X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Nom wiem :) ja sie badam regularnie ide tylko do innego tym razem :) pana ginemologa haha z czego moj juz szaleje z zazdrosci ze to facet... Ale przynajmiej mam wesolo :D co do plemnikow to musi je zbadac tyle co on wypil wina w przeciagu tych lat to on tylko wie :D moze Cos ma zakorkowane...i musi odetkac... Nic mysle Agnes pozytywnie bo inaczej zwarjuje...
    Fajnie, ze idziesz, bo może to jakaś mała pierdółka nie pozwala na szczęśliwy cykl, przebadają cię i pewnie w nowym roku będziesz na fioletowej, czego bardzo ci życzę z okazji zbliżających się Świąt :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0105334295.jpg

    Evaa, Helen lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:44

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa :*
    Ja już tez tracę nadzieje na ten cykl... Brzuch coraz bardziej na okres boli, temperatura trochę spadła... Zrobiłam owulacyjny i wyszedł pozytywny, ale ciążowy negatyw... Mam coraz mocniejsze wrażenie, że są te zrosty... To za chwile zacznę 12... Ale jak Evaa - przynajmniej się upije w sylwestra...
    Ja po tej drożności zrobię histeroskopię, może jeszcze ten wrogi śluz, bo poza tym wszystko sprawdzone... Mąż zbadany - ok, już nie wiem gdzie jeszcze szukać... Wczoraj mnie tak masakrycznie podbrzusze kuło, ale to chyba niemożliwe, żeby implantacja była tak późno? Dziś 13dpo. Już nich się zacznie nowy cykl, bo to czekanie na końcówkę najbardziej wykańcza.
    Najgorsze, że od dziś mam przestać brać luteinę - jak wezmę jeszcze, to mi pewnie opóźni @, a boję się, że jak nie wezmę, to będzie powtórka z poronień. Choć ginekolog mnie uspokajała, że te 2 dni nie sprawią, że stanie się coś złego, bo przecież ciałko żółte też progesteron produkuje.
    Mam nadzieję, że Was nie męczę za bardzo... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 06:51

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Agnes, czuję, że nadchodzi ważny dzień u Ciebie :-)

    Hejka,tak wlasnie jestem po tescie ale nic na nim ciekawego nie odkrylam,jedna krecha jak byk :) to dziwna sytuacja jak dla mnie,okresu nie mam,bóli miesiaczkowych typowych tez nie a test negatywny,przez kaszel sie to poprzestawialo czy za wczesnie ten 12dpo???No sama nie wiem,dobrze,ze dzis mam prywatna wizyte u ginki a to mądra glowa to sie moze czegos twórczego dowiem albo da jakies wspomagacze :)

    Pozdrówka kobietki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 06:58

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Ewelinka, ja sie staram juz prawie połtorej roku..pozostało mi już w styczniu zrobic HSG a potem wrogi śluz, bo juz nic innego do glowy nie przychodzi,wszystko ok a dalej nic...
    Coś tu dziewczyny zastój u nas.
    Ja juz powoli sie zaczynam zastanawiac czy kiedykolwiek mi sie uda.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:44

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna :* A histeroskopia i laparo? Myslisz o tym? Bo mojej znajomej tak odkryli endometriozę i przynajmniej wiedziała czemu się nie udaje. A ten wrogi śluz jak się bada? Bo stosunku się jakis wymaz robi? To może zrobić ginekolog? Jak to wygląda?
    Wiem jakie to wrustrujące, jak niby wszystko ok, a dalej nic... Ale mam znajomą, która miała wpradzie pcos, przez to nieregularne, bardzo wydłuzone cykle, ale zaszła po 2 latach ponad, więc da się. Ale to czekanie jest wykańczające...
    agnes może rzeczywiście za wcześnie ten 12 dpo. Mi w ciąży z synkiem yszedł test pozytywny w 11 dpo, w pozostałych ciążach, później - około 14. Jeszcze nic straconego, trzymam kciuki :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wracając do implantacji - raczej nie może być później niż 10 dnia po owulacji, prawda? Słyszałyście o przypadkach późniejszej, które się dobrze skończyły?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka, jesli droznosc mi wyjdzie ok, to laparo chyba nie ma sensu?
    Wrogi sluz sie bada chyba raczej w takiej klinice gdzie np badaja nasienie, ja mam juz upatrzona.W okresie okołoowulacyjnym robia USG, i jak jest tuz przed owulacja to strzelacie i pare godzin po idziesz badac, jak tam zolnierze maszerują.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wykanczajace jest to,ze nie znasz przyczyny.Twoja kolezanka przynajmniej wiedziala co jest grane i walczyla...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    A wracając do implantacji - raczej nie może być później niż 10 dnia po owulacji, prawda? Słyszałyście o przypadkach późniejszej, które się dobrze skończyły?
    dla uspokojenia artykuł
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/w-oczekiwaniu-na-testowanie/co-oznacza-termin-zagniezdzenie-implantacja-zarodka-kiedy-do-niego-dochodzi-i-czy-moze-byc-odczuwalne,80.html

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen dzięki :*
    Kasiarzyna laparo, żeby sprawdzić, czy nie ma właśnie ognisk endometriozy, zrostów itd. Bo nie tylko pod kątem drożności ją robią.
    No wiem, że najgorszy ten brak przyczyny... Niby wszystko gra, a ciąży dalej brak - wiem, co czujesz. Ja mam krótkie cykle, więc od marca już 12 będzie za chwilę. Niby dobrze, że którkie, ale z drugiej strony, więcej niepowodzień w takim czasie - juz nie wiem, gdzie szukac przyczyny, czy nie szukać i czekać po prostu.
    Ehhh :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie czekan na HSG. Ale jeszcze chwila i zaczne sobie wmawiac endometrioze ;)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Hejka,tak wlasnie jestem po tescie ale nic na nim ciekawego nie odkrylam,jedna krecha jak byk :) to dziwna sytuacja jak dla mnie,okresu nie mam,bóli miesiaczkowych typowych tez nie a test negatywny,przez kaszel sie to poprzestawialo czy za wczesnie ten 12dpo???No sama nie wiem,dobrze,ze dzis mam prywatna wizyte u ginki a to mądra glowa to sie moze czegos twórczego dowiem albo da jakies wspomagacze :)

    Pozdrówka kobietki!!!
    Jeśli robiłaś test o czułości 20 lub 25 to może nic nie wykazać, 10 raczej powinna już coś pokazać.
    Jeśli jutro tempka odbije powtórz test.
    Trzymam kciuki

    Z badaniami wam nie pomogę bo się nie znam, mam zamiar porobić w lutym jak do tego czasu się nie uda, to będzie rok starań wiec zacznę zie juz martwić

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak w wigilje będzie placz albo z żalu albo że szczescia

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nu u mnie raczej z żalu, bo już się jakieś brudzienia pojawiają i podbrzusze coraz bardzije boli :(
    Kasiarzyna nie jest na pewno tak źle :) Ale mam nadzieję, że szybko odkryjemy co nas blokuje, albo nie będziemy musiałby, bo się fasolka pojawi :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:34

    renieczka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wasze żołnierzyki ;)

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ