X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys wyczytalam, że przyrost beta hcg od około 66 do 110% w ciągu 48h sugeruje chłopca a powyżej 110% dziewczynkę ... U naszej Nony się w takim razie potwierdziło :-)

    Nona lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby tylko @ nie przyszła, bo dzisiaj termin :/
    a o 14.00 druga beta i się okaże, mam nadzieję, że dzisiaj wyniki będą i pójdzie w górę.

    Miłego dnia :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Dziewczyny wraca do mnie dobre nastawienie ;) Plamienie się nie powtórzyło, temperatura w górze... Chcąc nie chcąc moja nadzieja też rośnie ;) Jedynie co to opryszczka na wadze mi wyskoczyła :/

    Zastanawiam się czy robić dzisiaj betę czy jednak za wcześnie i lepiej poczekać do piątku a powtórzyć w poniedziałek, tylko że to będzie już po 48h. Haha, albo całkiem w poniedziałek dopiero testować.

    Helen lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 08:38

    Helen lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:50

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi odwołali hsg :( bo się głowica zepsuła od usg... To nastepny cykl pewnie stacony... Jedyne co, to mi clo przepisała i recepte zostawiła... Bo mówi, że po owulacji to nie ma sensu robić. Jaka jestem zła... Mówila coś o terminie w poniedziałek, ale ja sie pomylilam, że to 11 dc - czyli juz moge miec owulację, a to 10, ale już nie odbiera... Napisałam jej sms-a - może jeszcze odpisze...

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    A mi odwołali hsg :( bo się głowica zepsuła od usg... To nastepny cykl pewnie stacony... Jedyne co, to mi clo przepisała i recepte zostawiła... Bo mówi, że po owulacji to nie ma sensu robić. Jaka jestem zła... Mówila coś o terminie w poniedziałek, ale ja sie pomylilam, że to 11 dc - czyli juz moge miec owulację, a to 10, ale już nie odbiera... Napisałam jej sms-a - może jeszcze odpisze...
    nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
    może dzięki temu ten cykl będzie szczęśliwy :)

    feegu6l.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czytam wasz wątek od czasu do czasu. Tyle tu się zielonych kropek posypało , pomyslałam może jakieś fluidy popłyną jak zacznę tu pisać ;)
    Staramy się z mężem o dziecko ponad 2 lata. On bardzo słabe nasienie miał ale teraz po roku leczenia jest w normie. U mnie za gruba sluzowka ( nie wiadomo czy taka moja uroda czy jest polipowata), pocs ok 10 lat temu niby opanowane. W czerwcu histeroskopia zaplanowana, ale jak każda liczę na cud w międzyczasie ;)

    Helen lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zoe i powodzenia w staraniach:)
    Sówka trzymam kciuki :) i zrób tak jak Ci radzi Nona, żebyś się nie denerwowała za wcześnie.
    Ewelinka, Helen ma rację, może akurat ten cykl okaże się szczęśliwy dla Was :)

    Sorki za drugi wpis, ale coś mi tamten zdublowało...

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak pewnie Dziewczyny zrobię, Nona ma rację, co ma byc to będzie, wiec i w poniedziałek beta wyjdzie jeśli coś jest na rzeczy :) W weekend zatestuję jeśli będzie mnie za bardzo korcić ;)

    Znów pojawiło się plamienie jednorazowo, teraz brzuch tak mnie coś cmi a może boli, trudno określić ;) Tempką się pocieszam bo nie leci w dół a wręcz poczciwinie, Niedawno mierzyłam i jeszcze tak wysokiej nie miałam, nawet tej mierzonej popołudniu ;)

    Dziewczyny musi się w końcu udac nam wszystkim :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zoe :)
    Sowka trzymam kciuki.
    Ewelinka no to szkoda. Ja pamietam ze mialam robione badanie w 12 dc i mialam zakaz współżycia przed. A po juz tak.
    Czekam na relacje Kasi i trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
    Zlozylyscie juz życzenia swoim babciom? Ja wlasnie kupilam bukiet tulipanow i jade w odwiedziny :)
    Milego popołudnia ;)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona gratuluję dziewczynki,

    Zoe witaj

    Renieczka ja do swoich babć jeszcze nie dzwoniłam ale tiago juz tak :)

    A resztę leseczek ściskam mocno

    Zastanawiam się czy jutro testować, dziś mam 12 dpo i jutro powinna być @ ale of wyznaczylo mi ją na piątek, wiec nie wiem czy testować jutro czy może wstrzymać się do piątku....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się dziewczyny po HSG :)
    Wszystko ok :) Na papierku mam napisane,że stwierdzono przepływ płynu bez oporu przez jajowody, nie stwierdzono zalegania soli ani w jajowodach ani macicy,po zabiegu widoczny płyn w okolicy jajników i zatoce Douglasa :")
    Lekarka mi powiedziała,że dużo ciąż się pojawia w ciągu 2-3 cykli po HSG,bo ma to tez działanie lecznicze, zawsze te drogi się udrażniają.Trochę krwawię, na razie nie boli, bo mysle ze mnie jeszcze trzyma zastrzyk z ketonalu.Zabieg niezbyt przyjemny,bol przypomina bol miesiączkowy,takie rozpieranie,ale da się przezyc,mysle ze bardziej bylam wystraszona.
    A, i jest pęcherzyk,ma już 17mm,pani doktor stwierdzila ze jutro albo pojutrze peknie.No ale z przytulankiem się wstrzymamy do jutra wieczorem,miejmy nadzieje ze nie będzie mnie ani bolec ani nie będę juz plamic.Nie powiem,mam chcice ;)
    Na kontole mam się stawic w kwietniu,jesli do tej pory nic nie będzie z wynikiem prolaktyny i najwyżej zaczniemy stymulację clo, taki jest plan,wkarczam w nową nadzieję :) A teraz idę polezec pod kocyk,milego wieczoru dziewczyny :)
    Paula odezwij się jak tak drugi wynik bety,"wyliczymy" płec,moze sprawdzi się jak u Nony :)
    Sowka trzymam za Ciebie kciuki :)

    renieczka, Nona, agnes175 lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja za Ciebie tez trzymam kciukasy :)
    Ja już babć nie mam,mąz tez,ale pamiętam o nich :)
    Zrobilismy sobie dobrze i wszamalismy po pączku a co...
    Jutro się poprzytulamy :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna, czy Ty hsg miałaś płatne czy jest refundowane?

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super wieści, teraz tylko zaciazac

    Ależ mi ochoty na paczka narobilas

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tsh spadło do 1,34 ( w ciągu pięciu dni z 2,22), jeśli możecie mi powiedzieć jak wygląda to hsg, w jakim czasie jest robione i czy jakieś badania będe musiała jeszcze robić; idę jutro do mojego gina i mam nadzieje że wyśle mnie na hsg. Pewnie myślicie, że jestem zielona, bo tyle pytań zadaje, ale chciałabym się dopytać. Dziękuję Wam bardzo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super ze wszystko droże. Teraz jajniki i macica pobudzenie to jak nic na początku lutego zakomunikujesz nam tu ciążę :)
    Anastazja masz piękny wykres i jutro będzie juz 13dpo możesz siknac, ale jak wytrzymasz to może poczekaj :)
    Iza nikt tu nikogo nie ocenia. Po to jesteśmy żeby sobie wzajemnie doradzić, podzielić się doświadczeniami i wspierać jak trzeba :)
    HSG to badanie droznosc jajowodow. Wprowadza się specjalny cwewnik do szyjki macicy i wprowadza kontrast. W tym czasie robi się serię zdjęć rtg lub/i usg. Badanie ma na celu określić czy macica nie ma przegród lub innych wad i czy jajowodow są drozne. Tak jak Kasia mówi przez pierwsze 3 cykle po HSG są największe szanse na poczęcie bo światło jajowodow jest poszerzone a sluzowka macicy pobudzona. Jak masz jakieś pytania to pisz :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka ja piękny wykres mam co miesiąc :/
    Jak jutro tempka się utrzyma to siknę a jak spadnie choć trochę to nie będzie po co.

    Ależ to badanie groźnie brzmi

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samo badanie moze do najprzyjemniejszych nie należy ale legendy i opisy rodem z horrorów które można spotkac na forach sa jak na moj gust troche przesadzone. No chyba ze okazuje sie ze drogi rodne sa niedrożne, jest pelno zrostow itd.

    Co do wykresów to moj za to jest brzydki, jakies gory i doliny :( ale po wykresie moge poznac ze @ sie zbliza. Ok 13 - 14dpo mam spadek temperatury i nawet testu nie muszę robic :(

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ