:45

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 29 października 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulanko co 2 dni :) co ma być to będzie, wcinam orzeszki i winko czeka w domu.Plan to wyluzować sie, a jak nie bedzie widac efektow to droznosc na wiosnę.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:45

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:04

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:04

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa, ja Cię podziwiam, za to że Ty taka twarda jesteś! Ja bardzo źle znoszę porażki, wściekam się, płaczę, dostaję deprechy na kilka dni i wg żyć się odechciewa. A tu trzeba na zimno to brać, chociaż czasem ciężko i cierpliwości brak. Ja już jej chyba nie mam w ogóle. Po tych wszystkich latach jestem już po prostu zmęczona. Może gdybym miała już dziecko, to bym do tego podchodziła inaczej. A tak ciągle myślę, przeżywam kolejne porażki i boję się że, nasze życie tak będzie wyglądało. Ja, mąż i kot. To nasza rodzina ;( A ja tak pragnęłam zawsze mieć rodzinę. Męża mam kochanego, tylko gromadki dzieciurków brak ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 20:46

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 29 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    można dołączyć do koleżanek rocznikowych? :)

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lea, pewnie, że można dołączyć :) Witamy serdecznie.
    Powiesz coś o sobie?

  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 29 października 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

    jasne,

    Tu, na Ovu, jestem od niecałego miesiąca, ale staramy się z M. już prawie półtora roku.. i zaczęłam szukać miejsca, gdzie nie tylko można się wspomóc w obliczeniach, ale też pogadać z osobami także marzącymi o dziecku, bez zbędnego obciążania M...

    w sumie nie wiem, co powiedzieć więcej o sobie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 19:55

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A staracie się naturalnie, czy już jakieś konsultacje lekarskie za wami?

  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 29 października 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy się naturalnie.

    konsultacje - jedynie w znaczeniu badania jakości plemników u męża, ale to było początkowo związane z żylakami powrózka u M. (badanie przed operacją i teraz latem - po roku po zabiegu), a nie jako "diagnostyka" pod kątem rozpoznania przeszkód.
    niestety wyszło, że przeszkoda jest.. w małej liczbie "żołnierzyków"

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po operacji żylaków powrózka często nasienie sie znacznie poprawia. Bądź dobrej myśli. I pamiętaj, że tak na prawdę potrzebujesz jednego zdrowego plemnika! :) Trzymam kciuki :)

    Evaa, Lea15 lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 11:36

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Lea15 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 29 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Bądź dobrej myśli. I pamiętaj, że tak na prawdę potrzebujesz jednego zdrowego plemnika! :) Trzymam kciuki :)

    staram się o tym pamiętać :) dzięki :)

    "Nie miłuje się tego, czego wcale się nie zna. Jeśli się zaś miłuje to, co się zna, to ta miłość sprawia, iż można to poznać coraz lepiej i coraz pełniej"
    /św. Augustyn/
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:05

    Lea15 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa, może twój facet tak reaguje na porażkę. On na pewno też to przeżywa, uwież, że może nawet myśli, że u niego może być problem, ale nigdy się do tego nie przyzna! To nie męskie przecież :)
    Nawet jak Ci tak powiedział, to nie sądzę, żeby tak myślał na prawdę. Chlapnął bez zastanowienia i tyle!
    A i niestety mężczyzn też wiek i stres i przepracowanie piętnuje. Wyślij go na badania nasienia skoro jest taki hardy to niech się zbada i udowodni ;)
    Tak czy siak, lepiej w zgodzie się wspierać w trudnościach. Kłótnie niszczą, wiem coś o tym, bo straszną furiatką jestem. U mnie też wszystko fruwa jak przechodzi tajfun :D

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ