X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima - gratulacje :) jak miło się czyta takie wiadomości :) A fakt, że razem z siostrą Wam się jednocześnie udało - super!! Rodzinka będzie miała niezłe emocje we wrześniu :)

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki.
    Dawno mnie nie było na forum a raczej nie miałam siły i natchnienia żeby napisać cokolwiek.

    Od kilku dni przeżywam naprawdę ciężkie chwile.Podobnie jak Ty Rumianku dowiedziałam się o kilku ciążach wśród moich znajomych.Wszystkim się udaje a u Nas wszystko stoi (czyli znowu leczę się z torbieli). Czekam tylko do kwietnia kiedy pójdziemy w końcu do Novum i może coś się ruszy.

    W pracy ostatnio ciężko aż się nie chce chodzić.

    Jeszcze co najgorsze dzisiaj dowiedziałam się, że moja Babcia jest w agoni także niedługo będzie koniec:( Do problemów z sercem i złamanej kości udowej doszło jeszcze zapalenie płuc. Jak przeżyje tę noc to będzie cud:(

    Mówię Wam po prostu chce mi się wyć.

    Od samego początku ten rok nie jest szczęśliwy. Mam nadzieję, że w końcu los się odwróci.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie Słoneczka i mimo to, że nie zawsze piszę to codziennie o Was myślę.

    Trzymajcie się ciepło.

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca, strasznie mi przykro z powodu Babci :( ale może jest jej dane jeszcze chwilę pożyć! Nie zamartwiaj się na zapas.

    Co do samopoczucia - to pamiętaj, że w życiu zawsze tak jest, że musimy sięgnąć jakiegoś emocjonalnego dna, żeby w końcu się odbić!! Będzie dobrze!! Zobaczysz!

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca przykro mi. Ale trzeba być dobrej myśli.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca wspieram mocno i tulę w tych ciężkich chwilach. Będzie lepiej, musi !

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,

    Walcząca, bardzo mocno trzymam kciuki. Chciałabym Ci jakoś pomóc, choć wiem, że mogę teraz służyć jedynie wirtualnym wsparciem. Ściskam mocno!

    Mamissima, rośnijcie zdrowo! Czekamy na kolejne relacje :)

    Milcia, czy Ty również należysz do grupy drobnokościstych? :) Kurczę, jak Ty to zrzuciłaś w tak szybkim tempie...?

    Ania, dobre wieści :) Czytam newsy z uśmiechem na twarzy i kibicuję :)

    U nas w porządku. Badanie OK - dzidzia zdrowa, mierzy już 5,5 cm. No i najprawdopodobniej będziemy mieć synka :) Ale to nie na 100% jeszcze.

    Miłego wieczoru, Kochane.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg, a więc jednak nie Marysia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg super wiadomości, najważniejsze, że dzidzia zdrowa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, też jestem rocznik 84. o maleństwo staramy się chyba jakies 2- 2,5 roku, kurcze, nie wiedziałam, że to już tyle. rok temu straciliśmy naszego Aniołka, ciąża pozamaciczna.. lata lecą, 30 lat skończone i tyle. mam kochanego męża, pracę, którą lubię-zarobki na poziomie który mi odpowiada i super szef, czego chcieć więcej? tylko dzidziusia brak... tzn jednego mam - w niebie ;) tylko nie mam jak je przytulić, wycałować, pieluszkę zmienić itp... sorry, koniec tych smutasów ;) fajnie, że jest ovufriend ;)

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ktosik :) witamy kolejną trzydziestkę :) Zobaczysz w końcu będzie ta dzidzia! Głowa do góry :)

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki.

    Miło słyszeć, że u Was wszystko wszystko w porządku a nawet lepiej:)

    Mg i Mamissima zdróweczka życzę dla Was i oby wszystko szło pomyślnie tak jak do tej pory a nawet lepiej:)

    Aniu trzymam kciuki. Na pewno Wam się uda:)

    Hmmm chyba "Ktosik" do Nas napisał:) - Witam nowa forumowiczkę.

    Mimo, że u mnie ostatnio nie zaciekawie to czytając Wasze posty i wiedząc, że u Was ok znacznie poprawia mi się humor. Dzięki Wam czuje ogromne wsparcie (za które dziękuję) oraz pojawia się nadzieja na lepsze jutro:) Byle do kwietnia i wizyty w Novum:)

    Buziaczki Dziewczynkii do "przeczytania":)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane! Kilka dni nie zaglądałam, bo były intensywne! W pracy i w domu. W końcu wprowadziliśmy się na nowe mieszkanko, pierwsze noce w nowym łóżku za nami, pierwsi goście za nami!

    Mg cieszę się, że maluszek rośnie zdrowo!

    Kochane, każdą z nas to czeka! Mówmy sobie: jestem bardzo płodna i zajdę w ciążę! Czytałam ostatnio, że trzeba to powtarza kilka razy dziennie i odblokować w ten sposób umysł. Myślę, że oprócz problemów zdrowotnych, dużo zależy od tego, co nam w głowie siedzi!

    Ja idę w piątek w 10 dc na USG, zobaczymy czy jakiś pęcherzyk w ogóle się tam pojawi! ten cykl mamy naturalny, ewentualnie dupka po owulce, albo gdyby nie było owu to na wywołanie @, a następny cykl być może z CLO, Pregnyl i dupek... oby moja endomenda w końcu odpuściła!

    Wczoraj się ważyłam i od 23 września schudłam 9,5 kg! Trochę przez dietę a trochę przez remont... oby teraz nie przytyć, chyba że ciążowo! To chętnie!

    Idę nadrabiać poprzednią stronę :)

    83c27385cd.png
  • ewik66 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich w listopadzie skonczylam 30 o dziecko staram sie 3lata i nadal nic wszystkie wyniki na plodnosc mam dobre ale trace juz po malu nadzieje :( gratuluje wszystkim ktorym sie udalo mam nadzieje ze tez bede mogla sie cieszyc jak zobacze na tescie 2 kreski pozdrawiam :)

    Rudziutka7, ktosik lubią tę wiadomość

    clementyna
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    Ja się mało odzywam bo jakoś mi tak ciężko, trochę tracę nadzieje. Dowiedziałam się o 4 ciążach w najbliższej rodzinie i wśród znajomych i czuje się taka jakaś... zniechęcona, rozczarowana i smutna jak o tym myślę.

    ...bede chodzić na basen raz w tygodniu i zaczełam bieganie. Daje rade przebiec 4 km a chciałabym 10! :) Może jak się rozruszam to jakoś przejdzie mi to zrezygnowanie :).
    ściskam Was wszystkie

    Hej! My też na parapetówie dowiedzieliśmy się, że kumpela, która dopiero co ślubowała jest w 12 tc... bardzo się cieszę, bo jest dla mnie jak siostra, ale chciałabym bardzo do niej dołączyć!

    Jeśli chodzi o sport, to my też zaczęliśmy chodzić na basen! Kiedyś biegałam, ale od operacji jakoś się odzwyczaiłam...
    Także mocno wspieram i kibicuję!

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamissima wrote:
    Badanie ok, wszystko dobrze, na usg widoczny pecherzyk, cialko zolte i zarodek!!!Ma prawie 3 mm, widac ze serduszko juz bije, ale jeszcze nie dalo sie zmierzyc tetna!!!Jest mlodszy o 1-2 dni od terminu miesiaczkowego, wiec termin mam na 20 wrzesnia! Mam juz tez karte ciazy i mam sie pozytywnie nastawic!!!!
    Aha! Objawow nadal brak!! Zaraz po wizycie pojechalam do moich dziadkow i oznamilam im dobre wiesci, oszaleli z radosci, a malo tego wczoraj moja siostra zrobila test i tez jest w ciazy!!!! I...
    Powiedziala mi ze mamy super plodny dom, bo byli u mnie na swieta i to tu sie wystarali:)

    Jeszcze raz Wam ogromnie dziekuje!!!! W podziekowaniu rozsylam jak najwiecej ciazowych wiruskow ile moge!!!!!

    Rudziutka jak kartony??? Dalas juz sobie z nimi rade??

    Mamissima! Bardzo sie cieszę i wpraszam się na bzykanko z mężem, bo skoro masz płodny dom...
    Przyjmuję wiruski :)
    My już się odgruzowaliśmy :) Kartony wyniesione, wszystko juz w szafach :)



    Mg, Mamissima lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu! Mocno wspieram Was!
    Milcia, ale sexi mama z Ciebie teraz :)
    Mirabelko! Nie poddawaj się! Każda z nas przechodzi podłamania, ale po to tu jesteśmy, żeby przywrócić nam wiarę i nadzieję!
    Paaulla - fajne przepisy są na tej stronie, którą podałaś!

    Witajcie nowe staraczki! Musimy wierzyć, że każdej z nas się uda, tylko nasze drogi, są ciut bardziej kręte niż innych kobiet...
    "Aniele dobrych myśli,
    trzeba mi natchnienia,
    bo mam pustkę w głowie,
    nie tylko w kieszeniach.
    Nie wiem, co mam myśleć,
    nie wiem, co powiedzieć.
    Zlituj się nade mną
    i dopomóż w biedzie.
    Ty patrzysz na wszystko
    z innej perspektywy.
    Widzisz błahy problem
    zobacz ból - prawdziwy.
    Jeśli przyjść nie możesz,
    to choć mi się przyśnij,
    podrzucając kilka
    życiodajnych myśli."
    "Aniele pocieszenia
    pospiesz mi z pomocą,
    gdy nic mnie nie cieszy,
    a dzień pachnie nocą.
    Kiedy w beczce dziegciu,
    miodu nie ma wcale
    i wiadomo tylko,
    że trzeba żyć dalej.
    Powiedz jedno zadnie
    proszę Cię ogromnie,
    powiedz mi, że Pan Bóg
    nie zapomniał o mnie"

    Mg lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Kochane, każdą z nas to czeka! Mówmy sobie: jestem bardzo płodna i zajdę w ciążę! Czytałam ostatnio, że trzeba to powtarza kilka razy dziennie i odblokować w ten sposób umysł. Myślę, że oprócz problemów zdrowotnych, dużo zależy od tego, co nam w głowie siedzi!

    To cos jak "afirmacja", czyli wtlaczanie mysli do podswiadomosci. Psychologowie stosuja ja w terapiach, np. aby pozbyc pacjentow roznych fobii, kompleksow itp. 30 x dziennie pisze sie w zeszycie (lub powtarza przed lustrem) np.: "ja, Mg, zajde w tym roku w ciaze. Ty, Mg, zajdziesz w tym roku w ciaze. Ona, Mg, zajdzie w tym roku w ciaze." Wazne jest, zeby to powtarzac w 3 osobach, dzieki temu mysl skuteczniej dociera do podswiadomosci, a i jezeli z zewnatrz uslyszymy zaprzeczenie naszej mysli, np.:" o nie, Mg, nie zajdziesz w ciaze", podswiadomosc lepiej sobie z tym radzi.
    Osobiscie nigdy tego nie stosowalam, bo jestem zbyt leniwa, ale czytalam, ze wielu osobom pomoglo.

    paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:


    Ja idę w piątek w 10 dc na USG, zobaczymy czy jakiś pęcherzyk w ogóle się tam pojawi! ten cykl mamy naturalny, ewentualnie dupka po owulce, albo gdyby nie było owu to na wywołanie @, a następny cykl być może z CLO, Pregnyl i dupek... oby moja endomenda w końcu odpuściła!

    Wczoraj się ważyłam i od 23 września schudłam 9,5 kg! Trochę przez dietę a trochę przez remont... oby teraz nie przytyć, chyba że ciążowo! To chętnie!

    Idę nadrabiać poprzednią stronę :)

    No to Rudziutka, zaciskam kciukasy i trzymam za ten cykl! Zielony groszek, zielony groszek, zielony, groszek...

    Uuuu, 9.5 kg w 5 m-cy! Gratuluje, kochana :)

    Milego dnia, Kobietki!

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Dziekuje za wasze kciuki ..mam nadzieje ze sie uda :)


    walczaca.. przykro mi z powodu babci..choc trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.. moj dziadek tez byl w stanie agonii nawet lekarze kazali sie liczyc z najgorszym.. 2 miechy w szpitalu i dziadek teraz smiga :)

    a co do Novum to moze w kwietniu sie tam spotkamy :D

    wiesz jak znajda plemniki to kwiecien/maj plenujemy wizyte kwalifikacyjna :)



    Ewik witamy :)

    Mg ty teraz juz mialas badania genetyczne czy jesczez ?? :) bo chyba miedzy 12 a 13 tyg jakos robia :)

    paaulla84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka teraz doczytalam noopiekny wynik :D 9,5 kg ;D mm :)

    zgubilas po to zeby groszkowi zrobic miejscowe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 13:53

    Mg, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ