X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jest tak ze przychodzi zima i nie ma mocnych włosy musze myć codziennie, w wiosnę wszystko ustaje... Sama nie wiem dlaczego tak się dzieje.
    Próbowałam juz różnych sposobów, i działa na mnie tylko jeden, czekać do wiosny ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:33

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ummmmm poszlabym na taką imprezkę, lubię wytrawne wina.

    Bawcie się fajnie

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za miłe przyjęcie :) Czytam sobie wątek od początku, żeby Was lepiej poznać :)
    Miłego urlopu życzę tym, które zaczęły - ja byłam z synkiem na wychowawczym, wróciłam niedawno do pracy i tak się powoli odnajduję w nowej rzeczywistości :)
    Evaa udanego wieczoru - ja piwosz jestem, ale zacznę pić chyba wino czerwone w pierwszej fazie cyklu ze względu na endometrium.

    Helen lubi tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    agnes175
    jako chwilowe rozwiązanie to mogę ci doradzić abyś samą skórę głowy myła szamponem http://sklep.greenpharmacy.pl/szampony-do-wlosow/23-szampon-pokrzywa-zwyczajna-5904567050254.html
    jest do kupienia w Rossmanie, ma to do siebie, ze nie ma tych mocnych silikonów co są w pantene i innych szamponach, przez co one nie oblepiają skóry głowy i tych włosów przy czuprynie.
    Takie tymczasowe rozwiązanie póki cie nie zdiagniozują.
    Do tego na pewno są dobre płukanki na koniec mycia, np w wodzie z rumiankiem, zalewasz rumianek wrzątkiem i jak już naciągnie dolewasz do wody z miską i płuczesz nimi włosy i skórę głowy.
    Ogólnie wizaż na ten temat jest kopalnią wiedzy, bardzo dobre szampony z Rossmana są tez z firmy Alterra, tam mają delikatniejsze spieniacze, tylko moze wez sobie, dwa do przetluszczajacych aby myc skore glowy a juz wloski myj sobie jakims nawilzajacym(np.granat i aloes)
    Zewnętrznie mozesz sobie w ten sposób pomóc i na pewno nie stosuj masek na skórę głowy tylko smaruj tak od wysokości uszu, jakby na kitkę tylko.
    Dry szampoo jest bardzo dobry, kiedys tez go stosowałam jak miałam problem, tylko tu trezba z rozwagą go stosować bo zawiera talk, który zapycha pory na skórze głowy i jak przesadzić z jego używaniem to będa włosy wypadać, od zapchania cebulek itp.
    spórbuj sobie psikać tylko przy czole ale nie całą głowę.
    Tyle ze swojego doświadczenia mogę ci doradzić.
    a i jeszcze jedno mi się przypomniało, na takie sprawy jest też bardzo dobrze stosować cynk, najlepszy jest ten organiczny, ale jesli nie ma to bierz póki co zwykły, choć przy planowaniu ciąży zawsze są lepsze te naturalne sumplementy.
    Jako kurację stosuje sie podwójną dawkę niż jest w ulotce, są wieloletnie badania na ten temat, ze nie szkodzi, a wręcz pomaga i leczy wiele chorób ze skórą itp.

    Helen dzięki za informacje :) Ja stosowałam już masę różnych szamponow rowniez z apteki m.in.Radical,Seboradin,Joanna rzepa i natura,Ziaja,Szampon rumiankowy/pokrzywowy,Green Pharmacy i wiele innych ktorych nazw nawet nie pamietam.Nic nie dalo stalego efektu,na poczatku stosowania bylo lepiej ale jak skora przyzwyczaila sie do szamponu to wlosy znow zaczely sie przetluszaczac i tak w koło macieju.Skórę twarzy również mam tłustą wiec po prostu tak mam,taka moja uroda ;) można ją matowić,nawilżać,oczyszczać a i tak po paru godzinach zaczyna sie świecic.Trochę sie juz do tego przyzwyczailam,w koncu mialam na to 31 lat ;) chociaz nie powiem,często mnie to irytuje ale pocieszam sie faktem,ze zmarszczek przy tlustej cerze tak nie widac ;)

    Helen lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Evaa udanego wieczoru - ja piwosz jestem, ale zacznę pić chyba wino czerwone w pierwszej fazie cyklu ze względu na endometrium.
    na endometrium dobry jest magnez ja właśnie mam z tym problem, więc piję magnez i łykam kwasy omega 3

    Helen lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    mam to samo z włosami i cerą co Ty Agnes.
    Codzienne mycie włosów mnie dobija :(

    Nosze krótkie włosy by ułatwić sobie codzienne mycie i suszenie.

    ewelinka2210 też jestem tu od niedawna - :)

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gezanew polecam stosowanie dry shampoo (np.Isana->Rosmmann;Batiste) i rozpylac umiarkowanie u nasady wlosow,przy skorze i wyczesac,spokojnie 1 góra 2 dni mozesz takim sposobem przedluzyc swiezość włosów i nie bedziesz musiala codziennie myc wloso,zwlaszcza teraz kiedy ziąb na dworze i czapa na makówce ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 22:14

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Helen dzięki za informacje :) Ja stosowałam już masę różnych szamponow rowniez z apteki m.in.Radical,Seboradin,Joanna rzepa i natura,Ziaja,Szampon rumiankowy/pokrzywowy,Green Pharmacy i wiele innych ktorych nazw nawet nie pamietam.Nic nie dalo stalego efektu,na poczatku stosowania bylo lepiej ale jak skora przyzwyczaila sie do szamponu to wlosy znow zaczely sie przetluszaczac i tak w koło macieju.Skórę twarzy również mam tłustą wiec po prostu tak mam,taka moja uroda ;) można ją matowić,nawilżać,oczyszczać a i tak po paru godzinach zaczyna sie świecic.Trochę sie juz do tego przyzwyczailam,w koncu mialam na to 31 lat ;) chociaz nie powiem,często mnie to irytuje ale pocieszam sie faktem,ze zmarszczek przy tlustej cerze tak nie widac ;)
    o kurcze...to faktycznie masz przeboje...a probowalas cynku
    do zmatowienia jest bardzo dobry puder bambusowy, ten bezbarwny

    feegu6l.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę myć codziennie włosy, ale ja mam bardzo długie. Tylko ja nie suszę, bo by mi to lata zajęło☺ Myję wieczorem, żeby same wyschnięciu.
    Ja też mam problemy z endometrium - bo owulacji graniczna wg mojej gin grubość 7 mm. Od jakiegoś czasu piję tran, że względu na Wit. D i omega 3 właśnie i w tym cyklu było 8,5 mm. Dlatego chcę jeszcze z tym winem spróbować - może jeszcze je poprawi.
    Gezanew no widziałam, że Ty też od niedawna☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 09:05

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Temat o wlosach :) ja juz od dwóch lat tocze wojnę ze swoimi. Mialam bardzo dlugie i gęste, jeszcze di slubu szlam z dlugim czarnym warkoczem z boku głowy. Ale czarny to nie moj kolor, znudzilo mi sie farbowanie i postanowilam wrocic do koloru naturalnevo i póki siwych nie bedzie nie farbowac. O Boze, ile ja razy przeklinalam pozniej to postanowienie. Ale dzis mam już wlosy do ramion, naturalne w kolorze ciemny popiaty blond, albo mocca jak mowi moja fryzjerka :) Dzis juz nie żałuję, mam piekne, zdrowe wlosy, a jeszcze ze 2 lata i będą dlugie.
    Dziewczyny jakie plany na weekend? Ja zaraz jade na zakupy, potezne, swiateczne i zaczynam przygotowania do świąt :) łącznie z choinka :)
    Milego dnia kochane :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 13:13

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Gezanew polecam stosowanie dry shampoo (np.Isana->Rosmmann;Batiste) i rozpylac umiarkowanie u nasady wlosow,przy skorze i wyczesac,spokojnie 1 góra 2 dni mozesz takim sposobem przedluzyc swiezość włosów i nie bedziesz musiala codziennie myc wloso,zwlaszcza teraz kiedy ziąb na dworze i czapa na makówce ;)

    Dzięki za info.

    szczerze, to się już poddałam z tymi włosami.
    myję je codziennie i chyba się do tego przyzwyczaiłam już

    no i też farbuję, bo siwiutkie się już pojawiły :( (pamiątka po mamie też wcześnie zaczęła siwieć)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    renieczka, agnes175, Nona, Helen lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie slonko blysnelo z rana, az trudno uwierzyc ze swieta na dniach. Choinka juz ubrana, zakupy zrobione, zaraz biore sie za gotowanie :)
    Milej niedzieli kochane :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa tak doczytałam, że Ty o magnezie na endometrium piszesz - też jem. Moja ginekolog cały czas mówi, że to problem płodności u mnie, ale dziwne, że tak spadła po zabiegu - ja się bardziej obawiam zrostów, albo niedrożnego jajowodu (bo mam właściwie jeden jajnik "działający", a ciąża biochemiczna była właśnie z tego co zwykle nie daje owulacji), albo jeszcze to endometrium - że za cienkie. Ale mam przyjaciółkę weterynarz i poradziła mi jeszcze na płodność wit. E i selen - że dział u zwierząt :) Może też warto spróbować :)
    renieczka my choinkę będziemy w wigilię ubierać, a na święta do rodziców, więc za wiele nie będę robić.
    Również życzę wszystkim miłej niedzieli :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    Nona lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa nie denerwuj się,zlość piekności szkodzi :P Za chwile nowy rok,nowy cykl i kolejna,nowa szansa na spelnienie najskrytszego marzenia.Fajnie,że idziesz na przegląd podwozia ;) jestesmy w taki wieku,że trzeba sie regularnie badac a nasienie,tez warto zbadac.Głowa i cycki do góry,co się odwlecze to nie uciecze! :D

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    agnes175 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ