X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda czas pędzi jak szalony. Mi się wydaje, że co chwilę jest weekend :)

    Milcia wy macie najlepszy wyznacznik czasu :) po dzieciach to dopiero widać jak to szybko mija

    Ja dzisiaj trochę posprzątałam i odpoczywam. Leniwie :) Dziwnie się czuje w tym cyklu ciągle czuje podbrzusze tak bardzo nisko. Zwykle takie odczucie mam przed okresem a teraz zaczeło się przed owulką i ciągle czuje :) jakby mi się wszystko obnizyło uciska piecze mam nadzieje ze to nie jakaś infekcja :(( no i te jajniki pobolewają cały czas.

    Paula dziękuje :) dziś przerwa ale jutro też biegam jesli pogoda pozwoli i spróbuje przebiec 7 km :) to będzie o 2 więcej powinnam dać radę.

    W poniedziałek mam rozmowe o prace trzymajcie kciuki! :)

    Rudziutka7, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:

    W poniedziałek mam rozmowe o prace trzymajcie kciuki! :)


    Będę trzymać!! :*

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 lutego 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jesteśmy na setnej stronie!
    Bieganie... my wracamy do tego od wiosny... tzn. ja pewnie wrócę, a mój mąż ma chęci, ale u niego to różnie wychodzi... muszę znaleźć sposób na motywowanie go! Rumianku, podziwiam Cię i jesteś dla mnie ogromną motywacją!

    Siedzę sobie, oglądam koncert Comy i mówię sobie: Ja Rudziutka jestem mega płodna i zajdę w ciążę! Pęcherzyk urośnie i pęknie,jajcor przyjmie plemnioczka i się zagnieździ w mojej pięknej macicy!
    Zakupiłam już wit. D i olej z wiesiołka i wydałam 5 dych, albo więcej! Olej jest paskudny ale skoro ma pomóc to niech pomaga!

    paaulla84, Mg, Rumianek lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny !

    Rudziutka ja też wczoraj kupiłam wit. D i już pierwsza dawka za mną :)

    Rudziutka7, Mg, Rumianek lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 lutego 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)

    Rumianku trzymam kciiuki :)

    dziewczyny jakie te wit D bierzecie ??

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 lutego 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja się nazywa Calcenato z wapniem, magnezem i cynkiem.

    83c27385cd.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vitrum D3.

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Selen i Cynk dobry na płodność. Dla panów także.

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi olej tez nie smakował. Ble

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupiłam D-Vitum :)

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór! :)
    Jak obiecałam tak zrobiłam. 7 km za mną :) myślę, że dałabym radę przebiec więcej ale biegam prawie na czczo więc nie chciałam przesadzać. Organizm na pewno nie zdążył się jeszcze przyzwyczaić do takiego rodzaju wysiłku :) Biegało się fantastycznie to chyba za sprawą słoneczka bo pięknie świeciło i mojej nowej playlisty specjalnie ułożonej do biegania. Co prawda biegam żółwim tempem pedzi_dogaja.gif bo te 7 km zajęło mi 53 min ale nie zależy mi bardzo żeby biegać szybko a prawie godzina truchtu bez zatrzymywania się i tak napawa mnie dumą nawet jesli wszyscy mijający mnie biegacze wyprzedzają mnie zostawiając daaaaleko w tyle.

    Dziękuje kochane za kciuki właśnie próbuje trochę poczytać żeby być jutro przygotowana :) dawno nie byłam na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej.

    Ja chyba kupię tą witaminę D z cynkiem i magnezem :) i tak miałam kupić magnez będzie w jednym. A i kupuje pyłek kwiatowy, podobno działa cuda na cały organizm w szczególności na wątrobe i dodaje energii więc nie tyle w temacie starań co ogólnie prozdrowotnie :)

    Rudziutka ja to od miesięcy sobie obiecywałam że zacznę z tym bieganiem :) aż wstyd się przyznawać. Ale jak się zmusić pierwsze trzy razy to się człowiek wciąga :) dla mnie ważne jest to żeby biegać w swoim tempie. Pierwszy raz biegałam z kolegą i nie było to dobre. On jest zapalonym biegaczem bierze udział w półmaratonach itp. próbował biedny dostosować tempo do mnie ja nawet nieświadomie próbowałam równać do niego i mimo tego, że oboje się staraliśmy to ja się zmęczyłam niemiłosiernie i biegałam krótko bo się zniechęciłam szybko a jego cierpliwość też pewnie była na wykończeniu :). Dlatego biegam sama! Mój mąż sobie biega przed pracą mi to niestety nie pasuje i tylko czasami biegamy razem w weekendy ale od razu zaznaczam ze nie gadamy i biegniemy w moim tempie i nawet nie zwracam na niego uwagi :)))

    no to się rozpisałam :) wracam do czytania bo obiecałam mężowi że obejrmy przed snem jakiś film.

    miłego wieczoru

    Rudziutka7, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Moniczka1984 Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich!!!Jestem z lutego i staramy się z mężem od ok pół roku, systematycznie w czasie owulacji i nic :(

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w poniedzialek! Siedze przed gabinetem USG i zobaczymy czy pecherzyk podrosl... oby oby!

    83c27385cd.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka trzymam kciuki za piękny pęcherzyk :) u mnie chyba nici w tym cyklu...ale obserwuję się i zobaczymy - może przyjdzie jakaś późna owulka.

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie późna będzie, ale pęcherzyk urósł 5 mm przez weekend i ma 15,8 :) Pani doktor powiedziała, że endo też podrośnie i jest dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 12:15

    Mg lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ślicznie - mój miał 7mm w minioną środę - czyli w 10dc. liczę, że dziś też ma około 15mm...czyli w weekend trzeba będzie działać :D albo i wcześniej :)

    Rudziutka7, Mg lubią tę wiadomość

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa przez Was też kupiłam witaminę D :D

    To już mam w swoim dziennym jadłospisie "wspomagania":
    -wit. D
    -skrzyp na włosy i paznokcie
    -kompleks witamin-mama z kwasem foliowym
    -zioła o. Sroki :)
    -orzechy brazylijskie (mąż też wcina - byłam w szoku)

    Castagnusa odstawiłam zgodnie z zaleceniem p. ginekolog. U mnie mógłby zaszkodzić.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ! Witam nowa koleżankę - Moniczka nie stresuj się, pół roku to jeszcze nie jest czas, kiedy trzeba się niepokoić, ale oczywiście jeśli Ci to pomoże możesz rozpocząć badania, aby mieć pewność że jest okej :)

    Rumianku jak poszła rozmowa o pracę?
    Sky i Rudziutka trzymam kciuki za Wasze pęcherzyki !

    Walcząca, co u Ciebie??? Podczytujesz Nas?

    A jak czują się Nasze Ciężarówki i Nasza Założycielka forum :D

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założycielka ma się dobrze :) Mała dzisiaj w nocy spała najpierw 6 godzin potem 3, także jest coraz lepiej. Do tego zaliczyłam dzisiaj samotne zakupy :)

    Mg lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 - dzięki :* Moje jajniki chyba mają dużo roboty w tym cyklu...bo dziś na przemian czuję jeden albo drugi - niby tylko takie lekkie ukłucia, ale chociaż wiem, że je mam :) Chyba zioła O. Sroki do nich dotarły :)

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ